X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Też go właśnie oglądałam. Zastanawiam się czym się różnią na aalegro te za 150zł od tych za 80zł. I czy w ogóle jest jakaś różnica
    Ja mam firmy Supermami, kosztowała jakieś 110zł a w promocji na Blck Friday 90. Jest super, nic sie nie odszktałcił i materiał milusi :) w poprzedniej ciazy miałam chwile jakaś za 50-60zl i po tygodniu nadawała sie do kosza, całe wypełnienie sie odgniotlo, masakra.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 ja myślę, że jak jest płyn w zatoce, to jedno jajo już pękło. Ale, to drugie 21 mm też może pęknąć zanim przyjdzie @ (to z takich akcji biorą się bliźnięta dwujajowe). Bardziej bym się martwiła, że błona macicy, czyli endometrium, raczej cienka tylko 4 mm. To może utrudnić zarodkowi zagnieżdżenie, ale i przy 4 mm daje radę ;) Możesz je poprawić - jedz morelki suszone, może jeszcze migdały - to niby poprawia grubość endometrium

    Anna97 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Ej wiesz, że o tym samym pomyslałam? :D zwłaszcza, że to zdjęcie monitora z usg a nie zdjęcie zdjęcia :P
    Właśnie ta dziwna ramka daje do myślenia ;)
    Moze uwierzę jak datę zobaczę, każda daje z datą no chyba, że jest spcos do ukrycia ;D

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna myślę jak Nika. Jedno jajo mogło peknac a drugie jest piękne. Kuleje endo. Migdały i wino czerwone ;)

    Anna97, Amy333 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby sie zarabiało przy kichaniu - byłabym od dziś bogata hahahaha

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzadko o to proszę, ale jednak się skusze o kciuki dziś za podgląd :D a co :p

    reset, _Hope_, KateHawke, Melevis, Agniechaaaa, Zośkaaa, Karma88, Meśka, Rucola, Amy333, Bocianiątko, Lena21, Malinka7, Aksamitna, summer86, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Rzadko o to proszę, ale jednak się skusze o kciuki dziś za podgląd :D a co :p
    Masz u mnie na obu łapkach - do odświeżania wystarcza mi 1 mały palec. To o której zaglądamy do kurnika?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 13:03

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Rzadko o to proszę, ale jednak się skusze o kciuki dziś za podgląd :D a co :p

    kciuki mocne!! :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna97 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mam rozumieć, że możliwa jest owulacja z obu jajników w jednym cyklu przesunięta o jakiś czas? O.o a czy będąc w ciąży można też mieć owulacje w następnych cyklach? Czy w ogóle będąc już w ciąży następne pęcherzyki rosną w jajnikach w następnych cyklach?
    Czyli na te chwilę w ciąży z poprzednich cykli na pewno nie jestem? Patrzac na ten opis?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 13:04

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Ja mam firmy Supermami, kosztowała jakieś 110zł a w promocji na Blck Friday 90. Jest super, nic sie nie odszktałcił i materiał milusi :) w poprzedniej ciazy miałam chwile jakaś za 50-60zl i po tygodniu nadawała sie do kosza, całe wypełnienie sie odgniotlo, masakra.
    Dzięki wielkie. Właśnie nad tym się zastanawiałam - czy ta firma najlepsza więc droga czy są takie same. Czyli jednak ma lepsze wypełnienie i wykończenie. To będę polować na promocje :D

    Jezu dziewczyny kopnijcie mnie w pupsko...Ja dzisiaj ciążowe manatki oglądam na portalach ...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Czyli mam rozumieć, że możliwa jest owulacja z obu jajników w jednym cyklu przesunięta o jakiś czas? O.o a czy będąc w ciąży można też mieć owulacje w następnych cyklach? Czy w ogóle będąc już w ciąży następne pęcherzyki rosną w jajnikach w następnych cyklach?
    Jest możliwa ale rzadko. Generalnie po peknieciu jajka hormony powinny zablokować drugą ovu. Jak są oba spore to jeden wyrzut lh może je peknac ;) w ciąży pęcherzyki nie rosną.
    Z poprzednich cykli by było widać pecherzyk w macicy wiec w ciąży nie jesteś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 13:07

    Anna97, Rucola lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Czyli mam rozumieć, że możliwa jest owulacja z obu jajników w jednym cyklu przesunięta o jakiś czas? O.o a czy będąc w ciąży można też mieć owulacje w następnych cyklach? Czy w ogóle będąc już w ciąży następne pęcherzyki rosną w jajnikach w następnych cyklach?
    Czyli na te chwilę w ciąży z poprzednich cykli na pewno nie jestem? Patrzac na ten opis?
    Ostatnio o tym czytałam :) Znane jest tylko 5 przypadków na świecie że jedno dziecko jest starsze od drugiego w jednej ciąży :) Kiedy jest ciąża to hormony blokują kolejne owulacje i nie ma możliwości owulkowania w ciąży ;)

    Anna97 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna97 wrote:
    Czyli mam rozumieć, że możliwa jest owulacja z obu jajników w jednym cyklu przesunięta o jakiś czas? O.o a czy będąc w ciąży można też mieć owulacje w następnych cyklach? Czy w ogóle będąc już w ciąży następne pęcherzyki rosną w jajnikach w następnych cyklach?
    Czyli na te chwilę w ciąży z poprzednich cykli na pewno nie jestem? Patrzac na ten opis?
    Owulacja kilku jajek z 1 lub 2 jajników w 1 cyklu jest nawet częsta.
    Owulacja w ciąży nid jest możliwa - hormony ciążowe blokują owulację.
    Póki co w ciąży nid jesteś, ale już za kilka dni możesz - wcinaj migdały i morele, coś z cieciorki na obiad, dużo sexów, i może się udać :)

    Anna97 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna a o której masz gina? To że trzymam kciuki to oczywistość!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny pamiętacie jak zachwalałyście rogala w ciąży?
    Powiedzcie mi czy to musi być ten lepszy:
    http://allegro.pl/poduszka-ciazowa-do-karmienia-dla-kobiet-w-ciazy-i6830717037.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMjAyNDkxMjgANjkzMDEA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=bf93b6a3-fd2b-48b0-b45f-95e14787c0b3
    Czy macie linki do jakichś równie dobrych a tańszych. Chciałabym jak juz kupic coś porządnego ale przepłacać nie mam ochoty.

    Ja będę brała z tej strony.
    https://omedika.pl/super-mami-c-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-wzor-grochy-p1261.html?gclid=CjwKCAiAr_TQBRB5EiwAC_QCq0s7t8w8yx2_X3hdOE2XdAFP684i3aD4kA8aVqPjg-RiMUY1-1ejhhoCMiYQAvD_BwE

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Rzadko o to proszę, ale jednak się skusze o kciuki dziś za podgląd :D a co :p

    Moje są zasupłane wręcz :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Ja będę brała z tej strony.
    https://omedika.pl/super-mami-c-poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-wzor-grochy-p1261.html?gclid=CjwKCAiAr_TQBRB5EiwAC_QCq0s7t8w8yx2_X3hdOE2XdAFP684i3aD4kA8aVqPjg-RiMUY1-1ejhhoCMiYQAvD_BwE

    Ooo dzięki, widzę że też z tej SuperMami a tańsze niż na alledrogo :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Masz u mnie na obu łapkach - do odświeżania wystarcza mi 1 mały palec. To o której zaglądamy do kurnika?

    17:30 <3

    KateHawke, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie tylko mi dzis odbiło na oglądanie rzeczy dla maluchów :D ja przeglądam wózki!

    reset lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czyli nie tylko mi dzis odbiło na oglądanie rzeczy dla maluchów :D ja przeglądam wózki!

    Ale ja jeszcze dwóch kresek nie zobaczyłam XD

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ