X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kaczorka ja mam jeszcze ciekawiej,mi spada po zakonczonej @,w .3-4dniu nowego cyklu

    To w sumie ciekawe... Ja zaczelam mierzyc z tym cyklem (chociaz nie wiedzialam ze to jego poczatek, myslaalm ze tamten jeszcze bedzie trwal), i na poczatku w pierwszy dzien mialam tak wysoka jak teraz po owulacji, moze cos w tym jest i ja tez tak mam.

    Dziewczyny slyszalyscie o tescie z sody naszych babc? Ja ostatnio na niego trafilam przypadkowo i jak zrobilam research to u okolo 70-80% kobiet sie sprawdzil, ale to moze byc tylko przypadek. Ja dzisiaj zrobilam i wykazywal na plus ale co z tego bedzie dalej to zobaczymy.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kaczorka ja mam jeszcze ciekawiej,mi spada po zakonczonej @,w .3-4dniu nowego cyklu

    Tez tak czasem mam ze spada dopiero w 2dc.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    To w sumie ciekawe... Ja zaczelam mierzyc z tym cyklem (chociaz nie wiedzialam ze to jego poczatek, myslaalm ze tamten jeszcze bedzie trwal), i na poczatku w pierwszy dzien mialam tak wysoka jak teraz po owulacji, moze cos w tym jest i ja tez tak mam.

    Dziewczyny slyszalyscie o tescie z sody naszych babc? Ja ostatnio na niego trafilam przypadkowo i jak zrobilam research to u okolo 70-80% kobiet sie sprawdzil, ale to moze byc tylko przypadek. Ja dzisiaj zrobilam i wykazywal na plus ale co z tego bedzie dalej to zobaczymy.
    test ciążowy z sody? tak? czy jak to mam rozumieć? opowiedz co wiesz o nim :)

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam że siusia się do czystego pojemnika i dosypuje się 2-3 łyżeczki sody. I jeśli się pieni to jest niby ciąża,a jeśli nie to wynik negatywny. Czytałam właśnie że większości się sprawdza. Ale ja jakoś nie jestem przekonana ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    test ciążowy z sody? tak? czy jak to mam rozumieć? opowiedz co wiesz o nim :)

    Znalazlam to w internecie. Uwazam ze to troche zabobon ale i tak sie nudzimy i nie mozemy doczekac wiec mozna sobie urozmaicic czas.
    Wsypujemy do sloiczka/kubeczka (wiadomo najlepiej jednorazowy) troche sody (1-3lyzeczki) i pozniej na to sikamy. Jesli bedzie piana to pozytywny jesli nie to negatywny. Moj wygladal jak piwo (tylko zapach gorszy :p) z piekna gesta sztywna piana.
    Ale dziala tylko przez pierwsze kilka tygodni od zaplodnienia. Pozniej dziewczyny tym sprawdzaja plec. Jest to chyba omawiane na prawie kazdym watku miesiacowym na bellybestfriend.

    Powodzenia :D


    Edit: Madzia ja tez nie jestem, to tylko zabawa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 13:03

    madzia8lenka, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe :D ciekawe...ide sikać w kubek :D:D

    Mada92, madzia8lenka, Gigi lubią tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula ale to ma byc chyba poranny na wieksze stezenie (czego? przeciez nie Bety :'D).
    Ale i tak czekam na wynik. Zawsze to krok do przodu w oczekiwaniu na normalny test.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    hehehe :D ciekawe...ide sikać w kubek :D:D


    Czekamy :D daj znać co wyszło ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 13:19

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nieźle. Ja myślę że to zależy od odczynu moczu. Czy jest kwaśny czy zasadowy. To albo się pieni albo nie. A odczyn zależy od tego co zjemy...

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny sprawdziłam dla jaj i pieniło się jak głupie :D haha a prawdę dowiem się za kilka dni ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spróbowałam z proszkiem do pieczenia (tez zawiera sodę) - pienilo się.
    Ciekawe, ciekawe :D

    madzia8lenka lubi tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hehe nieźle. Ja myślę że to zależy od odczynu moczu. Czy jest kwaśny czy zasadowy. To albo się pieni albo nie. A odczyn zależy od tego co zjemy...

    A ja prawie nic nie jem bo mi niedobrze, pije tylko wode. Wiem na pewno ze osattnio moj mocz ma bardzo mocny zapach ale nie umiem go okreslic.

    Malka tez zrob co Ci szkodzi? :D

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawidłowy mocz ma odczyn kwaśny. Soda w roztworze wodnym jest słaba zasada. Z tego wynika że jak się je zmiesza to w reakcji będzie się wydzielała woda i dwutlenek węgla co spowoduje pienienie. Chyba mi się nie chce ciaprać ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Znalazlam to w internecie. Uwazam ze to troche zabobon ale i tak sie nudzimy i nie mozemy doczekac wiec mozna sobie urozmaicic czas.
    Wsypujemy do sloiczka/kubeczka (wiadomo najlepiej jednorazowy) troche sody (1-3lyzeczki) i pozniej na to sikamy. Jesli bedzie piana to pozytywny jesli nie to negatywny. Moj wygladal jak piwo (tylko zapach gorszy :p) z piekna gesta sztywna piana.
    Ale dziala tylko przez pierwsze kilka tygodni od zaplodnienia. Pozniej dziewczyny tym sprawdzaja plec. Jest to chyba omawiane na prawie kazdym watku miesiacowym na bellybestfriend.

    Powodzenia :D


    Edit: Madzia ja tez nie jestem, to tylko zabawa ;)


    O to ja chyba musze się zapisać na marcowy wątek ;-) zero piany nawet bąbelka :-p hahaha

    Paulinucha87, malka, panazuzanna lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Znalazlam to w internecie. Uwazam ze to troche zabobon ale i tak sie nudzimy i nie mozemy doczekac wiec mozna sobie urozmaicic czas.
    Wsypujemy do sloiczka/kubeczka (wiadomo najlepiej jednorazowy) troche sody (1-3lyzeczki) i pozniej na to sikamy. Jesli bedzie piana to pozytywny jesli nie to negatywny. Moj wygladal jak piwo (tylko zapach gorszy :p) z piekna gesta sztywna piana.
    Ale dziala tylko przez pierwsze kilka tygodni od zaplodnienia. Pozniej dziewczyny tym sprawdzaja plec. Jest to chyba omawiane na prawie kazdym watku miesiacowym na bellybestfriend.

    Powodzenia :D


    Edit: Madzia ja tez nie jestem, to tylko zabawa ;)[/QUOTE

    W sumie można tez powróżyć z fusów na przykład bo na jedno wyjdzie :D
    Myslałam,ze ovu jednak jest bardziej racjonalny,ale no cóż takie cuda :D

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87
    Tak jak zaznaczylam to jest tylko zabawa, widzialam to nawet na jakims brytyjkskim forum, a takze juz ze 2x na ovufriend i bellybestfriend ;)

    Nie ma sie o co czepiac to tylko for fun, zeby sie czyms zajac podczas oczekiwania na prawdziwe testowanie.

    Anuska19 jak nic :D A moze to dziala odwrotnie? Jak nie ma piany ty jest sie w ciazy a jak jest to ciazy nie ma? :p


    panazuzanna, KateHawke lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Paulinucha87
    Tak jak zaznaczylam to jest tylko zabawa, widzialam to nawet na jakims brytyjkskim forum, a takze juz ze 2x na ovufriend i bellybestfriend ;)

    Nie ma sie o co czepiac to tylko for fun, zeby sie czyms zajac podczas oczekiwania na prawdziwe testowanie.

    Anuska19 jak nic :D A moze to dziala odwrotnie? Jak nie ma piany ty jest sie w ciazy a jak jest to ciazy nie ma? :p

    heheh no nie wiem...

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, to ja zaraz łapie za sodę i do łazienki, hehe;-)
    ale kurcze, to chyba w ktoryms tam dniu dpo dopiero, hmm? ja dopiero 4;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy to raczej po zagniezdzieniu, ale jak widzisz u Anuski sie nie sprawdzilo ;)
    Zobacz z ciekawosci co ci teraz wykaze :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Amy to raczej po zagniezdzieniu, ale jak widzisz u Anuski sie nie sprawdzilo ;)
    Zobacz z ciekawosci co ci teraz wykaze :D
    Dobra, ide siknąc, co mi tam, hahaha- dla celów badawczych oczywiscie ;P

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ