X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie, musimy znajdowac plusy!!! :)!

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch tez dalej boli:/ od soboty:/ za chwile to juz na okrągła bedzie mnie bolał od @do @, a co! Masakra:/ do tego chyba mnie łapie jakies przeziębienie, bo ogólnie zle sie czuje. Zaraz przylezie @ i juz całkiem dostanę w pysk na urodziny:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze jakies wibracje w tym miesiacu slabe, mnie trz boli przestae boli przestaje a tej @, dalej nie ma!! Przed chwila lecialam do lazienki jak glupia bo juz bylammpewna ze nadeszla a tu nic...

    Niech ten dzien sie juz konczy :p

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj dopiero 22 do, ale czasem mam nawet takie krótkie. W dodatku wczoraj miałam na noc cudowny ból głowy, wiec obstawiam, ze na bank przyjdzie, jak tu myśleć pozytywnie:/?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 29dc :p i zazwyczaj cykle stymulowane ma 28/29dniowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 10:39

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zalewa biały śluz, podbrzusze mierzi, sutki bolą ehhh...
    Termin @ za tydzień.

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze zrob jutro jeszcze raz test:) o jejku jak ja bym chciała doczekać takiego długiego cyklu bez @:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Dziewczyny, proszę Was o odrobinę nadziei.. Robiłam dziś betę, wynik <0.1, ale jestem tydzień przed @. Wiem, że zrobiłam za wcześnie, jednak miałam nadzieję, że wyjdzie chociaż troszkę podwyższona. Mam zamiar powtórzyć w środę. Jest jakaś szansa, że może być ciąża? Dodam, że zaczynam się czuć tak jak w sierpniu, ale wtedy byłam w ciąży biochemicznej :( Od 3 dni mam kłucia i ciągnięcia w dole brzucha takie jak na @, ale termin dopiero za tydzień..

    Niestety dzisiejsza beta też wyszła <0.1 :( Pozostaje mi czekanie do poniedziałku na @. Jeśli nie będzie, to zrobię jeszcze jedną. Ale chyba już nic z tego.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    To moze zrob jutro jeszcze raz test:) o jejku jak ja bym chciała doczekać takiego długiego cyklu bez @:)

    Grzecznie czekam do soboty ;)

    Dla mnie to krotki cykl przed stymulacja i inofenem mialam cykle 34/35dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Niestety dzisiejsza beta też wyszła <0.1 :( Pozostaje mi czekanie do poniedziałku na @. Jeśli nie będzie, to zrobię jeszcze jedną. Ale chyba już nic z tego.. :(


    Tule mocno!!! Teraz bedzie tylko lepiej

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Grzecznie czekam do soboty ;)

    Dla mnie to krotki cykl przed stymulacja i inofenem mialam cykle 34/35dni
    Ni ja tez mam prolaktyne za wysoka, ale cykle mam na zmianę co 22 albo około 26 dni:/ nawet trzy miesiące pije inofolic ale nic nie działa narazie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ni ja tez mam prolaktyne za wysoka, ale cykle mam na zmianę co 22 albo około 26 dni:/ nawet trzy miesiące pije inofolic ale nic nie działa narazie

    Zadziala jestem pewna :) walczymy jak lwice!!!! Kto jie walczy ten nie niańczy :D

    Ptysia, Magoffi lubią tę wiadomość

  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Chciałabym dołączyć do listopadowego testowania. Właśnie jestem 9dpo. 4 listopada mam urodziny. Jaki to byłby super prezent, zobaczyc te 2 wymarzone kreski. Zastanawiam się czy to nie bedzie za wczesnie, 26 dc?

    Milageros
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze o dopisanie na testowanie 8.11. Chociaz pewnie wczesniej w weekend nie wytrzymam. .

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Hej dziewczyny:) Chciałabym dołączyć do listopadowego testowania. Właśnie jestem 9dpo. 4 listopada mam urodziny. Jaki to byłby super prezent, zobaczyc te 2 wymarzone kreski. Zastanawiam się czy to nie bedzie za wczesnie, 26 dc?

    Ilu dniowe cykle?

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Pozatym, ze piersi bola mnie jak szalone to spokoj..

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw spróbuję zatestowac 8/9dpo (sobota/niedziela) a ostatecznie 14dpo

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Ja najpierw spróbuję zatestowac 8/9dpo (sobota/niedziela) a ostatecznie 14dpo

    No to trzymam kciuki

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jakos nie czuje aby sie udalo

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko spokoj moze Nas uratowac! :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ