X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Milageros Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzien dobry. Ja jestem 10 DPO i tak mnie zaczeły plecy boleć, że ledwo stoję :/ Także chyba muszę nastawić sie na grudzień :(

    Milageros
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę dupka a nie lutke, ale mam go brać aż do 14dpo wtedy mam iść do kliniki gdzie miałam IUI na betę i dopiero jak wyjdzie ujemna mam odstawić dupka

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w ten czwartek który i mnie wydaje się wtorkiem. Przez to przestawienie czasu czuje się okropnie zmęczona. Ledwie dziś wstałam ale i tak jest lepiej niż wczoraj.

    Ja się nie spodziewam sukcesu w tym cyklu. Zero objawów. Trochę pobolewaja piersi ale to u mnie standard przed @. Jak do niedzieli nie przyjdzie @ to będę testować ale raczej nie nastawiam się na pozytywny wynik. Niestety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 09:12

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)
    U mnie tylko 4 stopnie ale słonko piękne świeci. Jadę do pracy, marzy mi się pachnąca kawa... ☕

    RudaPaskudna Tulę... Ale może jeszcze się uda w listopadzie ;)

    Ruda Paskuda lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja na przerwie w pracy :) ja temp przed owu mam max 36,3 a dzisiaj odnotowalam spory spadek do tej temp... W dodatku raz na jakis czas czuje tak jakby ciagniecie w podbrzuszu no i ten lewy jajnik cmi...

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Natalia1989 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to cień cienia, ale chyba II kreska jest. po ilu dniach powinna byc ciemna? tzn za ile dni powtórzyć ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 09:42

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka w dół także jutro pewnie @ :( Mój wylatuje na 3 miesiące do Stanów, więc akcja inseminacja przyśpieszona - w przyszłym tygodniu mrozimy ziarenka i przez te 3 miesiące nieobecności mojego będę sobie sama robić dziecko. :P ehhh dziwny jest ten świat.

    Wojcinka, Milageros, Katja11, Ruda Paskuda, *Natka* lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    U mnie tempka w dół także jutro pewnie @ :( Mój wylatuje na 3 miesiące do Stanów, więc akcja inseminacja przyśpieszona - w przyszłym tygodniu mrozimy ziarenka i przez te 3 miesiące nieobecności mojego będę sobie sama robić dziecko. :P ehhh dziwny jest ten świat.
    Haha no proszę jak sobie można radzić ;) nie wiedziałam ze do IUI tez mroźna nasionka :) ostatnio sie śmialiśmy z mężem ze szkód ze on nie moze sie spuszczać do kubka przed wyjściem do pracy i ja bym sobie w odpowiednim momencie wstrzykiwała jego nasionka hehehe

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis lece do fryzjera mam ochote zaszalec cos zrobic innego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INNAMORATA - mam do Ciebie pytanie. Jak poznać ze szyjka otwarta? No za Chiny nie potrafię.. Jestem 4 dni przed @, wachluję tam tym palcem i jedyne co to wyczuwam jakby dzióbek ( usteczka malutkie) i jak wyciągam palec to mam na nim dużo śluzu mleczno- białego.
    Pomóż proszę :-))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! I ja dzis rano mogę sie z Wami przywitać. Z Mala u lekarza byłam ma zapalenie jamy ustnej cos okropnego w ogóle nie je, gorączka pod 40 stopni i tym sposobem wylądowałam na L4. Na testy sie pogniewalam nie robiłam, mąż mnie na betę wygonil czekam na wyniki, po 16 maja być. Nie wiem czy brzuch boli mnie z nerwów, czy na @...

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    INNAMORATA - mam do Ciebie pytanie. Jak poznać ze szyjka otwarta? No za Chiny nie potrafię.. Jestem 4 dni przed @, wachluję tam tym palcem i jedyne co to wyczuwam jakby dzióbek ( usteczka malutkie) i jak wyciągam palec to mam na nim dużo śluzu mleczno- białego.
    Pomóż proszę :-))
    Hejka! No właśnie ten dziubek to szyjka. :) Postaraj się wycelować w jego środek:) jak będzie zaciśnięty tzn że zamknięta, jak uchylony to otwarta. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba jednak nienumiem badac tej szyjli!!!! Mo bo myslalam w sb ze otwarta a ta@ dalej nie zawitala :p

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, szacun:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    RudaPaskudna Tulę... Ale może jeszcze się uda w listopadzie ;)

    Dzięki. Nie nastawiałam się na nic, ale kurde człowiek i tak siedzi i pielęgnuje w sobie te cholerna nadzieje, a potem dupa. I mam jakiś taki zjazd. Za 2 tygodnie stuknie mi 36, i kurde jakoś tak to wszystko mnie dobija. Myślałam że jak się zaczniemy starać to się ładnie uda i w ogóle. A tu za nic nie chce wyjść... Eh... trzeba wziąć się w garść.

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie potrafie badac. Nie podchodze do tego tematu :/ ja dzis 10dpo.
    Ps jecie jakies witaminy prenatalne poza kwasem fol ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 11:16

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hejka! No właśnie ten dziubek to szyjka. :) Postaraj się wycelować w jego środek:) jak będzie zaciśnięty tzn że zamknięta, jak uchylony to otwarta. :)
    niekiedy dziewczyny piszą, że jak otwarta to da się włożyć czubek palca!!!
    no chyba w tyłek :-):-)

    dzięki bardzo <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie u lekarza..to juz 8 tydzień ;-) Moje malenstwo ma juz 1cm :-)

    Ruda Paskuda, bulkaasia, Wojcinka, i-feel-you, Anga1989, Katja11, malka, MalaMi*, Karissa, Kaczorka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Witam się i ja. Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie u lekarza..to juz 8 tydzień ;-) Moje malenstwo ma juz 1cm :-)


    Ojej!!! Pokaxuj tu ciocią zdjecie!!! <3 super

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Witam się i ja. Ja wlasnie jestem po pierwszej wizycie u lekarza..to juz 8 tydzień ;-) Moje malenstwo ma juz 1cm :-)

    Fantastycznie :) 1 cm to już wielkoludek :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ