X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf ja też mam piersi teraz takie jakbym sobie sztuczne zrobiła hehe, ale nie bolą mnie w ogóle, czasem tylko trochę mnie sutki swędzą.

    Juwelka ja też w drugiej fazie cyklu mam kremowy śluz, a w ostatnim miesiącu bezpośrednio przed okresem był wodnisty.

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka, pewnie, że zbija! Najważniejsze, to uwzierzyć! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 wrote:
    Nusia ciesze sie ze ci juz lepiej :)

    dzięki Agatka :) i oby tak już zostało :)

    agata83 lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka ja swirowalam bo bardzoooo chcialam jak najszybciej zobaczyc 2 kreski. A do tego jakos dziwnie u mnie bylo z owulacja. Test pokazal jedno a na wykresie drugie. Jednak bylam na usg w polowie cyklu i wyszlo ze ovulka byla chyba faktycznie tak jak wykres wyznaczyl. Czy to mozliwe ze testy az tak falszuja wyniki? Bo pozniej powtorzylam test dla pewnosci i wydzedl negatywny. A usg mialam dzien po tescie i pokazalo ze jestem dopiero przed ovulka. Zobaczymy jak bedzie tym razem.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Lyzeczke mieszam w pol szklanki cieplej wody przez minute, potem dodaje soczek i chlup :D

    No właśnie i nie robi Ci się kisiel? Ja bym chciała kisiel, ale on chyba tylko z gotowania się zrobi,a ponoć gotować nie można.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja wrote:

    No właśnie, wiecie może jak bardzo dupek powinien wpłynąć na fazę lutealną? Moja norma to 11-12 dni, a on ma ponoć ją wydłużyć, tylko nie wiem, jak szybko zadziała i o ile dni może przedłużyć... Macie jakieś doświadczenia?
    ..

    Agaja powinnaś dostać @ max do 4 dni po odstawieniu dupka...ja jak brałam to przeważnie już po 2 dniach @ się pojawiał

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    No właśnie i nie robi Ci się kisiel? Ja bym chciała kisiel, ale on chyba tylko z gotowania się zrobi,a ponoć gotować nie można.

    Ja wsypuje około 2 łyżeczek do szklanki goracej ale nie do wrzątku. Obstawiam na dłużej (gdzieś tak czytalam) kisiel się nie zrobił taka gęsta woda :) do tego wyciskam pół cytryny. Tzn teraz kilka dni nie piłam. A w ogóle można pić cały cykl?

    Co do mega rumakow :) to wiem. Ale przez to że z synkiem udało się za pierwszym razem i to właściwie tylko przy dwóch serduszko wariacje to teraz myślę niewiadomo co :) ale już chce @ i mam nadzieję że nic potem nam nie przeszkodzi :)

    Trzymam kciuki za jutrzejsze testy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 20:53

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Agaja a czemu gin kazał Ci brac dupka?>


    No właśnie przepisał mi chyba tak trochę na wszelki wypadek, ale nie protestowałam. Tzn. powiedziałam, że mam fazę lutealną 11-12 dni, stwierdził, że to raczej krótko, dlatego dupek. Ale progesteronu mi zbadać nie kazał.
    Poza tym moje cykle sa tak średnio regularne- 29-38 dni więc tez na unormowanie cyklu mi go dał.

    A z dostinexem to zobaczę. Jakby co, to zadzwonię do mojej endokrynolog, bo mogę bez problemu i zobaczę, co mi powie.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka i bardzo dobre podejście, lepiej się miło zaskoczyć :)

    Ja muszę właśnie jeszcze orzechy kupić i zapisać się do gina. I w tym cyklu wrócę do testów ovu.

    Agaja Twój wykres super :)

    Agaja lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka, można cały, koniecznie daj też swojemu facetowi;) Dwa dziennie wystarczą :)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja orzeczy brazylijskie uwielbiam,moge cale opakowanie przy jednym posiedzeniu :)

    testy owu - sama teraz nie wiem czy jest sens, narazie moje cos glupieja... albo powoduja ze ja glupieje :D, ale zobaczymy po tym cyklu czy cos wskazalu... cokolwiek, bo dzis kolejny negatywny, mimo ze robilam go pozniej (o 17)


    a moj sluz, niby jest i to nawet rozciagliwy, prawie przezroczysty, ale bardzo gleboko tylk... wkurzajace to ze poki co nawet nie moge powiedziec, ze odliczam do dnia testowania - bo nie wiadomo kiedy to bedzie i czy w ogole...

    trzymam kciuki za testujace w najblizszych dniach :) Niech sie nam zacznie zielenic tutaj :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok:)

    dobranoc , pora już na mnie:)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, ja wczesniej tez testowalam juz od 8-9 dpo, ale teraz po prostu nie chce patrzec na negatywny test codziennie. Raz mi wystarczy przed @ jakby co ;)

    Juwelka, sama sobie zazdroszcze i sie nimi ciesze, bo pewnie za pare dni wroca moje flaczki :P

    Nusia, a mnie wlasnie bola, ale juz mniej niz zaraz w czasie owulki, wtedy ich dotknac nie moglam.

    Martika, nie. Jest taki troche glutowaty, ale niezbyt gesty, taki do picia dobry, bo kisiel by mi przez gardlo nie przeszedl :( kiedys jak go zalalam wrzatkiem to zrobily sie geste gluty :( okropne!

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Morwa dzięki, już powiedziałam mężowi żeby ściągnął.

    Madlene śluz już ładny jest, na pewno tempka lada dzień skoczy :)

    Cigaretta współczuje i jednoczę się w bólu, mnie wyjątkowo mocno też w tym cyklu wymęczyła.

    Agata np malinowego do rozrabiania z wodą ;)

    Ania, za dwa dni możesz iść jak bardzo Ci się spieszy, ale czasami wychodzi później.

    Zatka spokojnie, po pierwsze słuchaj lekarki, po drugie jak widzisz nie tak łatwo jest zajść, więc z takimi serduszkami, to musiałyby być naprawdę super rumaki:D

    Believe skieruj tą temperaturę w górę, 3mam kciuki!

    Kotowa może byc wcześniejsza owulacja, albo będziesz miała super długo śluz, działaj:)

    Juwelka, też mnie wkurza to, że owulacja tak późno.

    She Wolf trochę długo te plamienie jak na implantacje, ale kto wie... super progesteron;)


    Przepraszam, że powtórzyłam niektóre odpowiedzi, ale tak sobie leciałam po kolei i w drugim oknie odpisywałam od razu. Cieszę się, że nie naskrobałyście 10 stron, bo bym nie podołała:D
    Ja kupiłam dzisiaj termometr, wyobraźcie sobie w pierwszej aptece go której weszłam były i to dwa rodzaje do wyboru.
    Zdecydowałam się jednak pić to siemie lniane, bo po 12.11 mam zrobić badania tarczycy i jeśli wyniki będą gorszę niż ostatnio, to wtedy odstawię.


    martika, jak ja bym chciała, żeby jutro podskoczyła. Już mam dość tych zmian: góra - dół - góra - dół. Jak jutro jeszcze spadnie, to mnie to załamię.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie załamuj się, bardzo Ci życzę, żeby pięknie poszła w górę i mam nadzieję, że skończy się to pozytywnym testem, ale ze wszystkim trzeba się liczyć i nie załamywać, bo to nam nic nie da, w niczym nie pomoże, a już na pewno nie przyspieszy naszego macierzyństwa. Tak to już jest, że jednym udaje się szybciej, drugim wolniej, ale zobaczycie, że w końcu wszystkie się doczekamy :)


    Piję ziółka, zdrowie Wasze! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 22:46

    believe, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Kochana, nie załamuj się, bardzo Ci życzę, żeby pięknie poszła w górę i mam nadzieję, że skończy się to pozytywnym testem, ale ze wszystkim trzeba się liczyć i nie załamywać, bo to nam nic nie da, w niczym nie pomoże, a już na pewno nie przyspieszy naszego macierzyństwa. Tak to już jest, że jednym udaje się szybciej, drugim wolniej, ale zobaczycie, że w końcu wszystkie się doczekamy :)


    Piję ziółka, zdrowie Wasze! <3

    Wiem, wiem.. Niestety nic na to nie poradzimy, że nie każdemu się od razu udaje. Faktycznie, nie ma co się załamywać. Ale czasem mam tak, że nachodzą mnie pesymistyczne myśli ;)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne, bo stawka jest duża ;)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:39

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 listopada 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja swoje ziolka niedawno naparzylam☺ wiec jeszcze na nie musze poczekać ☺ za wasze zdrowie pije ocet zwiększona dawkę ;p


    Jaki masz ocet? Bo ja zaczelam pic Kamisa, na szczescie poczytalam troche i sie okazalo ze dziadostwo pije. Zamowilam sobie jakis taki odjechany tym razem :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 listopada 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:39

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ