X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    She Wolf ja też mam dzisiaj 8 dpo, musimy się razem wszystkie jakoś umówić na test :) chociaż ja na nic nie liczę, bo brzuch mnie zaczyna boleć coraz bardziej, więc @ się zbliża.

    Pamietam o Tobe tez :) :*
    Nie marudz - zobacz jaki masz super wykres!!!
    Na kiedy masz termin @?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się biorę za nadrabianie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Pamietam o Tobe tez :) :*
    Nie marudz - zobacz jaki masz super wykres!!!
    Na kiedy masz termin @?

    Kochana a co w nim takiego super? :) ta wysoka tempka, to pewnie dlatego, że biorę luteinę i podwyżąsza temperaturę :)
    termin mam niby na niedzielę, ale najpierw musze odstawić luteinę żeby go dostać

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Kochana a co w nim takiego super? :) ta wysoka tempka, to pewnie dlatego, że biorę luteinę i podwyżąsza temperaturę :)
    termin mam niby na niedzielę, ale najpierw musze odstawić luteinę żeby go dostać

    U mnie lutka nie powodowala takich jednostajnych wysokich tempek, wiec glowa do gory :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm zobaczymy jutro, nie chcę się na nic nastawiać, żeby potem jak zwykle się nie rozczarowac...

    ale cholerka którejś z nas w ten weekend muszą wyjść II kreski, tylko ciekawe której :)

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hmm zobaczymy jutro, nie chcę się na nic nastawiać, żeby potem jak zwykle się nie rozczarowac...

    ale cholerka którejś z nas w ten weekend muszą wyjść II kreski, tylko ciekawe której :)

    Nusia najlepiej wszystkim :) ja chyba juz za testuję w piątek :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się tego rozczarowania kolejny raz :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dzięki, już powiedziałam mężowi żeby ściągnął.

    Madlene śluz już ładny jest, na pewno tempka lada dzień skoczy :)

    Cigaretta współczuje i jednoczę się w bólu, mnie wyjątkowo mocno też w tym cyklu wymęczyła.

    Agata np malinowego do rozrabiania z wodą ;)

    Ania, za dwa dni możesz iść jak bardzo Ci się spieszy, ale czasami wychodzi później.

    Zatka spokojnie, po pierwsze słuchaj lekarki, po drugie jak widzisz nie tak łatwo jest zajść, więc z takimi serduszkami, to musiałyby być naprawdę super rumaki:D

    Believe skieruj tą temperaturę w górę, 3mam kciuki!

    Kotowa może byc wcześniejsza owulacja, albo będziesz miała super długo śluz, działaj:)

    Juwelka, też mnie wkurza to, że owulacja tak późno.

    She Wolf trochę długo te plamienie jak na implantacje, ale kto wie... super progesteron;)


    Przepraszam, że powtórzyłam niektóre odpowiedzi, ale tak sobie leciałam po kolei i w drugim oknie odpisywałam od razu. Cieszę się, że nie naskrobałyście 10 stron, bo bym nie podołała:D
    Ja kupiłam dzisiaj termometr, wyobraźcie sobie w pierwszej aptece go której weszłam były i to dwa rodzaje do wyboru.
    Zdecydowałam się jednak pić to siemie lniane, bo po 12.11 mam zrobić badania tarczycy i jeśli wyniki będą gorszę niż ostatnio, to wtedy odstawię.

    Cigaretta, agata83, Kotowa, Madlene84, believe lubią tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie głupie pytanie ale jak to jest z tymi ,,gazami,, ? to po prostu ma się je cały czas czy raczej odczuwa się je po jedzeniu? czy są aż tak dokuczające? czy któraś wie może coś na ten temat ?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Nusia najlepiej wszystkim :) ja chyba juz za testuję w piątek :)


    no byłoby cudownie :) a mi się coś wydaje, że TY akurat będziesz mieć zielono :)

    Ania24 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, wszystkim musi nam sie udac! Nie ma bata :)


    Martika, no wlasnie wiem :( to na bank ta szyjka sie saczy :( Tak przy okazji, ciesze sie ze synek Twoich znajomych juz jest odlaczony i lepiej sie czuje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 19:27

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ponieważ już listopad pełną gębą to i ja się do Was przyłączę :)
    Ostatnio bardziej czytałam forum niż się udzielałam, ale jakby co, to jestem ;)
    Widzę, że w najbliższych dniach pójdzie w ruch dużo testów, mam nadzieję, że większość pozytywna!

    Ja chyba zatestuję jutro - 12 dpo i oszacowana przez of @. Chociaż myślę, że jutro to najwcześniej ta @, a bardziej bym obstawiała czwartek. Ale dziś mam ostatni dzień brać dupka więc chcę wiedzieć, na czym stoję, żebym potem nie żałowała, że za szybko tego dupka odstawiłam.

    No właśnie, wiecie może jak bardzo dupek powinien wpłynąć na fazę lutealną? Moja norma to 11-12 dni, a on ma ponoć ją wydłużyć, tylko nie wiem, jak szybko zadziała i o ile dni może przedłużyć... Macie jakieś doświadczenia?

    Poza tym u mnie od 3 dni prawie non stop lekkie mdłości. I staram się oczywiście nie nakręcać, ale wiecie jak jest. I te mdłości są praktycznie cały dzień, a nasilają się, jak np. po długim siedzeniu wstanę. Może to jakaś żołądkowa sprawa, sama nie wiem... Nigdy tego nie miałąm przed @, ale z drugiej strony to pierwszy cykl, w którym biorę lek na prolaktynę i on może mieć mega dużo dziwnych skutków ubocznych.
    I poza tym już od kilku dni takie ćmienie typowo na @, ale tym akurat się nie nakręcam, bo w poprzednim cyklu miałam to samo.

    Eh, niech ten czas jakoś szybciej leci i niech się sprawa rozwiąże w jedną albo drugą stronę...

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka, biorę dostinex. Wiem, że Ty też :) Masz jakieś skutki uboczne po nim?
    Ja biorę po ćwierć tabletki, 2 razy w tygodniu, PRL jeszcze nie badałam, mam skierowanie dopiero na styczeń...

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    She Wolf ja zrobię test w sobotę, to będzie już 33dc więc myślę że jeśli ma coś wyjść to wyjdzie,ja nie mam żadnego bólu , plamień w sumie nic, jedyny co się u mnie zmieniło to że mam twarz jak niemowlaczek, żadnych wyprysków ( a zawsze się jakieś znajdą)
    Ale nie biorę tego oczywiście jako żaden objaw, mam też dużo śluzu kremowego -a przed okresem powinno być chyba sucho? hmm ? Jak Wy macie?

    No ok, dzien przede mna :) trzymam kciuki :)
    Ja w sumie nie patrze jaki dlugi cykl, tylko kiedy byla owulka, bo u mnie to zawsze jest roznie - miedzy 10 a 15 dniem.
    Brak wypryskow to dobry znak :D
    Ja przed sama @ mam sporo sluzu i on jest taki bialo-zolty, rozciagliwy. Taki glut. Ale kazdy ma inaczej ;)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak przyrządzacie swoje siemie?

    U mnie przed okresem najczęściej jest śluz kremowy, a tuż przed w dzień okresu wodnisty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 20:03

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    No w sumie tak , bo czytałam gdzieś kiedyś że przed okresem jest sucho - a że jest to mój drugi cykl starań to nigdy nie zwracałam na to uwagi czy jest sluz przed @:)

    Cera niemowlaczka to dobry znak mówisz? OBY:)


    Skoro mowisz ze u Ciebie raczej wysyp, to mi sie zdaje, ze to dobry znak :)

    Ja bym chciala miec zawsze takie pelne piersi jak mam teraz :) wygladaja jak silikony ;)

    Ania24 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Dziewczyny jak przyrządzacie swoje siemie?

    U mnie przed okresem najczęściej jest śluz kremowy, a tuż przed w dzień okresu wodnisty.

    Lyzeczke mieszam w pol szklanki cieplej wody przez minute, potem dodaje soczek i chlup :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co te oczekiwania na wasze testowanie niezle mnie nakreca hehe. Czuje sie jakbym to ja miala testowac:) Co za emocje! Ogolnie to bardzo was podziwiam, ze jakos cierpliwie czekacie do tego wlasciwego dnia. Ja nie mialam tyle silnej woli i widzac za kazdym razem negatywny wynik tylko coraz bardziej sie dolowalam:( Ale teraz dzieki wam bedzie inaczej. A przynajmniej mam taka nadzieje hehe.
    Siemie lniane z sokiem faktycznie o wiele lepiej smskuje. Udalo mi sie wypic cala szklanke:) wiec dzieki kochane za rade!
    Oj bedzie sie dzialo :):)

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Tak też biorę, mam taką samą dawkę jak Ty, lekarz kazał mi przyjść jak wezmę 4 tabletki czyli po dwóch miesiącach, a kiedy ty wzięłaś pierwszą dawkę? Ja wczoraj zaczęłam dopiero drugą tabletkę.
    Nie mam żadnych objawów - chociaż mam duży apetyt i nie wiem czy to przez to, od nowego cyklu mam zalecony inofolic dwa razy dziennie.

    Ja podobnie jak Ty, drugą tabletkę zaczęłam w niedzielę. I szczerze mówiąc, to nie nastawiałam się, że od razu w pierwszym cyklu pomoże, ale teraz już się zaczęłam nastawiać. Wyczytałam, że dostinex zbija prolaktynę już po pierwszej dawce, także czemu u nas miałoby tak nie być? :)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ciesze sie ze ci juz lepiej :)

    Nusia lubi tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ