X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ja staram się być twarda, owulka wypada mi 13-14 listopad i co? mąż wyjedza na miesiac chyba 11 listopada :/ żyć nie umierać....

    Wiem jak jest. Mialam to samo... Moj D. bardzo czesto jedzie w jakies delegacje i byly takie miesiace co wogole sie nie widzielismy a co dopiero starac sie...

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pierwszy dzień @
    Jutro idę do gina po CLO.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Wiem jak jest. Mialam to samo... Moj D. bardzo czesto jedzie w jakies delegacje i byly takie miesiace co wogole sie nie widzielismy a co dopiero starac sie...

    w sierpniu wyjechał i wróćił dopiero 16 października to ja wielce zadowolona bo akurat na teście owulacyjnym wyszła piękna krecha że jest owulacja więc przytulanie na całego było i nawet 17 października wyszło mi że mam owulację i znów serduszkowanie, nawet 18 dla pewności działąliśmy a tu lipa :(

    W sobote mam endokrynologa, może TSH mam za niskie i dlatego, sama już nie wiem. Trochę panikuje bo z 1 dzieckiem w pierwszym cyklu zaszłam i to migiem. Pamiętam że mąz też w delegacji był, ja 6 grudnia dostałam okresu, mąż wrócił dopiero 21 grudnia i przytulanie było, później dopiero 25 i 26 grydnia i tyle i co ? ciąża jak się patrzy :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    U mnie dziś pierwszy dzień @
    Jutro idę do gina po CLO.

    Możemy sobie piątkę przybić i wysłać @@ tam, skąd dzisiaj przyszły

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Możemy sobie piątkę przybić i wysłać @@ tam, skąd dzisiaj przyszły

    No to piona! ;-)
    Mam nadzieję, że dobrze się czujesz i nie zamartwiasz się. @ szybko minie i kolejny miesiąc przed nami. Musimy trzymać głowę wysoko i nie dać się! Ślę buziaki <3

    Magoffi, Wojcinka lubią tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Hej kochane :* coś ten
    listopad kijowy :/ mam nadzieję, ze od jutra posypia sie piękne II kreski :)

    Agniechaaa ją od początku mam przeczucie ze ci się udało miałam to pisać pod koniec października ale wolalam się ugrysc w język....także testuj kobieto !

    U mnie dziś 12 dc mam wrażenie że owu w wtym cyklu będzie szybciej...zwykle mam ok 21 dc tz powinien mieć wtedy wolne więc jakieś szanse są :) ale nie nastawiają się na nic a wręcz olalam już to czekanie na II kreski. To ostatni nasz cykl staranipwy jak sie nie uda to na razie zawieszamy starania wiec wolałabym aby jednak się udało ale jak nie to trudno może za parę lat sie uda.

    Jak do pon nie przyjdzie to lecę na bete kochana!! <3
    Obyś miała cudne przeczucia ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki :) Ja powoli odliczam dni do owulacji, tak mi szybko lecą te dni... To pewnie dlatego, że za dwa tygodnie mam ważny egzamin, wtedy czas leci nieubłaganie :D Jakoś się wyciszyłam, jestem spokojna, mimo że w pracy nieciekawie i mało co się układa... Pamiętajcie, będzie co ma być, nie mamy wpływu na pewne rzeczy i nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać ;)

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28, jak Męża 11stego przycisniesz, to po prostu zwiększysz szanse na dziewczynkę ;)
    Dooti, u mnie na początku ciąży tez ciagle sie lał biały śluz. To było straszne, bo często mnie pobolewa brzuch jak na okres, a bielizna mokra... mimo, ze miałam potwierdzona ciąże testem, 2 betami i usg, to mimo wszystko biegałam do łazienki przestraszona... Swoją droga, zamiar robić kolejne testy zadbaj o zrobienie drugiej bety po 48h, bo jej przyrost jest teraz najważniejszy, nie test ;) Rośnijcie zdrowo! Pozdrowionka ode mnie i mojego Tomaszka, który w brzuszku rozpoczyna 15tydzien :)
    Czytam sobie Was dziewczyny i trzymam mocno kciuki! Nikt nie zasługuje na te 2kreski tak jak Wy! Wszystkie dzieci powinny mieć rodziców, którzy tak bardzo o nich marzą <3

    Klara Wysocka, Dooti, Magoffi, bulkaasia lubią tę wiadomość

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziewczyny tez możecie spisać na straty w tym miesiącu:( właśnie wracam z łazienki z wielkim trzymaniem sie, zeby bie buchnąć płaczem...niby jeszcze nic sie nie polało, ale jak dobrze podtarlam papierem, to zobaczyłam taki zarozowiony śluz:( czyli dupa... trzymam sie od płaczu, bo nie chce miec jutro oczu jak królik:( ale wydaje mi sie, ze juz nigdy nie zajdę w ta ciąże, mam 30 lat i oczywiscie jestem zdołowana jak zawsze gdy przychodzi @:( czyli te bóle juz wiadomo co zwiastowały:(

  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Mnie dziewczyny tez możecie spisać na straty w tym miesiącu:( właśnie wracam z łazienki z wielkim trzymaniem sie, zeby bie buchnąć płaczem...niby jeszcze nic sie nie polało, ale jak dobrze podtarlam papierem, to zobaczyłam taki zarozowiony śluz:( czyli dupa... trzymam sie od płaczu, bo nie chce miec jutro oczu jak królik:( ale wydaje mi sie, ze juz nigdy nie zajdę w ta ciąże, mam 30 lat i oczywiscie jestem zdołowana jak zawsze gdy przychodzi @:( czyli te bóle juz wiadomo co zwiastowały:(

    Ptysiu, może jeszcze nie wszystko stracone, ja tydzień temu w piątek zaczęłam plamić i byłam przekonana że to @ nadchodzi wielkimi krokami.

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 3 listopada 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są 2 wątki listopadowe testowanie. Jeden tutaj liczba 50 str drugi dłuższy. Juz nie wiem gdzie piszę :)

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden : Listopadowe testowanie a drugi Listopadowe testowanie 2016

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ja staram się być twarda, owulka wypada mi 13-14 listopad i co? mąż wyjedza na miesiac chyba 11 listopada :/ żyć nie umierać....

    U mnie podobnie. Dzisiaj 12 dpo zaczęło się plamienie, czyli miesiączka pewnie w sobotę. Co za tym idzie - owulacja około 16-18 listopada, a męża nie będzie od 7 do 19... wcześniej się nie łamałam - bo myślałam, ok nie ten cykl, to kolejny. A tu co? miesiąc z głowy...? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 22:51

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Tasza Autorytet
    Postów: 2015 1047

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/listopadowe-testowanie,11241.html



    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/listopadowe-testowanie-2016,10950.html

    według OM
    cd9bvfxmx4d8chbr.png
    cd9bvfxmn74huw9m.png
    Aniołek (początek 6t.c.), 3 c.biochemiczne
    cykle 28 - dniowe; 14 cs
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Doti, u mnie to nie bedzie to, wkurzylam sie teraz i walnelam test i oczywiscie jedna wredna krecha, drugiej brak jak bum cyk cyk:/ Eh... spoko, minie dzien i wrócę do żywych i pozytywnie do życia nastawionych:(

  • Mała-90 Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti a w którym dniu cyklu pojawiły się u Ciebie plamienia i jak długo trwały?
    Bo u mnie też sie pojawily w poniedziałek, bylam pewna ze to @, ale to tylko delikatne plamienia w poniedziałek, środę i dzisiaj.

    m3sx3e3kct2ziiqy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    No to piona! ;-)
    Mam nadzieję, że dobrze się czujesz i nie zamartwiasz się. @ szybko minie i kolejny miesiąc przed nami. Musimy trzymać głowę wysoko i nie dać się! Ślę buziaki <3

    Dokładnie Kochana, wchodzimy w nowy cykl z nową nadzieją <3 Poranek i popołudnie miałam strasznie ciężkie, ale ogarnęłam się. Tylko to hsg mnie martwi, umówiłam się na 09.11. Obawiam się wyniku i samego przebiegu badania. No cóż, powiedziałam A, muszę powiedzieć B.

    Ptysiu, nie spisuj jeszcze cyklu na straty, głowa do góry!

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Dokładnie Kochana, wchodzimy w nowy cykl z nową nadzieją <3 Poranek i popołudnie miałam strasznie ciężkie, ale ogarnęłam się. Tylko to hsg mnie martwi, umówiłam się na 09.11. Obawiam się wyniku i samego przebiegu badania. No cóż, powiedziałam A, muszę powiedzieć B.

    Nie martw się, to pewnie tylko formalność. Na pewno okaże się, że wszystko jest w porządku. Samo badanie było dla mnie dosyć nieprzyjemne, ale do zniesienia. Dostałam takie tabletki rozluźniające, że nigdy w życiu tak nie odpoczęłam, jak po tym badaniu ;-)
    Faktycznie, to kolejny krok do pewności, że jesteś blisko powiększenia Rodziny :-)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała-90 wrote:
    Dooti a w którym dniu cyklu pojawiły się u Ciebie plamienia i jak długo trwały?
    Bo u mnie też sie pojawily w poniedziałek, bylam pewna ze to @, ale to tylko delikatne plamienia w poniedziałek, środę i dzisiaj.

    W 24 i 26 dc. To były takie delikatne brudzenia, plamienia, bardziej na papierze toaletowym. A testowałam w 28 dc.

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • Mała-90 Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie taka sama sytuacja, takie delikatne brudzenia na papierze i troche na wkładce.
    Ja test robiłam w środę i był negatywny :-\ a dzisiaj jeszcze były znowu plemienia...

    m3sx3e3kct2ziiqy.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ