X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    U mnie historia z tarczycą była taka, że leczyłam ją 3 lata biorąc euthyrox 25 - mój wynik oscylował w granicach 3,70. Miałam dwa USG - wyszło że tarczyca zdrowa, ale malutka i stąd ten problem. Po 3 latach mi odstawiła lek. Minął rok i znowu to samo, ostatni wynik 3,56 -znowu przepisała euthyrox 25 i jod 150 codzienie. No i zbijamy... Przeważnie jak brałam tą 25 to wyniki wychodziły około 2,00 więc może nie będzie źle...

    U mnie też echo ok ale jeden płat mniejszy (a może trochę większy :D?). Też jadłam jod i selen jak dobrze pamiętam. Euthyrox miałam 75.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 18:42

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    My 4 lata po ślubie więc już chyba czas :) Dzieci nie mamy jeszcze więc byłabym szczęśliwa mając pierwsze... Ja się staram 2 cykl, a mąż jak już wspominałam nie wie, że się staramy :D
    My tez 4 lata po slubie. Nie za duzo tych zbieznosci ? :p tyle ze mamy synka 3 letniego, urodzony na 1. Rocznice slubu :) chyba powiem. Uspie synka i mu powiem na spokojnie... my trzeci cykl. Marzy mi sie coreczka ,ale oczywiscie przedewszystkim zdrowe dziecko.

    A może by... lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    U mnie też echo ok ale jeden płat mniejszy (a może trochę większy :D?). Też jadłam jod i selen jak dobrze pamiętam. Euthyrox miałam 75.


    Masz niewiele większą niedoczynność a sporo większą dawkę. Moja bratowa 75 brała przy zbijaniu z wyniku 14, ale najwidoczniej wszystko zależy od organizmu, mam nadzieję, że jakaś szansa w tym cyklu jest, bo szczerze powiedziawszy to można się z czasem zdołować w tych staraniach :(

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    My tez 4 lata po slubie. Nie za duzo tych zbieznosci ? :p tyle ze mamy synka 3 letniego, urodzony na 1. Rocznice slubu :) chyba powiem. Uspie synka i mu powiem na spokojnie... my trzeci cykl. Marzy mi sie coreczka ,ale oczywiscie przedewszystkim zdrowe dziecko.

    Oczywistym jest, że dla każdej priorytetem jest zdrowie dziecka ale też marzy mi się dziewczynka. Mam świetne relacje z mamą i kiedyś bym chciała mieć takie z córeczką.

    Faktycznie zbieżności jest trochę :) Twój synek rozwiewa wątpliwości :) Ja myślę, że u Ciebie to ładna kreseczka więc bym się chyba pokusiła żeby powiedzieć jak tak serce Ci podpowiada.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Masz niewiele większą niedoczynność a sporo większą dawkę. Moja bratowa 75 brała przy zbijaniu z wyniku 14, ale najwidoczniej wszystko zależy od organizmu, mam nadzieję, że jakaś szansa w tym cyklu jest, bo szczerze powiedziawszy to można się z czasem zdołować w tych staraniach :(

    Właśnie przed chwilą analizowałam moje wyniki z ostatnich 3 lat i od 2013 nie miałam powyżej 3 więc mam nadzieję, że będzie dobrze. Dla spokoju chyba w poniedziałek sprawdzę tsh. Dobrze, że można robić te badania o każdej godzinie.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bedziesz robila tah to zrob za jednym razem bete hcg :)

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Oczywistym jest, że dla każdej priorytetem jest zdrowie dziecka ale też marzy mi się dziewczynka. Mam świetne relacje z mamą i kiedyś bym chciała mieć takie z córeczką.

    Mi też się marzy dziewczynka, dookoła sami chłopcy - jeden brat ma dwóch chłopaków, drugi to samo, a obydwaj zamknęli już fabrykę, więc nadzieja we mnie na wnuczkę :P

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Jak bedziesz robila tah to zrob za jednym razem bete hcg :)

    Jeśli coś wyjdzie mi na teście to zrobię. Niestety bardzo się martwię, że będzie bialutko :(

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh powinno się robić rano, jest dość duża zmienność dobowa i w późniejszych godzinach wynik może być zawyżony. Optymalnie między 7:00 a 9:00 max 10:00.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Mi też się marzy dziewczynka, dookoła sami chłopcy - jeden brat ma dwóch chłopaków, drugi to samo, a obydwaj zamknęli już fabrykę, więc nadzieja we mnie na wnuczkę :P

    U mnie w rodzinie moje dziecko byłoby pierwszym od 25 lat więc byłoby to wydarzenie niezależnie od płci:D, ale wśród przyjaciół sami chłopcy również.

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Jeśli coś wyjdzie mi na teście to zrobię. Niestety bardzo się martwię, że będzie bialutko :(


    rozgoń czarne myśli! będzie kreskoowo ;)

    To u Ciebie przynajmniej jest ciągłość, mi niepotrzebnie odstawiła te leki :/ teraz tylko mam problem, a czas leci...

    A może by..., Katja11 lubią tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Tsh powinno się robić rano, jest dość duża zmienność dobowa i w późniejszych godzinach wynik może być zawyżony. Optymalnie między 7:00 a 9:00 max 10:00.

    Hmm mnie kiedyś endo mówiła, że nie ma to znaczenia żadnego. Zobaczę jak dam radę dojechać. Myślę, że rano może być ciężko.

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    rozgoń czarne myśli! będzie kreskoowo ;)

    To u Ciebie przynajmniej jest ciągłość, mi niepotrzebnie odstawiła te leki :/ teraz tylko mam problem, a czas leci...

    Próbuję, ale to takie dwa chochliki które walczą we mnie. Z jednej strony nadzieja, że może coś.. tyle razy ile ja się dotykam ostatnio po biuście z nadzieją, że mi on powie że będzie sukces to ja jedna wiem :), a z drugiej strony coś mi mówi przeczucie, że nie tym razem ;(

    Teraz to chyba nie ma sensu robić testu :(?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 19:02

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Dzięki za odpowiedź. Jak test wyjdzie jutro blady to zrobię dla spokoju jeszcze raz to TSH już prywatnie. Zobaczymy. Jak wyjdzie pozytywnie, chociaż mam okropne przeczucie, że nie będzie mi dane :(, to też zrobię z betą, żeby było pewne, że wszystko jest ok.

    Ja trzymam kciuki za druga kreske, mocno! I wtedy koniecznie leć na tsh, bo wtedy to szczególnie ważne! ;)

    A może by... lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jutro będzie pozytywnie to 8 rano biegnę na badania :D

    MrsKiss, Katja11 lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Próbuję, ale to takie dwa chochliki które walczą we mnie. Z jednej strony nadzieja, że może coś.. tyle razy ile ja się dotykam ostatnio po biuście z nadzieją, że mi on powie że będzie sukces to ja jedna wiem :), a z drugiej strony coś mi mówi przeczucie, że nie tym razem ;(

    Teraz to chyba nie ma sensu robić testu :(?


    Ja w zeszłym cyklu też tak miałam ciągle macałam się po piersiach :P W tym cyklu sobie tego oszczędze, żadnego wkręcania i koniec. Czekam do terminu @ i wtedy dopiero testuję. Nie ma to tamto.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Można wiedzieć jakie masz TSH? Ja kiedyś brałam euthyrox bo miałam na poziomie 4,12 chociaż i tak lekarz twierdził, że jest w normie a jak w normie to nic się nie dzieje tyle, że miałam wiele objawów więc jak to stwierdził "dam na próbę". Później mi TSH spadło do ok 2,4 i tak się teraz powiedzmy, że trzyma. Ostatnio badałam koniec lutego. Mam już walczyć czy z takim TSH jest ok? Wiem, że byłam później u wielu endo z tym tsh ale każdy mówił, że jest ok i nie ma potrzeby brać leków.

    Ja obecnie tsh mam 0,32.jutro do endo ide

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiem mezowi dzisiaj. Mam wrazenie ze ten test blednie ... a jutro na becie cos by wyszlo z krwi?

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już ustaliłyśmy, ja dzieci nie mam ;), ale z tego co czytam tu na forum i przeglądam strony to beta chyba szybciej pokazuje niż test. Skoro na teście widać to myślę, że i beta pokaże. Czemu myślisz, że test błędny?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam synka z którym zaszlam w pierwszym cyklua teraz zaczynamy drugi cykl i mam stresa czemu nie wyszlo tak samo jak wtedy...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ