X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata mi sie marza cieple kraje, zwlaszcza jak patrze na pogode za oknem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane!
    Ja się troszkę ostatnio obijam z aktywnością na forum, ale jakoś tak te dni mam takie zabiegane.

    Agatka u mnie temperatura szwankuje w tym cyklu, w ogóle nie wiem co się dzieje, kiedy była owulacja, czy była i dlaczego mam takie niskie temperatury...(ovu wyznaczyło mi owulkę na piątek 28.11, ale nie sądzę że rzeczywiście wtedy była).

    Agatka, Cigaretta przykro mi, że zaczynacie nowy cykl, ale trzymam mocno kciuki aby ten był tym szczęśliwym:*

    Morwa a TY dzisiaj funkcjonujesz po tej nocy nieprzespanej? :)

    Zetka cieszę się, że owulka była :) teraz oczekiwanie na zielonego kropka, a raczej kropeczkę, bo będzie dziewczynka hehe.

    Ja dzisiaj w domciu, cieszę się, bo zimno, wieje, mroźno i nie chce się nigdzie wychodzic :)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w ten ponury grudniowy dzień :)
    Strasznie dużo stron mam do nadrobienia przez te kilka dni co nie miałam kiedy do Was zajrzeć..
    Gratuluje tym, którym się udało zafasolkować podczas mojego niezaglądania tutaj, i trzymam mocne kciuki za pozytywny kolejny cykl dla tych Was u których ta francowata @ przyszła <3
    Ja natomiast czekam na jakiś wzrost temperatury u siebie..

    Cassie lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*
    U mnie nie jest aż tak źle, nie podłamała mnie nawet ta @ ,bo wiem, że mam szansę jeszcze w grudniu zostać mamusia :) może oglosze mężowi dobrą nowinę w sylwestra :) byłoby cudnie, ale wiem, że muszę wrzucić na luz !!!

    Podpytałam o ten inofolic z clo i dziewczyny tak łączą, ponoć nie ma problemu, więc dzisiaj pojade do apteki po inofolic i może zainwestuje w termometr owulacyjny.

    Dziewczyny do bojuuuuu, wierzę ,że wam się uda, no ! I mi oczywiście też :p owulujcie, płodźcie.. jestem pełna optymizmu i wierzę, że z nowym rokiem wszystkie będziemy już na fioletowej stronie <3

    Cassie, Nusia, Madlene84, Morwa, Zetka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wam o tym mowilam ale chodze na trening 4x w tygodniu.
    Dzisiaj po 10 minutach padlam jak mucha... spadek formy ponizej zera... jajniki, podbrzusze wszystko mnie boli!
    Czuje sie jakby po mnie czolg przejechal...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie a moze ty juz z jakims dodatkowym obciazeniem cwiczysz tylko jeszcze nie wiesz ;)

    Cassie, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta super, że masz takie pozytywne nastawienie :) to podstawa :)
    kup ten inofolic i może akurat już na sylwestra będziesz mieć lokatora w brzuszku :) tego Ci z całego serca życzę :)

    Cassie, Cigaretta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma na dodatkowege obciazenie jeszcze o 10dni za wczesnie ;) ale byloby super :)

    Wiecie co zglupialam... chili podaje sei z ryzem czy bez?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:40

    Cassie lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :*


    Cigaretta i Agata, przykro mi kochane. Juz trzymam kciuki za nastepny cykl :*


    Martika, mam nadzieje, ze problemy w Twojej rodzinie sie rozwiaza :*
    Masz piekna tempke. Zazdroszcze ;)


    Nusia, faktycznie skacze troche ta Twoja tenpka, ale miejmy nadzieje, ze owulka byla i zd juz sie rozgoscil nowy lokator :)


    Cassie, tak z ryzem sie to podaje :)



    U mnie tempka skacze raz w dol raz w gore, czyli standard, chyba nic z tego nie bedzie :(
    Dzis spalam do 11, nie moglam sie wygrzebac z lozka, to chyba ta pogoda sprawia ze nic sie nie chce?

    Cassie lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf czego mówisz, że nic z tego nie będzie?? masz ładny wzrost po owulce, a temperatura wcale nie musi być równiutka i idealna aby zajść w ciążę :) widzę, że w tym cyklu bierzesz też duphaston, to może pomoże w zagnieżdzeniu :) a TY pijesz inofolic? bo nie pamiętam...

    mnie dzisiaj tak potwornie boli klatka piersiowa, nie same piersi, tylko właśnie czuje takie rozpieranie, piersi ciężkie się straszliwie zrobiły, to chyba ten inofolic tak mi ten cykl miesza...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:40

    Cassie, Cigaretta lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:40

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Hej dziewczynki, witam się w grudniu :)

    Cigaretta, Agata, trzymam kciuki za ten cykl, musi być dobrze, grudzień to magia wiec akurat na koniec roku będzie dla Was pozytywny teścik :)

    Aniu, póki co nie myśl o nowym cyklu, bo może jeszcze ten Cię pozytywnie zaskoczy. A jeśli nie to ja bym na spokojnie wszystkie badania porobiła, a nóż mąż wróci wcześniej :)

    Aneczko, toxo raczej nie zarazisz bo to można się zarazić od surowego mięsa, owoców niemytych itp. Droga kropelkowa chyba nie. Dla ludzi raczej groźna nie jest, wielu ludzi nawet nie wie ze choruje. Groźniejsze jest wrodzona, ale Twój synek jest pod kontrolą?


    Martika ale pięknie szybuje :) jakbyś chciała to wiesz ze jesteśmy po to żeby słuchać.

    Morwa, nieźle z ta dieta :) daj znać jakie pyszności robisz :) Ja jeszcze tam nie zaglądałam. U mnie owulka chyba wczoraj była, bo wieczorem test juz był negatywny, rano wczoraj pozytywny, a dziś skok. Wiec mam nadzieje ze dwa dni wytrwaja :) liczę na to :) no i odliczam :)

    Cześć dziewczyny, byłam dziś na badaniach ale wyniki dopiero za tydzień....:( masakra, ten cykl sobie odpuszczam, zrobię badania które miałam juz dawno zrobić związane z HCV, już zadzwoniłam i umówiłam się na FibroScan i została jeszcze tomografia jamy brzusznej ale nie moge sie dozwonić do szpitala, wszystko zamierzam zrobić prywatnie więc wydam majątek ale zalezy mi na czasie a na NFZ czekałabym z pół roku, więc niech mnie w tyłek cmoką:) poza tym zamierzam wyrwać sobie ząb 8 którą miałam wyrwac już dawno.

    Zetka synek był pod opieką ale do końca 1 roku życia, wyniki spadły i potem już cisza (poradnia w której byliśmy zajmuje się dziećmi tylko do 1 roku życia....) więc znowu sama musze zadbać o badania synka ehhh szkoda gadać... to NFZ mnie wykończy...

    Dziewczyny ja mace kupowałam w aptece, musicie kupić czarną mace bo sa 3 rodzaje, czarna jest na płodność


    Martika piękny wykres:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja sie wybieram w srode ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chili wyszlo mi rewelacyjne!!! Zjadlam duza porcje i jeszcze mam smaka ;) a!!!!!!!

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, wiem ze tempka niekoniecznie musi byc rowna, ale moja jest troche niska tez :( no nic, jeszcze pare dni i sie przekonam :)
    Ja nie pije Infolicu. Mam zamiar zaczac od nastepnego cyklu :)
    Miejmy nadzieje ze Infolic Ci nic nie miesza tylko to fasolka daje znac ze jest :)


    Morwa, ja tez bym chciala takiego Sylwestra ;) mam nadzieje ze moj t. w koncu sie oswiadczy. Niby ma juz cos zaplanowane, ciekawe co wymyslil :)
    Ciekawe kiedy zasniesz przed ekranem. Mnie czesto komp usypia ;)
    No biore dupka, jakos sie przekonalam mimo, ze badalam progesteron w zeszlym miesiacu i byl wysoki.


    Moje cycki tak mnie bolaly od owulki, a teraz prawie nie bola, ale sa dalej twarde jak kamienie :O

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko, jeśli spadały wyniki synkowi to na pewno jest dobrze ale dla wszystkiego bym kontrolowala.

    Morwa, kimnij się, bo jak ta owulka idzie to musisz być wypoczeta :)

    Cigaretta, zazdroszczę optymizmu kochana :)

    She, masz bardzo ładny wykres. Ty masz 4tego kolposkopie?

    Agata, u mnie wygląda ze owu była wczoraj więc pozostaje czekać :)

    Nusia może te tempki Ci tylko dziwnie pokazuje, zaburzone? Mam nadzieje ze u Ciebie owu była tak jak pisalyśmy.

    Chili con czarne różnie podają może być i ryż i placki tortille jak kto ma ochotę :) smacznego :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka nie moglo byc inaczej :D

    She Wolf temperatura potrafi zaskoczyc ;)

    juwelka lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka superrrrr :)

    juwelka lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ