X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam się zawsze w pracy śmieje -że mam dobrą warstwę ochronną - bo większości jest zawsze zimno - a ja w krótkim rękawku ganiam :)

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Oglądałyście na yt "trzy historie o kropeczkach" ?
    zabieram się za oglądanie :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, to nad krążeniem musisz popracować - na stopy pomaga kilkuminutowy masaż co wieczór - a na dłonie - no cóż...w majtkach najcieplej - kwestia do rozwiązania czy wsadzić w swoje czy faceta ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, Morisek...zamiast się wziąć za robotę...włączyłam 3 kropeczki ;) I znów będzie przebimbany dzień, a waga rośnie ;) na 16 zmykam do funfeli - fryzjerki na ścięcie i balejaż. Żeby było ciekawiej - K. ma termin porodu na kwiecień - więc poprzytulam się do brzuszka - może się zarażę (heh robię tak co miesiąc).

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam ciągle zimne dłonie i stopy. śpię w ciepłych skarpetach, bo nie da rady inaczej.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie, robię dokładnie tak samo ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądnęłam, poryczałam oczywiście - ech uwielbiam takie programy :-)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Zakocona jak samopoczucie? Czujesz sie ciążowo?
    samopoczucie w tym momencie totalna załamka.
    cały dzień przeglądamy oferty szpitali i staram się coś o nich czytać, ale każdy ma inną opinię, i właściwie nie wiadomo, co wybrać.
    trza się zdecydować na lekarza, nie wiem w ogóle jak się do tego zabrać, żeby był dobry i na NFZ jeszcze przyjmował.
    facet mi narzeka, że gówno wiemy, co mamy robić.
    i oczywiście przy okazji mówi, żebym się nie przejmowała.
    no kurwa ręce opadają.
    a i jeszcze te fora mi są o kant dupy potrzebne, bo żadnej wiedzy z nich nie wynoszę.

    za to on dużo wiedzy przynosi, o tak :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Morisek ja jestem z wykształcenia dietetykiem jak masz pytania to wal śmiało :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteś zakocona?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z warszawy.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak u ciebie z tarczycą Morisek?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Zakocona a nie masz kogoś kto moglby Ci polecic jakiegoś lekarza ? Kogoś znajomego ?

    dla mnie to w ogóle jest czarna magia.

    ja ze teraz nie pracuje to z urzędu mam ubezpieczenie.
    kiedyś placilam sama jakieś taki dość drogie później przestalam a po jaKims czasie wylądowałam na stole operacyjnym :-D
    generalnie my mamy posuchę wśród naszych znajomych, jeśli chodzi o ciąże :(
    są dwie pary, ale one obydwie rodziły w tym samym szpitalu blisko domu, daleko od nas. Siostra L to ja z nią nie umiem rozmawiać, bo to nie moja para kaloszy, a córka brata to na patologii cały czas była, bo wytrzewienie miała jamy brzusznej.
    Koniec jeśli chodzi o ciężarność wśród naszego towarzystwa. Jesteśmy pierwsi (a większość dziewczyn i facetów już po 31..)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Ja Was tu na Tel podczytuję piąte przez dziesiąte w wolnej chwili w pracy. Jeszcze moment i jedziemy na zakupki z koleżanką. Mam nadzieje, że coś fajnego upoluję. Odezwę się do Was wieczorkiem i nadrobię zaległości:) Co do szpitali to moja jedna koleżanka rodziła na inflanckiej. Po jej historii nie polecam nikomu. Słyszałam że szpital Św. Zofii jest ok, ale tam jest oblężenie ciężarówek :) Moja jedna koleżanka rodziła w Warszawie w jakimś małym szpitalu. Mogę podpytać gdzie i jakie ma wrażenia.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc opcje z opiniami o szpitalach są do dupy, bo każdy, co innego gada. jedni zachwalają, a inni mówią, że w życiu bym tam znowu nie urodzili :/
    szpital św zofii stawia na porody naturalne, a ja chcę ze znieczuleniem, więc słaba dla mnie opcja ten szpital ;)
    no, ale najpierw to trzeba serce usłyszeć :/

    L mi pieprzy tak, jakbym miała w tym doświadczenie od co najmniej 5 ciąż. sama latam po omacku się dowiaduję co i jak, ale wg niego powinnam już to wszystko wiedzieć :/
    nosz kuźwa z tymi facetami :/

    sorry dziewczyny, że tutaj w tym temacie o tym klepię, ale na fioletowych stronach to tylko 5 postów na krzyż jest i podnieta betami.. a inne fora mnie drażnią..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 16:20

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menopauza dla kobiet to ciężkie doznanie... Wydaje mi się ze to właśnie ona odegrała dużą rolę dlaczego? Przez hormony które bralas nie ważne ze juz ich nie bierzesz... One zrobiły duże spustoszenie w twoim organizmie i tego juz nie zmienisz niestety. Każdy organizm jest inny. I tak powinna podejść do Ciebie ta dietetyczka. Czy może powodować zmęczenie tak owszem ale to zmęczenie itd wydaje mi się ze masz na tle psychicznym w sensie ze masz dużo problemów na głowie i to Cie przytłacza ze masz ochotę spać i nic Ci się nie chce. To co mogę Ci poradzić i zalecic. Pić dużo wody 2 l w tym herbata kawa itd. Zrezygnuj z soków i smażonych rzeczy zero cukru. Ilość soli zmniejszyć nie całkowicie ale zmniejszyć no ona powoduje zatrzymanie wody w organizmie. I złe myślisz nie możesz nie jeść ty musisz jeść. 5 razy dziennie co trzy godziny. Tylko teraz żeby podać ci ilość kalorii jaka musisz dostarczać potrzebuje twoja wagę i wzrost żeby wyliczyć to i wtedy mogę dać Ci dietę co ile i czego ale to czy się uda zależy od Ciebie. Jak chcesz się bawić w diety oczyszczające tez możesz ale są trudne i org to odczuje bardzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne pisz :-D my Cie wysluchamy jak chcesz Morisek to pisz na priv spróbuję Ci pomóc jak tylko będę mogła

  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka, też moge skorzystać z porady? :P

    l22nqps6zs1m82ws.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Natala dzięki.
    moze cos w tym jest to psychika siada no nie mam ochoty wstwac z lozka malować sie itd.
    bo tak właśnie jest. mi też siada ze stresu już. nic mi się nie chce i leżałabym do góry brzuchem, a mam mln rzeczy do zrobienia..
    Ja tam w ciebie wierzę, że dobrze będzie!

    Bardzo ci współczuję tego, co musisz przechodzić :(
    Za każdym razem, jak czytam/słucham opowieści ludzi o swoim życiu, to stwierdzam, że życie jest cholernie nie fair czasami :(
    Ja miałam kiepskie dzieciństwo, co rzutuje na mój charakter i psychę obecnie :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest rada na ta depreche :-D spacery najlepiej z koleżanką i uwierz ze pomaga możesz jeździć na rowerze czy coś ale sport uwalnia od takiego samopoczucia to akurat znam z autopsji. Ok moja mama ma tyle a wygląda bardzo fajnie wiec nie zbieram Szczęki z podłogi. I moja mama ma 50 lat ale wygląda mlodxiej dużo młodziej. Postaram się ogarnąć Cie i dam Ci dietę na kilka dni ok tylko potrzebuje czasu bo to trzeba policzyć potem Ci powiem jak i będziesz się sama bawiła ok? Jasne Melena słucham tylko Ty szczupła jesteś po co Ci rada?

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ