X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się ale po prostu jestem taka zła i tak mi smutno ze chce wyć :(

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 listopada 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny jak przestać sie denerwowac mój M mnie tak wkurwil Żr aż mnie trzęsie wiem ze sie nie moge denerwowac ale aż nir moge przestać wiem ze szkodzę maluchom i przez to denerwuje sie jeszcze bardziej :(
    Jak chcesz to go tu zwyzywamy, to może Ci się humor poprawi? To ja daję pierwszego bluzga (za montyn pythonem)
    - Pierdzę ogólnie w twoim kierunku. Twoja matka była chomikiem, a ojciec śmierdział skisłymi jagodami

    klaudiaaa93, Agniechaaaa, Anna Stesia, Rucola, Bocianiątko, Bunia86, Lejka, pilik, staraczka1111, Meśka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku ciąży zawsze się złościłam choć nie chciałam,hormony brały przewagę nade mną niestety,a później miałam wyrzuty sumienia.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 listopada 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floweer to jak uklad jest agresywny to znaczy ze jest za mocny? czy za slaby? trzymam kciuki za pozytywne wyniki badan :)

    Agniechaaa postaraj sie uspokoic, wiem ze moze byc ciezko , ale dla maluchow musisz to zrobic

    KateHawke najwazniejsze ze to nic powaznego i ze to nie wyrostek.. mam nadzieje ze szybko pozbedziesz sie tego paskudztwa i bedziesz mogla dalej starac sie o fasolke

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Okresu nie ma chociaż mam takie bóle brzucha od wczoraj ze co chwila latam do łazienki sprawdzam czy aby @ się nie pojawiła. ;D Pewnie w końcu się pojawi, ale jutro zatestuję jak zaplanowałam. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jak chcesz to go tu zwyzywamy, to może Ci się humor poprawi? To ja daję pierwszego bluzga (za montyn pythonem)
    - Pierdzę ogólnie w twoim kierunku. Twoja matka była chomikiem, a ojciec śmierdział skisłymi jagodami
    Dzieki, uśmiechnęłam sie a to juz połowa sukcesu. Teraz mam wyrzuty sumienia do maluszków

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, Bocianiątko, jutro trzymam kciuki!

    Nika - propsy za Pythonów :-) Ja w takich sytuacjach mówię do męża Big Lebowskim albo Czarownicami z Eastwick ;-)

    Agniechaaa, nie martw się o maluszki, czasem człowiek się musi zdenerwować, a w ciąży jesteśmy bardzo podatne na wahnięcia nastrojów. Więc myślę, że jednorazowe, nawet silne wzburzenie, nie powinno im zaszkodzić. W ciąży jesteśmy zaprogramowane na ekstrema.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dzieki, uśmiechnęłam sie a to juz połowa sukcesu. Teraz mam wyrzuty sumienia do maluszków
    Następnym razem, jak coś wymyśli, to mu powiedz, że jest inteligentny jak komentarze z onetu i nie kontynuujesz tej dyskusji

    Rucola, Agniechaaaa, Karolina90, Meśka, KateHawke lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja bym Ci dała na 1 cykl antyki z antybiotykiem i w koleknych 3 cyklach będzie fasolka ;)

    Bądź moją ginekolożką! ;) :D

    Trzymam kciuki za jutro moja Ty kochana! <3

    Bocianiątko, pilik lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo kiedy winiki u Ciebie? Masz jakiś konkretny termin??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Następnym razem, jak coś wymyśli, to mu powiedz, że jest inteligentny jak komentarze z onetu i nie kontynuujesz tej dyskusji
    Tylko najgorsze ze to ja na niego wystartowałam :p a on mnie uspokajał a to wkurzało mnie jescZe bardziej. A to dlatego ze cos mi obiecał i znowu nie dotrzymał słowa!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie zastanawiam czy nie isc jutro na bete :) (?) ale znowu sie boje :p

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka - Alunia jest po prostu boska <3 <3 <3 Cudowny Aniołeczek <3

    Nika - jesteś niesamowita :D Uwielbiam Twoje wpisy!

    Agniecha - weź głęboki wdech, włącz fajny filmik i olej chłopa, szkoda życia na nerwy ;) <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tylko najgorsze ze to ja na niego wystartowałam :p a on mnie uspokajał a to wkurzało mnie jescZe bardziej. A to dlatego ze cos mi obiecał i znowu nie dotrzymał słowa!
    Fajczył po kryjomu?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Fajczył po kryjomu?
    To to juz olewam bo bym nerwy zdarła, pojechał na groby (bo mi niepozwolenie bo daleka droga) po czym zadzwonił kolega ze mu sie auto zepsuło (jak by bliższych w rodzinie nie miał albo lawety nie można było wezwać) i zamiast Ok godz 14 być w domu z nami to ja dalej siedzę sama :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 22:29

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To to juz olewam bo bym nerwy zdarła, pojechał na groby (bo mi niepozwolenie bo daleka droga) po czym zadzwonił kolega ze mu sie auto zepsuło (jak by bliższych w rodzinie nie miał albo lawety nie można było wezwać) i zamiast Ok godz 14 być w domu z nami to ja dalej siedzę sama :/

    Mąż ma ewidentnie za dobre serce i nie za bardzo umie odmawiać.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dobra dziewczyny, niech będzie:) skoro listopad to moje urodziny, to zapiszcie mnie na testowanie, odważę się wpisać pierwszy raz;p moim zdaniem mam za krótką fazę lutealną, ale to dopiero ogarnę po hsg, więc pewnie nie potrzebnie się wpisuję, ale ok niech będzie wtorek 07.11. o ile wcześniej jaśnie pani mnie nie nawiedzi... Summer, wpiszesz?:)

    o Kochana, to testujemy razem:-))

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka mała jest cudowna :)

    Flowwer bardzo mocno trzymam kciuki za badania <3

    Wybaczcie, że większość pominęłam, ale ja i bez ciąży mam kłopot z zapamiętywaniem ( zostało po ciąży )

    I pytanie do Was, a w zasadzie dwa:

    1) Jakie leki są bezpieczne po owu (wiem brzmi depresyjnie, ale czasem zażywam nurofen, a wiem że nie jest dobry )
    Mam częste bóle głowy i czasem bez tabl nie daje rady.
    2) Czy ból jajników (podobny do owulacyjnego, koło owulacyjnego ) w 16 DC po owulacji ( 2/3 dpo ) jest normalny ?

    Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam pominięte <3
    Jak jestem w miarę w temacie to się staram udzielać :* <3

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Mąż ma ewidentnie za dobre serce i nie za bardzo umie odmawiać.
    Żebyś wiedziała a mnie to tak wkurza :/

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 1 listopada 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu - lepiej brać leki z paracetamolem, są dopuszczalne w ciąży, więc w drugiej fazie cyklu lepiej jest brać właśnie je.

    Agniechaaaa, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ