X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze poważnie bardzo u ciebie :( bardzo współczuję :( a ten nowotwór na jajniku miałaś, który ci usunęli czy gdzieś indziej?
    Ja tam w boga nie wierze. Za dużo w życiu złego przeszłam, żeby myśleć, że ktos tam jest i pozwala na takie rzeczy, które mi się przytrafiły :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ostatnie stadium wcale nie musi oznaczać śmierci.
    Myślałam, że tak właśnie jest. że już są przerzuty i rak jest nieoperacyjny.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wyciągnęłam sama z tych różnych sytuacji a nie z pomocą boga. Ale moja rodzina generalnie nie jest reigijna (na szczęście), więc nie czuję potrzeby modlenia się a już tym bardziej chodzenia do kościoła.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:24

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro z powodu siostry :( współczuję ci z całego serca :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Skąd wiesz czy naprawdę sama ? ;)
    ja się nie modliłam i nie zamierzam ;) nie wierzę, że bog tylko dobro sprowadza a nieszczęścia to biorą się z kosmosu ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Czlowiek nie jest aż tak samowystarczalny;-) obyś nigdy nie mudisla do Niego leciec z modlitwą jak spotka Cię tragedia bo naprawdę nie wiesz co mówisz.

    ale nie mój cyrk nie moje małpki ;-)
    Nie jedna tragedia mnie spotkała. Nie polecialam do niego. Nie wierzę i już. Nie potrzebuję tego.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku mój tata też miał raka IV stopnia, żyje do dziś a było to kilkanaście lat temu :) I nic mu dzięki Bogu nie jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 12:15

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też nie uważam że Bóg sprowadza tylko szczęście a nieszczęścia z kosmosu ;) Ale daje doświadczenia, tak jak Hiobowi. Zresztą nie chcę tu prowadzić żadnej moralizacji, każdy ma swoje poglądy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 12:19

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wierzcie, jeśli to wam odpowiada i tego potrzebujecie :)
    ja tego nie potrzebuję. Wsparcie znajduję w innych osobach/rzeczach.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek może zawieść. Dziś jest, jutro może już go nie być. Jak to mówią, człowiek rano wychodzi i nie wie czy do domu wróci. A Bóg jest zawsze i kocha każdego, do szaleństwa :) Czy wierzysz czy nie.
    Sorki, ale nie mogłam się powstrzymać ;)

    Morisek28, aaagaaatka, Lucy7 lubią tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam co do tego inne zdanie ;) Ale ponieważ szanuję to, że jesteście wierzące nie zamierzam o tym pisać ;)

    Święta to dla mnie tradycja. Nikt się nie modli, nie chodzimy też do kościoła (babcia jedna chodzi, no i matka L z rodziną jego siostry, ale ci to wspólnotowcy są).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 12:31

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie chrztu. Nie będzie też ślubu kościelnego.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest dziecka wybór. Będzie chciało zostać buddysta, to jego wybór i nie będzie miało od góry narzuconej religii. Będzie chciało przyjąć komunię z dzieciakami w szkole, to zostanie ochrzczone. Ale na pewno nie będziemy prowadzac do kościoła ani modlić się z nim wieczorami, bo tego sami nie robimy.

    polkosia lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspólnotowcy ? Czyżby neo ? ;)
    A wiesz że Święta Bożego Narodzenia są pamiątką narodzin Jezusa? Nie rozumiem jak można obchodzić urodziny kogoś, jeśli się nie wierzy że ten ktoś istnieje... Zawsze mnie to zastanawiało. Dobrze że przynajmniej jesteś stanowcza w kwestii ślubu i chrztu :) I naprawdę nie chcę cię urazić tym co piszę, żeby nie wyszło że to jakiś katoatak ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 12:42

    aaagaaatka lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, neo.
    I co z tego, że są? Choinki nikt w stajence nie stawiał i nie ubieral, a to tradycja jest obecnie i większość ubiera ;)
    Obchodze to jak spotkanie rodzinne w większym gronie i tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 12:44

    polkosia lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:25

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dla mnie znowu szukanie pomocy i wsparcia w czymś, czego nie da się udowodnić, że gdzieś tam istnieje jest hmm jak to nazwać smutne ;).
    Różne są religie i różne są poglądy.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życie daje do myslenia:) Ja się często modlę sama, bardzo niedawno straciłam mojego Chrzestnego brata mojej mamy był cudownym człowiekiem... jeszcze nie pogodziłam się do końca z ta strata, byliśmy bardzo blisko o wszystkim mogliśmy porozmawiać, jak bylam dzieckiem był drugim tata a później niezastąpionym przyjacielem,
    Jak tracisz kogos naprawdę bliskiego zastanawisz się (przynajmniej ja się zastanawiam) gdzie on się podzial i czy go spotkam, wg Wiary wszystko jest oczywiste trafil do Pana Boga, czyli gdzie ?? Zadziej chodze ostatnio do kościoła jak mam już wielka potrzebę to ide, chciałabym mocno wierzyc ale jestem rozdarta...
    Czytam Was codziennie, ale nie zawsze nadążę cos napisac :)

    arturowa lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 12 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Bogiem jak z rozumem, wierzysz że masz ale go nie widzisz ;) Może ty się nie modliłaś (takie twoje prawo ;)) ale może twoja rodzina się modliła.
    Masz rację Zakocona, są różne poglądy a tu może wróćmy na główny temat forum- starania i dzidziusie ;)
    Nie chcę żeby ta rozmowa się toczyła w takim kierunku że zaraz wszystkie będziemy się sprzeczać czyja racja większa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 13:00

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ