X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Morwa, aspiryna to chyba tez na zagnieżdżenie.

    Madlene, mam nadzieje ze synek szybko wróci do zdrówka. Ponieważ u mojego synka zawsze zaczyna się katarem a on wydmuchiwac jakoś nie może się nauczyć to stosujemy katarek :) to tak w razie gdybyś z tym też miała problem. A na katar który jest bardzo gesty polecam mucofluid.

    Aniu, leczenie toxo to różnie. W ciąży brałam rovamycyne przez 7 mcy i wyniki nie spadły mi tak jak powinny. Nie dlatego że on był słabszy i bardziej chodziło o to żeby dziecko się nie zaraził a nie o moje wyleczenie. Natomiast 4mce temu wystarczyła mi jedna kuracja (chyba 20dni) i mi spadły wyniki. Brałam Dalacin C.
    Daj znać koniecznie jak będziesz miała wyniki.



    Dziękuję Kochana z aodpowiedź, te 20 dni jeszcze bym zniosła:) tylko zależy też jakie wyniki będą, myślicie że jak ja miałam tą toxoplazmozę to i mąż też albo mój synek? mogli się zarazic ode mnie? w środę tak jak pisałam będę badała synka i mężowi już zapowiedziałam że ma zrobić badania tylko zastanawiam się jaki zestaw badań mu zafundować??? :) może coś dziewczyny doradzicie, ja jutro z rana lece na toxo i cytomelagię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 00:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zaczęłam nowy cykl.. :(

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 04:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:39

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moj wlasnie pojechal do pracy a ja zamiast spac to oczy jak 5zl...

    Wchodzac na OF patrze nowa zakladka Dieta? Potem popatrze bo ja tel za male literki ;) I chyba na diete przejde bo znowu mam na wadze 1kg wiecej... mam juz dosc... ta waga ciagle idzie w gore a ja przeciez cwicze i bardzo malo jem :(

    Cigaretta strasznie mi przykro....

    Agata mam nadzieje ze wszystko dobrze sie pouklada...

    Martika duzo sily!

    Poleze jeszcze chwilke i wstaje wypic jakas kawe.

    Milego dnia

    agata83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, ale z was nocne marki :)
    Cigaretta :( ale za to nastepny cykl bedzie "Twoj"
    Martika zycze ci aby wszystko sie ulozylo jak najszybciej i mam nadzieje ze pomimo wszystkich przeciwnosci losu bedziesz nadal "dobra dusza" tego forum.
    Ja chyba tez powinnam zainteresowac sie nowa zakladka ale w zime apetyt mi zawsze dopisuje takze moja motywacja pewnie starczy na dwa dni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa to daj znac jak ci te nowe koktajle smakuja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka85m mi lekarz dwa lata temu powiedzial ze jedno, dwa poronienia to jeszcze norma i od trzeciego trzeba sie martwic...ja tez mialam poronienie dwa lata temu w siodmym tygodniu ( puste jajo plodowe) dla mnie nie bylo puste tylko dzidzi nie bylo jeszcze widac i wiem jak to boli...
    Dobrze, ze szukasz przyczyny i robisz badania bo bedziesz wiedziala na czym stoisz ale czasami ten strach przed kolejnym poronieniem i stres z tym zwiazany tez moze bardzo zle wplywac na ciaze wiec moze odczekaj troszke z kolejnymi staraniami zeby dojsc do siebie

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziękuję Wam bardzo, jesteście kochane :*

    No i mamy grudzień...ale czas leci.

    Cigaretta przykro mi :( 3mam kciuki za nowy cykl!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 07:38

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:39

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, proszek można kupić na allegro, ale w aptekach są chyba tabletki, ale jak chcesz dosypywać to pewnie będziesz musiała zamówić. Dość drogie to cholerstwo, ale ponoć ma cudowne właściwości.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:39

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:39

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!

    Ja juz w pracy, synek w przedszkolu i nowy dzien przed nami!

    Martika kochanie sciskam mocno kciuki za ciebie i twoja rodzinke! Mocno wierze, ze przetrwacie te trudne chwile i wszystko bedzie dobrze! Nie znikaj, choc wiem, ze ci ciezko. Bez ciebie i twojej madrej glowki to nie to samo :)

    Cigaretta ja wczoraj tez zaczelam nowy cykl, wiec wiem jak to jest.Ale bedziemy sie trzymac razem, bo razem razniej :) Tak w ogole to naprawde postanowilam, ze robie sobie przerwe w staranich do wiosny. Musze troche odpoczac od tego wszystkiego, uspokoic sie wewnetrznie i przede wszystkim starania to ma byc radosny czas a nie przymus. Przyjdzie czas to bedzie znow dobrze :):)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, zaczynam intensywnie poszukiwac nowej pracy! W miedzczasie juz cos tam patrzylam, ale ze wzgledu na starania jakos to pozostawalo w tyle. A teraz naprawde sie za to biore :) To moje nowe przedsiewziecie na najblizsze tygodnie hehe.

    Malagosia lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam Kochane mało mnie było w weekend i raczej nie dam rady nadrobić tyle stron :( u mnie kiepsko zwariowany weekend a dzisiejszy poniedziałek jest koszmarny... mój D dzisiaj wylatuje do Belgi na 2 tygodnie do pracy więc ten cykl będzie stracony, wczoraj miałam jeszcze w planach iść dzisiaj rano na badania które zlecił lekarz ale jak wczoraj okazało się że leci do pracy i nie będzie go w te dni to darowałam sobie dzisiaj, po drugie jadę z moją Babcia dzisiaj po wyniki do centrum onkologii... :( jutro przewidziana @ jak na razie nic się nie dzieję tylko odczuwam takie jakby skurcze w podbrzuszu i mam wrażliwe piersi no i wczoraj ten test o czułości 10 negattyw i to taki że głowa mała...
    Dziewczyny szkoda gadać ...
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki!! Trzymajcie się :*

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, witam się w grudniu :)

    Cigaretta, Agata, trzymam kciuki za ten cykl, musi być dobrze, grudzień to magia wiec akurat na koniec roku będzie dla Was pozytywny teścik :)

    Aniu, póki co nie myśl o nowym cyklu, bo może jeszcze ten Cię pozytywnie zaskoczy. A jeśli nie to ja bym na spokojnie wszystkie badania porobiła, a nóż mąż wróci wcześniej :)

    Aneczko, toxo raczej nie zarazisz bo to można się zarazić od surowego mięsa, owoców niemytych itp. Droga kropelkowa chyba nie. Dla ludzi raczej groźna nie jest, wielu ludzi nawet nie wie ze choruje. Groźniejsze jest wrodzona, ale Twój synek jest pod kontrolą?

    Martika ale pięknie szybuje :) jakbyś chciała to wiesz ze jesteśmy po to żeby słuchać.

    Morwa, nieźle z ta dieta :) daj znać jakie pyszności robisz :) Ja jeszcze tam nie zaglądałam. U mnie owulka chyba wczoraj była, bo wieczorem test juz był negatywny, rano wczoraj pozytywny, a dziś skok. Wiec mam nadzieje ze dwa dni wytrwaja :) liczę na to :) no i odliczam :)

    agata83 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa maca w proszku jest ochydna, lepiej kupic w tabletkach. Moj maz ja kiedys kupil na Cyprze al niestety sie juz skonczyla i kupujemy na ebay w tabletkach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 09:38

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja tez jestem ciekawa jakie pysznosci wyczarujesz :)

    Zetka, Cassie, Nusia jak u was? Tak w skrocie :) Bo chyba nie nadrobie czytania :)

    Aniu trzymam kciuki!

    Wczoraj zrobilismy sobie z mexem wieczor filmowy. Przez przypadek trafilismy na film "Walking on sunshine" - chyba taki byl tytul. To musical o milosci, ale bardzo przyjemny. Troche sie posmialismy, naogladalismy sie cial w strojach kapielowych, pieknych plaz i pisaku i zadecydowalismy, ze na wielkanoc jedziemy w cieple kraje :) Kto wie co tam sie bedzie dzialo ;) Musze zaczac przegladac oferty :) A wracajac do filmu to polecam go na odstresowanie.

    Cassie, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata u mnie wszystko ok ;)
    Odliczam dni do zielonego kropka ;)
    W srode jade na progesteron no i w zasadzie nic nowego.

    Jajniki mi pulsuja od rana, ciekawe dlaczego tak sie dzieje.

    No i wlasnie, bylam dzisiaj na zakupach i wpadla mi w oko rozowa sol z Opalu (Pakistanska) tak mi sie ten szklany mlynek spodobal ze ja wzielam, ciekawe jaka bedzie w smaku.
    Nie mialam zadnego pomyslu na obiad no i idac miedzy polkami wpadlo mi w lapki Knorr pomysl na Chili concarne ;) skladniki tez kupilam i dzisiaj zrobie cos innego na obiad. W zasadzie mial byc tylko rosolek ;)

‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ