X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 29 dc i beta 28,78... Myslę, że zbyt mała...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    wiem to w koncu moja 4 :) teraz kreski sa ledwo widoczne,wiadomo,ale sa na 100%
    jak to moja 22 letnia znajoma jepla dla nie moje testy nie sa pozytywne hahah,zeby było smiesznie ona miała na teście druga kreske ale bialo w dniu @ a teraz w marcu rodzi ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    czekam na wyniki bety do 15 :-) chyba ze onlain będą szybciej. :-) po cichu marze o tych bliźniakach ;-)
    to tak jak ja xD. W czwartek mam usg i sie oka ze co sie utworzylo

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam rano zrobić progesteron 7/8dpo. Zobaczymy po 15 czy była owulka czy mnie tempka w konia robi ;)

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam dla was ciekawostke. Bylam u gin wlasnie, jestem w 3dc, a tam w prawym jajniku pecherzyk 16mm, czyli prawdopodobnie za 3 dni owulacja!! czyli w 6dc bedzie!!!
    Jesli tak bedzie, to cykl bedzie trwal 20 dni. Wiec nie ma sie co dziewczyny martwic krotszymi cyklami, bo moze to owu taka szybka... chociaz ja sadze, ze bede miala po prostu dwie - teraz jedna, ale druga przyjdzie w normalnym terminie w 14dc. zobaczymy.
    Ale bardzo mozliwe, ze jeszcze w lutym bede testować.

    No a teraz ciekawostka kolejna - podczas usg gin pokazuje mi ze w macicy mam plyn (krew, bo mam jeszcze @). I to źle że ona tam sie zatrzymuje. To jest spowodowane tyłozgięciem. Bo przez to tylozgiecie, krew grawitacyjnie nie wylatuje, bo macica jest odgięta, i krew wydostaje sie tylko podczas jakiś skurczy - np podczas chodzenia do toalety na jedynke czy dwójkę. i to prawda, tak wlasnie mam.
    A jak ta krew tam zalega, to robi sie żółty nalot - hem z hemoglobiny i on moze utrudniac w zagniezdzaniu....
    No i teraz co na to - otóż mam pić przez miesiączkę codziennie 0,5-1 litra toniku, moze być z ginem :) Tonik zawiera chininę, która powoduje mikroskurcze, co pomoze wydostawac sie tej krwi z macicy.
    (w ciąży nie pijcie toniku!)

    kaha, Amy333, Mada92, suri2016, KateHawke, mi_lejdi, malka, Flowwer lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A mam dla was ciekawostke. Bylam u gin wlasnie, jestem w 3dc, a tam w prawym jajniku pecherzyk 16mm, czyli prawdopodobnie za 3 dni owulacja!! czyli w 6dc bedzie!!!
    Jesli tak bedzie, to cykl bedzie trwal 20 dni. Wiec nie ma sie co dziewczyny martwic krotszymi cyklami, bo moze to owu taka szybka... chociaz ja sadze, ze bede miala po prostu dwie - teraz jedna, ale druga przyjdzie w normalnym terminie w 14dc. zobaczymy.
    Ale bardzo mozliwe, ze jeszcze w lutym bede testować.

    No a teraz ciekawostka kolejna - podczas usg gin pokazuje mi ze w macicy mam plyn (krew, bo mam jeszcze @). I to źle że ona tam sie zatrzymuje. To jest spowodowane tyłozgięciem. Bo przez to tylozgiecie, krew grawitacyjnie nie wylatuje, bo macica jest odgięta, i krew wydostaje sie tylko podczas jakiś skurczy - np podczas chodzenia do toalety na jedynke czy dwójkę. i to prawda, tak wlasnie mam.
    A jak ta krew tam zalega, to robi sie żółty nalot - hem z hemoglobiny i on moze utrudniac w zagniezdzaniu....
    No i teraz co na to - otóż mam pić przez miesiączkę codziennie 0,5-1 litra toniku, moze być z ginem :) Tonik zawiera chininę, która powoduje mikroskurcze, co pomoze wydostawac sie tej krwi z macicy.
    (w ciąży nie pijcie toniku!)
    Bertha powinnas napisac ksiazke o swoich doswiadczeniach!! Czytajac posty i pamietnik z Twoimi przezyciami mozna sie duzo nauczyc!!! :)

    bertha lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A mam dla was ciekawostke. Bylam u gin wlasnie, jestem w 3dc, a tam w prawym jajniku pecherzyk 16mm, czyli prawdopodobnie za 3 dni owulacja!! czyli w 6dc bedzie!!!
    Jesli tak bedzie, to cykl bedzie trwal 20 dni. Wiec nie ma sie co dziewczyny martwic krotszymi cyklami, bo moze to owu taka szybka... chociaz ja sadze, ze bede miala po prostu dwie - teraz jedna, ale druga przyjdzie w normalnym terminie w 14dc. zobaczymy.
    Ale bardzo mozliwe, ze jeszcze w lutym bede testować.

    No a teraz ciekawostka kolejna - podczas usg gin pokazuje mi ze w macicy mam plyn (krew, bo mam jeszcze @). I to źle że ona tam sie zatrzymuje. To jest spowodowane tyłozgięciem. Bo przez to tylozgiecie, krew grawitacyjnie nie wylatuje, bo macica jest odgięta, i krew wydostaje sie tylko podczas jakiś skurczy - np podczas chodzenia do toalety na jedynke czy dwójkę. i to prawda, tak wlasnie mam.
    A jak ta krew tam zalega, to robi sie żółty nalot - hem z hemoglobiny i on moze utrudniac w zagniezdzaniu....
    No i teraz co na to - otóż mam pić przez miesiączkę codziennie 0,5-1 litra toniku, moze być z ginem :) Tonik zawiera chininę, która powoduje mikroskurcze, co pomoze wydostawac sie tej krwi z macicy.
    (w ciąży nie pijcie toniku!)

    O kurcze, cenna wskazówka- ja ma podobny problem, lece po tonik:))
    A z owulka tez bardzo podobnie. Ja bylam w 7dc u gina i pęcherzyk miał 15,5mm, co by oznaczało ze dziś lub jutro będzie owu:) A ja się nastawiałam tak na Walentynki. Ale podwojna owu? To w ogole jest możliwe?

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Dzis 29 dc i beta 28,78... Myslę, że zbyt mała...

    Gratuluję :) wartość bhcg jest nieistotna, ważny jest przyrost. sprawdź po 48 h czy się podwoiła i nic się nie stresuj, będzie dobrze :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny beta =57,810 nic więcej w wyniku online nie napisane ? a ja się kompletnie nie znam :-/

    kaha, karola_aa lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    dziewczyny beta =57,810 nic więcej w wyniku online nie napisane ? a ja się kompletnie nie znam :-/
    ile po okresie jestes?brdzo dobra beta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    dziewczyny beta =57,810 nic więcej w wyniku online nie napisane ? a ja się kompletnie nie znam :-/
    Anuska piekny wynik!! Ciaza jak nic, gratulacje!! <3 (ciaza jest od 5 w gore ;))

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Anuska piekny wynik!! Ciaza jak nic, gratulacje!! <3 (ciaza jest od 5 w gore ;))
    <3 <3 <3

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha tak swoja droga, wydaje mi sie, ze masz super lekarza prowadzacego!! Malo ktory by dokladnie tlumaczyl, wyjasnial, podpowiadal... skad jestes Kochana? Albp inaczej- gdzie do lekarza chodzisz??

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    ile po okresie jestes?brdzo dobra beta :)
    28dc ... miesiaczka 2 dni+ 1 dzień minimalne plamienie

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    No i teraz co na to - otóż mam pić przez miesiączkę codziennie 0,5-1 litra toniku, moze być z ginem :) Tonik zawiera chininę, która powoduje mikroskurcze, co pomoze wydostawac sie tej krwi z macicy.
    (w ciąży nie pijcie toniku!)

    Gin + tonic super sprawa! :-)

    Gratulacje dla tych z dwoma kreseczkami i dla tych z piękną betą! :-)
    Ja już nie mam pojęcia kiedy była owu. Dzisiejszy test znowu z bordową drugą kreską. Mam to gdzieś ;-) Ważne, że wiem, że temperatura wyższa. Ale od kiedy to nie mam pojęcia.

    bertha, Anuśka19 lubią tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Bertha tak swoja droga, wydaje mi sie, ze masz super lekarza prowadzacego!! Malo ktory by dokladnie tlumaczyl, wyjasnial, podpowiadal... skad jestes Kochana? Albp inaczej- gdzie do lekarza chodzisz??
    Hehe, tez uwazam ze jest super. Ksiazka by byla wlasciwie zebraniem wiedzy od niego :) chociaz z forum tez sie duzo ucze :)
    Tez mojego gina bardzo cenię, fajnie wszystko pokazuje i tlumaczy, ma troche inne podejscie niz inni ginowie do roznych rzeczy, czyli zwraca uwage na rzeczy na ktore inni w ogole nie zwracaja uwagi. Ale moze tez przez to wydawac sie kontrowersyjny i nie kazdemu podpasuje.
    Gin we Wrocławiu przyjmuje. dr Markuszewski. polecam. :)

    Gratulacje pozytywnych bet! sprawdzcie przyrosty i cieszcie sie :)

    Amy, dwie owulacje sa mozliwe! sama juz tak mialam :)

    kaha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    dziewczyny beta =57,810 nic więcej w wyniku online nie napisane ? a ja się kompletnie nie znam :-/
    Gratuluje ciąży ! :)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Dzis 29 dc i beta 28,78... Myslę, że zbyt mała...
    Ja pierwszą bete w 10dniu po owu miałam 10, spraedz przyrost i sie ciesz :) beta potwierdza ciaze ! :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A mam dla was ciekawostke. Bylam u gin wlasnie, jestem w 3dc, a tam w prawym jajniku pecherzyk 16mm, czyli prawdopodobnie za 3 dni owulacja!! czyli w 6dc bedzie!!!
    Jesli tak bedzie, to cykl bedzie trwal 20 dni. Wiec nie ma sie co dziewczyny martwic krotszymi cyklami, bo moze to owu taka szybka... chociaz ja sadze, ze bede miala po prostu dwie - teraz jedna, ale druga przyjdzie w normalnym terminie w 14dc. zobaczymy.
    Ale bardzo mozliwe, ze jeszcze w lutym bede testować.

    No a teraz ciekawostka kolejna - podczas usg gin pokazuje mi ze w macicy mam plyn (krew, bo mam jeszcze @). I to źle że ona tam sie zatrzymuje. To jest spowodowane tyłozgięciem. Bo przez to tylozgiecie, krew grawitacyjnie nie wylatuje, bo macica jest odgięta, i krew wydostaje sie tylko podczas jakiś skurczy - np podczas chodzenia do toalety na jedynke czy dwójkę. i to prawda, tak wlasnie mam.
    A jak ta krew tam zalega, to robi sie żółty nalot - hem z hemoglobiny i on moze utrudniac w zagniezdzaniu....
    No i teraz co na to - otóż mam pić przez miesiączkę codziennie 0,5-1 litra toniku, moze być z ginem :) Tonik zawiera chininę, która powoduje mikroskurcze, co pomoze wydostawac sie tej krwi z macicy.
    (w ciąży nie pijcie toniku!)
    Tylko jeden tonik na rynku zawiera w składzie chininę. Jeśli się nie mylę to "kinley" jako jedyny ma bardzo wyraźny gorzki smak.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Tylko jeden tonik na rynku zawiera w składzie chininę. Jeśli się nie mylę to "kinley" jako jedyny ma bardzo wyraźny gorzki smak.
    Schweppes też

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ