X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie czestomocz i gazy,przeziebienie zaczęło mnie łapać,duzo śluzu kremowego.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    u mnie czestomocz i gazy,przeziebienie zaczęło mnie łapać,duzo śluzu kremowego.
    U mnie tez duzo sluzu, uczucie mokrosci. Mega czestomocz srednio co 15-25 min, brak apetytu. Zadnych wzdec, gazow. Cyce ciezkie nie wrazliwe i nie bola.. na brodawkach jakies dodatkowe wypustki, kropki (?)

    s8w4j9c.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 ty jestes w ciąży jak nic :) ja sluz wodnisty mam przed @...jezu zawiodłam się trochę...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    aann26 ty jestes w ciąży jak nic :) ja sluz wodnisty mam przed @...jezu zawiodłam się trochę...

    Mam nadzieje...
    Ja tez mam sluz przed okresem dlatego ten sluz to dla mnie zaden wyznacznik.
    Jutro powtorze test.

    s8w4j9c.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje ze aann to już z fasolinką :)
    My o pierwsze kilka lat się staraliśmy, przechodząc wiele badań, udało się w pierwszym cyklu po laparoskopii, która nic nie wykazała.
    Teraz 2 lata ale z przerwami. Bardziej na zasadzie co bedzie to bedzie bo mąż już nie chce na zawołanie bo wtedy ttrzeba. Więc nue czekam co miesiąc i nie szukam objaw, dopiero te bóle naprowadziły moje myśli ku jednemu ;) siedzenie na forum sprawia, że znów się będę wkręcać co miesiąc :)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Tez mi sie wydaje ze aann to już z fasolinką :)
    My o pierwsze kilka lat się staraliśmy, przechodząc wiele badań, udało się w pierwszym cyklu po laparoskopii, która nic nie wykazała.
    Teraz 2 lata ale z przerwami. Bardziej na zasadzie co bedzie to bedzie bo mąż już nie chce na zawołanie bo wtedy ttrzeba. Więc nue czekam co miesiąc i nie szukam objaw, dopiero te bóle naprowadziły moje myśli ku jednemu ;) siedzenie na forum sprawia, że znów się będę wkręcać co miesiąc :)

    Oby tylko ta fasolinkowa kreska ciemniala, nie jasniala jak rok temu...
    Channah tez bledzioch na tescie miala:)
    Powtorzysz jutro?

    s8w4j9c.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę robić w pon.poki co czekam

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny :) oby wszystko dobrze się rozwinęło!
    Ja zdecydowanie koncze z ta gonitwa za ciążą. Nie mam na to sił. Bardzo chciałam, mimo ze wiedziałam kiedy owulacja, kiedy był skok itd. To się nie udało. A to oczekiwanie na owulację i testowanie jakoś po ostatnim straciło dla mnie sens. Nakrecilam się a tu nic. serduszka były wtedy kiedy powinny a nic z tego nie wynikło. Podejrzewam ze dopóki nie przestanę się stresować dotąd nie zajde, a ze prace mam stresująca to niestety nie jestem w stanie tego czynnika wyeliminować z życia. mam zle przeczucia ze mam jakieś problemy ze zdrowiem, być moze o których istnieniu nie chce wiedzieć. Co ma być to będzie. moze kiedyś wpadne :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz nie robie testów bo nawet nie mam, czekam aż raczy w weekend przyjść Pani @

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Gratulacje dziewczyny :) oby wszystko dobrze się rozwinęło!
    Ja zdecydowanie koncze z ta gonitwa za ciążą. Nie mam na to sił. Bardzo chciałam, mimo ze wiedziałam kiedy owulacja, kiedy był skok itd. To się nie udało. A to oczekiwanie na owulację i testowanie jakoś po ostatnim straciło dla mnie sens. Nakrecilam się a tu nic. serduszka były wtedy kiedy powinny a nic z tego nie wynikło. Podejrzewam ze dopóki nie przestanę się stresować dotąd nie zajde, a ze prace mam stresująca to niestety nie jestem w stanie tego czynnika wyeliminować z życia. mam zle przeczucia ze mam jakieś problemy ze zdrowiem, być moze o których istnieniu nie chce wiedzieć. Co ma być to będzie. moze kiedyś wpadne :)

    kochana mam tak samo, naserduszkowalismy ile mogliśmy w tym miesiącu a tu nic...wiec też chyba rezygnuje, co ma byc to bedzie bo za bardzo później to przeżywam.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    kochana mam tak samo, naserduszkowalismy ile mogliśmy w tym miesiącu a tu nic...wiec też chyba rezygnuje, co ma byc to bedzie bo za bardzo później to przeżywam.

    Czuje ze musze przestać o tym myśleć, tymbardziej mi ciężko jak widzę ze koleżanki maja ładne brzuszki, albo wrzucają zdjęcia swoich pociech, mam wrażenie ze tylko mi nie wychodzi i jestem jakas wybrakowana.

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Czuje ze musze przestać o tym myśleć, tymbardziej mi ciężko jak widzę ze koleżanki maja ładne brzuszki, albo wrzucają zdjęcia swoich pociech, mam wrażenie ze tylko mi nie wychodzi i jestem jakas wybrakowana.

    Uwierz mi, ze wiem jak sie czujesz. Ja przez ostatnie pol roku nie robilam nic tylko czytalam forum, objawy. Przytulanki praktycznie tylko w dni plodne. Monitoringi, tylko odpowiednie pozycje, witaminy. Wyjazdy tylko w "te" dni zeby latwiej poszło. Moje badania, badania meza. Dopiero w tym miesiacu oswiadczylam rodzince, ze narazie nic z tego nie bedzie bo dostalam euthyrox. Dni plodne obliczylam ale nie przywiazywalam wagi do tego. Bylo 14dc i 15dc... tyle. A nie jak ostatnie pol roku 4-5 dni pod rzad. Pozycja tez byla taka ooo... od niechcenia. A tu cien kreski...

    s8w4j9c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Uwierz mi, ze wiem jak sie czujesz. Ja przez ostatnie pol roku nie robilam nic tylko czytalam forum, objawy. Przytulanki praktycznie tylko w dni plodne. Monitoringi, tylko odpowiednie pozycje, witaminy. Wyjazdy tylko w "te" dni zeby latwiej poszło. Moje badania, badania meza. Dopiero w tym miesiacu oswiadczylam rodzince, ze narazie nic z tego nie bedzie bo dostalam euthyrox. Dni plodne obliczylam ale nie przywiazywalam wagi do tego. Bylo 14dc i 15dc... tyle. A nie jak ostatnie pol roku 4-5 dni pod rzad. Pozycja tez byla taka ooo... od niechcenia. A tu cien kreski...

    No właśnie nie chce tak... A serduszka koniecznie wtedy kiedy mam dni plodne, wiem ze maz się czuje zaniedbany i czuje moja presję. Moze poprostu jest za wcześnie na dziecko. Dopiero co wzięliśmy ślub i akurat zaraz po ślubie wpadliśmy na ten pomysł. Moze warto się sobą nacieszyć jeszcze, a dziecko jak bedzie miało przyjść i tak przyjdzie. Tylko pewnie wtedy kiedy najmniej bedzie mi to odpowiadało, bo za rok mam ważny egzamin, do którego w ciąży nie podejde napewno bo to za duzo stresu. Teraz zresztą też mi to nie na rękę i duzo by mi skomplikowało, ale bardzo chciałam... Nie ma odpowiedniego czasu :)

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 z mojego doświadczenia - nie warto się spieszyć z dzieckiem. Dajcie sobie czas na wyjazdy, na spontaniczne wypady, na błogie lenistwo. My jesteśmy po ślubie ponad 2 lata i dopiero teraz tak naprawdę poczuliśmy się gotowi na dziecko. Na pewno śmierć mojej Mamy przyspieszyła wszystko, bo planowaliśmy starać się w 2. połowie przyszłego roku... Wspomnienia z naszego czasu jako Małżeństwo, nie jako pełna rodzina są wyjątkowe. Teraz mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i urodzę zdrowe dziecko, ale cieszę się, że dopiero będzie to po prawie 3 latach po ślubie. Potem już nie będzie tak lekko. Teraz mogliśmy np lecieć o 6 rano samolotem do Włoch i wrócić w nocy tego samego dnia, bo akurat upolowałam tanie blety. Mogliśmy chodzić całe dnie zwiedzając ciekawe miejsca i z oszczędności, by nie płacić za komunikację publiczną. W weekendy ieć chwile zupełnej zwiechy, bo nam się nic nie chce. PS Jesteśmy z tego samego rocznika ;)

    kaha lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodzilam w wieku 26 lat i uważam ze z dzieckiem tak samo można zwiedzać ja mam zamiar po nowym roku bliżej wiosny gdzieś lecieć jechac na wakacje i nie wyobrażam sobie bez mojego bejbe dlatego tak bardzo pragnę kolejne.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 nie mówię, że nie można, ale na pewno nie tak na wariata jak bez. A przynajmniej wiem, że u nas na pewno będziemy musieli zmienić nasz styl zwiedzania :)

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt kochana

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje- testu nie powtorzylam bo moja tempka spadla 1,5 stopnia. Ledwo 37stopni przekroczylo. Wiec zrobie go jutro...
    Fiksuje.

    s8w4j9c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aann pewnie to jednodniowy spadek :) ja i tak bym zatestowala z ciekawosci

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Aann pewnie to jednodniowy spadek :) ja i tak bym zatestowala z ciekawosci

    Co on oznacza? Przestraszylam sie i z testu zrezygnowalam...

    s8w4j9c.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ