X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Bazylkove, piękna suknia! <3 a może któraś chciałaby kupić suknię? ;) zbieram się od trzech lat żeby sprzedać :P

    Haha moja też wisi i czeka na nową właścicielkę :D

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    On ma już córkę (moje pasierbiątko <3 !) i generalnie teraz też chce córkę;)
    A M zbadany ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Znalazłam takie gdzie mniej więcej ją widać, przepraszam za edycję ale to tak na szybko ;) mój się śmieje że jestem różową plamą haha

    https://zapodaj.net/625d3607c0212.jpg.html
    https://zapodaj.net/15c6116041b6d.jpg.html
    Ładna sukienka:) moja twarz tez nie lepsza :P zamazana na czerwono:P

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A M zbadany ?

    Idzie w grudniu, jeśli teraz nam się nie uda. My z lekarzami zaczęliśmy działać dopiero od poprzedniego cyklu i wydawało nam się - po analizie mojej przeszłości ginekologicznej - że problem może być u mnie. Ale wiem, że nie ma reguły, a na dodatek M. na 35 lat, pali i prowadzi niezdrowy tryb życia informatyka, więc czas i jego zbadać.

    Na szczęście podchodzi do tego z odpowiednim zrozumieniem i nie opiera się przed badaniami (choć i entuzjazmem nie tryska;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 21:20

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam teraz 2 ginów do wyboru, nie wiem czy zasnę, jeśli nie podejmę jakiejś decyzji. Mąż uparł się, że tym razem nie idziemy do przystojnego, bo potem dziwnie wzdycham po każdej wizycie, a na wizyty musimy biec, bo za długo się szykuję... Ale mi serce mówi, że to powinien być jednak ten przystojniejszy (i droższy)... kurczaczki, ale jak mi ostatnio tak podpowiadało, to się okrutnie zawiodłam. Teraz to już nie wiem!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Bazylkove piękna suknia :-) ja żałuję że moja nie była trochę "mniejsza" bo miałam prawie księżniczkę :-)

    Bocku ja też sprzedaje ale od roku. Aczkolwiek teraz chyba rzadziej dziewczyny kupują używane suknie niestety :-P
    Teraz jest opcja ze mozna suknie wypozyczyc. I to jest wygodne na moje bo pozniej nie ma problemu zeby to sprzedac.W sumie chcialam kupic uzywana sukienke ale ta co mi sie podobała nie zmiescilam sie :D cyce za duze :D :P

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    cyce za duze :D :P

    zazdro ;) ja musiałam w swoją wszywać ekstra wkładki, bo biustu brak ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 21:24

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A ja mam teraz 2 ginów do wyboru, nie wiem czy zasnę, jeśli nie podejmę jakiejś decyzji. Mąż uparł się, że tym razem nie idziemy do przystojnego, bo potem dziwnie wzdycham po każdej wizycie, a na wizyty musimy biec, bo za długo się szykuję... Ale mi serce mówi, że to powinien być jednak ten przystojniejszy (i droższy)... kurczaczki, ale jak mi ostatnio tak podpowiadało, to się okrutnie zawiodłam. Teraz to już nie wiem!

    Nika a wybór jest pomiedzy Piątkiem a Skwarką, tak? :D no to sprawa prosta blondyn czy brunet? :D

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprzedałam suknie zaraz po plenerze a to cud ze sie udało bo cześć pleneru mieliśmy w wodzie i troszkę przeszła :D

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Teraz jest opcja ze mozna suknie wypozyczyc. I to jest wygodne na moje bo pozniej nie ma problemu zeby to sprzedac.W sumie chcialam kupic uzywana sukienke ale ta co mi sie podobała nie zmiescilam sie :D cyce za duze :D :P

    No właśnie ja szyłam, bo u mnie też proporcje niestandardowe :P

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape <3 <3 <3 Wracaj szybko !


    Kochane, które mają pasek Św. Dominika - gdzie nosicie ?

    Coraz częściej o tym myślę, ale odwagi brak :/

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pomijając już te "plamy " na buziach to jesteście exrtra i suknie super :*

    bazylkove, Flowwer, Rucola lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Znalazłam takie gdzie mniej więcej ją widać, przepraszam za edycję ale to tak na szybko ;) mój się śmieje że jestem różową plamą haha

    https://zapodaj.net/625d3607c0212.jpg.html
    https://zapodaj.net/15c6116041b6d.jpg.html

    Bazylku, aż westchnęłam jak zobaczyłam Twoją suknię! Piękna! <3 Szkoda, że ja już po ślubie :D Ja kupiłam pierwszą suknię ślubną, którą przymierzyłam. Była to suknia koleżanki koleżanki i wydałam na nią 1000 zł. ;)

    bazylkove lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No właśnie ja szyłam, bo u mnie też proporcje niestandardowe :P
    Bazylek ale z Ciebie LASKA !!! I świetna kiecka- chętnie bym wzięła jak bym miała ze 4 rozmiary mniej he he he -żebym się choć miała w nią na Sylwestra ubrać, O!

    Wiecie co? takie ładne dziewczyny tu są że normalnie same ładne dzieci będą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 21:29

    bazylkove, Bocianiątko, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d907c09f377.jpg
    Oto cześć tego przez co musiała przejść :D ale warto dla pamiątki :)

    blue00, Emiilka, Bocianiątko, bazylkove, pasiasta, Aksamitna, Flowwer, Yoselyn82, Czrna 81, Bajkaaa, KateHawke, Lunaris, MamaFabianka, Jedna_z_Wielu, Anna Stesia, Amy333, Lejka, Karma88, Sarna84, Madżka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No właśnie ja szyłam, bo u mnie też proporcje niestandardowe :P
    No ja tez troche nie wymiarowa jestem. biust duzy w pasie waska:P chociaz jeszcze maly brzuszek zostal po ciazy no i 3 kg do zrzucenia to i tak nie wszystkie sukienki pasowaly. Jak w cyckach pasowaly to w pasie bylo troche za duze. ale ta akurat pasowala i to bez poprawek:P zobaczymy co bedzie do czerwca :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 21:38

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie sliczne sukienki slubne :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d907c09f377.jpg
    Oto cześć tego przez co musiała przejść :D ale warto dla pamiątki :)
    Piekne:) tez mi sie marzy taka sesja. Akurat gdzie bedzie wesele nasze to blisko jest jezioro :D

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Bazylkove, piękna suknia! <3 a może któraś chciałaby kupić suknię? ;) zbieram się od trzech lat żeby sprzedać :P

    Bociuś, wrzucaj fotki sukni! Może któraś się skusi:) Teraz to łatwiej za mąż wyjść, niż kropka wypracować ;)

    Bocianiątko, Czrna 81, Selina lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, dobrze że Was mam! Mogę powiedzieć Wam wszystko i zawsze znajdę zrozumienie!. :-)

    Dziś dowiedziałam się, że przedłużą mi umowę w pracy i będzie ona na czas nieokreślony i taaaaaak strasznie się cieszę, że możemy wrócić do staraniowej gry, że aż musiałam to komuś powiedzieć :D

    Od następnego cyklu zaczynam badania, monitoring, żebranie o laparoskopię, wszystko co tylko mi do głowy przyjdzie :-)

    Chyyyyba, żeee ten cykl okaże się szczęśliwy. Czekam z testowaniem do 13.11, a dzień później obchodzimy z narzeczonym 8 rocznicę. Chyba nie muszę dodawać,że eksplodowałby mi mózg i serce ze szczęścia z takiego toku wydarzeń.

    Idę pośpiewać pod prysznicem :D

    Bocianiątko, MamaStasia, Emiilka, Flowwer, Cheresta, KateHawke, Lunaris, Koteczka82, Amy333, Karma88, Karolina90 lubią tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ