X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Byłam u endokrynolog, która powiedziała, źe ze względu na niski poziom progesteronu, temperatura po owulacji może mi wzrastać z opóźnieniem. W sumie analizując pozytywny test ovu i analizę śluzu, a skok temperatury to jakoś 6 dni różnicy.
    Myślicie, źe może tak być?
    Nie wiem czym mam się sugerować przy wyznaczaniu ovu

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja się boję że nie będzie czego transferować!!! Robię śliwkowe hybrydy bo stres mam gorszy niż przed maturą czy prawkiem :(
    Jutro chwila prawdy

    Tez jutro idę na pazuryy :) to zawsze poprawia humor

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Byłam u endokrynolog, która powiedziała, źe ze względu na niski poziom progesteronu, temperatura po owulacji może mi wzrastać z opóźnieniem. W sumie analizując pozytywny test ovu i analizę śluzu, a skok temperatury to jakoś 6 dni różnicy.
    Myślicie, źe może tak być?
    Nie wiem czym mam się sugerować przy wyznaczaniu ovu


    Tez nie wiem jak to do końca działa, mi ovu wyznaczyło w tym cyklu owulację na niedzielę, a ja jestem prawie pewna ze była w pt max sb rano..
    i co jak np zacznie sie brac dupka ? po nim moze skoczyć temp?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Tez nie wiem jak to do końca działa, mi ovu wyznaczyło w tym cyklu owulację na niedzielę, a ja jestem prawie pewna ze była w pt max sb rano..
    i co jak np zacznie sie brac dupka ? po nim moze skoczyć temp?

    Dupek nie wpływa na temperaturę, luteina tak

    olik321 lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower ja już dzisiaj zaczynam kciuki trzymać żeby sen siostry się sprawdził i od jutra będziesz w dwupaku <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower wszystko będzie dobrze i od jutra będziesz już w dwupaku :*

    Flowwer lubi tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower a o której jutro można się spodziewać wieści?

    mam wyjazdł służbowyyy, ale postaram się trzymać kciuki
    co tam kierownica jakoś przecież dojadę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 19:39

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po 10 coś będzie wiadomo

    KateHawke, lamka, Agniechaaaa, Lunaris, blue00, Czrna 81, KateKum, innamorata88, madzia8lenka, staraczka1111, Sarna84, Bocianiątko, Anna Stesia, zubii lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tak po 10 coś będzie wiadomo

    To trzymam mocno mocno kciuki, jak wszystkie dziewczyny tutaj ;)

    i chyba meliske walnij na noc albo lepiej od razu litr jej wypij ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 19:41

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Tak tylko mi sie skojarzyło.. "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykniki to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett. I proszę na mnie nie krzyczeć, jestem w ciazy :P
    Pisałaś, ze duża ilośc badań usg nie jest wskazana i nawet lekarz tak powie. I dodałas tylko, ze Twoje dziecko tego nie lubiło. Sorry, że nie domyśliłam się, że ukryte w tym jest to, że nie jest wskazane bo dzieci tego nie lubią. Nie wyobrażam sobie, zeby lekarz powiedział "Pani Ewo, przepraszam, ale nie zrobimy pełnego badania, bo pani dziecko za tym nie przepada" :D
    To akurat jest nieprzekładalne... Mistrzu P. napisał to w realiach anglosaskich, gdzie użycie jednago ! jest rzadkością i dziwactwem... a co tu dopiero trzy!!!
    My sobie możemy pozwolić na to szaleństwo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 19:50

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To akurat jest nieprzekładalne... Mistrzu P. napisał to w realiach anglosaskich, gdzie użycie jednago ! jest rzadkością i dziwactwem... a co tu dopiero trzy!!!

    Nika a Ty w Gdańsku mieszkasz?bo ja też :)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tak po 10 coś będzie wiadomo
    Ja jestem z tych, którzy w jakims sensie wierzą w przeznaczenie, któremu czasem bardzo solidnie trzeba pomóc. W zwiazku z tym wierze, ze dzieci są nam dawane w najodpowiedniejszym dla nas momencie i moze dlatego musiałaś czekać tyle lat na ten monent, Życzę Ci z całego serca, aby jutro to był dla Ciebie właśnie TEN moment. Jestem jutro z Tobą myślami od samego rana :*

    summer86, bazylkove lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer dzieciaczki już czekają na mamusię, jestem tego pewna! :-*

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nika a Ty w Gdańsku mieszkasz?bo ja też :)
    Tak, w zcofanym, wietrznym, ale kochanym Gdańskuniu.
    A u kogo się leczysz? Bo ja w tej sytuacji całkiem zgłupiałam, do kogo by tu teraz chodzić!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 19:54

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ja również od rana jestem z Tobą i z całego serducha życzę aby to był ten szczęśliwy dzień <3 będę mocno trzymać kciuki!

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Tak, w zcofanym, wietrznym, ale kochanym Gdańskuniu
    Jesli Gdańsk jest zacofany to nie wiem co mam o Rzeszowie napisać ;) a tak swoją drogą to imprezka w Gdańsku aktualna?? Tylko się ciążą nie zasłaniaj ;)

    Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Jesli Gdańsk jest zacofany to nie wiem co mam o Rzeszowie napisać ;) a tak swoją drogą to imprezka w Gdańsku aktualna?? Tylko się ciążą nie zasłaniaj ;)
    Ja się zawsze piszę na imprezę, ale zaczekamy jak się zrobi ciepło i będzie się można rymnąć na plaży - zalegniemy tam jak foki - każda ciężarna, będziemy produkować witaminę D i chłodzić spuchnięte stopy w morzu. I do tego lody sorbetowe bez cukru! Patrz, jeszcze Achia i myss i bazylkowe są "tutejsze" to pomogą wybrać dobrą miejscówkę.

    A Gdańskunio jest zacofane, z takim zatęchłym smrodkiem tradycji. Ostatnio częściej bywam w Gdyni i jakoś zaczęła do mnie przemawiać nowocześnie uporządkowana przestrzeń. A dziś się wkurzyłam, żeby w całym mieście pracował w niedziele 1 doktor?! I tylko 2 laboratoria? Jakbym wstawała o 10 jak normalny człowiek, to bym do jutra obsikała z 5 testów i dalej nic nie wiedziała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 20:06

    Rucola, KateHawke, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Byłam u endokrynolog, która powiedziała, źe ze względu na niski poziom progesteronu, temperatura po owulacji może mi wzrastać z opóźnieniem. W sumie analizując pozytywny test ovu i analizę śluzu, a skok temperatury to jakoś 6 dni różnicy.
    Myślicie, źe może tak być?
    Nie wiem czym mam się sugerować przy wyznaczaniu ovu
    Jeśli masz zaburzenia w wydzielaniu progesteronu to ciezko bedzie Ci trafnie wyznaczyć termin owu. Mi też kiedyś wykresy wzrastały leniwie, po stymulacjach wszystko się zmieniło. W Twoim przypadku najlepsze beda monitoringi. Swoją drogą jesli kiepsko z progesteronem to może warto podstymulować ?? Moja druga ginekolog faszerowała mnie dupkiem (pierwszy gin nie widział problemu), natomiast trzeci gin zastosował stymulację i progesteron sam poszybował w górę i aktualnie nie muszę brać żadnych wspomagaczy :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taką zgagę że masakra. Migdały pomogą? Czy coś innego zaaplikować

    ANkaG lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja się zawsze piszę na imprezę, ale zaczekamy jak się zrobi ciepło i będzie się można rymnąć na plaży - zalegniemy tam jak foki - każda ciężarna, będziemy produkować witaminę D i chłodzić spuchnięte stopy w morzu. I do tego lody sorbetowe bez cukru!
    Hmm, ja sie obawiam, ze na swój odpowiedni moment na ciążę bede musiała jeszcze chwilkę poczekać, ale nie chce sie użalać nad sobą z tego powodu i juz planujemy z emkiem wakacje a w tym trip 3tygodniowy po bałkanach i jeszcze kilka innych wypraw, a jesli chodzi o spotkanie w Gdańsku to chetnie dołączę nawet gdybym miała być jedyną nie-ciężarną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 20:07

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ