X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Hej dziewczyny, nie wytrzymałam do jutra i testowałam dziś testem 10 mlU/ml i niestety tylko jedna kreska:( Żadnych sygnałów, że @ miałaby nadejść. Mam nadzieję, że będziecie miały więcej szczęścia:)
    powiem nie wierz 10 ani trochę... kiedy robiłam 10 była biel wizira a kazda inna 25 pokazala mi bladziocha... robiłam kilku firm żeby się nie zawieść ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis iv10 i 25 pozytywny,10 bardzoej widpoczna

    Kamelkowo, w_nika lubią tę wiadomość

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A byłaś u gina prywatnie czy "państwowo"? Bo jak prywatnie to nawet jakby Ci dał skierowanie to byś musiała zapłacić za badania, no chyba że by miał podpisana umowe z jakimś laboratorium to by zrobili za darmo. Tylko wtedy pewnie koszt badania byłby wliczony w koszt wizyty.
    Byłam na NFZ i dlatego mnie wczoraj tak podjuszył,ze kazal prywatnie. No poszlam bo pierwszej mlodosci nie jestem,mąż niedowierza chociaż widzi ze piersi inne i "mała" inna haha ale jednak nie dowierza ;-) i tu moje zdziwienie. taka wies a 40zl sobie zawolali... no fajne spichy dla maluszka bym miała :-/

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    powiem nie wierz 10 ani trochę... kiedy robiłam 10 była biel wizira a kazda inna 25 pokazala mi bladziocha... robiłam kilku firm żeby się nie zawieść ;-)

    Jesteście super dziewczyny dodajecie tyle otuchy!! Jak @ nie przyjdzie jeszcze kilka dni pójdę na badanie krwi.

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    u mnie dzis iv10 i 25 pozytywny,10 bardzoej widpoczna
    jesteś w terminie czy po terminie @ . Może to ma jakies znaczenie hmm?

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Wam dziewczyny ,że przeżycia za każdym razem inne. 1 ciąża 2005r=zadnych testów ,bety... dwa tyg po @ poszlam do gin tak o się sprawdzć... usg pierdy szmerdy mówi proszę wrócić za 2 tyg bo macica bardzo spulchniona prawdopodobnie ciaza ;-) ... 2 ciążaa= obecny M przyjechał na wakacje z Holandi.. idziemy nad wode... w pewnej chwili se myśle kurna a jak @ dostrane bo to dziś? pamiętam miałam wtedy jak w zegarku co miesiąc 10 ;-) no ale nic wracamy do domku,zapomnialam. Na drugi dzień mówie do M i kuzyna w ciaży jestem.A panowie w śmiech ze se uroiłam bo jeden dzień mi się spóżnia... Mówie a udowodnię wam zę mam racje ;-) pobiegłam do apteki ,lece dołazienki robić test( hoho nie był to poranny mocz ) jak z byka strzelił 2 mocne krechy,wyszłam wsciekla wręcz z łazienki rzuciłam testem i pytam? Instrukcje podac do poczytania? hehe.. ( nie była to planowana choć powiedziałam M ze jestem gotowa na dziecko z nim ;-) ) a się rozpisałam... długo prosiłam M o rodzeństwo dla Kubusia za 3 dni 6 lat :-) latka mijały... I tak oto diagnoza guz piersi do usuniecia, miesiąc po jakos to był wrzesień torbiele na jajnikach... nosz szok ... ide na kontrole w grudniu(wyciek z piersi,nieznana przyczyna) Pytam onkolog o dzidziusia,a pani jak najprędzej bo może być za pożno.. mąż bez szczególnych reakcji do czasu gdy syn... Mamus skoro tata nie chce dzidziusia to poszukajmy innego tatusia :-O wiadro zimnej wody na głowie ... tak o to zaczely się staranka w grudniu ;-) pizytywnie skończyły się w lutym... ale strach.. Nigdy w życiu tylu testów nie wysikałam :-p nigdy na becie nie byłam... przejścia i wiek zmieniają człowieka :-)

    Sept, evve lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A byłaś u gina prywatnie czy "państwowo"? Bo jak prywatnie to nawet jakby Ci dał skierowanie to byś musiała zapłacić za badania, no chyba że by miał podpisana umowe z jakimś laboratorium to by zrobili za darmo. Tylko wtedy pewnie koszt badania byłby wliczony w koszt wizyty.
    ja to w ogóle pierwsze słyszę ze na bete sa w ogóle skierowania. Korzystałam z ginekologa i z badan laboratoryjnych i w dużym i w małym mieście i nigdy ginekolog nie dal mi skierowania na badania hcg :) u mnie kosztuje 25zl

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    ja to w ogóle pierwsze słyszę ze na bete sa w ogóle skierowania. Korzystałam z ginekologa i z badan laboratoryjnych i w dużym i w małym mieście i nigdy ginekolog nie dal mi skierowania na badania hcg :) u mnie kosztuje 25zl
    Sa :-) kuzynka lat 39 :-p testom nie wierzyla @ nie miała poszla do gina wypisal jej skierowanko :-)

    zubii lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Ale powiem Wam dziewczyny ,że przeżycia za każdym razem inne. 1 ciąża 2005r=zadnych testów ,bety... dwa tyg po @ poszlam do gin tak o się sprawdzć... usg pierdy szmerdy mówi proszę wrócić za 2 tyg bo macica bardzo spulchniona prawdopodobnie ciaza ;-) ... 2 ciążaa= obecny M przyjechał na wakacje z Holandi.. idziemy nad wode... w pewnej chwili se myśle kurna a jak @ dostrane bo to dziś? pamiętam miałam wtedy jak w zegarku co miesiąc 10 ;-) no ale nic wracamy do domku,zapomnialam. Na drugi dzień mówie do M i kuzyna w ciaży jestem.A panowie w śmiech ze se uroiłam bo jeden dzień mi się spóżnia... Mówie a udowodnię wam zę mam racje ;-) pobiegłam do apteki ,lece dołazienki robić test( hoho nie był to poranny mocz ) jak z byka strzelił 2 mocne krechy,wyszłam wsciekla wręcz z łazienki rzuciłam testem i pytam? Instrukcje podac do poczytania? hehe.. ( nie była to planowana choć powiedziałam M ze jestem gotowa na dziecko z nim ;-) ) a się rozpisałam... długo prosiłam M o rodzeństwo dla Kubusia za 3 dni 6 lat :-) latka mijały... I tak oto diagnoza guz piersi do usuniecia, miesiąc po jakos to był wrzesień torbiele na jajnikach... nosz szok ... ide na kontrole w grudniu(wyciek z piersi,nieznana przyczyna) Pytam onkolog o dzidziusia,a pani jak najprędzej bo może być za pożno.. mąż bez szczególnych reakcji do czasu gdy syn... Mamus skoro tata nie chce dzidziusia to poszukajmy innego tatusia :-O wiadro zimnej wody na głowie ... tak o to zaczely się staranka w grudniu ;-) pizytywnie skończyły się w lutym... ale strach.. Nigdy w życiu tylu testów nie wysikałam :-p nigdy na becie nie byłam... przejścia i wiek zmieniają człowieka :-)


    Trzymam kciuki za Twoją rodzinę, rzeczywiście dużo przeszłaś i zasługujesz na dziecko;*
    PS Mądrego masz syna:))

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Trzymam kciuki za Twoją rodzinę, rzeczywiście dużo przeszłaś i zasługujesz na dziecko;*
    PS Mądrego masz syna:))
    No jest mądrala jakich dużo w tych czasach ;-) ma być Antoś choć tata chce Marcela. Wychodzi z założenia że jak tate mocno ukocha i wycaluje to się zgodzi na Antosia :-) a jak się nie uda i będzie znowu siostra to Julka . Także mega wyzwanie mam Bo M zamarzyły się teraz od razu dwa..hahah i proble. Mama i Kubus chcą Antosia ... Tata chce Marcela... gdyby była dziewczynka Tata nie ma zdania, mama chce Michalinke kubus Julke a dziadek Zuzie to się nazywa wyzwanie :-0 może do 40 zdąże ;-)

    Sept lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    No jest mądrala jakich dużo w tych czasach ;-) ma być Antoś choć tata chce Marcela. Wychodzi z założenia że jak tate mocno ukocha i wycaluje to się zgodzi na Antosia :-) a jak się nie uda i będzie znowu siostra to Julka . Także mega wyzwanie mam Bo M zamarzyły się teraz od razu dwa..hahah i proble. Mama i Kubus chcą Antosia ... Tata chce Marcela... gdyby była dziewczynka Tata nie ma zdania, mama chce Michalinke kubus Julke a dziadek Zuzie to się nazywa wyzwanie :-0 może do 40 zdąże ;-)
    Ojej to u Cb plany dalekosiężne. Antoś piękne imię:)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    ja to w ogóle pierwsze słyszę ze na bete sa w ogóle skierowania. Korzystałam z ginekologa i z badan laboratoryjnych i w dużym i w małym mieście i nigdy ginekolog nie dal mi skierowania na badania hcg :) u mnie kosztuje 25zl
    Ja mam skierowanie na bezpłatną betę od gina w luxmed. Bez skierowania 65 zł :/

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    jesteś w terminie czy po terminie @ . Może to ma jakies znaczenie hmm?
    4 dni przed

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Ojej to u Cb plany dalekosiężne. Antoś piękne imię:)
    hehe no nie... o dodatkowej 5 to już nie marze ale nie mowie ze jeszcze się nie trafi :-) ogólnie wychowałam się bez rodziny i rodzeństwa wiec zawsze marzyłam o dużej wesołej gromadce ... ale do 40 no ja mam dalej ale M już nie wiele zostało tak co roku 3x2 i było by ponad plan...hahaha żartuje :-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    4 dni przed
    Mi pierwszy pozytyw cień cienia wyszedł 2 dni przed dopiero. może lepsze tety miałaś :-) albo moje swoje zlezaly w aptece :-D

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo wysoka beta

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzednoej ciazy podobna kreska wyszla mi dzien przed terminem

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    albo wysoka beta
    czekam na wyniki bety do 15 :-) chyba ze onlain będą szybciej. :-) po cichu marze o tych bliźniakach ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    w poprzednoej ciazy podobna kreska wyszla mi dzien przed terminem
    no wiec ciaza ciąży nie równa :-) poprzednie ciaze miałam do 2 miesiąca bezobjawowe... potem wymioty do samego porodu :-p

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    no wiec ciaza ciąży nie równa :-) poprzednie ciaze miałam do 2 miesiąca bezobjawowe... potem wymioty do samego porodu :-p
    wiem to w koncu moja 4 :) teraz kreski sa ledwo widoczne,wiadomo,ale sa na 100%

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ