X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga uwaga- na początek ze dwa trzy bąbelki, a po zamieszaniu bardzo delikatna pianka;-)
    Czuje sie uspokojona, hehehe

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojdzie do tego ze prace o tym napiszemy :D Zaczatki researchu sa, gdyby tak z 1000 kobiet sie przebadalo to by moze i miarodajne bylo ;)

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) niestety nie wytrzymałam do terminu @ (do niedzieli) i testowałam wczoraj i dziś - niestety tylko jedna kreseczka. Być może jeszcze za wcześnie na testowanie ale raczej skłaniam się ku opcji że w tym miesiącu Nam nie wyszło.

    pS dokupiłam testy żeby jeszcze jutro zatestować jak coś :D

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Witam :) niestety nie wytrzymałam do terminu @ (do niedzieli) i testowałam wczoraj i dziś - niestety tylko jedna kreseczka. Być może jeszcze za wcześnie na testowanie ale raczej skłaniam się ku opcji że w tym miesiącu Nam nie wyszło.

    pS dokupiłam testy żeby jeszcze jutro zatestować jak coś :D

    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpoczywam od forum, ale fajnie mi sie Was wciąz czyta :) Ja Wam powiem, że wczoraj i dziś tak mnie mdli, zawroty głowy, usypiam przed klawiaturą... I tak sobie myślę, kurde jeszcze 4 dni temu przypisałabym to ciązy, ale jako, ze dzis 4 dc i okres na ukonczeniu... to wiem, ze to po prostu pogoda, osłabienie, niestrawność itp ;)
    A i tak za jakies 20 dni będę sie doszukiwać :P i tak w kółko ;)

    evve lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się pięknie pieni :d zobaczymy

    Kupiłam dzisiaj dwa testy. Ale trzymam się dzielnie i czekam na 22.02

    LilyEvans, Amy333 lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wypiłam z mężem winko tak w razie gdyby to miał być ostatni raz ;)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie u mnie dużo śluzu. Jakby dzień płodny tylko śluz jest kremowy, mleczny...
    A jak u was to wygląda przed terminem @?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Mi się pięknie pieni :d zobaczymy

    Kupiłam dzisiaj dwa testy. Ale trzymam się dzielnie i czekam na 22.02

    pamietaj ze jak Ty nie wytrzymasz to ja pewnie tez :p a u mnie od 2 miesiecy w kuchni sa testy czekajace.

    Ja mam sluz taki jakby... hmmm... troche wodnisty ale kremowym, ale nie jak balsam tylko jak krem spf 50, nie wiem co to oznacza ale jest go bardzo duzo, za to wczoraj prawie nic nie mialam.
    Ja jeszcze wczoraj palilam e-papierosa i juz go chyba musze komus oddac/sprzedac. A co do picia to przedwczoraj "szampan" najtanszy z tesco pilam z kolezankami zamiast winka. Tez pewnie ostatni raz :p

    musimy sie wspierac i pilnoiwac te 4 dni bo ja juz mam ochote leciec z testem do lazienki

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że piszę sama ze sobą ale co tam. Mogę sobie :P

    Ovu wyświetla mi dzisiaj
    Jeśli jesteś w ciąży, to prawdopodobieństwo pozytywnego testu wynosi dziś około 35%. Termin porodu przypadałby na 1 listopada 2017.

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie :D

    Dzięki kochana. Koleżanka mi powiedziała że moje wczorajsze plamienie (których nigdy wcześniej nie miałam) to mogło być zagnieżdżenie i teraz się trochę nakrecilam.

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    pamietaj ze jak Ty nie wytrzymasz to ja pewnie tez :p a u mnie od 2 miesiecy w kuchni sa testy czekajace.

    Ja mam sluz taki jakby... hmmm... troche wodnisty ale kremowym, ale nie jak balsam tylko jak krem spf 50, nie wiem co to oznacza ale jest go bardzo duzo, za to wczoraj prawie nic nie mialam.
    Ja jeszcze wczoraj palilam e-papierosa i juz go chyba musze komus oddac/sprzedac. A co do picia to przedwczoraj "szampan" najtanszy z tesco pilam z kolezankami zamiast winka. Tez pewnie ostatni raz :p

    musimy sie wspierac i pilnoiwac te 4 dni bo ja juz mam ochote leciec z testem do lazienki
    U mnie akurat z papierosami problemu nie ma. Ale z mężem lubimy do kolacji wypić winko.

    To czekamy razem :)
    Ja myślę, że tego 22 rano zrobię test i czy wyjdzie pozytyw czy negatyw przejdę się na betę o ile oczywiście @ mnie nie zaskoczy

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co to forum naprawdę nakręca na ciążę :D gdyby nie to nie wiedziałabym ile różnych objawów może być ;)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh dziewczyny smaka mi narobilyscie :-P napilabym się dziś winka do kolacji :-D

    Gigi, LilyEvans, Misiaimis lubią tę wiadomość

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Widzę, że piszę sama ze sobą ale co tam. Mogę sobie :P

    Ovu wyświetla mi dzisiaj
    Jeśli jesteś w ciąży, to prawdopodobieństwo pozytywnego testu wynosi dziś około 35%. Termin porodu przypadałby na 1 listopada 2017.

    Mi idelntycznie kochana :D
    Bedizemy miec male skorpionki - mamy przje*ane.
    Kurde czuje sie jak bym gdzies miala siostre <3

    Co do nakrecania to sie zgadzam. Do tego dziewczyny z mojego posta dla erocznika 97 mowia ze juz na pewno jestem w ciazy i nie ma innej opcji i mi sie dziwia ze jeszcze nie testuje. Przez to moze byc gorsze rozczarowanie. Ale co tam, jak sie nei uda mto przynajmniej przez chwile sobie pobede w ciazy, az do negatywnego testu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 16:36

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Mi idelntycznie kochana :D
    Bedizemy miec male skorpionki - mamy przje*ane.
    Kurde czuje sie jak bym gdzies miala siostre <3
    <3
    Ja bardzo lubię listopad :D
    Zresztą każdy miesiąc jest dobry na urodzenie dziecka :) nie mam żadnych preferencji jeśli o to chodzi. A wiem, że nie którzy takowe maja. Już wiele razy się spotkałam z tym, że dzieci z grudnia maja się najgorzej..
    Ważne, żeby dziecko było. Najlepiej jak najszybciej;)
    Czy tylko ja taka niecierpliwa?
    1 cykl a ja powinnam mieć chyba większą pokorę jeśli chodzi o ten temat.

    W moim otoczeniu dziewczyny ze szkoły średniej bardzo szybko poza chodziły w ciążę. Oczywiście te ci chciały. Dwie nawet w szkole średniej.
    Z tematem kobietę długo starających spotkałam się tak naprawdę chyba dopiero tutaj.
    Chociaż myślę że to forum jest w głównej mierze ukierunkowane i jednak przeważa tutaj znaczą liczba takich dziewczyn. Bo jednak tutaj się staramy, raczej wpadki to tu szukać z lupą, chociaż pewnie też są ;)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily ja też Ci wróżę ciążę. Z tego naszego wątku 97 to oprócz mnie już wszystkie pozachodziły w ciążę więc teraz już tylko kolej na ciebie :* trzymam mocno kciuki :)

    Ja się nie udzielam tu zbytnio bo jakoś tak nie wiem co mogę pisać skoro się nie staram już. No niestety życie weryfikuje nasze plany.

    Pytanie z innej beczki. Czy któraś stosowała aulin na bolesne @?

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkowo jak to? czy ja cos przegapiłam? Mam nadzieje, ze przejściowe i wszystko sie układa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 16:49

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Karmelkowo jak to? czy ja cos przegapiłam?
    Nie ma już potencjalnego tatusia . Nie jestesmy już razem. Chyba dobrze ze tak się stało. Poszło o coś innego ale nie chce o tym pisać . Oboje chcieliśmy mieć dziecko no ale co zrobić.

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    <3
    Ja bardzo lubię listopad :D
    Zresztą każdy miesiąc jest dobry na urodzenie dziecka :) nie mam żadnych preferencji jeśli o to chodzi. A wiem, że nie którzy takowe maja. Już wiele razy się spotkałam z tym, że dzieci z grudnia maja się najgorzej..
    Ważne, żeby dziecko było. Najlepiej jak najszybciej;)
    Czy tylko ja taka niecierpliwa?
    1 cykl a ja powinnam mieć chyba większą pokorę jeśli chodzi o ten temat.

    W moim otoczeniu dziewczyny ze szkoły średniej bardzo szybko poza chodziły w ciążę. Oczywiście te ci chciały. Dwie nawet w szkole średniej.
    Z tematem kobietę długo starających spotkałam się tak naprawdę chyba dopiero tutaj.
    Chociaż myślę że to forum jest w głównej mierze ukierunkowane i jednak przeważa tutaj znaczą liczba takich dziewczyn. Bo jednak tutaj się staramy, raczej wpadki to tu szukać z lupą, chociaż pewnie też są ;)

    Ja tez lubie listopad, wiele bliskich mi osob jest z listopada, ja z reszta tez :D
    Po prostu znam troche skorpionkow i wiem jakie to ciezkie charaktery
    Ja bym nie chciala z grudnia, takie dziecko zazwyczaj jest najmlodsze w klasie, ostatnie robi prawojazdy, ostatnie legalnie moze sie napic.
    Mimo ze nie jestem z grudnia wiem jak to jest miec przerabane na tym punkcie.

    Ja tez jestem mega niecierpliwa, staram sie 2 miesiace i bym chciala juz i koniec, ale ja tak mam nze wszytskim. To przez to ze cale zycie mialam to co chcialam kiedy chcialam, jak by ktos mnie zmusil do czekania to bym chyba rozerwala na kawalki. A tu nagle starania i nie jest tak latwo :p

    Z moich kolezanek zadna nie jest jeszcze w ciazy, ale zadna nie chce.
    W moim otoczeniu tez wszyscy plodni jak kroliki. Ani brat ani siostra ani rodzice nie starali sie dluzej niz jeden cykl, kazdy tez ma jedno dziecko z wpadki - to sie nazywa plodnosc.
    Jedyna osoba z problemami to moja kuzynka ktora po 3 latach zdecydowala sie na invitro i jest przeszczesliwa :)

    Tak z ciekawosci: jaki jestes rocznik?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ