X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Karolina90 samą prawdę napisałam, nawet w 6 czy 7 dpo przyglądałam się swojej bieliźnie i wydawało mi się, że widziałam kilka mikrokropeczek (z naciskiem na mikro) krwi :D
    Gdybym nie była na ovufriend, to bym pomyślałam, że jestem stuknięta, a tak mam grupę, z którą się identyfikuję :D

    Tymczasem mój progesteron z dziś:
    21,93 ng/ml ; 69,84 nmol/l (dali w 2 jednostkach, więc fajnie)

    Wow extra wynik :-) kiedy testujesz?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, staram sie o czwarte i jestem zdumiona, ze to juz 7 cykl i nic. Dzieki temu rozumiem ( chociaz troche) dziewczyny ktore dlugo muszą czekac na swoje maleństwo i szczerze je podziwiam i współczuję oraz doceniam jakie miałam szczęscie. Trzecie dziecko stanowiło tą barierę pomiędzy standardową dwójką a rodziną wielodzietną. Teraz juz z gorki ;)Na pocieszenie niektorym dziewczynom dodam , ze pierwsze dziecko urodzilam po 30.
    Madziula- tez jestem z 13.07 jak Twoj synek ☺

    Anna Stesia, mi_lejdi, KasiaHaBe, Flowwer, Bocianiątko, Gigi, Asik84 lubią tę wiadomość

  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Tak, staram sie o czwarte i jestem zdumiona, ze to juz 7 cykl i nic. Dzieki temu rozumiem ( chociaz troche) dziewczyny ktore dlugo muszą czekac na swoje maleństwo i szczerze je podziwiam i współczuję oraz doceniam jakie miałam szczęscie. Trzecie dziecko stanowiło tą barierę pomiędzy standardową dwójką a rodziną wielodzietną. Teraz juz z gorki ;)Na pocieszenie niektorym dziewczynom dodam , ze pierwsze dziecko urodzilam po 30.
    Madziula- tez jestem z 13.07 jak Twoj synek ☺
    A wczesniej wszystkie dzieci bez problemow fasolkowaly? To jesli moge spytac ile masz teraz lat? Jestes nadzieja i pokazujesz ze mozna jesli sie chce ;)
    Hehe noo 13 to taka dziwna data ;D ale szczesliwa!

    evve lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Tak, staram sie o czwarte i jestem zdumiona, ze to juz 7 cykl i nic. Dzieki temu rozumiem ( chociaz troche) dziewczyny ktore dlugo muszą czekac na swoje maleństwo i szczerze je podziwiam i współczuję oraz doceniam jakie miałam szczęscie. Trzecie dziecko stanowiło tą barierę pomiędzy standardową dwójką a rodziną wielodzietną. Teraz juz z gorki ;)Na pocieszenie niektorym dziewczynom dodam , ze pierwsze dziecko urodzilam po 30.
    Madziula- tez jestem z 13.07 jak Twoj synek ☺

    No, to się nazywa pozytywna wiadomość - i po 30. można mieć gromadkę dzieci. Dakjesz nadzieję, evve! :D Powodzenia w staraniach!

    Bocianiątko, evve lubią tę wiadomość

  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 8 lutego 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy moge sie przylaczyc? jestem po zastrzyku pregnyl ktory zrobilam 31stycznia i wypada mi testowac w walentynki:) w zeszlym roku mialam ciaze pozamaciczna i 15 lutego urodziloby sie moje dziecko... wiec poniekad mam nadzieje ze sie w koncu udalo-krotko o mnie staramy sie od pazdziernika 2014. Nie mam owulacji.Okres zawsze jak w zegarku co miesiac( z dwoma malymi wyjatkami od tego pazdziernika wlasnie i nie liczac ciazy tej pozamacicznej i uregulowania sie organizmu)

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megilejn wrote:
    czy moge sie przylaczyc? jestem po zastrzyku pregnyl ktory zrobilam 31stycznia i wypada mi testowac w walentynki:) w zeszlym roku mialam ciaze pozamaciczna i 15 lutego urodziloby sie moje dziecko... wiec poniekad mam nadzieje ze sie w koncu udalo-krotko o mnie staramy sie od pazdziernika 2014. Nie mam owulacji.Okres zawsze jak w zegarku co miesiac( z dwoma malymi wyjatkami od tego pazdziernika wlasnie i nie liczac ciazy tej pozamacicznej i uregulowania sie organizmu)
    Witaj i przykro mi z powodu aniołów ale widzie że dzielnie walczysz !! Czym byłaś stymulowana ? Znasz przyczynę urtaty fasolek ?
    Rozgość się tutaj i trzymam kciuki za walentynkowe owocne testowanie <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Tak, staram sie o czwarte i jestem zdumiona, ze to juz 7 cykl i nic. Dzieki temu rozumiem ( chociaz troche) dziewczyny ktore dlugo muszą czekac na swoje maleństwo i szczerze je podziwiam i współczuję oraz doceniam jakie miałam szczęscie. Trzecie dziecko stanowiło tą barierę pomiędzy standardową dwójką a rodziną wielodzietną. Teraz juz z gorki ;)Na pocieszenie niektorym dziewczynom dodam , ze pierwsze dziecko urodzilam po 30.
    Madziula- tez jestem z 13.07 jak Twoj synek ☺
    Mi sie marzy choć jedno ale za pewne znając mnie to bym po pologu zaczeła starania o drugie ale jak narazie pierwsze jest w sferze marzeń oby nie ulotnych ;)

    evve lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • agacia Koleżanka
    Postów: 39 32

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evve, dajesz nadzieję na gromadkę po 30 o jakiej marzę. Póki co mam synka roczniaka i teraz staramy się o drugie :)Chociaż synek ostatnio daje w kość i czasem się zastanawiam czy dam radę z 2 :)

    evve lubi tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo evve jak mi się marzy taka gromadka. Trzymam kciuki za czwarte :)

    evve lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 lutego 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megilejn wrote:
    czy moge sie przylaczyc? jestem po zastrzyku pregnyl ktory zrobilam 31stycznia i wypada mi testowac w walentynki:) w zeszlym roku mialam ciaze pozamaciczna i 15 lutego urodziloby sie moje dziecko... wiec poniekad mam nadzieje ze sie w koncu udalo-krotko o mnie staramy sie od pazdziernika 2014. Nie mam owulacji.Okres zawsze jak w zegarku co miesiac( z dwoma malymi wyjatkami od tego pazdziernika wlasnie i nie liczac ciazy tej pozamacicznej i uregulowania sie organizmu)
    A mogę zapytać dlaczego nie masz owulacji? Czy wiesz czym to jest spowodowane?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj rano trochę zrobiłam sobie nadzieje... Bo temperatury w fl mialam bardzo niskie jak na mnie, a dzisiaj nagle skok do 37,11 albo to zepsuty termometr:p dzisiaj 9 10 dpo sama nie wiem bo mierzylam tempie o różnych porach bo mialam urlop.... Ehh oby to była fasola:)

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, na długo zapamietam ten dzień...

    Budzik zadzwonił o 5.20, wsadziłam termometr w usta i czekam... pika- odłozyłam i myslę sobie poleże chwilkę. Ale tak mi się zachciało siku, że szok. Poszłam, nasiurałam w pojemnik, zrobiłam test.... czekam chwile z zaspanymi oczami.... nic. Jedna kreska. Test powędrował do kosza a ja do łóżka, poleżałam 5 minut, dałam mężowi buziaka i wstałam szykowac się do pracy. Myślę, a zobacze czy na pewno negatyw.... i co????? I kur.... dwie kreski :) :) :) Przecieram oczy ze zdumienia, myślę ale jak to????? wybiegłam do męża, pokazuje mu, a on, że "jak jest jedna to jesteś w ciąży" heheheh-faceci :P Mówie mu żeby sie przypatrzył... no ale twierdził, że nie widzi bo śpi jeszcze i żebym to lepiej sprawdziła czyli poszła na krew (idę po 8 ).

    Ja się pytam jak to mozliwe??? hehehe. kompletnie na to nie liczyłam.
    Ale martwi mnie, że dziś termin @ a tu taki bladzioch.... ech....

    https://naforum.zapodaj.net/87a449a55f6e.jpg.html

    malka, Ewi28, evve, Amy333, Asik84, Maja84, bertha, Kamelkowo lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek - a ile czasu od nasikania na test minęło jak się po niego wróciłaś? Mi czasem tak po pół godziny już niecałe na testach pokazywały się jakieś cienie, ale ciąży nie było.

    Ale trzymam kciuki żeby to jednak było to :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Zgredek - a ile czasu od nasikania na test minęło jak się po niego wróciłaś? Mi czasem tak po pół godziny już niecałe na testach pokazywały się jakieś cienie, ale ciąży nie było.

    Ale trzymam kciuki żeby to jednak było to :)

    dosłownie 5 minut.

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis termin @ i brzych pobolewa.... o 8 ide na betę i liczę, że jeszcze dziś będą wyniki to się okaże.... nie nastawiam się wielce bo martwi mnie, że to taki bladzioch.... chociaż patrząc na te plamienia w zeszłym tyg to dopiero mogla byc implantacja więc różne...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Dzis termin @ i brzych pobolewa.... o 8 ide na betę i liczę, że jeszcze dziś będą wyniki to się okaże.... nie nastawiam się wielce bo martwi mnie, że to taki bladzioch.... chociaż patrząc na te plamienia w zeszłym tyg to dopiero mogla byc implantacja więc różne...

    Zgredek to ładna kreska jest, gratuluję :) z tego co się nie mylę, to chyba jest pink test, mi on wychodził dość blady nawet przy BHCG 267,50 mlu/ml. nie martw się więc i leć na betę, trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 07:40

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Zgredek to ładna kreska jest, gratuluję :) z tego co się nie mylę, to chyba jest pink test, mi on wychodził dość blady nawet przy BHCG 267,50 mlu/ml. nie martw się więc i leć na betę, trzymam kciuki :)

    Tak, to pink test :) No zobaczymy co to będzie... stres jest ale radość także. oby wszystko szło dobrze :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 9 lutego 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W chwili obecnej to trzeci cykl stymulowania zastrzykami follistim plus pregnul zeby pekly jaja. Wczesniej clomid i pregnyl. Przyczyna braku owu nie znana.

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obile sie nie myle to follistim to jest to samo co gonal f

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgredek gratulacje :)

    do mnie przyszła @ wiec przenosze się na 07.03

    lprkgu9rfbd20u5x.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ