X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testowałam i nic... dalej nic

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    testowałam i nic... dalej nic

    To mi przynajmniej blade kreski wychodza... juz nie wiem co gorsze (?)

    s8w4j9c.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    To mi przynajmniej blade kreski wychodza... juz nie wiem co gorsze (?)
    niby cos tam ledwo widać.mało oczy mi nie wypadną..
    ale ja w bladziochy nie wierze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 08:59

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    niby cos tam ledwo widać.mało oczy mi nie wypadną..
    ale ja w bladziochy nie wierze

    A jakies objawy- tempka? Cyc?

    s8w4j9c.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozładowala mi sie bateria w termometrze...wiec nie wiem. cyc nie boli. wczoraj bolalo podbrzusze ,wiec myslalam ze malpa zaraz przyjdzie. A tu cisza i duzo bialego sluzu

    IMAG0986_jpg_300x300_q85.jpg
    IMAG0991_jpg_300x300_q85.jpg
    u mnie wyglada to tak. wczesniej byla słabsza. teraz zrobilo sie cos takiego.. jak malpa nie przyjdzie to za kilka dni powtorze test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 10:02

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    rozładowala mi sie bateria w termometrze...wiec nie wiem. cyc nie boli. wczoraj bolalo podbrzusze ,wiec myslalam ze malpa zaraz przyjdzie. A tu cisza i duzo bialego sluzu

    IMAG0986_jpg_300x300_q85.jpg
    u mnie wyglada to tak. wczesniej byla słabsza. teraz zrobilo sie cos takiego.. jak malpa nie przyjdzie to za kilka dni powtorze test

    Wlasnie mnie wogole nie bolalo, ciagnelo tylko jajnikami... moze ciut tlilo.
    W sumie moj cyc tez tak boli i nie.
    Sutki juz wogole... Tez mam sluz ni to bialy ni kremowy? Dosyc mokro dlatego ciagle mam wrazenie, ze to @ ...

    s8w4j9c.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam zdjecie ale boje sie wrzucic bo pomyslicie, ze jakas nienormalna zeschizowana jestem i mam urojenia :D

    s8w4j9c.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dawaj :P

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wstaw.org/w/4eSg/linki/

    s8w4j9c.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wstaw.org/w/4eSg/

    s8w4j9c.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aann26! krecha jak ta lala!!!!
    Channah, u ciebie tez widze cien!!!
    Mocne kciuki zeby ciemniały!!!!!! :):)
    ale super :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    http://wstaw.org/w/4eSg/linki/
    widac,widac :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widać u Was piękne dwie kreseczki!!! Super! :) za pare dni beda juz bardziej widoczne :)

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    widac,widac :)

    Kurcze nie wiedzialam czy dodalo to zdjecie czy nie... Czyli to nie moje urojenia?
    Mam nadzieje, ze sciemnieje, a nie zniknie calkiem...
    Tylko gdzie te objawy??
    Kurde, a ja juz zamowilam sobie torebke na poprawe dola :D

    bertha lubi tę wiadomość

    s8w4j9c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torebka nie zginie :D a objawy w kazdej ciazy moga byc inne, ja w pierwszej sie kaplam dopiero 2tyg po terminie spodziewanej @, ze jej nie mam (totalnie brak objawow), dopiero w drugiej zauwazylam, ze cos jest na rzeczy ;) takze to zaden wyznacznik :)

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę u Was obu :) oby ładnie ciemniały :) ja robiłam wczoraj i był negatyw, ale dzis tempka dalej wysoko i już nie wiem co o tym myśleć. Planowo mam cykle 30-31 dni wiec niby jeszcze powinnam poczekać do niedzieli... powoli łapię dola. Pozatym jakby już @przyszla to bym sie nakręcała na nowy cykl a nie trwała w nieudanym...

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro jest blada kreska na dwoch roznych testach to chyba jakies tam hcg jest... tak na chlopski rozum. Tylko co.. za malo go jeszcze czy co ? Boje sie, ze jest go malo i bedzie spadac w dol. Cyc bolal i przestal, sutki piekly szczypaly niemilosiernie i... przestaly. Tylko duze i zylaste. Ehhh... ale gdybie i rozgdybuje co to sie dzieje (?)

    s8w4j9c.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy tez ciagle biegacie jak poparzone i sprawdzacie @ ? Czy tylko ja taka poparzona jestem ?! @ nie ma ale mokrooo mokrooo !

    s8w4j9c.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) jestem tu nowa i też wyczekuję... właśnie tylko na co? Ciąży i @ brak.
    Dziś 29 dc a cykle mam zazwyczaj 26, co któryś 28. Ok. 19dc zaczęło pobolewać lekko podbrzusze ale nie zwróciłam na to uwagi. 0d 24 dc czuję się coraz bardziej na okres, 25 i 26 czułam się tak jak co miesiąc gdy @ przychodzi - ogromny bólbrzucha, jajników, zawroty głowy, osłabienie. Zawsze tak boleśnie odczuwam że nie jestem wstać z łóżka czy usiąść bo mdleję z bólu. Zawsze tak mam pierwszego dnia okresu kiedy już krwawię. Teraz tak miałam 2 dni i nadal nic - to mi podsunęło dopiero myśl o ciąży. W 27 dc testowalam i nic. Bóle podbrzusza nadal i uczucie twardego brzucha które miałam tylko w poprzedniej ciąży (tak silne bóle brzucha i skurcze że nie mogłam chodzić miałam całą ciążę - zagrożoną z bezwzględnym nakazem leżenia). Dziś 29 dc i byłam pewna że zobaczę 2 kreski nic... absolutna biel. Przy pierwszej ciąży w 28 dc od razu mocna krecha a beta w 29 ponad 1000!. Czując się na ciąże pijechałam zrobić betę mimo dzis negatywnego testu - wiem to szaleństwo ;)
    Czekam na wyniki :)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Witam :) jestem tu nowa i też wyczekuję... właśnie tylko na co? Ciąży i @ brak.
    Dziś 29 dc a cykle mam zazwyczaj 26, co któryś 28. Ok. 19dc zaczęło pobolewać lekko podbrzusze ale nie zwróciłam na to uwagi. 0d 24 dc czuję się coraz bardziej na okres, 25 i 26 czułam się tak jak co miesiąc gdy @ przychodzi - ogromny bólbrzucha, jajników, zawroty głowy, osłabienie. Zawsze tak boleśnie odczuwam że nie jestem wstać z łóżka czy usiąść bo mdleję z bólu. Zawsze tak mam pierwszego dnia okresu kiedy już krwawię. Teraz tak miałam 2 dni i nadal nic - to mi podsunęło dopiero myśl o ciąży. W 27 dc testowalam i nic. Bóle podbrzusza nadal i uczucie twardego brzucha które miałam tylko w poprzedniej ciąży (tak silne bóle brzucha i skurcze że nie mogłam chodzić miałam całą ciążę - zagrożoną z bezwzględnym nakazem leżenia). Dziś 29 dc i byłam pewna że zobaczę 2 kreski nic... absolutna biel. Przy pierwszej ciąży w 28 dc od razu mocna krecha a beta w 29 ponad 1000!. Czując się na ciąże pijechałam zrobić betę mimo dzis negatywnego testu - wiem to szaleństwo ;)
    Czekam na wyniki :)
    Jakis cien kreseczki chociaz? Daj znac jaka beta!

    s8w4j9c.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ