X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, postanowiłam podzielić się z wami moim przypadkiem, bo strasznie się męczę.

    18 listopada w 30 dniu cyklu (moje cykle trwają 31 dni) zrobiłam test i wyszła druga blada kreska. tego samego dnia beta wyniosła 16,1
    33 dc zrobiłam kolejną betę i była 18 czyli dupa przyrost prawie zerowy
    coś mnie tknęło i zrobiłam betę
    34 dc - 25,9 czyli przyrost o 44 % w przeciągu 24h tego samego dnia byłam u ginki, powiedziała, że nadzieja jeszcze jest jeśli beta wzrośnie
    36 dc - beta 56,2 czyli przyrost w przeciągu 48 godz. o 117 %

    siedzę jak na szpilkach i czekam na poronienie. Jakoś trudno mi wierzyć, że będzie ok ;( ale nadzieja jednak gdzieś jest. Co wypłynie mi więcej śluzu lecę do ubikacji sprawdzać czy czy to nie @.

    Cameline - Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 13:23

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Czy Wy tez ciagle biegacie jak poparzone i sprawdzacie @ ? Czy tylko ja taka poparzona jestem ?! @ nie ma ale mokrooo mokrooo !

    Hahaha :) jakbym siebie słyszała ;) mam identycznie !

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Hahaha :) jakbym siebie słyszała ;) mam identycznie !

    Moja @ miala przyjsc wczoraj, ew. przedwczoraj. Kreski blade. Duzo sluzu. Tylko kuuuuurdeee wszystko przeszlo. Cyc, sutki, jajniki, tetno,goraco- wszystko, wszystko przeszlo wrrrrrr.... doslownie, cyc nawet przestal byc wrazliwy na dotyk :/ wtf?

    s8w4j9c.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Moja @ miala przyjsc wczoraj, ew. przedwczoraj. Kreski blade. Duzo sluzu. Tylko kuuuuurdeee wszystko przeszlo. Cyc, sutki, jajniki, tetno,goraco- wszystko, wszystko przeszlo wrrrrrr.... doslownie, cyc nawet przestal byc wrazliwy na dotyk :/ wtf?

    Mnie brzuch dalej boli i ciągnie, kłuje prawy jajnik... chyba?? ;) śluzu mam mało i prawie brak, zrobię test jutro jak tempka będzie dalej na tym samym poziomie, a jak trochę spadnie to już nie robię, bo szkoda testu.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline, czekamy na wyniki bety!!

    alexast, tak jak pisalam na innym watku, ja wierze, ze twoja fasolka da rade i walczy!! :)

    alexast lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha - obyś miała rację :)

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Mnie brzuch dalej boli i ciągnie, kłuje prawy jajnik... chyba?? ;) śluzu mam mało i prawie brak, zrobię test jutro jak tempka będzie dalej na tym samym poziomie, a jak trochę spadnie to już nie robię, bo szkoda testu.

    A u mnie nic niiiccc! Piersi powinny bolec chyba coraz mocniej , a nie coraz slabiej! Te blade kreski mnie tylko schizuja i daja nadzieje!

    s8w4j9c.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aann26 właśnie nawet cienia, a powinno już widać. Ale przeczucie jest silniejsze ;) dodatkowo kłuje mnie w mostku, pod żebrami, jakby piłka twarda tam była i nie mogę się schylać. Miałam tak w ciąży ale w późniejszych miesiacach, gdy macica już tam dochodziła po rozciągnięciu ale nie kilka dni po owulacji! A może to jakaś torbiel i pękła w 25-26dc stąd takie zawroty głowy i mdłości, jest to możliwe?
    Też 3mam kciuki za Was ;) aaa i też biegam ciągle do łazienki :)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Aann26 właśnie nawet cienia, a powinno już widać. Ale przeczucie jest silniejsze ;) dodatkowo kłuje mnie w mostku, pod żebrami, jakby piłka twarda tam była i nie mogę się schylać. Miałam tak w ciąży ale w późniejszych miesiacach, gdy macica już tam dochodziła po rozciągnięciu ale nie kilka dni po owulacji! A może to jakaś torbiel i pękła w 25-26dc stąd takie zawroty głowy i mdłości, jest to możliwe?
    Też 3mam kciuki za Was ;) aaa i też biegam ciągle do łazienki :)

    To powiem szczerze, ze juz nie wiem czy sie cieszyc z tego cienia kreski czy martwic bo ja tez liczylam dzis na gruba kreske tluscioche!
    Wiesz co nie slyszalam o mdlosciach od torbieli.
    A ile testow zrobilas?

    s8w4j9c.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam w27dc jeden i dziś w 29 też jeden. Odebrałam wyniki bety, niestety <2.
    Z rozpaczy poszłam zobaczyć poranny test i widzę... 2 kreski! Ale to po czasie więc nieważny, beta się raczej nie myli.
    Aann jak już cień nawet to chyba nie ma co gdybać :) a masz jutro jakieś labo otwarte? Może zrób betę.
    Ja też mam dużo białego śluzu i w poprzedniej też miałam, ale to już bez znaczenia, beta ujemna

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Zrobiłam w27dc jeden i dziś w 29 też jeden. Odebrałam wyniki bety, niestety <2.
    Z rozpaczy poszłam zobaczyć poranny test i widzę... 2 kreski! Ale to po czasie więc nieważny, beta się raczej nie myli.
    Aann jak już cień nawet to chyba nie ma co gdybać :) a masz jutro jakieś labo otwarte? Może zrób betę.
    Ja też mam dużo białego śluzu i w poprzedniej też miałam, ale to już bez znaczenia, beta ujemna

    Nie mam! Dlatego dzis nie robilam bo musialabym czekac na wynik do poniedzialku to juz wole zrobic w poniedzialek, jesli sie nic nie wydarzy.
    A dupa! Moze pani sie walnela? Wez zrob jeszcze jeden jutro rano ... i jak nie wyjdzie to tyle.

    s8w4j9c.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Dziewczyny ja tez 12dpo zobaczylam biel vizira, wczoraj 14dpo cien cienia drugiej kreski, a dzis rano... jeszcze bledszy cien kreski niz wczoraj.
    Co jest ?! Boje sie, ze probowalo sie zagniezdzic, a sie nie utrzyma..
    Na bete jak ponder wynik dopiero bedzie w pon.
    Tempka 37,2 ciagle.
    Ajajaj....

    ja dostane okre4su bo szyjke mam bardzo nisko i otwartą wiec lada moment :/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aann szkoda że jutro nie możesz zrobić bety, ja właśnie dlatego robiłam dziś bo weekend no i byłam pewna. Nic z tego nie rozumiem. Gdybym miała tylko pobolewania jak na @, ale mam wtedy takie bóle że jestem na ketonalu a i tak czasem ląduje w szpitalu pod morfiną. Do tego nie mam wogóle sił, nawet podnieść kubka bo mdleję. A teraz tak w momencie wystąpienia @,która się nie pojawiła. Takie 24godzinne bóle nie mogą wystąpić bez powodu, tylko co? Jedynie co przychodzi mi na myśl to pęknięcie torbieli, dziewczyny macie jakies pomysły? Bo nie

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann26 jest krecha jak nic :) i co z tego że cie nie boli? mnie nic nie bolało w 1 ciązy dlatego wiem że teraz mi sie nie udało.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urwało wyżej...
    Bo coś złego się raczej dzieje w moim organizmie. Przy okazji bety zrobilam progesteron ale wyniki w srode. Tylko ze przy braku ciąży niepotrzebnie robiłam.

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, ann długo się staracie?
    Ewi Ty kolejna ciąża, wtedy też trochę czasu się staraliście?
    Ja też mam temp. 37,2 w 29 dc przy cyklach 26. Organizm zwariował tylko czemu :(

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Ewi, ann długo się staracie?
    Ewi Ty kolejna ciąża, wtedy też trochę czasu się staraliście?
    Ja też mam temp. 37,2 w 29 dc przy cyklach 26. Organizm zwariował tylko czemu :(

    ja bede juz 3 cykl, z pierwszym w 1 cyklu po odstawieniu tabletek, to był cud..

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Ewi, ann długo się staracie?
    Ewi Ty kolejna ciąża, wtedy też trochę czasu się staraliście?
    Ja też mam temp. 37,2 w 29 dc przy cyklach 26. Organizm zwariował tylko czemu :(

    Ja mam 3,5 letnia corke (1 cykl staran)
    Druga ciaze poronilam rok temu (zaszlam w 2 cyklu)
    Teraz staramy sie 7 cykl...

    s8w4j9c.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ann26 jest krecha jak nic :) i co z tego że cie nie boli? mnie nic nie bolało w 1 ciązy dlatego wiem że teraz mi sie nie udało.

    Ehh mnie cyce tak bolaly w jednej i drugiej ciazy ze rekami ledwo ruszalam haha :D

    s8w4j9c.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z tego co pamietam miałam częstomocz ale przed @ też mam i mega wzdęcia...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ