X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrócę odnośnie poprzedniego postu.
    Aż się uśmiałam! :D Lekarz z dyplomem z chipsów haha.
    Też pierwszy raz słyszę, żeby dziecko nie lubił usg, przypuszczam, że nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest podglądane.
    A już nie wspomnę o tym, że stracić dziecko przez zbyt częste usg.
    To tak jakby usłyszeć, że dziecku przestało bić serduszko, bo zrobiło się 20 kroków więcej w ciągu dnia niż przewiduje norma! ☺

    Czrna 81, innamorata88, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dzwoni do mnie siostra że dziś wstała z łóżka, z przeświadczeniem że jestem w ciąży ;) Oczywiście nic nie wie że się staram, "oficialnie" jestem bezpłodna.
    Zbieg okoliczności ?!
    Jutro o tej porze będziesz w ciąży :-) Macie w genach jakieś jasnowidzenie? Bo siostra ma nosa jak wróżbita Maciej hehe!

    Rucola, Flowwer, innamorata88, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety na IP lekarz puścił serduszka ale dosłownie na moment. I liczę, ze im tym nie zaszkodził. Co do rutynowego usg to raczej maluchy nawet tego nie zauważają :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski pocieszcie. Mój chłop jest dzisiaj do niczego, zamiast mnie zabawiać i cały dzień mi umilać to na zmianę śpi i rzyga (on tak reaguje na każdą ilość alkoholu >0,25l wódki/ 5 piw (słaby żołądek). Smutno mi strasznie, raz na pół roku taka okazja a ten tak z**bał. :-(

    Kwiatku cieszę się na myśl o jutrze <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 16:45

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Flowwer, w sumie to jesteś właśnie w 2 tc, to może nawet nie był to proroczy sen, tylko jakaś mentalna siostrzana więź, że ona też już wie?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mi niestety na IP lekarz puścił serduszka ale dosłownie na moment. I liczę, ze im tym nie zaszkodził. Co do rutynowego usg to raczej maluchy nawet tego nie zauważają :D
    nic sie nie bój, ja słyszałam co tydzień bo do 12tc bylo usg raz w tygodniu. Maluchy mają zdrowe dobrze wykształcone serduszka. Na prenatalnych tez puszczal, plus zastawki osobno, tętnice osobno.

    Flowwer, Agniechaaaa, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Laski pocieszcie. Mój chłop jest dzisiaj do niczego, zamiast mnie zabawiać i cały dzień mi umilać to na zmianę śpi i rzyga (on tak reaguje na każdą ilość alkoholu >0,25l wódki/ 5 piw (słaby żołądek). Smutno mi strasznie, raz na pół roku taka okazja a ten tak z**bał. :-(

    Kwiatku cieszę się na myśl o jutrze <3
    Jeśli Cię to pocieszyć to moj książę z bajki walnął fochem w dzień moich urodzin i poszedł spać, a ja z kubkiem herbaty oglądałam tv. Więc i tak nie masz najgorzej:D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Jutro o tej porze będziesz w ciąży :-) Macie w genach jakieś jasnowidzenie? Bo siostra ma nosa jak wróżbita Maciej hehe!

    Mnie w pierwszej chwili zatkało ale szybko podczas rozmowy zmieniłam temat ( jestem mistrzyni w tym ;) ). Ja miałam to samo co do ciąży mojej siostry nawet płeć dziecka wyśniłm nim ona spostrzegła że jest przy nadzieji.
    Ogólnie moja mama też to ma i ksywa KGB ;)

    Meśka, summer86, Anna Stesia, pilik, Czrna 81, KateHawke, Jedna_z_Wielu, JustynaG lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mi niestety na IP lekarz puścił serduszka ale dosłownie na moment. I liczę, ze im tym nie zaszkodził. Co do rutynowego usg to raczej maluchy nawet tego nie zauważają :D
    Ale to musi być super! Nic się nie martw, taka chwila nie zaszkodzi przecież, a jak Ty się cieszysz, to ta radość dociera też do zajączków, więc najważniejsze, że wszyscy zadowoleni :) A masz jakieś nowe zdjątko?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Gratuluję ;) Ja się boję siknąc z nie porannego moczu, bo jak mi nie wyjdzie krecha, to będzie płacz. To co? Sikamy sobie razem rano jeszcze raz?
    Nie no nie mam testów..dziś przypadkiem kupiłam w Inter a wcześniej zamówiłam 10 na allegro przyjdą we wtorek. Jutro o 8ej córkę do szkoły a ja na betę i progesteron

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musiałam się już przyznać tacie, bo od paru dni marudził że musimy jechać pomóc babci dom ogarnąć, pomyć okna itd. i jeszcze wczoraj był pogrzeb w mojej rodzinie. I głupio było mi się wykręcać.. szczególnie że z tatą mam dobrą relację, lepszą niż z mamą.
    A babci chętnie bym pomogła, ale mieszka w kamienicy, okna trzeba myć na drabinie plus dochodzi noszenie węgla i drewna na opał, więc aktualnie to odpada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 16:58

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ja musiałam się już przyznać tacie, bo od paru dni marudził że musimy jechać pomóc babci dom ogarnąć, pomyć okna itd. i jeszcze wczoraj był pogrzeb w mojej rodzinie. I głupio było mi się wykręcać.. szczególnie że z tatą mam dobrą relację, lepszą niż z mamą.
    A babci chętnie bym pomogła, ale mieszka w kamienicy, okna trzeba myć na drabinie plus dochodzi noszenie węgla i drewna na opał, więc aktualnie to odpada.
    Ouu ja wnoszę węgiel i myje okna w 30 tygodniu. Nie polecam na przyszłość. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ale to musi być super! Nic się nie martw, taka chwila nie zaszkodzi przecież, a jak Ty się cieszysz, to ta radość dociera też do zajączków, więc najważniejsze, że wszyscy zadowoleni :) A masz jakieś nowe zdjątko?
    Tylko to co dodawałam w środę :)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys, wiem że w teorii mogłoby się nic nie stać ale lekarz póki co kazał mi uważać.. za długo czekałam na tę ciążę.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A Flowwer, w sumie to jesteś właśnie w 2 tc, to może nawet nie był to proroczy sen, tylko jakaś mentalna siostrzana więź, że ona też już wie?

    One są gorsze niż KGB, FBI i CIA łącznie :P

    summer86, StaraczkaNika, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Laski pocieszcie. Mój chłop jest dzisiaj do niczego, zamiast mnie zabawiać i cały dzień mi umilać to na zmianę śpi i rzyga (on tak reaguje na każdą ilość alkoholu >0,25l wódki/ 5 piw (słaby żołądek). Smutno mi strasznie, raz na pół roku taka okazja a ten tak z**bał. :-(

    Kwiatku cieszę się na myśl o jutrze <3
    Mój z tej samej gliny! Teraz przed każdą posiadówą daję mu 2KC (przez następny dzień jest dalej na lekkim rauszu, ale nic mu nie dolega, ani bebzoł ani pusta przestrzeń między uszami). A ogólnie to polecam soczek pomidorowy, zupkę pomidorową - po tym szybko dochodzimy do siebie, ale dlaczego - to wiesz pewnie lepiej niż ja ;)
    Masz okazję zaopiekować się człowiekiem w nieszczęściu, za co ten poeinken Ci okazywać wdzięczność i psie przywiązanie przez conajmniej tydzień!
    A rocznicę przesuńcie na jutro - będzie coś miłego przy poniedziałku! My zawsze przesuwamy - mężyk nigdy nie wie jaki dziś dzień, a ja lubię, jak mi świętowanie wypada w sobotę ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    aiwlys, wiem że w teorii mogłoby się nic nie stać ale lekarz póki co kazał mi uważać.. za długo czekałam na tę ciążę.
    Ależ ja Cię jak najbardziej rozumiem. I popieram, że tego nie robisz! :) ja po prostu jestem w takiej sytuacji, że jeśli nie zrobię tego ja - nie zrobi tego nikt. ☺☺☺

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Spokojna głowa! Ja się nigdzie nie wybieram, fioletowego nie lubię, smutny jest ;) Nie idę tam bez Was. A skądś muszę czerpać profesjonalną wiedzę, a tutaj mamy i Flowwer i Hope i AnnęStesię i Inną i pozostałe dziewczyny, które mogłyby kazem napisać "Kompendium wiedzy dla staraczek i ciężarówek, czyli co badać, na co sikać i jak przetrwać każdą infekcję" ;)

    Kochana, dziękuję Ci za umieszczenie mnie w tak zaszczytnym gronie, ale ja przy dziewczynach to jestem małe miki. Mogę jedynie doradzać przy problemach z tarczyca (pamietasz cztery z plusem?) i przy infekcjach intymnych :-D No i już miałam chyba z 8 razy usg w tej ciąży, więc w sprawach z usg też. :-D:-D A dziś od samego rana gęba mi sie śmieje, ze małe Niczątko przyjdzie na świat w sierpniu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 17:14

    olik321, StaraczkaNika, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Laski pocieszcie. Mój chłop jest dzisiaj do niczego, zamiast mnie zabawiać i cały dzień mi umilać to na zmianę śpi i rzyga (on tak reaguje na każdą ilość alkoholu >0,25l wódki/ 5 piw (słaby żołądek). Smutno mi strasznie, raz na pół roku taka okazja a ten tak z**bał. :-(

    Kwiatku cieszę się na myśl o jutrze <3


    Możesz Tarzana dobić ;) Cierp ciało jak się chciało :)
    nawodnij go, wit C i pogłasz go po....

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Laski pocieszcie. Mój chłop jest dzisiaj do niczego, zamiast mnie zabawiać i cały dzień mi umilać to na zmianę śpi i rzyga (on tak reaguje na każdą ilość alkoholu >0,25l wódki/ 5 piw (słaby żołądek). Smutno mi strasznie, raz na pół roku taka okazja a ten tak z**bał. :-(

    Kwiatku cieszę się na myśl o jutrze <3


    Lamka nie martw się, oni czasami takie bałwany są..
    Mam czasami wrażenie, że dla nich alko to jak zbawienie, jakby rok nie pili czasami sie zachowują. Mój jeszcze gorzej na jedzenie reaguje. Wiem, śmiesznie to pisac, ale czasami wstyd. Je tak jakby ktoś mu miał zaraz zabrać.. masakra ;p Na święta ma bon do KFC i prezent odwalony jak tra lala


    Mnie dziś tez m wkurza, czekam az pójdzie na basen. Pogotuje sobie, zrelaksuje się i jakoś przeżyje resztę wieczoru :)
    Inaczej nie mam wyboru, jak poszłam sie zdrzemnąć do sypialni to przyszedł strzaskał szklankę na wejściu i zapytał czy śpię.. no ŁAŁ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 17:15

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ