X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi, bo już głupieję. Czy to mogło być zagnieżdżenie? Wczoraj, czyli w 4dpo (wg OvuFriend, a wg mnie 5dpo)miałam spadek temperatury (dzisiaj też). Wczoraj bolało mnie bardzo podbrzusze, tak jak zawsze mnie boli dzień przed okresem. Ale do okresu ponad tydzień jeszcze... Do tego śluz wczoraj jakby wodnisty ale kremowy (jak krem z filtrem ;-P ). A dzisiaj mam dziwną szyjkę. Jakaś taka większa, bankowo zamknięta (choć miesiąc temu po owulacji niby była zamknięta, ale nie aż tak). Taka dziwna ta szyjka. Takiej jeszcze nie miałam.

    Ja od potencjalnego zagniezdzenia mam wlasnie sluz jak rozrzedzony krem z filtrem spf50. Mnie wtedy nic nie bolalo, moze troche jajnik ale kazdy to przechodzi inaczej.
    Mi wszyscy wlasnie o dniu takiego spadku mowia ze to implantacja :)
    Jesli to faktycznie 5dpo to jest szansa na implantacje, nie wczesniej z tego co wiem.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    To akurat u mnie nigdy nie bylo problemu z prezentami. Ewy dostaja prezent imieninowy oddzielnie poza wigilijnym. Dzieci z okolic dnia dziecka maja tez oddzielne prezenty.
    U mnie porblem bo w moje urodziny kazdy bawi na andrzejkach i nigdy nikt nie moze przyjsc.


    Gigi ile masz pkt? Pytam z ciekawosci jak to sie Wam podlicza. U mnie 40
    36 mam. Niektóre objawy maja więcej punktów chyba dlatego że są bardziej ciążowe :) wklepalam dzisiaj większy apetyt i pokazuje, że to 40%.

    Tylko tak sobie myślę, że te wszystkie objawy mogą być i przed ciąża i przed @...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 19:22

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, ja właśnie też średnio usytuowana szyjka. Też twarda, ale jakaś taka wielka... Nie taka jak zawsze.
    Lily, taki spadek miałam też w zeszlym miesiącu więc nie wiem czy to u mnie nie naturalne przypadkiem... Kurcze a tu jeszcze ponad tydzień do testowania

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie wiem jak z tym zagniezdzeniem i spadkiem bo u mnie ten spadek niewielki byl

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kaczorka, ja właśnie też średnio usytuowana szyjka. Też twarda, ale jakaś taka wielka... Nie taka jak zawsze.
    Lily, taki spadek miałam też w zeszlym miesiącu więc nie wiem czy to u mnie nie naturalne przypadkiem... Kurcze a tu jeszcze ponad tydzień do testowania

    No właśnie moja też jakaś taka "wystająca" :p dlatego zwątpiłam czy to to czy może co innego :p tylko co innego? ;)

    100krotka30 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek nie kazdy musi miec Gigi, o punkty pytalam z ciekawosci ;) Ja codziennie dostaje 6 pkt, jednego dnia mialam 10 ale nie wiem za co :p

    KateHawke ja mam za to malutka szyjke jak nigdy, i tak skacze gora - srednio - gora itd, najwazniejsze zeby byla zamknieta, bo jedne maja wysoko inne nisko, jedne twarda, inne miekka, ale musi byc zamkniet.
    Wytrzymasz ten tydzien, albo zrob wczesniej bete jak masz sie stresowac

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę oglądnac nowy odcinek serialu :)

    Mdli mnie zapewne po ciastkach i czipsach ale oczywiście już w głowie myśli, że to ciazunia :P

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, wystająca to idealne słowo. W poprzednim cyklu miałam taką jak nosek niemowlaka i w miarę twardą. Dziś w poludnie już duża jak mała pieczarka. A teraz sprawdziłam i nie uwierzysz. Tak wysoko że nie mogę sprawdzić czy zamknięta. Tylko czuję że twarda.

    Lily,też myślałam żeby zrobić betę ale zdrowy rozsądek mówi że to raczej głupi pomysł.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kaczorka, wystająca to idealne słowo. W poprzednim cyklu miałam taką jak nosek niemowlaka i w miarę twardą. Dziś w poludnie już duża jak mała pieczarka. A teraz sprawdziłam i nie uwierzysz. Tak wysoko że nie mogę sprawdzić czy zamknięta. Tylko czuję że twarda.

    Lily,też myślałam żeby zrobić betę ale zdrowy rozsądek mówi że to raczej głupi pomysł.

    Ja jak mam wysoko to faktyczie w wiekszosci nie moge sprawdzic czy zamknieta, a jak juz to koniuszkiem dlugiego paznokcia (chociaz troche strach ze uszkodze). Ja wlasnie do 6dpo mialam bardzo duza a pozniej zaczela malec i sie chowac, az jest taka jak nosek dziecka.
    Wydaje mi sie ze to nic nie przewaza ani nie oznacza bo kazda z nas jest inna, nawet co cykl sie zmieniamy.

    Gigi mi jeszcze nigdy od slodkiego nie bylo nieodbrze, teraz mi niedobrze od wszytskiego czy slodkie czy nie :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 19:47

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta zamknieta szyjka to tez sie roznie zdarza. Mnie sie otwiera dopiero na krotko przed @. Czasem godzine czasem 4 przed.
    U mnie progesteronowy skok bo zaczynaja nabrzmiewac piersi i bolec. Szybko w tym msc.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za kilka dni się okaże co z tą szyjką ;)
    Ja tam bardziej zachodzę w głowę czemu moja temperatura wieczorem oscyluje w okolicach 36.7 :p no nie czaję tego i już ;) i tylko mi zimno - nawet jak po kołdrą leżę :p

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Pauline89 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mialam dzis testowac ale wczoraj nie wytrzymalam zrobilam test i wyszedl negatyw. Takze nastepny sikaniec bedzie jutro :)
    Dzis delikatnie sacze reddsa, wiem ze nie powinnam ale mam juz dosc tego uwazania na wszystko w okresie 'przed testowaniem' bo jeszcze bardziej to nakreca. I w kolko mysli a co by bylo gdyby... Takze zdrowko Wasze, moze jeden redds nie zaszkodzi. ;)

    03.2016 - Mama Aniołka (22 tc)
    06.2016 - Ponowne starania
    09.2016 - Ciąża biochemiczna
    Nasze kariotypy ok/nasienie męża ok/długie cykle
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauline89 wrote:
    Czesc dziewczyny, mialam dzis testowac ale wczoraj nie wytrzymalam zrobilam test i wyszedl negatyw. Takze nastepny sikaniec bedzie jutro :)
    Dzis delikatnie sacze reddsa, wiem ze nie powinnam ale mam juz dosc tego uwazania na wszystko w okresie 'przed testowaniem' bo jeszcze bardziej to nakreca. I w kolko mysli a co by bylo gdyby... Takze zdrowko Wasze, moze jeden redds nie zaszkodzi. ;)
    A który u ciebie dzień po owulacji?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Pauline89 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko dzis 9dpo.
    Ale jest to tylko z moich wyliczen,bo temperature akurat mierze wybiorczo ;) wczesniej robilam testy owulacyjne, sporadycznie vhodxilam na monitoring ale ostatnio lekarz kazal mi trovhr ospuscic bo hormony wyszly okej, owulacja na monitoringu jest, meza badanie rozszerzone nasienia w normie wiec kazal po prostu odpuscic, tak tez zrobilam. Obserwuje sluz i bol brzucha wiec moje wyliczenia sa +/- :P

    03.2016 - Mama Aniołka (22 tc)
    06.2016 - Ponowne starania
    09.2016 - Ciąża biochemiczna
    Nasze kariotypy ok/nasienie męża ok/długie cykle
  • Pauline89 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby odpuscilam a testuje za wczesnie jak zwykle :P czy tylko ja tak mam??

    03.2016 - Mama Aniołka (22 tc)
    06.2016 - Ponowne starania
    09.2016 - Ciąża biochemiczna
    Nasze kariotypy ok/nasienie męża ok/długie cykle
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauline89 wrote:
    Niby odpuscilam a testuje za wczesnie jak zwykle :P czy tylko ja tak mam??
    Mamy to wszystkie ;) kobieca ciekawość a może niecierpliwość :)

    Pauline89 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Kaczorka, ja właśnie też średnio usytuowana szyjka. Też twarda, ale jakaś taka wielka... Nie taka jak zawsze.
    Lily, taki spadek miałam też w zeszlym miesiącu więc nie wiem czy to u mnie nie naturalne przypadkiem... Kurcze a tu jeszcze ponad tydzień do testowania

    Ja tez jeszcze mam ponad tydzien, rety ale się dłuży...

    KateHawke lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy mogę o coś spytać? Jak u ciebie stwierdzono endometrioze? Jakie miałaś objawy oprócz strasznie bolesnych miesiączkę?

    Anga1989 lubi tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dlugie miesiaczki i bardzo obfite. Czesto pojawial sie (i pojawia) bol podczas stosunku, jak bym szla do lozka z murzynem :p
    No i nie bolalo mnie tylko przy okresie ale tez w srodku cyklu, ale zadnych plamien nie pamietam.
    Pamietam za to ze lekarz troche eksperymentalnie zrobil mi sztuczna menopauze i nie miesiaczkowalam najpierw pol roku. Kiedy po tym 2 cykle mialam ladne lekarz sie utwierdzil w przekonaniu ze to to i pozostawil leczenie.
    Ale ja bylam mloda - 15 lat, do tego dziewica wiec lekarz nie chcial mnie bardzo doglebnie badac ani robic zadnych operacji. To samo sie tyczy PCOS. Na ktore to samo leczenie pomoglo. Ja przed tym leczeniem nie mialam zadnych owulacji, bo wszytstkie pecherzyki zostawaly w srodku.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily a może by tak dzien wcześniej zatestować? 21?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 22:51

    Pauline89, Maja84 lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ