X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah...bliscy czasem cos palną, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, jak mogą komuś zrobić przykrość... tu sie dziewczyny i po 3 lata staraly i ddopiero zaszly wiec ty sie nie masz czym przejmować, one dały radę a my nie!?

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:27

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się od kilku miesięcy nie zabezpieczam i nic...ale cóż, nie wolno się poddawać... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisek to nic tylko ci dupe strzepac :)

  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolączam do rozmowy, bo dokładnie wczoraj rozmawialiśmy o tym, jak ludzie komentują brak dziecka. My niby staramy się od dwóch miesięcy tzn. Z mierze niem temperatury, regulacją cyklu luteiną, ale wczesniej jakiś czas zupełnie na luzie bez zabezpieczania na zasadzie - jak bedzie , to fajnie. Ale teraz juz bardzo bysmy chcieli... A ludzie niby w dobrej wierze ciągle pytają, kiedy, dlaczego jeszcze nie - męczące. Zwłaszcza coraz ciekawsze diagnozy, dlaczego jeszcze nie mamy dziecka. Mimo, ze każdemu mówimy, ze niespecjalnie się staramy, zęby właśnie uniknac pytań..Jak widać, nawet to dla ciekawskich jest kiepska wymowka..

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co pamiętam mamuśka kiedyś robila mi takie okropienstwo pokrojona cebule zasypywala cukrem i to sok puszczalo, bleeeeeeeeeeeee

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czuję się okropnie. Mam zespół jelita drażliwego a ciąża nasilila mi strasznke objawy. Mam drugi dzień biegunke. Przewala mi się w brzuchu koszmarnie, okropne wzdęcia i gazy, mam mdłości i prawie zwymiotowalam czując zapach pieczonego łososia. Jestem tak zmęczona, że masakra. chciałabym gadać, że to taki fantastyczny okres w życiu kobiety, ale na razie kiepsko ją znoszę :/
    Sorry za jeczenie, ale kurde troszkę inaczej to sobie wyobrażałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 18:07

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L pojechał po węgiel do apteki i jakieś probiotyki jelitowe. Trzęsą mi się łapy jak cholera, więc chyba mi magnezu brakuje również :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj moja mama tez tak znosila ciąże a znowu moja ciotka mowi z moglaby urodzic i znowu zachodzic w ciaze bo swietnie sie wtedy czuje :D z tym ze moja mama tez ma zespol jelita drazliwego ...

    oj dziewczynki, ja dziś prawdopodobnie 8dpo i juz oczywiscie mnie świezbią roczki choć wieeeeem wieeeemmm za wczesnie...... a z drugiej strony wiecie jakoś mam tak "wyrąbane" na to wszystko ... hmm...moze to dobry znak... na prawko kieeedys tez jak zdalam to szlam z nastawieniem "mam wyrabane" i zdalam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 18:26

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem kochana. Objadałam się chipsami i widziałam, że mojemu M ciężko się powstrzymać. Więc zrobiłam mu jabłkowe chipsy z cynamonem. Pycha :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam lekturę ;) Kochane moje podtrzymujecie na duch pisząc, że to mój cykl - trzymam Was za słowo ;) a tak serio to nie wiem świruje powoli chce już testować :P
    Zakocona Słonko trzymaj się i dbaj o siebie!!

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku nie mam testu tylko ovu :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myśle, że może zrobie w 10 dpo :P ahh oby się nie rozczarować

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam gdzieś, że ovu też wykrywaja ciąże.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A no ponoć cos w tym jest Madlenko.



    Fufka fufka, (wywracam oczami w akcie niemej rozpaczy) jak nie wyjdzie pozytywny to ja nie wierze w wykresy!

    haha to nie będziemy już się obserwować :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! Faktycznie ten luty jakis niesprzyjający, ale jeszcze zdązymy podnieść statystyki!
    Piszecie o tym, ze wkurza was to, jak ludzie komentują brak posaidania dziecka, a ja mam problem z ludźmi, którzy wytrzeszczają oczy, jak mowie, ze my juz staramy sie o dziecko! Ale jak to? w twoim wieku wieku? nie za wczesnie? ja to jeszcze bym sie chciała wyszalec!

    Strasznie mnie to wkurza. Nie bede mowic, ze ja juz swoje przezyłam, bo to głupie, ale porównując moj bagaż zyciowy do niejednej dwudziestolatki to naprawde wychodze całkiem dobrze! Świata duzo zwiedziłam, koncertów mnóstwo zaliczyłam, pobawiłam się! Poza tym- czy dziecko jest naprawdę takim "czynnikiem" wywracającym zycie w tej kwestii całkowiecie do góry nogami? Nie! Mam znajomych którzy pomimo posaidania potomstwa cały czas się bawi i korzystaja z uroków życia razem z dziećmi i to jest piękne, tak ma być!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane. Nadrabiam czytanie. Wreszcie udało się i mój M kupił buty na komunię Natalci, było ciężko ale wreszcie się udało. Zakocona najgorszy pierwszy trymest. Fufka musi być TEN cykl. To ty jesteś typową slazaczka :-D

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Witam kochane. Nadrabiam czytanie. Wreszcie udało się i mój M kupił buty na komunię Natalci, było ciężko ale wreszcie się udało. Zakocona najgorszy pierwszy trymest. Fufka musi być TEN cykl. To ty jesteś typową slazaczka :-D
    Ja jo żech je typowo hanyska :P

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja gorol bo z Sosnowca

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha :P oststnio słyszałam dowcip na temat Sosnowca, który mni ubawił :P
    byłam tydzień temu w Sosnowcu w Rozdzieniu meble pooglądać bo remontujemy mieszkanko i trzeba cos do salonu i jadlani kupic ;)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ