X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zbieram sie na uczelnie :p brzuch napierdziela wiec niechce mi sie podwójnie... coz do 16.10 muszę wysiedzieć. Jeszcze muszę przedstawić beznadziejna prezentacje na socjologi :/

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 listopada 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Emi, a w którym dniu powinnaś mieć owu? Polecam wino, ryby i migdały :) jak podrośnie do 8 mm to będzie już ok :) Bierzesz clo, prawda?

    Tak, biorę clo. W poprzednim cyklu Endo bylo ladne... Owu powinnam miec 18 dc, no nic. Zobaczymy. W powiedział kontrola. Wiem o winie, orzechach, mogdalach i rybach... Jem ile mogę, ale jestem sceptyczna... Wiesiolek podobno tez dobrze działa.

    summer86 lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego weekendu staraczkom i niecierpliwym. A moze by... kasia jak tam ??!! Ja zrobilam z rana pink test zwykly 25mlu, jest jasniutka kreska. Czy to koze byc dopiero implantacja ?

    zubii lubi tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę metformine 500

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Milego weekendu staraczkom i niecierpliwym. A moze by... kasia jak tam ??!! Ja zrobilam z rana pink test zwykly 25mlu, jest jasniutka kreska. Czy to koze byc dopiero implantacja ?

    Może jak najbardziej.

    Katja11 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że nie bardzo implantacja, skoro tyle testów Ci wychodzi pozytywnie :) Bierz luteinę, jak lekarz przykazał.
    Z doświadczenia wiem, że Pink 25 jest jednym z najmniej czułych testów. Kiedy Quixx miał już mocną kreskę, na Pinku wciąż była cienka i blada.

    Powiem Ci tak, szczerze, bez owijania w bawełnę: u mnie ponad 1,5 roku temu takie plamienie zapowiedziało najgorsze (ALE, ALE test nie wyszedł tak szybko, jak u Ciebie, tylko dopiero 18dpo, więc tamta ciąża rozwijała się źle od samego początku), natomiast u dwóch psiapsiółek z naszego Fasolkowego wątku poniżej plamienia ciągnęły się dość długo i absolutnie na rozwój ciąży nie wpływały :)
    Jeśli masz możliwość - leż dupą do góry, za przeproszeniem, i odpoczywaj ;) To może być krwiak, może być coś na/przy szyjce i tylko lekarz jest w stanie to stwierdzić.

    Uff, się rozpisałam :) Nie panikuj na zapas, bo stres też niewiele pomaga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 08:07

    Katja11, summer86 lubią tę wiadomość

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn dziekuje ze sie tak rozpisalas !!!! Wlasnie leze dupa do gory ogladamy z moim 3latkiem peppe. Ale i tak wstac trzeba ubrac najesc itp :) ale planuje na spokojnie. Wczoraj przelecialam mu pol miasta za zabawka ktora sobie wymarzyl, chyba tez teoche przegielam z bieganiem doslownie. Ja w pierwszej ciazy dopiero tydzien po terminie @ mialam test wlasnie wuixx pozytywny. Te pinki tez mi sie wydaja koepskie. Niewiem wlasciwie czy jechac do alteki po kolejne czy co. Biore lutke dwa razy dziennie i ogolnie troche wyluzowalam. Dziekuje za wypowiedzi, wczoraj wieczorem zeszly ze mnie emocje /pozytywnego testu i plamienia ze az sobie poplakalam. Dzis juz spokojniej. Czuje lekki bol w brzuchu. Z lekarzem umowilam sie na kontakt w polowie tygodnia ,po terminie @ na spokojnie. Nie ma co sie wczesniej badac w tym przypadku. Czekam
    Na kolejne testowania , kto dzis dziewczyny??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 08:12

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Jest weekend w końcu!!!
    graphics-weekend-050368.gif

    Katja odpoczywaj, nie dźwigać proszę i bierz leki. Trzymaj się ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Tak, biorę clo. W poprzednim cyklu Endo bylo ladne... Owu powinnam miec 18 dc, no nic. Zobaczymy. W powiedział kontrola. Wiem o winie, orzechach, mogdalach i rybach... Jem ile mogę, ale jestem sceptyczna... Wiesiolek podobno tez dobrze działa.

    Emi no to jeszcze 8 dni masz, myślę, że Twoje endo ładnie podrośnie ;) Powodzenia!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Wydaje mi się, że nie bardzo implantacja, skoro tyle testów Ci wychodzi pozytywnie :) Bierz luteinę, jak lekarz przykazał.
    Z doświadczenia wiem, że Pink 25 jest jednym z najmniej czułych testów. Kiedy Quixx miał już mocną kreskę, na Pinku wciąż była cienka i blada.

    Powiem Ci tak, szczerze, bez owijania w bawełnę: u mnie ponad 1,5 roku temu takie plamienie zapowiedziało najgorsze (ALE, ALE test nie wyszedł tak szybko, jak u Ciebie, tylko dopiero 18dpo, więc tamta ciąża rozwijała się źle od samego początku), natomiast u dwóch psiapsiółek z naszego Fasolkowego wątku poniżej plamienia ciągnęły się dość długo i absolutnie na rozwój ciąży nie wpływały :)
    Jeśli masz możliwość - leż dupą do góry, za przeproszeniem, i odpoczywaj ;) To może być krwiak, może być coś na/przy szyjce i tylko lekarz jest w stanie to stwierdzić.

    Uff, się rozpisałam :) Nie panikuj na zapas, bo stres też niewiele pomaga.

    Implantacja nie trwa jeden dzień i już, może sie zagniezdzac kilka dni ją czułam ból przy zagniezdzanie przez 3 dni w 2 dniu bólu wyszedł mi taki test. Koleżanka teraz też miała zaraz po teście pozytywnym plamienia poszła do giną i mówi że to to.

    Masz rację że to może być co kolwiek teraz tam wszystko mocno ukrwione moglo pęknąć naczynko itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 08:33

    Katja11 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis zrobilam test i wyszly 2 grube krechy. Jestem w ciazy. Dzis 26 DC :)

    A może by..., Katja11, Anga1989, bulkaasia, zubii, Dooti, i-feel-you, bertha, karm3lka, emi2016 lubią tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Milego weekendu staraczkom i niecierpliwym. A moze by... kasia jak tam ??!! Ja zrobilam z rana pink test zwykly 25mlu, jest jasniutka kreska. Czy to koze byc dopiero implantacja ?

    Niestety :( u mnie jedna kreska... ech tak trzymałam ten test w ręce wpatrując się w niego ale nic tam nie ma. Bielą vizira go nie nazwę bo się rozlała górna kreseczka, ale jeśli chodzi o drugą to na pewno jej tam nie ma. Dziś mi temp. poszła w górę. Wczoraj 36,9 dziś 37,1 więc nie bardzo wiem o co chodzi, no ale test nie pozostawia złudzeń.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Dziewczyny dzis zrobilam test i wyszly 2 grube krechy. Jestem w ciazy. Dzis 26 DC :)

    Gratuluję :) w moim nieszczęściu cieszę się Waszymi krechami :) Fajnie, że przynajmniej są jakieś dobre wieści :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Dziewczyny dzis zrobilam test i wyszly 2 grube krechy. Jestem w ciazy. Dzis 26 DC :)
    Kotek grauluje !!! Mam wielka nadzieje ze zobaczymy sie na lipcówkach !!!!!!!! A moze ny... czekaj do wyorku, pojutrze nastepny test :* na spokojnie. Tempka tez ci to mowi :) dziekuje za rady. Staram sie odpoczywac ale w domu samo sie nie zrobi jedzenie ubieranie dziecka itp :)) kotek jaki test robilas ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 08:49

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Dziewczyny dzis zrobilam test i wyszly 2 grube krechy. Jestem w ciazy. Dzis 26 DC :)
    gratulacje :)

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Dziewczyny dzis zrobilam test i wyszly 2 grube krechy. Jestem w ciazy. Dzis 26 DC :)
    Gratulacje!!!!

  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test nordest z doz.pl czułość 10

    Katja11 lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Karincia Ekspertka
    Postów: 245 111

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś jakieś objawy ?

    Ola i Julia 2.07.18 ☺

  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich pozytywnych kistopadowych testów zamierzam do Was dołączyć

    Katja11, martek88 lubią tę wiadomość

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ