X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzięki. Nie nastawiałam się na nic, ale kurde człowiek i tak siedzi i pielęgnuje w sobie te cholerna nadzieje, a potem dupa. I mam jakiś taki zjazd. Za 2 tygodnie stuknie mi 36, i kurde jakoś tak to wszystko mnie dobija. Myślałam że jak się zaczniemy starać to się ładnie uda i w ogóle. A tu za nic nie chce wyjść... Eh... trzeba wziąć się w garść.

    Bardzo dobrze Cię rozumiem, mi we wrześniu stuknelo 38 lat i co m-c tracę nadzieję że jednak się uda :(:(

    Balladyna cudnie, Rośnijcie zdrowo :D

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Haha no proszę jak sobie można radzić ;) nie wiedziałam ze do IUI tez mroźna nasionka :) ostatnio sie śmialiśmy z mężem ze szkód ze on nie moze sie spuszczać do kubka przed wyjściem do pracy i ja bym sobie w odpowiednim momencie wstrzykiwała jego nasionka hehehe
    Ano widzisz, potrzeba matką wynalazków :P jakby się udało to mój będzie miał co wnukom opowiadać :P zrobił dziecko będąc 8 tys. km od domu :P

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ano widzisz, potrzeba matką wynalazków :P jakby się udało to mój będzie miał co wnukom opowiadać :P zrobił dziecko będąc 8 tys. km od domu :P


    I powiedzenie odleglosc przekracza dlugosc nabiera nowego znaczenia :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatko :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro 11dpo i tak mnie kusi, tak mnie kusi... niby na 8 wyznaczona @ i tak mnie kusi.. jeszcze raz to powiem - kusi mnie testowac jutro lub w Sobote :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 12:38

    Wojcinka, innamorata88 lubią tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Ja mam jutro 11dpo i tak mnie kusi, tak mnie kusi... niby na 8 wyznaczona @ i tak mnie kusi.. jeszcze raz to powiem - kusi mnie testowac jutro lub w Sobote :D
    Znam to uczucie ale bądź silna :D poczekaj jeszcze troche :D ja jutro 10dpo i tez 8.11 ide na betę do kliniki, obiecałam sobie ze nie będę wcześniej testowała :)

    Katja11 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ano widzisz, potrzeba matką wynalazków :P jakby się udało to mój będzie miał co wnukom opowiadać :P zrobił dziecko będąc 8 tys. km od domu :P
    Jeśli moge zapytać ile kosztuje IUI z mrożeniem plemniczkow ?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 3 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzięki. Nie nastawiałam się na nic, ale kurde człowiek i tak siedzi i pielęgnuje w sobie te cholerna nadzieje, a potem dupa. I mam jakiś taki zjazd. Za 2 tygodnie stuknie mi 36, i kurde jakoś tak to wszystko mnie dobija. Myślałam że jak się zaczniemy starać to się ładnie uda i w ogóle. A tu za nic nie chce wyjść... Eh... trzeba wziąć się w garść.
    Wiem ci czujesz, jutro stuknie mi 35 i tylko z jednym jajnikiem działam ale działam

    Milageros
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Jeśli moge zapytać ile kosztuje IUI z mrożeniem plemniczkow ?
    U nas impreza zamyka się w 1050pln. Każde kolejne IUI 550zł. Mrożenie na rok 500zł. A z drugiej strony jakby się udało, a niewtajemniczona teściowa zacznie robić wyliczenia i wyjdzie, że M nie było na miejscu to rozpęta się II wojna światowa. :D

    Wojcinka, IZOSTAR, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie zdążyłam testować:(((( 05.11. to miał być najwcześniejszy z możliwych terminów @ :(( długość cyklu wahała się u mnie od 28 w górę. Od rana potwornie bolał mnie brzuch w pracy, a teraz właśnie zauważyłam żywą krew:( ten cykl trwał 26 dni, nie wiem co się stało, żaden cykl nie był tak krótki. Zaraz się chyba rozpłaczę i to przy ludziach z pracy, ile można być silnym:( owu miałam w 14 dniu cyklu, co się stało, że druga faza uległa skróceniu do 12 dni. Czy clo mógł tak skrócić cykl? Nie mam już siły, taką miałam nadzieję na ten cykl, choć bóle na @ stopniowo mnie jej pozbawiały, a dziś położyły jej kres. Piszę się od razu na grudniowe testowanie, chociaż nie wiem już, czy to wszystko ma w moim przypadku sens:(

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    U nas impreza zamyka się w 1050pln. Każde kolejne IUI 550zł. Mrożenie na rok 500zł. A z drugiej strony jakby się udało, a niewtajemniczona teściowa zacznie robić wyliczenia i wyjdzie, że M nie było na miejscu to rozpęta się II wojna światowa. :D
    Hahaha no tak! to ebdzie sie działo w rodzinie ;)

    To tanio w sumie :) ja za IUI płace 850

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Dziewczyny, nie zdążyłam testować:(((( 05.11. to miał być najwcześniejszy z możliwych terminów @ :(( długość cyklu wahała się u mnie od 28 w górę. Od rana potwornie bolał mnie brzuch w pracy, a teraz właśnie zauważyłam żywą krew:( ten cykl trwał 26 dni, nie wiem co się stało, żaden cykl nie był tak krótki. Zaraz się chyba rozpłaczę i to przy ludziach z pracy, ile można być silnym:( owu miałam w 14 dniu cyklu, co się stało, że druga faza uległa skróceniu do 12 dni. Czy clo mógł tak skrócić cykl? Nie mam już siły, taką miałam nadzieję na ten cykl, choć bóle na @ stopniowo mnie jej pozbawiały, a dziś położyły jej kres. Piszę się od razu na grudniowe testowanie, chociaż nie wiem już, czy to wszystko ma w moim przypadku sens:(


    Kochana tule mocno!!!! Ale bedzie lepiej, glowa do gory chodz mozesz uwierzyc, ze wiem jakie to trudne. Sama kiedys odeszlam od staran, forum i wszystkiego na ponad miesiac, czasem tez takie chwile sa potrzebne. Ale potem spinamy tylek i walczymy dalej

    Magoffi lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj sie ciepło magoffi! Tule mocno
    Musisz byc silna i nie wolno Ci sie poddawać! Jak nie teraz to za miesiąc ale w końcu sie uda zobaczysz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 13:53

    Magoffi, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magiffi tulimy !! Nasze organizmy sa nieprzewidywalne. Ja zawsze mialam z zegarkiem w reku 28 dni, pierwszy w ktorymmsie staralismy wyciagnal sie do 38 dni !! Bylam pelna nadzieji ze to ciaza !!
    Sciskam cie.

    Magoffi lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 3 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie jak Katja11 narobiłam sobie nadziei gdy cykl wydłużył się do 40 dni, potem było mi się ciężko pozbierać. Ale chęć posiadania dziecka jest większa niż jakaś tam depresja, a wiadomo pozytywne nastawienie jest bardzo ważne, także głowa do góry

    Katja11 lubi tę wiadomość

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 listopada 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnoffi Tulę kochana, następny miesiąc przyniesie dwie kreski, zobaczysz!!! W końcu to będą święta, Mikołaj więc w liście do niego piszemy, że chcemy prezent w postaci pozytywnego testu :D :D ;D

    Magoffi lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kobiety musimy przez wiele przejsc ale potrafimy sie wziasc w garsc i walczyc dalej :) wiec dziewczyny, glowa do gory. Musi byc dobrze :) :* :* :*

    A ja wlasnie wrocilam z pracy. Wstapilam jeszcze zapisac sie do ginki i termin mam dopiero na 22.11. Mam jeszcze dzwonić codziennie czy nie zwolni sie wczesniej miejsce bo nie ukrywam ze zalezaloby mi na terminie przed @ abym nie byla cykl stracona ale bedzie co ma byc :) no chyba ze w tym cyklu jakims cudem sie uda...

    Katja11 lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo, że wczoraj @ zrujnowała mi dzień, nabieram siły jak tylko tu wejdę.
    GRATULUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRYM SZCZĘŚCIE DOPISAŁO W TYM CYKLU :) rośnijcie zdrowo!

    Z tymi, które w tym miesiącu miały mniej szczęścia, widzę się na grudniowym testowaniu :).

    Będę tu wpadać i śledzić kolejne sukcesy oraz zmagania :) BUZIAKI

    Anga1989, zubii lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • MalaMi* Koleżanka
    Postów: 55 18

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym ktorym się udało w tym miesiącu ogromne gratki. Miałam testować 6. Nie wytrzymalam zatestowalam dziś i niestety negatyw. 12 dpo. Brzuch, plecy bolą jak na @. Choć nadzieja jeszcze jest. Jak @ nie przyjdzie to testuje wg listy 6. Za pozostałych mocno trzymam kciuki!

    0YAzp1.png
    12.03.2015 synek Nathaniel :)
    12.08.2016 Aniołek 9 tydzień cp
    25.11.2017 Aniołek 6 tydzień
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny <3 dopóki nie trafiłam na forum, nikt nie rozumiał, skąd moje humory. @ wzięła mnie z zaskoczenia, odebrała nadzieję kilka dni za wcześnie, ale dzięki Wam nie dam się, walczę razem z Wami dalej. Również z całego serducha gratuluję tym Staraczkom, którym się udało i trzymam kciuki za te, które wciąż oczekują na testowanie!

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ