X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A mój mąż się mnie pyta co tam czytasz cały czas, mówię że ovufriend a on do mnie mówi to pozdrów te Twoje przyjaciółki owulacji :) ;) i jeszcze uznał, że on tez chciałby być przyjaciółką owulacji - mówię ze byłby pierwszym facetem na tym forum :) :) :)

    A kiedy go na testowanie wpisać? :D I ciekawe co by mu wyszło jak by nasikał na pasek :P ?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Iza odpoczywaj, myśl o sobie i zajrzyj do nas czasem ;) koniecznie się pochwal fasolką- tego Ci życzę :) Nie jedna z nas potrzebuje czasem odsapnać od forum :)
    mało prawdopodobne ale napewno zajrzę : ) trzymam kciuki za nasze ciężarówki bo zapomniałam dopisać. AGH tak ciężko się stad wylogować... Ale juz mnie nie ma!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Trzymam kciuki. O której wizyta? Znowu pół forum będzie co chwile aktualizować żeby sprawdzić jak tam u was. A ja wiem,że wszystko będzie pięknie
    11:35

    Flowwer, Bocianiątko, MamaFabianka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    zdecydowałam ! Robię coś dla siebie, moze za miesiąc Was odwiedzę i powiem, czy mam satysfakcje czy nie : ) myślę ze taki odpoczynek głowy od forum i tych emocji da mi troche wytchnienia i więcej czasu na inne rzeczy i przemyślenia. Także żegnam się dziewczynki, robię sobie mały post od forum : ) mimo że wydawało mi się ze jest ze mną okej to wcale nie jest, ale niw chce tym nikoggo zadręczać. Trzymam za wszystkie kciuki, jak tu zajrzę w grudniu to mam nadzieje ze nikogo tu juz niw będzie w sensie bez fasolki : ) i tego Wam życzę : *

    Naprawdę to rozumiem i szanuję, po cb tez potrzebowałam przerwy od tych emocji i choć tęskniłam czasem to wróciłam dopiero po dwóch miesiącach przerwy. Daj sobie i Wam czas, spotkaj się z przyjaciółka, pobiegaj albo zrób cokolwiek co Ci da radochę a później wróć do nas silniejsza i z dobrymi nowinami <3

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A mój mąż się mnie pyta co tam czytasz cały czas, mówię że ovufriend a on do mnie mówi to pozdrów te Twoje przyjaciółki owulacji :) ;) i jeszcze uznał, że on tez chciałby być przyjaciółką owulacji - mówię ze byłby pierwszym facetem na tym forum :) :) :)
    Kiedyś był wątek o krostach na penisie :) i nawet foty były :D

    Agniechaaaa, Lunaris, KateHawke, Flowwer, Emiilka, Sarna84, Bocianiątko, Karma88, blue00, Maja84, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Kiedyś był wątek o krostach na penisie :) i nawet foty były :D
    Hahahahahahb :D to My zacofane jesesmy bo zdj śluzu sobie nie wysyłamy :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to zawsze mówi jak dostane jakiś wynik: I co tam Ci Twoje psiapsioly podpowiedziały :-D


    Bazylkove ja kwasy robie regularnie na jesień. Jak skóra się delikatnie łuszczycy to obowiązkowo nawilżaj ale nie rób peelingu dopóki sama się nie złuszczy :-)

    summer86 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Kiedyś był wątek o krostach na penisie :) i nawet foty były :D
    BuAhAhAHAHAHAHAA :D :D :D

    to widzę że omijają mnie ciekawe wątki jak siedzę tylko tu na testowaniu :P

    MamaFabianka lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Odkąd się okazało ze jestem w ciąży moja psinka mnie nie opuszcza :)

    https://naforum.zapodaj.net/7f5ae039a7f8.jpg.html
    One są balsamem na nasze nerwy ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina nawilżam, olejkuje i smaruje aloesem ale kurna ile jeszcze to potrwa? :) mój eMek pyta sie czy ze mną wszystko w porządku? :D za 2 tygodnie powtórka juz się boje...

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Karolina nawilżam, olejkuje i smaruje aloesem ale kurna ile jeszcze to potrwa? :) mój eMek pyta sie czy ze mną wszystko w porządku? :D za 2 tygodnie powtórka juz się boje...

    No ja ogólnie jak bym pierwszy raz to mi się tak łuszczyla ok 4 dni ale jak teraz chodzę to czasem mi się coś tam na nosie zluszczy czasem nie :-P a no i przy kwasach najlepiej przez pierwsze dwa dni nie nakładać makijażu :-) żeby pory się ładnie zamknęły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 20:27

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    No pewnie :) wrócę do domu to poszukam jakiegoś :)

    Lunaris u mnie nudy nic ciekawego się nie dzieje ;) czekam na zabieg który będzie dokładnie za 3 tygodnie i potem ruszam z kopyta! Gdzieś w środku czuje, że będzie dobrze i grudzień okaże się szczęśliwy <3

    P.S. Dziewczyny miałyście kiedyś zabiegi z kwasami na buźce? Ja w piątek sie odważyłam na jakiś migdałowy, a teraz mam taką wylinkę i suche skórki, nie umiem sobie z tym poradzić HELP :P
    Zmieniasz skórę nie mozesz teraz uzywać peelingi tylko natłuszczać. BB krem jest też dobry po kwasach.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,tydzień mnie prawie tutaj nie było :) nie nadrobie Was... pędzicie jak burza. :) a tak w ogóle co u Was? Narazie widzę tylko jedną fasolkę :(

    Agniecha trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizytę <3

    KateHawke, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    mało prawdopodobne ale napewno zajrzę : ) trzymam kciuki za nasze ciężarówki bo zapomniałam dopisać. AGH tak ciężko się stad wylogować... Ale juz mnie nie ma!
    Ja jakoś tutaj czuje się dobrze a tobie zyczę powodzenia i po powtocie pochwalisz sie 2 kreseczkami !

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja brawo dla M za badanie i oby bylo wszystko ok.

    Melduje sie po HyCoSy. Wszystko pieknie drozne, brak zrostow, polipow. A na lewym jajniku pecherzyk 22 mm wiec gin powiedzial ze lada chwila bedzie owu!
    Kazal dzis serduszkowac i jutro jakndamy rade. Zobaczymy. Dzis wyserduszkowane, nogi na suficie i czekamy. :-)

    A badanie bylo troche bolesne, cewnik mi wypadal...ale w koncu sie udalo. Gin dal nam 3 cykle czasu po zabiegu. Jak nic to inseminacje rozwazymy.

    Izape bedzie mi Ciebie tu brakowac. Ale detoks jest czasami potrzebnh.

    Flowwer, Maja84, summer86, Lunaris, Bocianiątko, Sarna84, KateHawke lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma!!! Hello !! Jak po zabiegu?!!
    Edit: super !!! To teraz czas na dwie kreseczki !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 20:34

    Karma88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po usg. Ze śmiesznych rzeczy to komentarz pani doktor:"ale ładne trójlinijne endometrium... jeszcze nikogo dziś z takim ładnym nie miałam, a już 17-sta".
    A teraz do rzeczy - to mój 17 dc, jestem przed owu:
    - jajnik prawy z pęcherzykiem 17 mm (w ciągu 4 dni, od piątku urósł o 7 mm, więc chyba ok, co ciekawe miesiąc temu też była owulacja z tego jajnika)
    - endometrium 7 mm (miesiąc temu po owulacji było 6,6 mm więc i tak jest progres)
    I teraz tak - jest ładne,trójlinijne, ale w ciągu 4 dni urosło tylko 1 mm:( piję wino, dużo wina, łykam leki jak w stopce, a tu nic... Czy a) urośnie jeszcze do owulacji? b) czy takie endometrium można uznać za minimalne do zagnieżdżenia?
    Kolejne pytania - chyba rozsądnie będzie teraz <3 co 2 dni? Czy raczej codziennie?
    Oraz kiedy iść zrobić poziom estradiolu? Ginekolog kazał tuż przed owulacją, ale co - jutro, pojutrze? A także kiedy na kolejne usg? Dostałam skierowanie z informacją, że za tydzień, żeby sprawdzić, czy pęcherzyk pękł. Mam te usg w pakiecie, jakbym chciała mogę biegać i co 3 dni, więc pytanie, czy faktycznie umawiać się za tydzień czy np. jeszcze w piątek sprawdzić?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope,jesteś niesamowita hahahah

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tyle razy zabierałam się do dodania wpisu, nie było mnie z wami ponad miesiąc. Tzn nie bylam aktywna ale na bieżąco was sledzilam. Dzisiaj dodaje wpis na szybko, bo jestem załamana. W wielkim skrocie- na początku października mialam laparoskopie. Po niej kilka dni krwawiłam a po następnych kilku dniach normalna @. Cykl trwal wtedy 23 dni, gdzie normalny 28-29, ale nie zwracałam na to uwagi, jako ze na pewno cykl bezowulacyjny po zabiegu. Dziś bylam w 22 dc, myślę ze 9dpo a tu przed chwilą znienacka nadeszła ta wstretna @! Ehhh jestem zalamana. Cykl 21 dniowy?:( co to mi się porobilo po tym zabiegu, szkoda gadać...

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Cześć dziewczyny,tydzień mnie prawie tutaj nie było :) nie nadrobie Was... pędzicie jak burza. :) a tak w ogóle co u Was? Narazie widzę tylko jedną fasolkę :(

    Agniecha trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizytę <3
    A kochana u nas jak zawsze to samo leżymy z nogami pod sufitem :D
    Dziś jemy lody i pijemy wino ;(
    Jak samopoczucie ?
    Mam nadzieję ze zwolisz brzuszek dla mnie za 4 tyg bo ruszam z ivf i za mies testuje <3

    summer86, KateHawke, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ