X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto, nie - teraz mnie podkusiło zrobić wszystkie zakaźne no i masz Ci babo placek :/

    Ptysia w marcu miałam 19, ale była to górna granica normy, od jakiegoś czasu zwolniłam z trybem życia, mniej się spinam - to moim zdaniem wpłynęło na obniżenie się jej poziomu. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna - wiem właśnie, ze to hormon stresu, a ja niestetyi mam taki charakter, ze sie bardzo stresuje i cieżko mi z tym walczyć chociaz wiem, ze powinnam:) moze w końcu sie uda odpuścić. A nieudane starania tez człowieka spinają i koło sie zamyka:/ mam nadzieje, ze następne badania wyjdą lepiej.

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 19 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, trzymam mocno kciuki :) Powodzenia!

    Ja robiłam toxo, różyczkę, cytomegalię i wszystkie hormony tarczycowe w lutym, przed staraniami. Wtedy też byłam z wynikami u gina, żeby dał zielone światło.. Myślałam, że wszystko pójdzie pięknie. Szczerze - obstawiałam, że pewnie mniej więcej w listopadzie będę szła na zwolnienie, bo termin będzie na początku roku, a koleżanka z pracy akurat skończy swój macierzyński.
    To jest pierwsza rzecz w zyciu, której nie udało mi się zaplanować... i przyznam szczerze, sprowadziło mnie to na ziemię.

    Jak czytałam Twój post to myślałam, że jest o mnie....Też planowałam zajść w ciążę na początku roku luty- kwiecień, a tu nic.. Moje planowanie wzięło w łeb i też mnie to sprowadziło na ziemię. Taka osobista porażka, niestety trzeba czekać...

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Inna - wiem właśnie, ze to hormon stresu, a ja niestetyi mam taki charakter, ze sie bardzo stresuje i cieżko mi z tym walczyć chociaz wiem, ze powinnam:) moze w końcu sie uda odpuścić. A nieudane starania tez człowieka spinają i koło sie zamyka:/ mam nadzieje, ze następne badania wyjdą lepiej.
    Który cykl działacie? U nas 10 już leci i ostatnie 2 cykle ogarniam już na totalnym luzie :) z czasem u człowieka pojawia się tumiwisizm ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 października 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas tez juz około 10 cykl:) wmawiam sobie powoli, ze co ma byc to bedzie , nawet ostatnio nie było juz płaczu jak @przyszla:p a to juz moze byc oznaka, ze zaczynam z tym jakos przechodzić do normalności:p z tym ze u mnie jest jeszcze taki problem, ze w badaniu męża morfologia wyszła troche nie bardzo, ale moj gin przepisał jakies suplementy i powiedział, ze za dwa trzy miesiące trzeba powtórzyć, bo jedno badanie nie jest miarodajne i ze sie zmieniają te parametry. I powiedział, ze ten wynik nie jest wcale najgorszy jeszcze bo ogólna liczba jest ok:) także nastawiłam sie, ze jeszcze nie jest zle:)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 października 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) Cieszę się, że już czwartek, jeszcze tylko jeden dzień wczesnego wstawania przede mną. No i dziś ostatni dzień @, najbardziej w całym cyklu lubię te kilka dni między @ a owulacja.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czes witam po baaaardzo udanej nocy :) jeżeli ma sie udac to tylko dzieki wczoraj :) od poronienia nie czułam takiej bliskości i zadowolenia to było takie dla Nas nie dla owulacji :) :) i z takim luzem i czystą przyjemnością :) chyba nareszcie oczyscilismy umysł

    bertha, summer86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. A mi przełożyli ginekolożkę i dupa. Nic nie popatrzyłam, nie wiem czy coś się dzieje, co prawda wczoraj wieczorkiem zauważyłam śluz rozciągliwy, tempka w dół, test owulacyjny wyglądał zachęcajaco. Zobaczymy... bo pewnie do niedzieli już nie podziałamy za bardzo więc nie liczę na nic wielkiego.

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 20 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o oficjalne zapisanie na listopad. Testuję około 20 listopada, chyba że znowu mi się cykl wydłuży. Dziś przyszła @, idealnie 14dpo, jak zwykle.
    Mam pytanue do kobietek suplementujących castagnus i wiesiołek. Pomaga? Czy castagnus można zakupić w zwykłej aptece czy musi być przez internet? Pomyślałam że od tego cyklu zacznę przyjmować castagnus ale nie wiem czy dam radę kupić.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 20 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Dziewczyny, proszę o oficjalne zapisanie na listopad. Testuję około 20 listopada, chyba że znowu mi się cykl wydłuży. Dziś przyszła @, idealnie 14dpo, jak zwykle.
    Mam pytanue do kobietek suplementujących castagnus i wiesiołek. Pomaga? Czy castagnus można zakupić w zwykłej aptece czy musi być przez internet? Pomyślałam że od tego cyklu zacznę przyjmować castagnus ale nie wiem czy dam radę kupić.
    Ja zaczęłam castagnus brać od kilku dni, mąż zakupił mi przez internet ale na spokojnie można dostać chyba w aptece i widziałam na allegro. Czy działa? Nie wiem, rezultaty po około miesiącu pewnie, także zobaczymy.

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 20 października 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Dziewczyny, proszę o oficjalne zapisanie na listopad. Testuję około 20 listopada, chyba że znowu mi się cykl wydłuży. Dziś przyszła @, idealnie 14dpo, jak zwykle.
    Mam pytanue do kobietek suplementujących castagnus i wiesiołek. Pomaga? Czy castagnus można zakupić w zwykłej aptece czy musi być przez internet? Pomyślałam że od tego cyklu zacznę przyjmować castagnus ale nie wiem czy dam radę kupić.
    Ja kupiłam castagnus w zwykłej aptece stacjonarnej. Nie było problemu z jego dostaniem.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 20 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, to muszę skoczyć do apteki, oby był:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 20 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny prosilabym mnie wpisać na 16.11 na testowanie...zaczynamy 3 cs ;)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    Hej dziewczyny prosilabym mnie wpisać na 16.11 na testowanie...zaczynamy 3 cs ;)
    To juz trzymam kciuki :)

    *Natka* lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 października 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam pozdrowienia ze szpitala. Jutro rano laparoskopia.
    Dopisałam testujące do listy. :)
    Siebie wypisałam, bo ten miesiąc stracony przez laparoskopię. Akurat założyłam wątek w miesiącu w którym finalnie nie testuje, ironia losu ;)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! Już jestem po wizycie - no więc toxo niczemu nie szkodzi przed ciążą - gin wręcz stwierdził, że problem by był gdybyśmy już zapylili. Owulka dzisiaj bądź jutro z lewego jajnika. :) Endometrium 8,4mm także obiecujące. Ten cykl bez wspomagaczy - dupka i ovitrelle.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hej ho! Już jestem po wizycie - no więc toxo niczemu nie szkodzi przed ciążą - gin wręcz stwierdził, że problem by był gdybyśmy już zapylili. Owulka dzisiaj bądź jutro z lewego jajnika. :) Endometrium 8,4mm także obiecujące. Ten cykl bez wspomagaczy - dupka i ovitrelle.


    Czyli jak dokładnie jest z tą toxo mam kota i trochę sie martwię ale lekarz nigdy nie kazał mi narazie badać ;/

    Mam cichą nadzieje ze juz przechodziłam z kotami wychowuje sie od bobasa

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 października 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czyli jak dokładnie jest z tą toxo mam kota i trochę sie martwię ale lekarz nigdy nie kazał mi narazie badać ;/

    Mam cichą nadzieje ze juz przechodziłam z kotami wychowuje sie od bobasa
    Jak masz aktywną toxo przed ciążą to spoko - leczyć nie trzeba sama przejdzie, wirus ponoć jest groźny tylko w pierwszej fazie zakażenia dla płodu. Jeśli ją przechodzisz i zajdziesz w ciąże nic złego się nie dzieje. Gorzej jeśli do zakażenia dojdzie już w I trymestrze ciąży.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jak masz aktywną toxo przed ciążą to spoko - leczyć nie trzeba sama przejdzie, wirus ponoć jest groźny tylko w pierwszej fazie zakażenia dla płodu. Jeśli ją przechodzisz i zajdziesz w ciąże nic złego się nie dzieje. Gorzej jeśli do zakażenia dojdzie już w I trymestrze ciąży.


    Aha to juz cos więcej wiem :) a pytanko który rodzaj badania należy zrobić sprawdzałam na diagnostykę i maja chyba z 7rodzi :P

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Aha to juz cos więcej wiem :) a pytanko który rodzaj badania należy zrobić sprawdzałam na diagnostykę i maja chyba z 7rodzi :P
    Toxoplasma gondii:)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ