X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a tak z innej beczki. Znacie sposoby na przesuniecie okresu/wydluzenie pierwszej fazy cyklu...? Jak mi się dzisiaj lub jutro zacznie okres, to kolejna owulka wypadnie dzień-dwa przed powrotem męża z wyjazdu, a tego BARDZO chciałabym uniknąć, bo cykl byłby stracony... Dzisiaj nałykałam się wit. C bo słyszałam, że to pomaga - ale pewnie nie na tym etapie, jak już tak plamię. A jak już się zacznie okres - to co w pierwszej fazie mogłabym brać?

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 5 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w kółko Was czytam i zaczynam się już troszkę nieśmiało nakręcać na moje testowanie... wg mojego telefonowego kalendarzyka, to już trz dni po spodziewanym okresie. Ale ovu go planuje w poniedziałek (po pierwszym cyklu z zapisywanymi obserwacjami). Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie, nie wiem czy tesyować pon czy wt czynjeszcze trochę jedna odczekać... tak się boję kolejnego rozczarowania :(

    Katja11 lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsKiss wrote:
    Dziewczyny, w kółko Was czytam i zaczynam się już troszkę nieśmiało nakręcać na moje testowanie... wg mojego telefonowego kalendarzyka, to już trz dni po spodziewanym okresie. Ale ovu go planuje w poniedziałek (po pierwszym cyklu z zapisywanymi obserwacjami). Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie, nie wiem czy tesyować pon czy wt czynjeszcze trochę jedna odczekać... tak się boję kolejnego rozczarowania :(

    Ja zawsze kusze sie na wczesiejsze testowanie.

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja ;) Jaki ładny suwaczek już sobie dodałaś :) super!

    Ja dziś wyszłam z domu, bo po porannym teście złapałam trochę doła. Teraz jeszcze muszę przygotować się do zajęć ;/ Jutro rano w kierat ;( Szkoda, że bez dobrych wieści.. Łatwiej by się wstawało, a tak dół to w niczym nie pomoże. :(

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze by ... zaczynam myslec w pozytywna strone a nie sie zamartwiac czy ok. Co ma byc to bedzie

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    A moze by ... zaczynam myslec w pozytywna strone a nie sie zamartwiac czy ok. Co ma byc to bedzie
    I słusznie :) Ja wierzę, że u Ciebie będzie ok! Szkoda, że dla siebie nie mam takiej dawki wiary :(. Ja myślę, że @ weźmie mnie niebawem. Objawów u mnie brak. Nawet zmęczenie już opadło a piersi ciągle te same wrażenia przy dotyku :(.

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspieram ... ❤️❤️

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Wspieram ... ❤️❤️

    Dziękuję :)

    Szkoda, że się nie udało bo miałabym dzień przed Tobą termin porodu i miło by było iść razem przez ten czas w życiu wymieniając się doświadczeniami.. no nic innego nie zostaje jak cierpliwość ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2016, 21:35

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 6 listopada 2016, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w 29dc a 9dpo. U mnie temp poszla w gore - 36,76 :) do @ jeszcze tydzien. A wedlug OF gdybym byla w ciazy to termin mialabym na 21 lipca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 05:10

    Katja11 lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 6 listopada 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się również. Obiecałam sobie, że odpuszczam testy i grzecznie czekam na @. Wczoraj był termin wg mnie na dzisiaj miałam wyznaczony przez owu. Temp dzisiaj poszła do góry, więc się skusiłam. Jest bardzo blada druga kreseczka - taką miałam na początku w ciąży z córeczkę. Zero objawów ciążowych i zero objawów @. Czekam grzecznie do jutra, jak temp nie spadnie, to powtórzę :)

    Anga1989, bertha, justa., Katja11, Dooti, MrsKiss, zubii, i-feel-you, bulkaasia lubią tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 6 listopada 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatas wrote:
    Witam się również. Obiecałam sobie, że odpuszczam testy i grzecznie czekam na @. Wczoraj był termin wg mnie na dzisiaj miałam wyznaczony przez owu. Temp dzisiaj poszła do góry, więc się skusiłam. Jest bardzo blada druga kreseczka - taką miałam na początku w ciąży z córeczkę. Zero objawów ciążowych i zero objawów @. Czekam grzecznie do jutra, jak temp nie spadnie, to powtórzę :)


    To po cichutku gratuluje :) i zycze Ci aby @ nie przyszla a druga kreska zrobila sie grubsza :)

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, ja dziś zatestowalam ale niestety jednakreska :( może jest po prostu jeszcze za wcześnie. Dzis dopiero 23 dzień cyklu wiec jest jeszcze nadzieja.

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatas wrote:
    Witam się również. Obiecałam sobie, że odpuszczam testy i grzecznie czekam na @. Wczoraj był termin wg mnie na dzisiaj miałam wyznaczony przez owu. Temp dzisiaj poszła do góry, więc się skusiłam. Jest bardzo blada druga kreseczka - taką miałam na początku w ciąży z córeczkę. Zero objawów ciążowych i zero objawów @. Czekam grzecznie do jutra, jak temp nie spadnie, to powtórzę :)
    :) cudownie <3 trzymam kciuki;)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatas, gratulacje!! :) wstaw zdjęcie testu! :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatas wrote:
    Witam się również. Obiecałam sobie, że odpuszczam testy i grzecznie czekam na @. Wczoraj był termin wg mnie na dzisiaj miałam wyznaczony przez owu. Temp dzisiaj poszła do góry, więc się skusiłam. Jest bardzo blada druga kreseczka - taką miałam na początku w ciąży z córeczkę. Zero objawów ciążowych i zero objawów @. Czekam grzecznie do jutra, jak temp nie spadnie, to powtórzę :)


    Gratulacje :)))

    oluchna jaki Ty masz ładny wykres!! Tam bedzie kropka, na100 %!

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata gratulacje! Niech kreseczka ciemnieje

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Gratulacje :)))

    oluchna jaki Ty masz ładny wykres!! Tam bedzie kropka, na100 %!
    Mam nadzieję ;) dzisiaj temperatura wyskoczyła jak szalona;)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata po cichutku gratuluje .... :)) ja dzis tez zrobilam test ten co w piatek. Kreska sciemniala :) leze wlasnie z lutka pod jezykiem i ogladam Psi patrol.. heh.

    Anga1989, zubii lubią tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata trzymam kciuki ☺

    Katja super, oby tak dalej ☺

    W ogóle dziewczynki życzę nam spokojnej niedzieli ☺

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Ja zawsze kusze sie na wczesiejsze testowanie.
    Katja, ja w poprzednim cyklu się skusiłam na wcześniejsze testowanie i widziałam tam jakiś cień kreski, a @ se przyszła jakby nigdy nic...

    Katja11 lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ