Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak w wieku 30 lat cierpieć na bezsenność i w weekend wstawać o 5.. :)

    U mnie dziś 11 dpo. 54% szans na pozytywny test. Ale poczekam sobie spokojnie do jutra albo do poniedziałku :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytając o waszej bezsenności nasunela mi się myśl żeby spojrzeć na mój wykres.

    Od jakiegoś czasu budzę się około 5, sama z siebie i zasnąć już nie mogę.

    Więc spojrzałam i doszłam do wniosku że od nojej implantacji to się wszystko zaczęło!

    Także trzymam kciuki za waszą bezsenność aby ona była dobrym znakiem <3

    madzia8lenka, malka lubią tę wiadomość

    0f5280f6c7.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny obudziłam się nie dawno i czuje się jakby miała dostać miesiączkę :( a niby mam jeszcze 9 dni do tej okropnej @. Dzisiaj mam 25 dc ale cykle mam 33-35 dniowe ostatnio od miesięcy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 08:21

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu do pracy wstaję codziennie o 5, więc to już jest przyzwyczajenie organizmu ;)
    A jeszcze od jakiegoś czasu nasiliły mi się bóle głowy i prawego barku od kręgosłupa, więc nie chcę leżeć. W pozycji stojącej mniej mnie boli.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Tak, mi się pojawił w 9dpo i było 18%, a w 10 pokazuje 35%

    Dzięki Maja. Ja właśnie jestem 8dpo i jeszce nie mam. Tak myślałam że jakoś około 9 się pokazuje.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś jakiś mega spadek temperatury i brzuch mnie zaczął boleć jak na @ :/ ale teoretycznie do małpy jeszcze przynajmniej tydzień. Czyżby mi się cykl rozjechał po laparo?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A u mnie dziś jakiś mega spadek temperatury i brzuch mnie zaczął boleć jak na @ :/ ale teoretycznie do małpy jeszcze przynajmniej tydzień. Czyżby mi się cykl rozjechał po laparo?


    A może to fasolka ? ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    A może to fasolka ? ;)

    Było by pięknie

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję @ ale dziś urządzam parapetówę to się napiję :) trzeba sobie jakoś zrekompensować @ tylko przez ten ból brzucha jakoś do roboty się nie mogę zabrać a tu jeszcze sałatki i masa rzeczy do przygotowania...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    melduję @ ale dziś urządzam parapetówę to się napiję :) trzeba sobie jakoś zrekompensować @ tylko przez ten ból brzucha jakoś do roboty się nie mogę zabrać a tu jeszcze sałatki i masa rzeczy do przygotowania...

    Zawsze to jakis plus przyjścia @

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważne że się nie spóżnia i robi nadziei - ale już wczorajszy test mi to świadomił miłego weekendu i powodzenia w testowaniu

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1139

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    ważne że się nie spóżnia i robi nadziei - ale już wczorajszy test mi to świadomił miłego weekendu i powodzenia w testowaniu


    Dokładnie ;)

    gg88 lubi tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1848

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A u mnie dziś jakiś mega spadek temperatury i brzuch mnie zaczął boleć jak na @ :/ ale teoretycznie do małpy jeszcze przynajmniej tydzień. Czyżby mi się cykl rozjechał po laparo?

    Jeszcze urośnie :) to na pewno fasolek się gnieździ ;)

    U mnie temp. podskoczyła więc oczywiście nie wytrzymałam i testy poszły w ruch ale niestety biało aż razi

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Jeszcze urośnie :) to na pewno fasolek się gnieździ ;)

    U mnie temp. podskoczyła więc oczywiście nie wytrzymałam i testy poszły w ruch ale niestety biało aż razi

    Przecież to dopiero 10 dpo u Ciebie! Jeszcze jest czas na testy :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1848

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem :) miałam testować dopiero 23-go ale oczywiście jak to zwykle bywa niecierpliwość i naiwność wzięła górę :P

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Jeszcze urośnie :) to na pewno fasolek się gnieździ ;)

    U mnie temp. podskoczyła więc oczywiście nie wytrzymałam i testy poszły w ruch ale niestety biało aż razi

    Fajnie by było, brzuch mnie w sumie przestał już boleć jak na @ tylko że cycki też przestały boleć a to zwykle objaw nadchodzącej @... Chyba nic z tego w tym cyklu.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Wiem wiem :) miałam testować dopiero 23-go ale oczywiście jak to zwykle bywa niecierpliwość i naiwność wzięła górę :P

    Ja mimo spadku też robiłam dzisiaj test. Oczywiście biel. Ale też się niczego innego nie spodziewałam 8dpo ;) ale miałam zaplanowane, że go robię z powodu imprezy, żeby się napić a i tak wyszło że chyba będę musiała być kierowca :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wy jesteście niecierpliwe.. :p
    Ja chyba wychodzę z założenia, że jak ma być ciąża to nie ucieknie ;) i zdążę jeszcze zrobić test.
    Najgorzej, że u mnie druga połowa trwa 14 dni i tak naprawdę do końca muszę czekać :p bo temperatura potrafi spaść dopiero w 13 dpo.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zwykle faza lutealna trwa 13 dni i też czasem temp spada dzień przed albo nawet w dniu @. Dziś 8dpo więc za szybko na @, ale kto wie czy po laparo coś się nie pomieszało. Chyba może trwać aż się cykle wyregulują. No ale dopuki @ nie ma to nie ma co gdybać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 10:18

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dziś mam 18dc, w 12/13dc była owulacja, gin potwierdził ze widzi juz cialko zolte (usg robione w 15dc) kiedy testować? 10dpo robić betę czy lepiej poczekać ? Kiedy najszybciej mozna testować

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ