X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona to na 12.02 znowu zostalam sama ? przeciez byly 2 dziewczyny jeszcze..

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilmama, już powinno być wszystko poprawnie :) dziękuję za zwrócenie uwagi :*

    kasialora, luty ma tylko 28 dni :P 28.02 mam ci wpisać :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 20:00

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko :)
    Jak samopoczucie zakocona ?
    Mnie dzisiaj tak sutki bola, tak jakby pieka achh jeszcze 8 dni do testowania :/

  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tak. oczywiscie! spojrzałam na wykres i chodzilo mi o 29 dc, czyli 24. 02 :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek wpisuję :D

    lilmama, dzisiaj z rana kiepskie, bo byłam super mega niewyspana, ale dzień zleciał raz dwa pięć na zapierdzielaniu ze szmatami, odkurzaczem i parownicą, a wieczorem porozmiałam z L o jego zachowaniu (już rano mnie przeprosił), przeprosił mnie jeszcze kilka razy i przeprosił również maczka :) Więc jest dobrze :) Ale jestem strasznie zmęczona, a jutro sprzątania part2. Dzisiaj wywaliliśmy 6 worków 120l śmieci o.O

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellloo - ja tak tylko na moment...bo robota po robocie czeka :/ Ale właśnie zgłupiałam 4 dzień pozytywnego testu owulacyjnego??!!! WTF?? Wrzuciłam zdjęcie do galerii testów - gdybyście miały chęć skomentować to dziwne coś to zapraszam :) link poniżej:

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/f465830cb9a28768e395c68a37ee0add.jpg

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona mozesz mnie wpisac na 25.02 ale to moze jeszcze sie zmienic.

    Wogole jestem po wizycie u lekarza i tak na lewym jajniku mam trzy pecherzyki ale raczej nic z tego nie bedzie a na prawym sa 2 z czego jeden dominujacy i ma poki co 13 mm endo 6,5 wiec troszke kiepsko, kazal mi lekarz winko pic zeby ladnie wzrastalo :)

    zlapal sie za glowe lekarz jak wygladalo moje leczenie do tej pory i od nowa zaczynamy, jezeli nic nie wyjdzie w tym cyklu to oczyszczam sie ze wszystkich lekow ktore biore i od nowa robie badania hormonow plus moj M badanie nasienia, w miedzyczasie monitorujemy owulacje na cyklach bez lekow i jak nic z tego nie bedzie to wysle mnie na hsg.
    I najlepsze jest to ze nie mam zadnego PCOS!! na ktore mnie leczyli, i przez to moge miec te problemy z zajsciem w ciaze bo rewolucje mi lekarze zrobili z hormonami. jestem wsciekla na mojego porzedniego gina i na endokrynolog!!!

    201510241762.png
  • lilmama Ekspertka
    Postów: 208 94

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow to remont tam mieliscie, czy co ?
    Fajnie, ze juz pogodzeni, i ze Was przeprosil hehe slodko :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze kena, ja twój 16dc bym jako negatyw zaznaczyła :P I dla mnie twój pozytywny pozytyw to 17dc :)

    monia, dopisuję :) Współczuję ci :( Rany skąd się biorą tacy lekarze :(!?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, muszę posprzątać, bo a) rodzina o ciąży nic nie wie, b) nikt za mnie tego nie zrobi, a i tak dziękuję, że mi ciocia pomaga (i to bardzo), c) potem będzie gorzej, bo brzuch itd, d)potrzebujemy to wynająć, bo kasa się przyda, a stoi już msc puste

    lilmama, taki tam bałagan i zbieranina badziewi była :P Nawet nie robiłam zbytniej segregacji już dzisiaj, tylko "śmietnik, śmietnik" ;) To mieszkanie, w którym ja mieszkałam od 7 lat (z prawie 2 letnią przerwą) i z L mieszkaliśmy tam 2 lata razem, teraz mamy swoje wspólne, a to będzie na wynajem :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 16 dc mógł być trochę "rozcieńczony"...ale kurde dopiero dziś pozytywny pozytyw...małż się załamie ... chyba zasoby mu się kończą...;) strasznie to dziwne...a od 6.02 mam łykać "dupka"...a jak do tego czasu nie będzie owu...to dupa blada...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona on spojrzal tylko na wyniki ktore mialam robione 3 lata temu i odrazu powiedzial ze wyniki nie potwierdzaja pcos i nawet jajniki obrazowo sa idealne... ja nie wiem co teraz robic mam ochote isc do mojego gina i wygarnac mu co o nim mysle...

    201510241762.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś beta 131 :)

    zakocona, gretka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Kena,jak to sie zalamie :-D chyba ucieszy ;-) chyba ze tam jakieś ekscesy odchodzą

    No właśnie coś nie bardzo - wczoraj stwierdził, że rozpoczęliśmy falstartem ;)
    Nie przyzwyczajony do takiej częstotliwości...;)
    Ekscesy.....taa....moje wczorajsze "chichranie" po zastosowaniu żelu ...;)

  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Gratuluje wszystkim zamaczkowanym :) i trzymam kciuki za następne :)

    Kena jak na moje oko to też dopiero 17dc jest pozytyw, a zostając przy temacie, to mam pytanie jak robicie testy owu(o której i od razu jak się wam siusiu zachce czy czekacie aż się nazbiera- wiem głupio to brzmi ale chcę porównać z tym jak u mnie to wygląda? tzn. wiem, żeby nie robić z porannego, ale on jest najbardziej skoncentrowany, ale póżniej to mam wrażenie, że zbyt mało skoncentrowany jest bo mi nic nie wychodzi :P

    a w tym cyklu to już w ogóle u mnie masakra...
    normalnie mam ovu około 16-18dc, (wieć zaczynam je robić od 14 dc) i zwykle to się zgadzało ze śluzem i tempką i testami... w lutym dziwactwo, objawy od 11 dc, ale olałam je i nie robiłam testów, bo stwierdziłam, że za wcześnie (teraz testy mi nie wychodzą, temp. jak po ovu, śluz się skończył)

    201511211678.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    U mnie dziś beta 131 :)

    Piękna! Super!

    polkosia lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia, wcale ci się nie dziwię! takie to konowały się nami zajmują właśnie :( mam nadzieję, że już teraz dobrze w końcu trafiłaś i szybciutko zamaczkujesz :)!!!

    Morisek, w warszawie będzie ci też blisko po twoje darmowe sesje wąchania :D zapraszam :D

    kena, moim zdaniem 17dc to pozytyw i się przy tym uprę :P Ale za wiele ich nie widziałam, więc mogę się na 80% mylić :P Twój niech nie narzeka :P Mój pewnie też by nie narzekał wcześniej, że ciągle chcę, jakby wiedział, że mi się za chwilę wcale nie będzie chciało ;)

    dziewczyny, dzisiaj pokazałam na innym forum moje fotki i dziewczyny się pytają czy dobrze widzą, że ja mam dwa pęcherzyki.. powiem wam, że ja wczoraj też na fotach, jak już wyszłam z gabinetu, jakieś coś drugiego zobaczyłam, ale to chyba niemożliwe..


    Tosiakowa lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia pięknie :*
    Dziewczyny mam do was pytanie.
    Dziś na majteczkach zauważyłam jasno brązowe ślady.. czy ja mam to zaznaczyć jako plamienie ?
    Do tego ćmi mnie w brzuchu na miesiączkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 20:36

    polkosia lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek, ja bym zaznaczyła :)

    polkosia, gratulacje!! Wysyłaj dziewczynom wiruski :D

    Morisek, kurcze zaczynam schizować, że mam dwa jednak, za dużo osób to widzi :P ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 20:41

    Zajsonek, polkosia lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nymeria, ja robiłam popołudniami lub wieczorkiem "wtedy kiedy mi się chciało siusiu". Ten cykl coś mam pokręcony... Owu (mam nadzieję, że będzie) późno jakoś tak...W poprzednim aż takich intensywnych dwóch krech nie miałam - więc to chyba pregnyl coś zaczyna działać...i oby zdziałał dziś w nocy...

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ