X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina jak będziesz po wizycie u lekarza to pisz :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Negatyw. Taka biel, że razi w oczy.

    @ prawdopodobnie przesunie się, bo piersi wciąż bolą, jak cholera. Nawet nudności mi dziś towarzyszą, wyjątkowo ciężki PMS :-(

    Przykro mi :(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/c4da9a8f1e55.jpg.html test sprzed 2 dni

    https://naforum.zapodaj.net/4dd401098c64.jpg.html test z dzisiaj

    Dziewczyny czemu te testy to takie bladziochy? w ogóle widzicie coś?
    Mam też wrażenie że ten z dzisiaj jest bardziej blady niż ten sprzed 2 dni :( do tego temperatura spada :((((

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summersun wrote:
    Ovu podał tylko przypuszczalne dni owulacji 28.01-01.02
    Czułam owulację 30 stycznia :(

    Musiałam edytować post, bo głupoty powypisywałam. Chyba za krótko spałam :p
    Mi lekki pozytyw wyszedł dopiero 12dpo także cyc do przodu ;-) zawsze możesz test powtórzyć za 2-3dni

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summersun wrote:
    Ovu podał tylko przypuszczalne dni owulacji 28.01-01.02
    Czułam owulację 30 stycznia :(

    Musiałam edytować post, bo głupoty powypisywałam. Chyba za krótko spałam :p
    Mi lekki pozytyw wyszedł dopiero 12dpo także cyc do przodu ;-) zawsze możesz test powtórzyć za 2-3dni

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska gratulacje!!!kiedy idziesz na bete???

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 10 lutego 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/c4da9a8f1e55.jpg.html test sprzed 2 dni

    https://naforum.zapodaj.net/4dd401098c64.jpg.html test z dzisiaj

    Dziewczyny czemu te testy to takie bladziochy? w ogóle widzicie coś?
    Mam też wrażenie że ten z dzisiaj jest bardziej blady niż ten sprzed 2 dni :( do tego temperatura spada :((((

    Faktycznie ten sprzed 2 dni jest wyrazniejszy, ale nie sugerowalabym się tym tak bardzo, bo wszystko może zależeć od stężenia moczu... najlepiej będzie jak pójdziesz na bHCG i powtórzysz po 48 h. testy nie służą niestety do sprawdzania przyrostu tego hormonu. trzymam kciuki :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri2016 widze ze jesteś bardzo doswiadczona... Gin kazal mi isc na bete. i teraz nie wiem czemu kazal mi powtórzyć po tygodniu? orientujesz się może czemu tak? po za tym ze kazal isc prywatnie gdzie jestem ubezpieczona i powinien dac skierowanie... no ale to już chyba dyskusji nie podlega

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę! Najwyżej sprawdzę po 72h w poniedziałek.

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Anuska gratulacje!!!kiedy idziesz na bete???
    za chwile ;-) choć zachwycona nie jestem :-)

    Gagarek lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Suri2016 widze ze jesteś bardzo doswiadczona... Gin kazal mi isc na bete. i teraz nie wiem czemu kazal mi powtórzyć po tygodniu? orientujesz się może czemu tak? po za tym ze kazal isc prywatnie gdzie jestem ubezpieczona i powinien dac skierowanie... no ale to już chyba dyskusji nie podlega

    hihi :) nie jestem jakoś doświadczona, po prostu czytam dużo, interesuję się i jestem tu na forum już kilka miesięcy ;)
    sprawdź najlepiej po 6 dniach np, wtedy będziesz miała 3 sekwencje po 48 h. i jeżeli początkowa beta wynosi załóżmy 10, to po 6 dniach powinna wynosić 80. ja jednak jestem zwolenniczką sprawdzania bety co 48 h godzin, bo tylko wtedy widać czy na prawdę dobrze przyrasta. ja np jak byłam w pozamacicznej to właśnie dlatego, że sprawdzałam co 48 h byłam w stanie wychwycić nieprawidłowości, bo raz potrafiła urosnąć o kilka procent a po kolejnych 48h o 300% i gdybym sprawdziła co kilka dni to wydawałoby mi się, że jest ok, bo przyrastac przyrosla dużo. nie wiem czy jasno się wyraziłam... :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 09:15

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    hihi :) nie jestem jakoś doświadczona, po prostu czytam dużo, interesuję się i jestem tu na forum już kilka miesięcy ;)
    sprawdź najlepiej po 6 dniach np, wtedy będziesz miała 3 sekwencje po 48 h. i jeżeli początkowa beta wynosi załóżmy 10, to po 6 dniach powinna wynosić 80. ja jednak jestem zwolenniczką sprawdzania bety co 48 h godzin, bo tylko wtedy widać czy na prawdę dobrze przyrasta. ja np jak byłam w pozamacicznej to właśnie dlatego, że sprawdzałam co 48 h byłam w stanie wychwycić nieprawidłowości, bo raz potrafiła urosnąć o kilka procent a po kolejnych 48h o 300% i gdybym sprawdziła co kilka dni to wydawałoby mi się, że jest ok, bo przyrastac przyrosla dużo. nie wiem czy jasno się wyraziłam... :)?
    Oczywiście że jasno. Ja to w sumie ide na tą bętę nie dla lekarza tylko dla mężulka i syna... Mężuś nie wierzy pomimo tyle testów :-) hehe a no i żeby utrzec nosa takiej jedenj 22lat co ze ja niby za bardzo się nakręcami dla niej te testy sa negatywne ehh .. a przecież ja nie mam 22 tylko 30+ . Dziekuje lece do tego laboratorium bo u nas tylko do 10.30

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 09:19

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 lutego 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Suri2016 widze ze jesteś bardzo doswiadczona... Gin kazal mi isc na bete. i teraz nie wiem czemu kazal mi powtórzyć po tygodniu? orientujesz się może czemu tak? po za tym ze kazal isc prywatnie gdzie jestem ubezpieczona i powinien dac skierowanie... no ale to już chyba dyskusji nie podlega

    A byłaś u gina prywatnie czy "państwowo"? Bo jak prywatnie to nawet jakby Ci dał skierowanie to byś musiała zapłacić za badania, no chyba że by miał podpisana umowe z jakimś laboratorium to by zrobili za darmo. Tylko wtedy pewnie koszt badania byłby wliczony w koszt wizyty.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Kupiłam wczoraj kolejny termometr szklany (dwa zbiłam), zmierzyłam dzisiaj rano temperaturę i wyszło 36.5, a tym elektronicznym, którym mierzyłam od początlu cyklu-35.6... Trochę załamka. Możliwe, że się popsuł i od kilku dni mam wyższą temperaturę.. Tak czy siak już po owu. Jeśli w ogóle była. Dziwne uczucie dzisiaj. Boli mnie podbrzusze jak na @. I to całkiem mocno.. Nigdy tak nie miałam w tym dniu cyklu. Do tego od wczoraj bolą mnie piersi. Dziwne te nasze organizmy..

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • annut Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Piszę, bo sobie chyba uroiłam ciążę. Niestety 3 wykonane testy w tym tygodniu temu zaprzeczają, a mój mąż stwierdził prześmiewczo, że jak się nie pozbieram to wyśle mnie do weterynarza, który kilkukrotnie, z całkowitą skutecznością wyleczył z tego naszego psa... :D

    Mój problem polega na tym, że we wtorek, środę i minimalnie wczoraj pobolewało mnie podbrzusze. Ból mogę porównać do miesiączkowego (chociaż dużo słabszego niż np w pierwszym dniu). To było coś niespotykanego u mnie wcześniej i nakierowało mnie na taki, a nie inny tor myślenia. Tak jak wspomniałam wcześniej, wykonałam aż 3 testy w tym tygodniu. Było to w poniedziałek, środę i dziś (wszystkie 25 mlU/ml). Miałam pójść na badanie krwi, ale nie zdążyłam.
    Średnia długość cykli wynosi 28 dni. Choć ostatnio jest to 26 i 27 dni.

    Wykres prezentuje się tak: https://ovufriend.pl/graph/d1ca8bef186fba63d9b46643dccda83d

    Myślicie, że mogę się jeszcze łudzić? Czy szanse są nikłe?
    Kolejny test wykonam może w poniedziałek rano o ile do tego czasu nie dostanę @.

    Dzięki z góry za wszelką pomoc ;)



    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie wytrzymałam do jutra i testowałam dziś testem 10 mlU/ml i niestety tylko jedna kreska:( Żadnych sygnałów, że @ miałaby nadejść. Mam nadzieję, że będziecie miały więcej szczęścia:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis pozytyw :)

    Sept, karola_aa, Gagarek, Asik84, KasiaHaBe, Kamelkowo, w_nika lubią tę wiadomość

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    u mnie dzis pozytyw :)
    Gratulacje!

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki chociaz jeszcze sie nie podniecam bo termin okresu na wtorek

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 10 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    u mnie dzis pozytyw :)

    Gratuluje!!!

    34bwhqvkwsh95sch.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ