X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Madzia_ Przyjaciółka
    Postów: 183 40

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Agata po cichutku gratuluje .... :)) ja dzis tez zrobilam test ten co w piatek. Kreska sciemniala :) leze wlasnie z lutka pod jezykiem i ogladam Psi patrol.. heh.

    to już możesz świętować :)

    Czuję, że u Was ten miesiąc za obfituje w mnóstwo pozytywnych testów :)

    Katja11 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kvculwunu.png

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, problemy z immunologią
    Cykl starań.... wolę nie liczyć :/
    7 cykli CLO + pregnyl
    2 cykle CLO + Gonal + pregnyl
    -> Gonal + pregnyl
    styczeń-luty hiperstymulacja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja padam na wykladach. Wieczor spedzony na sorze.. M wbil sobie opilek do oka ktory juz zaczol rdzrwiec :( ale juz jest lepeij leze w domu i dostal antybiotyk. Ja postaram sie jak najszybciej do niego jechac :)

    Gratuluje kolejnych pozytywow i ciemniejacych kreseczek

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Agatas, gratulacje!! :) wstaw zdjęcie testu! :)

    Jestem w pracy do 20, więc dzisiaj nie dam rady. Jak nic się nie podzieje, to jutro powtórzę i wrzucę zdjęcie :)

    bertha lubi tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w kolejnym mam nadzieję, że pozytywnym dla testujących dniu.

    U mnie bez zmian. Okresu ciągle nie ma, temperatura tak jak wczoraj na 37,1 gdzie dwa dni temu było 36,9 i nie wiem co o tym myśleć. Może gdzieś złapałam infekcję czy cóś i tak sobie ze mnie kpi organizm? Objawów zero, tych na okres też raczej brak. W zeszłym cyklu miałam już delikatne plamienia przed okresem ;/ Chociaż ten poprzedni cykl był wyjątkowo krótki i okres skąpy, może to efekt przemęczenia. Standardowo miałam zawsze 25-26 dni zeszły cykl 24. Dziś OF zapowiedziało mi @, ale nie sądzę by to dziś nastąpiło. Zostaje mi czekać :( Wolałabym już ją mieć i zacząć kolejny cykl starań niż tak czekać bez sensu :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Witajcie w kolejnym mam nadzieję, że pozytywnym dla testujących dniu.

    U mnie bez zmian. Okresu ciągle nie ma, temperatura tak jak wczoraj na 37,1 gdzie dwa dni temu było 36,9 i nie wiem co o tym myśleć. Może gdzieś złapałam infekcję czy cóś i tak sobie ze mnie kpi organizm? Objawów zero, tych na okres też raczej brak. W zeszłym cyklu miałam już delikatne plamienia przed okresem ;/ Chociaż ten poprzedni cykl był wyjątkowo krótki i okres skąpy, może to efekt przemęczenia. Standardowo miałam zawsze 25-26 dni zeszły cykl 24. Dziś OF zapowiedziało mi @, ale nie sądzę by to dziś nastąpiło. Zostaje mi czekać :( Wolałabym już ją mieć i zacząć kolejny cykl starań niż tak czekać bez sensu :(


    A może by zrobić teścik :D kochana jak to mówią @ nie ma szansa jest!!!!!


    U mnie dziś 3dc więc zaczełam brać clo :) 16.11 monitoring!!!!

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dopiero dolaczam,zamierzam testowac w tym tyg. Teoretycznie sobota-niedziela powinna byc @ ale mam nadzieje ze wczesnniej zobacze dwie kreski. Mamy juz jedno dziecko I zaczeliamy staraniaa o drugie. Jak narazie cyce bola I tyle ale to standard przed @

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja witam sie po dwudniowej przerwie:) dzisiaj na dobre zagiscila @ u mnie, dwa dni miałam śluz zabarwiony na różowo, niby to u mnie normalne, ale przez chwile iskierka nadziei sie pojawiła, ze to moze plamienie. Niech sie szybko kończy:/ jakby dobrze poszło to jeszcze z jednym testowaniem mogłabym załapać sie na koniec listopada. Wszystkim zaciazonym ogromnie gratuluje, a nam dziewczynki życzę kolejnych udanych cyklów:)

    A może by... lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A może by zrobić teścik :D kochana jak to mówią @ nie ma szansa jest!!!!!


    U mnie dziś 3dc więc zaczełam brać clo :) 16.11 monitoring!!!!


    Robiłam wczoraj więc nie sądzę by coś się diametralnie zmieniło. Jeśli do wtorku nie przyjdzie @ to powtórzę. Mimo, że wczoraj widziałam wyraźnie brak nawet cienia na tym teście to ciągle gdzie tam na końcu głowy mam tą iskierkę nadziei a na @ czekam jak na wyrok :( Przykre to.

    OF na dziś mi zaplanował @ ale wg moich wyliczeń i standardowego cyklu to zazwyczaj miałam jednak po 26 dniach, a nie 24 jak OF wyznaczył. Zastanawia mnie tylko czy owu dobrze zaznaczył. Jeszcze te wszystkie badanie objawów średnio mi idzie i może na tym polu gdzieś nastąpiła pomyłka, a jeśli tak to może serduszkowanie nie w tych dniach :(.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj okres, więc można postawić minusik przy moim testowaniu z 4.11 :( Najblizszy miesiąc raczej z głowy - bo mąż przypuszczalnie nie wróci przed owulacją. To mnie dodatkowo dobija - MIESIĄC czekania, to przecież wieczność... Także łączę się w bólu ze wszystkimi, do których @ przyszła.

    A tym z dwoma kreseczkami gratuluję, i pozarażajcie nas!!! :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a w którym dniu można już testować?ja w poprzedniej ciąży testowałam w 27dc i miałam bladziutką kreskę, teraz niestety nie wiem kiedy był skok bo nie miałam jak mierzyć, temp jest wyżej więc skok był. W tej chwili mam 23dc

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    dziewczyny a w którym dniu można już testować?ja w poprzedniej ciąży testowałam w 27dc i miałam bladziutką kreskę, teraz niestety nie wiem kiedy był skok bo nie miałam jak mierzyć, temp jest wyżej więc skok był. W tej chwili mam 23dc

    ja bym próbowała gdzieś tak 26-27 dzień cyklu, jakiś bladzioch może by wyszedł :)

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    ja bym próbowała gdzieś tak 26-27 dzień cyklu, jakiś bladzioch może by wyszedł :)
    to czekanie mnie wykańcza no ale nie mnie jedną. Spróbuje w środę w takim razie :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    U mnie dzisiaj okres, więc można postawić minusik przy moim testowaniu z 4.11 :( Najblizszy miesiąc raczej z głowy - bo mąż przypuszczalnie nie wróci przed owulacją. To mnie dodatkowo dobija - MIESIĄC czekania, to przecież wieczność... Także łączę się w bólu ze wszystkimi, do których @ przyszła.

    A tym z dwoma kreseczkami gratuluję, i pozarażajcie nas!!! :)

    Nie mow hop ! Mój maz pojechał w rodzinne strony przed moją owulka 500km i akuratw wrócił na czas i sie udało ! Także liczę ze u ciebie będzie także ciąża z zaskoczenia ! :*

    Gratuluje kolejnych II wreszcie coś ruszyło oby lawinowo !

    toto lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    U mnie dzisiaj okres, więc można postawić minusik przy moim testowaniu z 4.11 :( Najblizszy miesiąc raczej z głowy - bo mąż przypuszczalnie nie wróci przed owulacją. To mnie dodatkowo dobija - MIESIĄC czekania, to przecież wieczność... Także łączę się w bólu ze wszystkimi, do których @ przyszła.

    A tym z dwoma kreseczkami gratuluję, i pozarażajcie nas!!! :)


    Toto przykro mi i łączę się w tej przykrej sytuacji. U mnie też @ na 100% zawita na dniach (tempka mocno w dół i zaczęło się plamienie), a kolejny cykl bez starań, więc zostaje nam grudzień i testowanie pod koniec roku.

    Może owu się jednak przesunie u Ciebie? Ja w poprzednim cyklu tak się spinałam, bo owu miała być w trakcie mojej delegacji a się opóźniła i wyszła idealnie po moim powrocie :)

    toto, zubii lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii, Summer86 - dzięki Dziewczyny za słowa wsparcia <3 no właśnie mam jednak cichą nadzieję, że się ta owulka przesunie troszkę.. starczyłoby dzień - dwa, i jak tak patrzę na wykresy to w cyklu, kiedy brałam wit. B6 miałam ją najpóźniej - może wypróbuję znów... no ale żeby nie przedobrzyć, i żeby nie wypadła mi jednak wcześniej ;) Przemyślę sprawę. Na razie potrzebuję ochłonąć, zebrać myśli, ogarnąć się jednym słowem.
    Z pozytywów - w styczniu dołączy do nas pies, uznałam, że nie mogę rezygnować ze wszystkiego "bo co jak będę w ciąży". Dupa, a co jak nie będę jeszcze kolejny rok? Będę później żałować, że nie żyłam "normalnie".

    MrsKiss, zubii lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toto ja mam psa i kota i to moje bajlepsze zyciowe decyzje :)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 6 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę o zwierzaku ale obecnie postanowiłam rozpieszczac koty sąsiadów które lubią biegać po moim ogródku.

    U mnie ciągle brak jakichkolwiek objawów.. czuję się jak nowo narodzona. Okaz zdrowia.. wypoczeta nic mnie nie boli nic mnie nie męczy... generalnie żyć nie umierać tylko fasolki brak :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 6 listopada 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, samopoczucie do bani :(
    Mnie boli podbrzusze i jajniki, @ nadejdzie w ciągu 24h także złudzeń nie mam :(

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry, samopoczucie do bani :(
    Mnie boli podbrzusze i jajniki, @ nadejdzie w ciągu 24h także złudzeń nie mam :(
    Równie dobrze to mogą być wczesne objawy ciąży. Temperatura u Ciebie nadal wysoko, więc ja jeszcze nie przekreślałabym tego cyklu. Życzę Ci miłej niespodzianki.

    zubii lubi tę wiadomość

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki do mnie również zawitała wstrętna @ i się rozkręca także znikają wszystkie nadzieje. Od tego cyklu zaczynam przygodę z wiesiołkiem.
    Jakie dawki Wy stosujecie? . 3x1 wystarczy?

    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i łącze się w bólu z wszystkimi z @

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ