X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w trakcie starań można zażywać zdrovit complex? Zaczełam brać olej z wiesiołka z apteo zobaczymy czy zadziała.

  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ilu dniowe cykle?
    Agniecha, od zawsze mam 28-29 dni

    Anga1989 lubi tę wiadomość

    Milageros
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Agniecha, od zawsze mam 28-29 dni

    Teoretycznie cospowinno wyjsc

  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie zrobię, tylko wiadomo, boję się rozczarowania

    Milageros
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Pewnie zrobię, tylko wiadomo, boję się rozczarowania

    Glowa do gory :)

  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aga

    Milageros
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) poto tu jestesmy! :*

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie ma za co :) poto tu jestesmy! :*
    Aga Ty tam tez nie wynos sie na grudniowe bo sama mi mowilas miesiac temu ze poki nie ma @ jest nadzieja :) czekamy. Sobota ?

    zubii lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Ja najpierw spróbuję zatestowac 8/9dpo (sobota/niedziela) a ostatecznie 14dpo
    Bez sensu testować 8/9dpo. Przepraszam ale wynik praktycznie nie ma szans wyjsć pozytywny nawet jeśli bedzie sie cos działo. Nawet na betę moze byc za wcześnie. Na betę idź najwcześniej 11dpo a sikaniec dopiero w dniu spodziewanej @.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milageros wrote:
    Hej dziewczyny:) Chciałabym dołączyć do listopadowego testowania. Właśnie jestem 9dpo. 4 listopada mam urodziny. Jaki to byłby super prezent, zobaczyc te 2 wymarzone kreski. Zastanawiam się czy to nie bedzie za wczesnie, 26 dc?
    Na test domowy moze byc za wcześnie, ale możesz iść spokojnie na betę bo to bedzie 11dpo wiec moze juz cos wyjsć :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Aga Ty tam tez nie wynos sie na grudniowe bo sama mi mowilas miesiac temu ze poki nie ma @ jest nadzieja :) czekamy. Sobota ?

    Kochana w zyciu Was nie opuszcze :D tak, sonota narazie czekam grzecznie. Bole minely i nic nie czuje franca przyjdzie z nienacka :D

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Bez sensu testować 8/9dpo. Przepraszam ale wynik praktycznie nie ma szans wyjsć pozytywny nawet jeśli bedzie sie cos działo. Nawet na betę moze byc za wcześnie. Na betę idź najwcześniej 11dpo a sikaniec dopiero w dniu spodziewanej @.


    Bete moze zrobie dopiero w terminie @ albo po, zalezy jak sytuacja sie u mnie rozwinie... A sikance? Dla zabawy bo pewnie i tak wyjda negatywne..

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Bete moze zrobie dopiero w terminie @ albo po, zalezy jak sytuacja sie u mnie rozwinie... A sikance? Dla zabawy bo pewnie i tak wyjda negatywne..
    No w 8/9 dpo na 90% sikańce wyjada negatywne, wiec ja bym nie robiła bo tylko sie zdenerwujesz i bedzie Ci przykro. Lepiej jednak poczekać tych kilka dni :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, pocieszę Cię, że ja jak zrobiłam test sikany 5 dni przed @ wyszedł negatyw. Zrobiłam go tak wcześnie, bo akurat szłam na panieński i mimo, że czułam, że @ wkrótce przyjdzie, to chciałam się upewnić czy mogę się napić...
    Później cały czas w pracy latałam do łazienki, bo byłam pewna, że już małpa przyszła. Co chwila bolało mnie podbrzusze i jajniki, byłam wkurwiona na wszystko, zmęczona...generalnie popisowy pms.
    W piątek, przed kolejnym panieńkim (2 dni po spodziewanym @), zrobiłam znów test, choć byłam praktycznie pewna, że to po prostu obsuwa małpia..nie miałam najmniejszych wątpliwości. I co zobaczyłam? 2 kreski! A kilka godzin później betę na poziomie ok 98 :)
    Także wierz mi, że druga kreska pojawi się właśnie wtedy, gdy nie będziesz się tego spodziewać :p
    Dodam, że byłam dodatkowo wkurzona, że małpa nie przychodziła, bo miałam zrobione badania do hsg i czekałam tylko na pierwszą krew, żeby się wyznaczyć, żeby mi ważność badań nie wygasła ;)
    Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn, które już nie mogą się doczekać na drugą kreseczkę :* I przesyłam wiruski z mojego 4msc brzuszka (szok jak ten czas zapitala!)

    Katja11, Milageros, Wojcinka, Magoffi, zubii, Izape91 lubią tę wiadomość

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tez nie wmawiajcie kobiecie ze na 100% negatyw. Malo to takch co 9-/10 dzien juz wychodzi pozytyw jasny ?

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa wrote:
    Agniechaaa, pocieszę Cię, że ja jak zrobiłam test sikany 5 dni przed @ wyszedł negatyw. Zrobiłam go tak wcześnie, bo akurat szłam na panieński i mimo, że czułam, że @ wkrótce przyjdzie, to chciałam się upewnić czy mogę się napić...
    Później cały czas w pracy latałam do łazienki, bo byłam pewna, że już małpa przyszła. Co chwila bolało mnie podbrzusze i jajniki, byłam wkurwiona na wszystko, zmęczona...generalnie popisowy pms.
    W piątek, przed kolejnym panieńkim (2 dni po spodziewanym @), zrobiłam znów test, choć byłam praktycznie pewna, że to po prostu obsuwa małpia..nie miałam najmniejszych wątpliwości. I co zobaczyłam? 2 kreski! A kilka godzin później betę na poziomie ok 98 :)
    Także wierz mi, że druga kreska pojawi się właśnie wtedy, gdy nie będziesz się tego spodziewać :p
    Dodam, że byłam dodatkowo wkurzona, że małpa nie przychodziła, bo miałam zrobione badania do hsg i czekałam tylko na pierwszą krew, żeby się wyznaczyć, żeby mi ważność badań nie wygasła ;)
    Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn, które już nie mogą się doczekać na drugą kreseczkę :* I przesyłam wiruski z mojego 4msc brzuszka (szok jak ten czas zapitala!)

    Wspaniala wiadomosc i nastrojenie ze nie ma co sie lamac :) wszystkiego dobrego Kochana !!:)

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karissa wrote:
    Agniechaaa, pocieszę Cię, że ja jak zrobiłam test sikany 5 dni przed @ wyszedł negatyw. Zrobiłam go tak wcześnie, bo akurat szłam na panieński i mimo, że czułam, że @ wkrótce przyjdzie, to chciałam się upewnić czy mogę się napić...
    Później cały czas w pracy latałam do łazienki, bo byłam pewna, że już małpa przyszła. Co chwila bolało mnie podbrzusze i jajniki, byłam wkurwiona na wszystko, zmęczona...generalnie popisowy pms.
    W piątek, przed kolejnym panieńkim (2 dni po spodziewanym @), zrobiłam znów test, choć byłam praktycznie pewna, że to po prostu obsuwa małpia..nie miałam najmniejszych wątpliwości. I co zobaczyłam? 2 kreski! A kilka godzin później betę na poziomie ok 98 :)
    Także wierz mi, że druga kreska pojawi się właśnie wtedy, gdy nie będziesz się tego spodziewać :p
    Dodam, że byłam dodatkowo wkurzona, że małpa nie przychodziła, bo miałam zrobione badania do hsg i czekałam tylko na pierwszą krew, żeby się wyznaczyć, żeby mi ważność badań nie wygasła ;)
    Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn, które już nie mogą się doczekać na drugą kreseczkę :* I przesyłam wiruski z mojego 4msc brzuszka (szok jak ten czas zapitala!)

    Wspaniala wiadomosc i nastrojenie ze nie ma co sie lamac :) wszystkiego dobrego Kochana !!:)

    Karissa lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Niekoniecznieja Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Bez sensu testować 8/9dpo. Przepraszam ale wynik praktycznie nie ma szans wyjsć pozytywny nawet jeśli bedzie sie cos działo. Nawet na betę moze byc za wcześnie. Na betę idź najwcześniej 11dpo a sikaniec dopiero w dniu spodziewanej @.

    U mnie 8dpo wyszedł cień cienia na teście o czułości 10. 9 dpo wyszły bladziochy na dwóch testach (jeden 10 drugi 25). 10 dpo ewidentnie druga krecha, fakt jasna, ale bezsprzeczna :)
    Także można próbować jak się ma zapas testów :)

    Karissa, Katja11 lubią tę wiadomość

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznieja wrote:
    U mnie 8dpo wyszedł cień cienia na teście o czułości 10. 9 dpo wyszły bladziochy na dwóch testach (jeden 10 drugi 25). 10 dpo ewidentnie druga krecha, fakt jasna, ale bezsprzeczna :)
    Także można próbować jak się ma zapas testów :)


    Ooo! 9i o taka odpowiedz mi chodzilo :)

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Ooo! 9i o taka odpowiedz mi chodzilo :)
    Dokładnie! U mnie w ciąży biochemicznej w 7cs beta w 8dpo wynosiła już 38. To kwestia baaaardzo indywidualna. U mnie termin @ w piątek, ale nadziei sobie nie robię przez tą grypę jelitową, która ostatnio mnie rozłożyła. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ