X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ja bym zaczela brac gdybym byla w tym miejscu co ty. :)

    Nic sie nie stanie kropkowi? Polozna powiedziala zebym nie brala bo testy ciazowe to nie wszystko ;) I zebym sie wstrzymala do piatkowej wizyty u lekarza.

    s8w4j9c.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Ile jesteś po terminie @ u mnie to samo co prawda dziś ma nadejść ale jak narazie prócz uderzeń gorąca i kręcenia się w głowie śni widu wczoraj test tez negatywny;(

    Ciężko powiedzieć. Mam nieregularne cykle i nie mierzyłam temperatury, więc nawet nie wiem czy owulacja była, czy nie. Ale dłuższego niż 42 dni dawno już nie miałam... Już w zasadzie co dziennie mnie trochę kręci w brzuchu, ale tak poza tym to nic się nie dzieje. :(

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Nic sie nie stanie kropkowi? Polozna powiedziala zebym nie brala bo testy ciazowe to nie wszystko ;) I zebym sie wstrzymala do piatkowej wizyty u lekarza.

    Poczekaj. Nie bierz żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aann gratulacje! Szcześliwa siódemka u Ciebie ;)

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Aann gratulacje! Szcześliwa siódemka u Ciebie ;)

    Hah faktycznie na to wyglada :) Mam nadzieje, ze wszystko jest i bedzie dobrze :)
    Ze ladnie zagniezdzone i rosnie.
    Mam obawy o jakas ciaze pozamaciczna ale po poronieniu chyba normalne?

    s8w4j9c.png
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam Quixx o czułości 25 w dniu spodziewanej @ i nic myślicie ze jest jeszcze jakaś szansa czy cierpliwie czekać na spóźniona wredna @

    ma_rtha
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam Quixx o czułości 25 w dniu spodziewanej @ i nic myślicie ze jest jeszcze jakaś szansa czy cierpliwie czekać na spóźniona wredna @
    chyba nic innego Ci nie pozostaje, czekaj cierpliwie, może nie przyjdzie :)
    Jak dobrze, że ja już po @, bo nie cierpię tego okresu zaraz przed @ ta niepewwwność. Brrr, chce żeby zawsze było jak teraz !

  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    chyba nic innego Ci nie pozostaje, czekaj cierpliwie, może nie przyjdzie :)
    Jak dobrze, że ja już po @, bo nie cierpię tego okresu zaraz przed @ ta niepewwwność. Brrr, chce żeby zawsze było jak teraz !
    Masz racje co mi więcej pozostało. Myślicie ze jak nie przyjdzie to warto zrobić 10 czy to całkowicie bez sensu

    ma_rtha
  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ miała być w sobotę i nadal nie przyszla. Jest 20/21 dpo testy negatywne oprócz jednego bladziocha po czasie. Brzuch cmi falami śluzu sporo. Nie wiem co myśleć

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie wrote:
    U mnie @ miała być w sobotę i nadal nie przyszla. Jest 20/21 dpo testy negatywne oprócz jednego bladziocha po czasie. Brzuch cmi falami śluzu sporo. Nie wiem co myśleć
    Zrób bete, ja w drugiej ciazy po czasie mialam na tescie blada kreske (nawet 3yyg po terminie @ byla blada- tylko, ze w moim wypadku to byla akurat nieudana ciaza). Najwiarygodniejsza bedzie beta z krwi :)

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Masz racje co mi więcej pozostało. Myślicie ze jak nie przyjdzie to warto zrobić 10 czy to całkowicie bez sensu

    Mi dwa dni przed terminem @ wyszedl negatyw. W dniu @ wieczorem bledzioch ale pozytyw, po ok 10 min. Zrob pojutrze rano :)

    s8w4j9c.png
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Mi dwa dni przed terminem @ wyszedl negatyw. W dniu @ wieczorem bledzioch ale pozytyw, po ok 10 min. Zrob pojutrze rano :)
    Obojętnie jakiej czułości?

    aann26 lubi tę wiadomość

    ma_rtha
  • Camie Koleżanka
    Postów: 58 35

    Wysłany: 28 listopada 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Zrób bete, ja w drugiej ciazy po czasie mialam na tescie blada kreske (nawet 3yyg po terminie @ byla blada- tylko, ze w moim wypadku to byla akurat nieudana ciaza). Najwiarygodniejsza bedzie beta z krwi :)

    Dopiero w środę będę mogła zrobić betę bo nie mam samochodu a u mnie mnie mam gdzie

    Franko czeka na rodzeństwo :)
    zaczynamy 4cs
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Obojętnie jakiej czułości?
    Obojetne :) ja to nawet nie patrze na czulosci. Robilam Bobo, Pink, Vitam, Pre (ten wyszedl najgorzej)

    s8w4j9c.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie dzisiaj zawitała moja najlepsza przyjaciółka:/ wiec żegnam sie dziewczyny:) gratuluje wszystkim zaciazonym:)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to, że jak teraz @ dostanę, to mogę od razu styczniowy temat zakładać. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Najlepsze jest to, że jak teraz @ dostanę, to mogę od razu styczniowy temat zakładać. :D
    Almanah to ja pewnie do Ciebie dolacze. Jutro ide do gina z moim solidnym plamieniem, a znajac moje szczescie bedzie jakies dziadostswo i nie bedzie mozna sie przytulac, wiec cykl bedzie stracony <chlip> :( ale mimo to, życzę Ci, zebys nie musiala tematu styczniowego zakladac, tylko, zeby Kropek sirle pojawil nagle a niespodziewanie :P

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak założycie styczniowy to wpadam do WAS :P czekam właśnie aż moje puste jajo się usunie i liczę na to, że od stycznia będę miała normalny cykl.

    I gratuluję tym z II kreskami :) Oby u Was nie było żadnych przykrych niespodzianek :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek już na wymarciu :P

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie jakas cisza... nie ma juz testujacych dzisiaj i jutro? :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ