Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Czy któraś z Was lubuje się w sennikach? Podobno zęby śnią się na śmierć/chorobę. A jeśli mi śniło się, że mojemu byłemu partnerowi wypadły wszystkie? :>
    Skisłam XD Hahahaha

aiwlys, Jedna_z_Wielu, innamorata88 lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szykuje rzeczy na wyjazd :) normalnie odliczam dni, godziny, minuty juz :D

reset, Agniechaaaa, KateHawke, Flowwer, summer86, staraczka1111 lubią tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam od genetyka. Profesor nie widzi w moich mutacjach żadnych przeszkód do zajścia, czy donoszenia. Jeśli się uda to mamy jddnak zrobić pappa w 11-13 tyg., a jak nie, to mamy przebadać kariotypy. Zalecił prawie te same leki co immunolożka, ale o clexane nawet nie wspomniał. Trochę zgłupiałam, ale skoro on uważa, że nie ma zagrożenia to chyba dobrze.

reset, Yoselyn82, Karma88, KateHawke, pilik, Lena21, Malgonia, Anna Stesia lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos - kiedy jedziecie dokładnie?:)

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Yos - kiedy jedziecie dokładnie?:)

w piatek ;)

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A wiecie, że jest taka wróżba na liczbę dzieci z pięści? Trzeba policzyć małe zmarszczki i nasady małego palca.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd9c37b2290a.jpg
    Ja mam 2, ale mąż 1, co zapewne znaczy, że kiedyś go zdradzę i będę mieć dziecko z innym... Oh, to mi przypomina, że zaniedbałam Outlander i muszę nadrobić ze 3 odcinki!
    mam dwie, mam dwie!!:)

KateHawke, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Wracam od genetyka. Profesor nie widzi w moich mutacjach żadnych przeszkód do zajścia, czy donoszenia. Jeśli się uda to mamy jddnak zrobić pappa w 11-13 tyg., a jak nie, to mamy przebadać kariotypy. Zalecił prawie te same leki co immunolożka, ale o clexane nawet nie wspomniał. Trochę zgłupiałam, ale skoro on uważa, że nie ma zagrożenia to chyba dobrze.
    Jest cała masa takich lekarzy. W tym np prof debski. Niech to powiedzą 3 moich dzieci które skończyły w Wiśle.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem jak to z tym przyrostem. Ja miałam 311% I aż się zastanawiałam czy to nie bliźniaki haha ☺ A będzie chłopak ☺

• Karolina90 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :-) ja mało się udzielam bo od wczoraj mam jelitowke i mam wrażenie, że zaraz umrę. A dziś o 19 mam jeszcze podgląd - nie wiem jak ja się zwloke z łóżka.
    Nie mam siły wszystkiego nadrobić. Widziałam tylko jakaś wróżbe z lewej ręki to ja mam dwie kreski - czyli tyle ile przepoqiedziala mi wróżka haha :-)

Gratuluję nowym przyszłym mamuskom :-) trzymam kciuki za bety i kolejne sikance.

Aiwlys dla Ciebie dużo siły i spokoju :-)

ckai0dw43v69hml8.png

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • reset Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    w piatek ;)

My dopiero za 1,5 tygodnia, a też już przebieram nogami :)
    Zastanawiam się też, czy jednak nie posłuchać M. i nie odpuścić wszystkich badań w tym cyklu, w tym jego badań nasienia i zdać się na luz i spontan w takich ładnych okolicznościach przyrody :)
    Gdyby coś wyszło nie tak, to wtedy i tak na wyjeździe dupa blada, a do tego wyjazd zepsuty myśleniem. Chyba nas te 2 tygodnie nie zbawią i najwyżej wyślę M. na badania po powrocie. Póki co i tak dostaje magnez, wit. D, cynk, selen i omega, więc profilaktykę stosujemy ;)

Yoselyn82, pilik lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Amy tak miała. Wyniki bardzo dobre a morfologia niezbyt duża. Ale androlog ją pocieszył że resztą wyników nadrabia. Grunt to suplementowanie eMka - musisz mu kupić witaminki, np.AndrovitPlus. A badał twój eMek hormony? Warto byłoby jeszcze pobrać krew. Może to troche powiedzieć o kondycji hormonalnej eMka - nawet jesli ma dobre wyniki.
    U ciebie może rzeczywiście ten Glucophage musi mieć czas żeby je pobudzić. Może po prostu fasolka na "grudzień cudów" czeka :) <3

Kochana, koniecznie zróbcie morfologie. U nas 72mln w ejakulacie, ruch postępowy ponad norme, 85% żywych, a morfologia niestety tylko 1%. Mój gin powiedział ze mamy 1-2% szans na naturalsa:/ Obecnie szykujemy się do IUI.
    No i mamy nadzieje ze leki cos pomogą, zaczynamy od tego tygodnia ostra suplementacje M-ka. A hormony ocywiscie tez trzeba zrobić. Mój ma podwyższony testosteron, teraz jeszcze LH musimy dorobić, bo to ponoc często w parze idzie.

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    My dopiero za 1,5 tygodnia, a też już przebieram nogami :)
    Zastanawiam się też, czy jednak nie posłuchać M. i nie odpuścić wszystkich badań w tym cyklu, w tym jego badań nasienia i zdać się na luz i spontan w takich ładnych okolicznościach przyrody :)
    Gdyby coś wyszło nie tak, to wtedy i tak na wyjeździe dupa blada, a do tego wyjazd zepsuty myśleniem. Chyba nas te 2 tygodnie nie zbawią i najwyżej wyślę M. na badania po powrocie. Póki co i tak dostaje magnez, wit. D, cynk, selen i omega, więc profilaktykę stosujemy ;)

ja tez odpuscilam ze wszelkimi badaniami, robie luz sobie, nawet leki odstawilam zeby organizm troche oczyscic i zeby odpoczal.. chce sie cieszyc wyjazdem i odpoczac a nie myslec jakie wyniki wyszly itp... badania nie uciekna, zrobie najwyzej jak wroce :)

reset, KateHawke, Bea25, Emilkap11, Karma88 lubią tę wiadomość

❤️❤️❤️
  • reset Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja tez odpuscilam ze wszelkimi badaniami, robie luz sobie, nawet leki odstawilam zeby organizm troche oczyscic i zeby odpoczal.. chce sie cieszyc wyjazdem i odpoczac a nie myslec jakie wyniki wyszly itp... badania nie uciekna, zrobie najwyzej jak wroce :)

Yos, chyba zrobię podobnie. Nic nam wyniki M. nie dadzą teraz, i tak przed wyjazdem nie zdąży pójść do lekarza, gdyby coś było nie tak. A wyjazd dla nas jest mega ważny, bo przed nami bardzo ciężkie trzy miesiące - jego zmiana pracy, mój egzamin zawodowy. Poza tym ja się słabo czuję, morfologia wskazuje na jakąś infekcję, więc to chyba nie czas na miliony badań, tylko na regenerację ciała i umysłu.
    Bawcie się dobrze Yos! :*

edit: no dobra, do gina i do endo jestem umówiona, więc tam pójdę i tyle w temacie. Endo to i tak kontrolnie tylko, a gin w 5 dc nic mi mądrego - bez monitoringu - i tak nie wymyśli.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 11:47

Yoselyn82, Malgonia lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Heeej :-) ja mało się udzielam bo od wczoraj mam jelitowke i mam wrażenie, że zaraz umrę. A dziś o 19 mam jeszcze podgląd - nie wiem jak ja się zwloke z łóżka.
    Nie mam siły wszystkiego nadrobić. Widziałam tylko jakaś wróżbe z lewej ręki to ja mam dwie kreski - czyli tyle ile przepoqiedziala mi wróżka haha :-)

Gratuluję nowym przyszłym mamuskom :-) trzymam kciuki za bety i kolejne sikance.

Aiwlys dla Ciebie dużo siły i spokoju :-)

cos chyba czesto masz te jelitowke? czy mi sie juz nicki pomylily? :)

❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    cos chyba czesto masz te jelitowke? czy mi sie juz nicki pomylily? :)
    Z tego co pamiętam to Ewela miała ostatnio "jelitowke" ;) a później II na teście <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 11:57

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.

Wysłany: 28 listopada 2017, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Jest cała masa takich lekarzy. W tym np prof debski. Niech to powiedzą 3 moich dzieci które skończyły w Wiśle.
    Ja tam clexane i innych środków ostrożności nie odpuszczę, zwłaszcza, że immunolożka mówiła, "heparyna koniecznie przynajmniej od pozytywnej bety, albo od owulacji przy nieprawidłowych wynikach".
    Wkurza mnie, że nie ma 1 stanowiska, nie wiadomo który lekarz skąd i co wie, więc nie można mieć pełnego zahfania.
    A najbardziej to mnie wkurza to, że moje wyniki najwcześniej za 2 h a ja nawet nie mam się jak zająć czymś uspokajającym, np. Szorowaniem małych przedmiotów, bo tak, oszczędzam się, żeby zarodeczek miał odpoczynek po 6 godzinach na nogach

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bocianiątko Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Na szczęścienie gin jest inna :) jak mi dawała receptę na clexa to dała tylko na 10 bo kazała i tak jak najszybciej przyjść i ściśle monitorować ciążę od samego początku :)

KateHawke, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): 22.01.2021 - 13 kumulusów, 10 dojrzałych komórek - 10 zarodków - transfer odroczony
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    02.2020 - diphereline 8 miesięcy (sztuczna menopauza, wyciszenie adeno)
    ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Yoselyn82 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Z tego co pamiętam to Ewela miała ostatnio "jelitowke" ;) a później II na teście <3

to teraz Karolina bedzie miala 2 kreseczki na tescie :)

Karolina90, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

❤️❤️❤️
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2017, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel dobrze pamiętasz :-) ale miałam tylko biegunkę jakiś czas, potem spokój a os wczoraj wszystko z grubej rury. Mąż mnie zawiózł wieczorem na SOR i dostalam jakieś leki, elektrolity. Do dwóch kresek jeszcze daleko bo u mnie dopiero 10 dc :-P
    Podobno jest jakiś wirus :-)

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

ckai0dw43v69hml8.png

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3

Wysłany: 28 listopada 2017, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Na szczęścienie gin jest inna :) jak mi dawała receptę na clexa to dała tylko na 10 bo kazała i tak jak najszybciej przyjść i ściśle monitorować ciążę od samego początku :)
    W każdym razie na genetyka nie trać kasy - oni chyba nie mają doświadczenia położniczego i ich teorie niekoniecznie mają pokrycie w praktyce :/ Tyle wyniosłam z dzisiejszej wizyty. Jeśli tym razem nic z tego, to mamy zrobić kariotypy i przyjść się skonsultować, bo może one coś wniosą

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 470 471 472 473 474 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego