Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie, musimy znajdowac plusy!!! :)!

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch tez dalej boli:/ od soboty:/ za chwile to juz na okrągła bedzie mnie bolał od @do @, a co! Masakra:/ do tego chyba mnie łapie jakies przeziębienie, bo ogólnie zle sie czuje. Zaraz przylezie @ i juz całkiem dostanę w pysk na urodziny:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze jakies wibracje w tym miesiacu slabe, mnie trz boli przestae boli przestaje a tej @, dalej nie ma!! Przed chwila lecialam do lazienki jak glupia bo juz bylammpewna ze nadeszla a tu nic...

    Niech ten dzien sie juz konczy :p

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj dopiero 22 do, ale czasem mam nawet takie krótkie. W dodatku wczoraj miałam na noc cudowny ból głowy, wiec obstawiam, ze na bank przyjdzie, jak tu myśleć pozytywnie:/?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 29dc :p i zazwyczaj cykle stymulowane ma 28/29dniowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 10:39

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zalewa biały śluz, podbrzusze mierzi, sutki bolą ehhh...
    Termin @ za tydzień.

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze zrob jutro jeszcze raz test:) o jejku jak ja bym chciała doczekać takiego długiego cyklu bez @:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Dziewczyny, proszę Was o odrobinę nadziei.. Robiłam dziś betę, wynik <0.1, ale jestem tydzień przed @. Wiem, że zrobiłam za wcześnie, jednak miałam nadzieję, że wyjdzie chociaż troszkę podwyższona. Mam zamiar powtórzyć w środę. Jest jakaś szansa, że może być ciąża? Dodam, że zaczynam się czuć tak jak w sierpniu, ale wtedy byłam w ciąży biochemicznej :( Od 3 dni mam kłucia i ciągnięcia w dole brzucha takie jak na @, ale termin dopiero za tydzień..

    Niestety dzisiejsza beta też wyszła <0.1 :( Pozostaje mi czekanie do poniedziałku na @. Jeśli nie będzie, to zrobię jeszcze jedną. Ale chyba już nic z tego.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    To moze zrob jutro jeszcze raz test:) o jejku jak ja bym chciała doczekać takiego długiego cyklu bez @:)

    Grzecznie czekam do soboty ;)

    Dla mnie to krotki cykl przed stymulacja i inofenem mialam cykle 34/35dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Niestety dzisiejsza beta też wyszła <0.1 :( Pozostaje mi czekanie do poniedziałku na @. Jeśli nie będzie, to zrobię jeszcze jedną. Ale chyba już nic z tego.. :(


    Tule mocno!!! Teraz bedzie tylko lepiej

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Grzecznie czekam do soboty ;)

    Dla mnie to krotki cykl przed stymulacja i inofenem mialam cykle 34/35dni
    Ni ja tez mam prolaktyne za wysoka, ale cykle mam na zmianę co 22 albo około 26 dni:/ nawet trzy miesiące pije inofolic ale nic nie działa narazie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ni ja tez mam prolaktyne za wysoka, ale cykle mam na zmianę co 22 albo około 26 dni:/ nawet trzy miesiące pije inofolic ale nic nie działa narazie

    Zadziala jestem pewna :) walczymy jak lwice!!!! Kto jie walczy ten nie niańczy :D

    Ptysia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Chciałabym dołączyć do listopadowego testowania. Właśnie jestem 9dpo. 4 listopada mam urodziny. Jaki to byłby super prezent, zobaczyc te 2 wymarzone kreski. Zastanawiam się czy to nie bedzie za wczesnie, 26 dc?

    Milageros
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze o dopisanie na testowanie 8.11. Chociaz pewnie wczesniej w weekend nie wytrzymam. .

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Hej dziewczyny:) Chciałabym dołączyć do listopadowego testowania. Właśnie jestem 9dpo. 4 listopada mam urodziny. Jaki to byłby super prezent, zobaczyc te 2 wymarzone kreski. Zastanawiam się czy to nie bedzie za wczesnie, 26 dc?

    Ilu dniowe cykle?

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Pozatym, ze piersi bola mnie jak szalone to spokoj..

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw spróbuję zatestowac 8/9dpo (sobota/niedziela) a ostatecznie 14dpo

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Ja najpierw spróbuję zatestowac 8/9dpo (sobota/niedziela) a ostatecznie 14dpo

    No to trzymam kciuki

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jakos nie czuje aby sie udalo

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko spokoj moze Nas uratowac! :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ