X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do czego?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sobie bez testów nie wyobrażam.
    Za to mierzenie temp to chyba nie dla mnie.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz przydalam się... A tak na serio mi to lekarz powiedział żeby testów nie używać tylko współżyć o to mi chodziło. A czemu je musisz używać? W sensie czy lekarz Ci kazał do badań czy do in vitro itd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cie nie chciałam uświadamiać bardziej chciałam zacytować... Przykro mi z tego powodu. Masz pamiętnik to nie będę Cię wypytywac.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Zakocona sloneczko,jak sie czujesz?
    moja droga, nie mogę uwierzyć, że już po 17, a poprzednie dni wlokły się jak miesiące.

    Chciałabym drzeć się i mówić każdemu napotkanemu na drodze, że jestem w ciąży.

    Chciałabym ciągle o tym pisać (ale mi głupio tutaj).

    I boli mnie podbrzusze :P

    --
    Przykro mi, że musiałaś tyle przejść, oby ci to wszystko zostało niedługo wynagrodzone!!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona GRATULACJE.Zaraz mnie tez prosze :)

    zakocona lubi tę wiadomość

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski! Kurka zakocona ja wiedziałam, że u Ciebie to coś na rzeczy jest. Super!!! Gratulacje i dbajcie o siebie ile tylko się da. A ja wczraj nie byłam grzeczna :( pogodziłam się w łóżku z mężem i jak będzie z tego dzidzia w cyklu w którym nie powinno to będzie ciekawie. Ale i tak będę się cieszyć a później martwić tym wymrażaniem. Zresztą nie możliwe żeby zaskoczyło za jednym razem kiedy tak się staraliśmy trzy cykle. Hmmm miało być tym razem bez oczekiwań, ale wyszło inaczej :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde przykro mi Morisek jakbym mogła pomóc :-* to niesprawiedliwe ze tak się dzieje... Moja znajoma w wieku 26 lat przeszła menopauze i żaden lekarz jej nie może pomóc ale adoptowala dwójkę dzieci i jest szczęśliwa. Z tego co Ty piszesz lekarze dają nadzieję i leczą a to jest ważne. W końcu i na Ciebie przyjdzie czas. Jeżeli mogę to na co chorujesz? I czemu była potrzebna sztuczna menopauza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy pomogę ale moje znajome z grupy fb przed kochanie się dawały do picia cole albo kawę tak pół godz przed i zaciazyly bo kofeina pobudza plemniki do działania :-D

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarażam!

    madlenka, ja nie brałam w ogóle pod uwagę, że mogę zajść w pierwszym cyklu, a udało się :)
    Także każdy cykl jest możliwy!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawały do picia swoim facetom ominelam

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona każda wskazówka na wagę złota!!!

    A ja to chyba w tym cyklu owulki nie wyhacze jak tak będzie dalej... Oczywiscie testów owulacyjnych w domu nie mam bo ich nigdy nie używałam (bo nie było takiej potrzeby!). No chyba że to będzie cykl bez owu... hymmm w sumie miałam w tym cyklu odpuścić ;)

    a8dac95d6ce6877641ec43a66d5f4106.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 17:31

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka189 wrote:
    Nie wiem czy pomogę ale moje znajome z grupy fb przed kochanie się dawały do picia cole albo kawę tak pół godz przed i zaciazyly bo kofeina pobudza plemniki do działania :-D
    kocham takie zabobony ;)

    Myśmy byli upici za każdym razem, a alko niby obniża jakość plemników itp ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaszłam w pierwszym cyklu :-D super ciesze się z Tobą teraz dbaj o siebie :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zabobon może i placebo ale jak pomaga to czemu nie spróbować :-P

    gretka lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka189 wrote:
    Nie wiem czy pomogę ale moje znajome z grupy fb przed kochanie się dawały do picia cole albo kawę tak pół godz przed i zaciazyly bo kofeina pobudza plemniki do działania :-D


    Też o tym słyszałam!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona a to twoja druga ciąża? I tez w pierwszym cyklu wtedy zaciazylas?

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:22


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co lekarz to opinia. W moim laboratorium beta jest na drugi dzień a czasami i na trzeci to chyba optimed jest i kosztuje 30 zł bo oni gdzieś wysyłają. Ale ja już kiedyś robiłam betę ale wtedy spadała i obiecałam sobie ze juz nigdy nie będę...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, trzymaj się - jutro będzie nowy - LEPSZY - dzień!

    Morisek28 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ