X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-)

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 4 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...ugrzęzłam w robocie...trzeba szybko kończyć jedno i działać z drugim ;) kolorowych snów !

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Witam się tylko i od razu zmykam bo dopiero wróciłam do domu. Byłam z mężem na zakupach prosto po pracy więc padam na twarz :(

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 4 lutego 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki, poradzcie mi cos! od kilku miesiecy chodze na intensywne treningi funkjonalne i trx, myslicie ze moglyby one zaszkodzic w zagniezdzeniu???

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 lutego 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny - coś w tym cyklu OF poleciał sobie w kulki...wyznaczył ovu na poniedziałek - gdzie we wtorek byłam u lekarza i pęcherzyk nadal był i dostałam pregnyl. Teraz zaglądam w "notatki" i być może potwierdzają się słowa gina, że owu będzie ok. 3 dnia wyższych temperatur...hmmm...
    Rozowa_strzala mój lekarz do pozytywnego testu wręcz zaleca mordercze treningi :) Dopiero po pozytywie zaleca przystopować trochę...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 lutego 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    CZEŚĆ

    kena,ale tak czy siak serducha były,wiec uszy do góry ;-)
    Cześć Morisiątko :) no właśnie teraz przydałoby się sprawdzić czy jajo się jednak wykluło...zero objawów - biorąc pod uwagę, że w poprzednim cyklu z CLO - owulacja była odczuwalna masakrycznie...to teraz ja jej totalnie nie czuję...
    ech...nie ma szans, żeby gdzieś to sprawdzić...więc najbliższe 2 tygodnie znów w niepewności...pękło...nie pękło...

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 5 lutego 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta niepewność jest straszna. Możemy tylko czekać, już na nic nie mamy wpływu. Słabe to jest. Ja już w głowie mam myśl taką, że gdybym miała test w domu to bym zatestowała. Dziś 9dpo więc dobrze, że nie mam. Obudziłam się zmęczona więc nie będzie to mój dobry dzień. Ale wam życzę miłego czwartku.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Morisek aż normalnie ciekawość mnie zżera co powiedziałby Tobie mój lekarz...wiem, że ma pacjentkę z endometriozą IV stopnia, która zaciążyła...i to nie jest wcale beznadziejny przypadek...jakby to ująć - podobno nie z takimi problemami "zachodziły" ;) Póki co - pozostaje mi wierzyć na słowo...
    Ok, zmykam do pracy...miłego dnia!

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek a może warto jeszcze wierzyć że sie uda! Przecież nie takie rzeczy sie zdarzają :)

    Miłego dnia wszystkim!









    a8dac95d6ce6877641ec43a66d5f4106.png

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja na szybko tylko, bo wracam do spania ;)

    Edit:
    Właśnie przeczytałam na OF że zielona herbata może zapobiegać wchłanianiu kwasu foliowego i żeby pić 1 filiżankę dziennie. A ja napieprzalam co najmniej 3x dziennie wielkie kubki. Kurde!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 07:34

    StyczniowaNadzieja lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka <3 mój P. właśnie wrócił z pracy z dwoma testami ciążowymi :)
    Kochany jest, ale juz jeden każe mi robić teraz, tłumacze mu ze nic z tego, nawet jeśli doszło do zapłodnienia jeszcze nic nie wyjdzie, ale on uparty i stoi przy swoim.
    Idę go przekonać ze to nie ma sensu, tylko jak to zrobić ? :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa. A ja myślałam że tak dobrze robię nie pijąc czarnej tylko zieloną iodpowiednio zaparzona. W dupe kopane. Dobrze że o tym przeczytałam dzisiaj a nie za np 2 tyg :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 08:00

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, ty to umiesz podnieść na duchu! Dzięki! Ja też popijalam kwas ziel herbata.. nie Miałam pojecia ze moge cos zle robic. No ale ważne, że już wiem.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam i zrobił oczy ze nic nie ma :P
    Hahahaha :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 5 lutego 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:) ja sie zalamalam wczoraj po zaznaczeniu temp 36,7 OF wyznaczylo mi owu tak jak faktycznie prawdopodobnie mialam i juz sie ucieszylam z tej wysokiej jak na mnie temp i z tego ze przesunelo mi ta owu tak jak mialam faktycznie, dzisiaj rano mierze i co? znowu 36,4 :( zaznaczylam na wykresie i mi cofnelo owu na 11dc tak jak bylo na poczatku...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, nie przejmuj się - mi też OF źle wyznaczyło teraz owulację - niby na poniedziałek - a we wtorek byłam u lekarza i pęcherzyk jeszcze był. Mój gin wskazuje mi zazwyczaj, że owulacja była w 2/3 dniu wyższych temperatur.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kena jesli sluchac Twojego lekarza to potwierdza sie czas owulacji wg mnie a nie wg OF:) a co do temp czemu wczoraj taka wysoka a dzisiaj znowu w normie? zerknij na wykres jak mozesz:)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, pierwsza rzecz - mierzysz o różnych godzinach. powinno się mierzyć o tej samej +/- 30 minut tolerancji. Dobrze spałaś? Nie wstawałaś?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no czas mierzenia to tez swoja droga, ale az taka roznica? zawsze mierze o roznej porze i zawsze byla mniej wiecej na tym samym poziomie a wczoraj tak skoczyla. spalam dobrze bez wstawania koszmarow itd

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 5 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zerknęłam na Twoje notatki - Kochana staraj się mierzyć bez wstawania z łóżka - zaraz po przebudzeniu

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ