X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, dobrze,że mi przypomniałaś...wino muszę kupić ;) zapomniałam, że miałam pić...u mnie z endo różnie bywa...ale na ogół kiepskie - gin twierdzi, że to przez brak ćwiczeń...jutro wizyta...chyba sobie na kartce pozapisuję wszystko o co powinnam jeszcze raz spytać - może macie jakieś sugestie? na pewno będę chciała pogadać o solidnym monitoringu w tym cyklu - ale to się okaże czy w ogóle będzie warto - jutro zobaczymy jak wygląda jajnik po ostatnim CLO. Tak po cichu mam nadzieję, że wszystko jest ok i znów spróbuje zastymulować...

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlodziutka a juz stany depresyjne mam haha :P

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, moja teściowa ma kury - na weekend mogę jedną zawinąć i podesłać w paczce :D
    Mi ovu też się nie zawsze pokrywało - np. program wyznaczał już ovu - a na monitoringu jajo jeszcze było, więc dostawałam czasem pregnyl.
    A co do cudownych sposobów to zaleca spanie z wyprostowanymi nogami- wiem, że trudno jest to kontrolować w nocy - więc pozostaje wiązanie nóg ;)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Zakocona a jak sie czujesz/?
    w sensie dnia cyklu czy chodzi o nerwicę :P?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Morisek i to będzie jedno z moich jutrzejszych pytań - czy nawet jak pęcherzyk nie pęknie to tempka pójdzie do góry i będzie się ładnie w tej górze trzymała? Ok, koniec ściemniania w pracy - dziś Dzień Babci...zmykam na cmentarz odpalić znicze...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze dziewczyny jak tak czytam co piszecie to i ja myśle, że może powinnam tez na monitoring chodzić a do mojego gin ciężko się dostać ahhh...

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    O jedno i drugie:-)
    Jeśli chodzi o nerwicę, to no cóż, niestety jak tylko się stresuję, bo bardzo boli mnie brzuch, reaguję rozwolnieniem. A stresujące rzeczy są dla mnie ULTRAstresujące niestety. No i łatwo się denerwuję.
    Ale i tak dzięki L i kotom nauczyłam się brać głębokie oddechy itd. :)

    A co do cyklu, to dzisiaj czuję się doskonale. O dziwo żadnego bólu piersi, zmęczenia. Nic.. Brzuch boli i mam wzdęcie, ale to u mnie codzienność.

    edit:
    no może teraz mnie senność wzięła, ale to pewnie dlatego, że generalnie powiedziałam sobie, że nic dzisiaj nie robię i leżę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 12:15

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A tak na powaznie, pytałaś kiedyś czy owulacja wyznaczona przez ovu pokrywa sie z monitoringiem? Bo u mnie poślizg jest ok 2,3dni czasem
    Ovu wcześniej zaznaczył owulke?

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój przyjmuje tylko dwa razy w tygodniu reszte czasu jest w szpitalu i ma tyle pacjentek, że jak zacznie od 8 to i do 22-23 mu schodzi w gabinecie także masakra a lekarza mam blisko także raczej nie będę innego szukała po za tym z tego jestem bardzo zadowolona :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Fufka ja na monitoring chodze do lekarza mojego rodzinnego który jest tez ginekologiem.moja ginka jest 70km ode mnie k tez ma terminy zawalone.terminy ma na 2mce do przodu
    Ja jestem w tej dobrej sytuacji ze do mojego gina czeka się ok 3 miesiace, ale ja jestem zasłużonym krwiodawca wiec ostatnio czekałam tylko 2,5 tygodnia

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umieram z glodu a nie ma mnie w domu ugh :(

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam Was i humor mi poprawiacie. Spanie z prostymi nogami, kura z jajkami. Co jeszcze? Ja jak byłam przed ślubem na naukach przedmałżeńskich do pani mi tłumaczyła, że jak pęka pęcherzyk to wtedy temp skacze, i że ovu jest w ostatnim dniu niskich temperatur. A ovu mi zaznacza pierwsza lub druga po skoku więc nie wiem jak to jest. Mi dziś gin powiedziała, żeby nie mierzyć temp i w to nie wierzyć. Ale lubię to robić i oglądać swój cykl bo widzę różnice wiec jej nie posłucham.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, tak, wciąż jeszcze mam nadzieję, że uda nam się w tym cyklu :) Będę testować w pon albo wt :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temp, to jakoś mi się nie chce mierzyć (pewnie się to zmieni). Ale ciekawi mnie obserwacja objawów i zapisywanie tego. Żałuję, że nie robiłam tego od dawna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 12:48

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ovu wyzmaczylo owulke o 3 dni za wczesnie.. :P

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dobrym pomysłem jest serduszkowanie co drugi dzień. Ja mam taki plan w pierwszym cyklu po przerwie. Mąż będzie wyposzczony więc może coś z tego będzie. A raczej ktoś :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, no to musisz utrafić :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku nie moge usiedziec bo mnie tak krzyz boli ze nie wytrzymuje :(

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kobietki dołączam do Was.Mam nadzieję ze luty będzie szczęśliwy dla starajacych się i zazieleni się wśród nas.

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem wlasnie :(

    l22nqps6zs1m82ws.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ