X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To i ja sie wypowiem na temat wódki na chrzcinach bo mam odmienne zdanie niż większość która juz sie wypowiedziała :) spotkanie rodzinne z podaniem wódki jest dla mnie jak najbardziej Ok, wszystko dla ludzi :) nie widzę tu żadnego nietaktu :) zresztą ja mam góralską rodzinkę i wiecznie szaloną i chrzciny są na jakiej 30osob śpiew i wesoła atmosfera :) jak bym postawiła samo wino to by uznali ze cos ze mną nie bardzo :D zresztą sama bym tak uznała! :D śle każdy ma własne podejście ;)
    My na chrzciny specjalnie trzymamy flaszeczke naszej weselnej ;)

    summer86 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po lodach jestem i czuje sie swietnie :) od razu mi lepiej :) he he


    reset my z mezem tez lubimy narty i jezdzimy sobie na stoki :) Jako mala dziewczynka jezdzilam na nartach plastikowych :D ale jak ubralam duze to byl chwile problem a potem juz ok :)

    W Białce nie bylam ale slyszalam ze jest tam suuper :) ponoc Zieleniec tez fajny na narty :)

    MamaStasia sliczna suknia! :)

    Iza doskonale cie rozumiem.. ja juz tyle lat walcze i nie widac konca! cholernie to przygnebiajace i smutne jest !

    PodwojnaMamaWdwupaku gratuluje coreczki i jaka sliczna :)

    Kejt Ko no ciaza nie rozwija sie prawidlowo, przyrosty sa za slabe, powoli, najprawdopodobnie ciaza biochemiczna. Powtorz badanie jeszcze. Lekarz nie pozwoli tobie odstawic raczej lekow jak beta rosnie. A za wczesnie zeby cos na usg zobaczyl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 18:17

    PodwojnaMamaWdwupaku, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarka no właśnie u mojego męża w rodzinie tak się mówi, że co zostało z wesela to będzie na chrzciny. Ale u nas nie będzie. Ja ogólnie jestem z wódka na bakier bo jestem córka alkoholika (zresztą mój M tez) wiec mam inne spojrzenie na to.

    myssss u mnie biegunka tez jest eyznaczkiem owulacji :-D a w tym cyklu to przeszła sama siebie i jeszcze zdycham od wczoraj.

    A czy Wy też tak macie, że w okresie owu nasienie z Was tak nie wypływa? :-P jakby to powiedzieć bardziej się przyjmuje :-D jeszcze jak w tym cyklu używamy tego żelu to już w ogóle suchutko :-)

    Barbarka1984, Anna Stesia, KateHawke lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło wrócić do domu, bo pracy, zrobić sobie herbatke i czytać wasze wypowiedzi. Od razu robi się weselej i lżej na duszy wiedząc ze nie jestem sama... I że nie tylko ja mam ochotę zjeść wielkie lody i najlepiej schować się pod kołderke i juz nigdy nie wychodzić. Dzień baaaaaardzo do dupy.
    Wyników bety nie mam jeszcze, wieczorem koło 21 dopiero mają być. Ale nie ma na co czekać, bo @ nie ma, ale test dziś popołudniu pokazał jedną jedyną kreseczkę bez żadnego cienia. Nadziei już nie mam... I przykro w ch*j! Bleeee

  • Barbarka1984 Autorytet
    Postów: 393 1078

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Barbarka no właśnie u mojego męża w rodzinie tak się mówi, że co zostało z wesela to będzie na chrzciny. Ale u nas nie będzie. Ja ogólnie jestem z wódka na bakier bo jestem córka alkoholika (zresztą mój M tez) wiec mam inne spojrzenie na to.

    myssss u mnie biegunka tez jest eyznaczkiem owulacji :-D a w tym cyklu to przeszła sama siebie i jeszcze zdycham od wczoraj.

    A czy Wy też tak macie, że w okresie owu nasienie z Was tak nie wypływa? :-P jakby to powiedzieć bardziej się przyjmuje :-D jeszcze jak w tym cyklu używamy tego żelu to już w ogóle suchutko :-)
    Widze, ze mamy podobnie. My tez jestesmy dziecmi alkoholikow niestety. Nasi ojcowie na szczescie juz nie moga pic, wiec u nas wodeczka z pewnoscia bedzie. Oczywiscie w rozsadnych ilosciach ;) Co innego Komunia dziecka. Tu sobie nie wyobrazam alko w zadnej postaci :)

    f2wl3e5eeobcrt92.png
    Trzy lata starań o pierwsze Dzieciatko
    Luty 2017 laparoskopia
    25.04.2017 1IUI @
    Wrzesien 2017 <3
    Beta 15dpo 85,7; prg 27,07
    Beta 17dpo 247,1
    Maksio 20maja2018

    30c.s. o drugi Skarb (przerwa wrzesień-grudzień 2020)
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    Obiecane zdjecie. Twarz zamazana bo matka dzisiaj zbytnio urodziwie nie wyglada. https://naforum.zapodaj.net/8d3f6bb8cd54.png.html


    Aaaa miałam prawie identyczną <3 <3 <3 tylko dekolt większy i jakieś świecidełka pod biustem, ach kiedy to było :D

    MamaStasia, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Barbarka no właśnie u mojego męża w rodzinie tak się mówi, że co zostało z wesela to będzie na chrzciny. Ale u nas nie będzie. Ja ogólnie jestem z wódka na bakier bo jestem córka alkoholika (zresztą mój M tez) wiec mam inne spojrzenie na to.

    myssss u mnie biegunka tez jest eyznaczkiem owulacji :-D a w tym cyklu to przeszła sama siebie i jeszcze zdycham od wczoraj.

    A czy Wy też tak macie, że w okresie owu nasienie z Was tak nie wypływa? :-P jakby to powiedzieć bardziej się przyjmuje :-D jeszcze jak w tym cyklu używamy tego żelu to już w ogóle suchutko :-)

    Ja mam wrazenie ze u mnie zawsze duzo wyplywa i zastanawiam sie vo zrobic zeby to zatrzymac :P wczoraj zarzucilam nogi na sufit :P

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wiem że to zabrzmi bardzo banalnie, ale zrób coś dla siebie <3 u mnie to było najlepsze lekarstwo, a uwierz mi ze już traciłam nadzieję i nawet zaczęłam się zastanawiać jak będzie wyglądało nasze życie jeśli się nie uda. Trzymaj się kochana !

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje przepraszam, że nie jestem Was teraz w stanie nadrobić i nie byłam w stanie ostatnio ale obiecuję nadrobię niebawem :) <3 bo muszę wiedzieć co tam u każdej z Was dobrego (na pewno!) się dzieje :*

    W każdym razie wpadłam Was poinformować, że dziś Święto Narodowe!!! Mój eMek zrobił badanie!!! :D No jestem taka dumna z tego mojego chłopa że szok, tak się zbierał...z pół roku chyba, aż w końcu nastał ten wielki dzień :D A dumny teraz z siebie chodzi że szok ;)
    To jak pijecie dziś ze mną szampana? Dzień święty trzeba święcić! :P
    Zafasolkowane oczywiście Piccollo! :D ;)

    Meśka, Bocianiątko, Lunaris, Flowwer, malka, KateHawke, Barbarka1984, Karolina90, Koteczka82, Sarna84, Karma88, Emiilka, summer86, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije !!! :) zdrowko :)
    Oby wynik pokazał super armie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 18:50

    Maja84, kahanka lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    MamaStesia ale ja w sumie lubię o tym słuchać, przeraża mnie to ale nie jakoś "odrzuca" :)

    Aksamitna moi znajomi tak zrobili, ale w kościele na lotnisku wojskowym :P Zresztą chrzest to też tylko godzinka wiec nie tak zle :)

    Ale ogólnie cieszę się, że nie jestem kosmitką,co do alko na chrzcie :P
    No to moze opowiem historie z zycia wziętego. Po ktorym stwierdzilam ze Stas nigdy nie bedzie mial rodzenstwa. A wiec termin mialam na 21.06. Modlilam sie o to aby Stas urodzil sie w terminie by nie przybral za wiele do porodu. Wiec jak w poniedzialek 19czerwca dostalam boli to nawet sie ucieszylam. Tylko nikt nie przypuszczał ze to tak szybko nie urodze. Pojechalam na ip tam okazalo sie ze szyjki brak a rozwarcia wogole nie ma. Dali czopki by trochę przyspieszyc to. I co sie okazuje? Ze wszystko mija. Tak przelazalam wtorek gdzie byla cisza. W środę w szpitalu niby cos sie dzialo ale to nie regularnie. Wyslali na przepustke do domu. No i z godziny na godzine cos tam dawalo o sobie znac ale to nadal nie regularne.Glownie bole krzyzowe(nie zycze tego nawet wrogowi) Wzielam kapiel i wtedy sie zaczelo od 23 do 3 rano nawet oka nie zmrużyłam. Oczywiscie zwlekalam z pojechaniem do szpitala do godziny 4. Tam okazalo sie ze akcja porodowa juz sie dawno zaczelo. Chodzilam zeby przyspieszyc. Ale dopiero bol krzyzowy przyszedl jak lekarz przebil pęcherz. Wtedy zaczela sie jazda bez trzymania.Najgorsze bylo to ze skurcze part byly a maly nie chce wyjść. Ja juz po jakims czasie bylam zmeczona odwodniona. Modlilam sie o to by juz bylo po. Wtedy padla decyzja o szybkim cieciu. Nie wiem ile czasu minelo ale wydawalo sie ze to chwila byla jak uslyszalam przepiekny pierwszy placz synka ze az sie poplakalam z tego powodu. A na koncu po tym wszystkim dowiedzialam sie ze jestem za waska na tak duzego dzieciaka. I chodzby nie wiadomo jak długo to bym go nie urodzila sama. Dlatego dziekuje lekarzowi ze uratowal nas od katastrofy <3.
    Ps. Przepraszam ze sie rozpisalam tak.

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt Ko :( nie wiem co Ci wiecej napisać :(

    Pasiasta czekamy do 21 i póki nie ma wyników to jest szansa- testy czasem wychodzą późno.

    Mama Stasia suknia cudna -w mój gust :) jak bym kiedyś wyszła za mąż to chętnie w takiej... ale pewnie prędzej uda mi się zajść w ciąże niż wyjść za mąż :P

    a mnie się nic jeść nie chce.... zaczynam się stresować zbliżającym weekendem i tym czy trafimy w owulkę w miarę o czasie... ech te celowania :/
    Bazylku jak się masz? mało Cię widać ostatnio.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Dziewczynki moje przepraszam, że nie jestem Was teraz w stanie nadrobić i nie byłam w stanie ostatnio ale obiecuję nadrobię niebawem :) <3 bo muszę wiedzieć co tam u każdej z Was dobrego (na pewno!) się dzieje :*

    W każdym razie wpadłam Was poinformować, że dziś Święto Narodowe!!! Mój eMek zrobił badanie!!! :D No jestem taka dumna z tego mojego chłopa że szok, tak się zbierał...z pół roku chyba, aż w końcu nastał ten wielki dzień :D A dumny teraz z siebie chodzi że szok ;)
    To jak pijecie dziś ze mną szampana? Dzień święty trzeba święcić! :P
    Zafasolkowane oczywiście Piccollo! :D ;)
    Aaaa! Ja też pije! :D dzielny M! :D

    Maja84 lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Aaaa miałam prawie identyczną <3 <3 <3 tylko dekolt większy i jakieś świecidełka pod biustem, ach kiedy to było :D
    A masz zdjecie? Chętnie sobie obejrze twoją

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris dziekuje:-* pewnie szybko to i to nastąpi:-)

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja pije !!! :) zdrowko :)
    Oby wynik pokazał super armie :)

    Wynikiem będziemy się martwić potem, na razie to dla mnie ogromnym sukcesem jest to, że w ogóle zrobił to badanie. A mój M. to naprawdę truuudny przypadek ;)
    DO samego końca nie wierzyłam i zastanawiałam się jakie "nieszczęście" spadnie na tą klinikę, czy może bombę ktoś podłoży, czy że się lekarz rozchorował, czy może tornado czy inne niewyjaśnione zjawisko, żeby tylko nie iść na badanie ;) ale się udało! Był, zrobił co trzeba, doktorek mu powyjaśniał parę rzeczy i dumny jak paw teraz chodzi, że szybko i bezboleśnie poszło hihihi ;)

    Flowwer, MamaStasia, Karolina90, Bocianiątko, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Dziewczynki moje przepraszam, że nie jestem Was teraz w stanie nadrobić i nie byłam w stanie ostatnio ale obiecuję nadrobię niebawem :) <3 bo muszę wiedzieć co tam u każdej z Was dobrego (na pewno!) się dzieje :*

    W każdym razie wpadłam Was poinformować, że dziś Święto Narodowe!!! Mój eMek zrobił badanie!!! :D No jestem taka dumna z tego mojego chłopa że szok, tak się zbierał...z pół roku chyba, aż w końcu nastał ten wielki dzień :D A dumny teraz z siebie chodzi że szok ;)
    To jak pijecie dziś ze mną szampana? Dzień święty trzeba święcić! :P
    Zafasolkowane oczywiście Piccollo! :D ;)

    d639326a3d524591med.jpg
    Ja już zaczynam oblewanie !!

    Wino, lody a chłopa w domu brak ;) ale mam wyborne towarzystwo <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 19:10

    PodwojnaMamaWdwupaku, malka, Maja84, blue00, Lunaris, Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbarka1984 wrote:
    My na chrzciny specjalnie trzymamy flaszeczke naszej weselnej ;)
    My zostawiliśmy 2 :D i bedą bliźniaki! Teraz jak to przeczytałam u Ciebie to mi sie przypomniało :D

    Barbarka1984, PodwojnaMamaWdwupaku, Koteczka82, Flowwer, Bocianiątko, Madżka89 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Wynikiem będziemy się martwić potem, na razie to dla mnie ogromnym sukcesem jest to, że w ogóle zrobił to badanie. A mój M. to naprawdę truuudny przypadek ;)
    DO samego końca nie wierzyłam i zastanawiałam się jakie "nieszczęście" spadnie na tą klinikę, czy może bombę ktoś podłoży, czy że się lekarz rozchorował, czy może tornado czy inne niewyjaśnione zjawisko, żeby tylko nie iść na badanie ;) ale się udało! Był, zrobił co trzeba, doktorek mu powyjaśniał parę rzeczy i dumny jak paw teraz chodzi, że szybko i bezboleśnie poszło hihihi ;)
    Mój w ramach męsko-rozumianej solidarności po zawiezieniu mnie na HSG poszedł do Diagnostyki zrobić pakiecik badań z krwi. Przeżywał swoje pobieranie ("a jak się do mnie przyssała! Z pięć fiolek utoczyła. Na koniec to już tak szczypało!") bardziej niż ja HSG. Rany, to już sam wenflon gorszy niż pobieranie krwi, a co dopiero badanie. Ale cóż mi pozostało - pochwaliłam za waleczność i męstwo w obliczu zagrożenia przez ostre przefdmioty, pocieszyłam, i nawet pocałowałam, żeby się szybciej goiło (nie wiem co... mózg chyba)

    Karma88, Meśka, Amy333 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia wrote:
    A masz zdjecie? Chętnie sobie obejrze twoją


    No pewnie :) wrócę do domu to poszukam jakiegoś :)

    Lunaris u mnie nudy nic ciekawego się nie dzieje ;) czekam na zabieg który będzie dokładnie za 3 tygodnie i potem ruszam z kopyta! Gdzieś w środku czuje, że będzie dobrze i grudzień okaże się szczęśliwy <3

    P.S. Dziewczyny miałyście kiedyś zabiegi z kwasami na buźce? Ja w piątek sie odważyłam na jakiś migdałowy, a teraz mam taką wylinkę i suche skórki, nie umiem sobie z tym poradzić HELP :P

    Lunaris, Karolina90 lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ