X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja mam synka z którym zaszlam w pierwszym cyklua teraz zaczynamy drugi cykl i mam stresa czemu nie wyszlo tak samo jak wtedy...

    Ech, u mnie większość też zaszła w pierwszym więc i u mnie stres czy coś jest nie tak. Tym bardziej, że nie mam dzieci, a bardzo bym chciała. Boję się, że mnie pokarze za to planowanie los :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem jakis poprostu no jest ta kreska, była mocno widoczna a teraz juz test zolknie. To chyba jakies wahanie nastroju. Najchetniej poszlabym juz spac i to przespala. Bardzo jestem zmeczona i jakos przestalam sie cieszyc - bardziej mam teraz obawy ze to jednak nie to. Test sie zrobil zoltawy - zrobiony 12 godz temu i lezal w torebce. Sama juz niewiem. Ale przed chwila dzwonil maz, pytal czy szykuje cos specjalnego na wieczor - ma na mysli serducha - a ja na to "no szukuje " heh.

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to i przedwczoraj męża zmolestowalam a miałam 3 dzień okresu.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ech, u mnie większość też zaszła w pierwszym więc i u mnie stres czy coś jest nie tak. Tym bardziej, że nie mam dzieci, a bardzo bym chciała. Boję się, że mnie pokarze za to planowanie los :(


    U mnie również za pierwszym razem się udało, lecz pierwsza ciąża w 9 tyg obumarła. Teraz leci 4 cykl starań i mam jakąś blokadę w trakcie stosunku przy owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale za to mam już super 5-latka :-)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Niewiem jakis poprostu no jest ta kreska, była mocno widoczna a teraz juz test zolknie. To chyba jakies wahanie nastroju. Najchetniej poszlabym juz spac i to przespala. Bardzo jestem zmeczona i jakos przestalam sie cieszyc - bardziej mam teraz obawy ze to jednak nie to. Test sie zrobil zoltawy - zrobiony 12 godz temu i lezal w torebce. Sama juz niewiem. Ale przed chwila dzwonil maz, pytal czy szykuje cos specjalnego na wieczor - ma na mysli serducha - a ja na to "no szukuje " heh.

    No ale testy zmieniają właśnie kolory po jakimś czasie. Liczy się to co było na początku. Głowa do góry i akurat myślę, że w Twoim przypadku to jest z czego się cieszyć chociaż też rozumiem Twoje obawy i jestem przekonana, że sama też bym je miała.

    A serduszkować możecie już teraz wyłącznie dla przyjemności ;) baw się dobrze z mężem :D!

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam
    Test. Innej firmy bo Amil i czulosc 20mlU, do tego wieczorem. Jest jasna kreseczka ? Zaczyna mnie bolec brzuch jakos i plecy.. prawie jak na okres ... https://zapodaj.net/d047fcc0579a1.jpg.html

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma zasady ze ja pierwsza ciąża była za 1 razem to druga tez tak bedzie. Każda zdrowa para w cyklu ma 25% szans na ciaze wiec to ze udało sie w 1cs to fart a nie zasada :) nie bez powodu lekarze dają parom starającym sie o dziecko rok zanim rozpoczną leczenie niepłodności. Uszy do góry, wkrótce sie uda.

    A z doświadczenia rodziny powiem jeszcze ze po ciazy przy kolejnych staraniach warto powtórzyć hormony , moja bratowa zaszła w pierwsza ciaze w 1cs , teraz o 2 starają sie od stycznia i w sierpniu wyszło ze po porodzie dorobiła sie hiperprolaktynemii i najpierw musi zbić prolaktynę.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ech, u mnie większość też zaszła w pierwszym więc i u mnie stres czy coś jest nie tak. Tym bardziej, że nie mam dzieci, a bardzo bym chciała. Boję się, że mnie pokarze za to planowanie los :(


    Też mam tą samą myśl, że za to, że człowiek chce zaplanować coś, czego okazuje się, że się zaplanować nie da to teraz los sobie z nas drwi. Poza tym ciągle ktoś zachodzi w ciąże ze znajomych i większość w nieplanowaną, eeeh.

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/53b774b076ccb.jpg.html

    Drugie foto testu wieczornego z czuloscia 20. Powiedzcie cos ...:(?

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja, jest ;-) jak na amil i wieczorny mocz, jest bardzo ładna. Idź bzykaj męża i już nie sikaj dziś, ok ;-)?

    Relax :-D bez smutków. Daj człowiekowi napisać, z tabletu trochę wolniej idzie.

    Mój syn też mówi, że są dwie kreski.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 20:12

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwariuje i Was zamecze. Oba testy na zdjeciu. Poranny - ten zzolkniety o czulosci 10, oraz ten przed chwilka wieczorny - czulosc 20. Widac kreski co..? :( czy nie ? https://zapodaj.net/98a9551c2ae51.jpg.html

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Katja, jest ;-) jak na amil i wieczorny mocz, jest bardzo ładna. Idź bzykaj męża i już nie sikaj dziś, ok ;-)?

    Relax :-D bez smutków. Daj człowiekowi napisać, z tabletu trochę wolniej idzie.

    Mój syn też mówi, że są dwie kreski.
    Dagn !! :* :* :* ja napierniczam na kom, dziecku wmusilam malowanie farbami coby sie zameczac z tym wszystkim i testami w spokoju. Powiem Mezowi ! Jak juz drugi cos pokazal i to wieczorem to powim !!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 20:13

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie są kreski tam, gdzie mają być. A testy, niestety, po jakimś czasie przestają wyglądać atrakcyjnie :-/ Jak przez pasek przechodzą krople moczu, to i żółknie ;-)
    Jak chcesz jakiś na pamiątkę, to polecam strumieniowe (Facelle czy tam inne coś z Rossa), bo mają taką szybkę specjalną :-)


    Hehe ;-) mój musi poczekać, aż skończę oglądać Twoje testy, żebym mu poczytała przed serialem ;>

    Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze było :-) :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 20:18

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    https://zapodaj.net/53b774b076ccb.jpg.html

    Drugie foto testu wieczornego z czuloscia 20. Powiedzcie cos ...:(?
    Jest piękna kreseczka. Ja ją też widzę. Nie zamartwiaj się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 20:16

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Zwariuje i Was zamecze. Oba testy na zdjeciu. Poranny - ten zzolkniety o czulosci 10, oraz ten przed chwilka wieczorny - czulosc 20. Widac kreski co..? :( czy nie ? https://zapodaj.net/98a9551c2ae51.jpg.html
    Wiadac kreski, nie sikają juz bo to bez sensu :) spędź miły wieczór z mężem i idz na betę, testy nic wiecej Ci nie powiedzą tym bardziej robione o rożnych portach dnia i rożnych marek

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w pierwszą ciaze zaszlam w pierwszym cyklu starań a teraz coś nie może zaskoczyć. Ale pewnie jutro zatestuje rano, choć nie wiem czy nie za wcześnie. 22 dc. Moje cykle co 24-25 dni

  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka kiedy testujesz? Zerknelam, masz bardzo obiecujący wykres .;-)

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaniunia wrote:
    Kuchcinka kiedy testujesz? Zerknelam, masz bardzo obiecujący wykres .;-)
    Myśle ze w poniedziałek beta :) miałam iść we wtorek ale na bank niebwyrzrynam :P z reszta we wtorek jest nasza 3rocznica związku wiec miałabym w razie czego prezent ;) :P
    Tak w ogóle znalazłam IDENTYCZNY wykres jak mój dosłownie bliźniaczy zakończony ciąża, wiec w zależności od mojego wyniku bedzie można jednoznacznie powiedzieć czy jest sens wróżyć z wykresów czy nie ;)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Zwariuje i Was zamecze. Oba testy na zdjeciu. Poranny - ten zzolkniety o czulosci 10, oraz ten przed chwilka wieczorny - czulosc 20. Widac kreski co..? :( czy nie ? https://zapodaj.net/98a9551c2ae51.jpg.html

    nie chcę Cię martwić ale w poprzednim cyklu miałam tak samo na testach a z bety nic nie wyszło i się nie udało. Tak czy inaczej za Ciebie trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie inaczej :) szalonej nocy z Mężem :)

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ