X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy o tym pisałam. Ostatnio tak mnie bolało w 1 dniu @ że byłam na IP . myślalam że umieram,takie skurcze. Niestety babeczka zbyla mnie i powiedziała że mój przypadek się nie kwalifikuje że mam iść do rodzinnego... A wcześniej byłam u rodzinnego i przepisał mi coś co nic nie dawało.
    Jak mi ten Aulin nie pomoże to nie wiem...
    Podobno ketonalu już teraz nie chcą tak przepisywać.
    Boję się że to może być endometrioza ale gin nic mi o tym nie mówil. 21 marca mam kolejną wizytę i będę miała usg to może powie więcej.

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Lily ja też Ci wróżę ciążę. Z tego naszego wątku 97 to oprócz mnie już wszystkie pozachodziły w ciążę więc teraz już tylko kolej na ciebie :* trzymam mocno kciuki :)

    Ja się nie udzielam tu zbytnio bo jakoś tak nie wiem co mogę pisać skoro się nie staram już. No niestety życie weryfikuje nasze plany.

    Pytanie z innej beczki. Czy któraś stosowała aulin na bolesne @?

    hahhaa dzieki Kamelkowo, udalo sie wszytskim wytrwalym, bo bylo duzo dziewczyn ktore przyszly na 2-3 dni i zniknely, albo Van ktora dostala @ i juz jej nigdy nigdzie nie widzialam.
    Czy Wy wszytskie jestescie czarownicami, albo wrozkami? :D

    Niestety pierwsze slysze, ja bralam mastodynon ale zanim pomoze to trzeba troche poczekac.

    Edit: Faktycznie u mnie tak bolesne miesiaczky byly spowodowane Endometrioza, ale Ci jej nie zycze. Mi Ketonal nigdy nie pomogl. Zawsze biore 2 nospy max/forte i do tego 1-2 pyralginy. I wtedy na chwile pomaga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 16:56

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja tez lubie listopad, wiele bliskich mi osob jest z listopada, ja z reszta tez :D
    Po prostu znam troche skorpionkow i wiem jakie to ciezkie charaktery
    Ja bym nie chciala z grudnia, takie dziecko zazwyczaj jest najmlodsze w klasie, ostatnie robi prawojazdy, ostatnie legalnie moze sie napic.
    Mimo ze nie jestem z grudnia wiem jak to jest miec przerabane na tym punkcie.

    Ja tez jestem mega niecierpliwa, staram sie 2 miesiace i bym chciala juz i koniec, ale ja tak mam nze wszytskim. To przez to ze cale zycie mialam to co chcialam kiedy chcialam, jak by ktos mnie zmusil do czekania to bym chyba rozerwala na kawalki. A tu nagle starania i nie jest tak latwo :p

    Z moich kolezanek zadna nie jest jeszcze w ciazy, ale zadna nie chce.
    W moim otoczeniu tez wszyscy plodni jak kroliki. Ani brat ani siostra ani rodzice nie starali sie dluzej niz jeden cykl, kazdy tez ma jedno dziecko z wpadki - to sie nazywa plodnosc.
    Jedyna osoba z problemami to moja kuzynka ktora po 3 latach zdecydowala sie na invitro i jest przeszczesliwa :)

    Tak z ciekawosci: jaki jestes rocznik?
    Urodzin w grudniu nie mam więc może faktycznie nie wiem jak to jest z doświadczenia ;).

    Ja rocznik 93 ;)

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa powiem wam, że taka znajoma od mojej mamy. 43 lata i udało się zajść w ciążę. Pierwsza ciążę. Naturalnie. Naprawdę długo się starali. I mieli kilka podejść do in vitro, stymulacje, ale zawsze coś było nie tak z zarodkami. Więc u nich to jest prawdziwy cud. Termin ma na kwiecień. Także już raczej bezpieczny czas.
    Podziwiam takie kobiety, które się nie poddają i walczą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 16:59

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Urodzin w grudniu nie mam więc może faktycznie nie wiem jak to jest z doświadczenia ;).

    Ja rocznik 93 ;)

    To niewiele starsza odemnie :D

    Ja wiem z doswiadczenia ze dzieci z grudnia maja wyrzuty do rodzicow (wiem brzmi glupio bo gdyby nie dana komorka i plemnik to by ich wcale nie bylo), nie tylko ja (ja nie grudzien a koniec listopada) ale wiekszosc znajomych ze szkoly. Z wiekiem to przechodzi bo teraz to mi bez roznicy czy 20 lat skoncze w styczniu czy grudniu ale jak sie chcialo robic prawko czy na legalu pic to bylo trudniej.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z końcem grudnia a dokładnie z 27 grudnia. Jak byłam dzieckiem to zawsze mi przykro było bo każdy składał życzenia w święta a prezent dostawałam jeden. W dzień urodzin smutno. Teraz jak starsza jestem to ciężko spotkać się np ze znajomymi bo po świętach każdy zmęczony i myślami na sylwestra.

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Ja jestem z końcem grudnia a dokładnie z 27 grudnia. Jak byłam dzieckiem to zawsze mi przykro było bo każdy składał życzenia w święta a prezent dostawałam jeden. W dzień urodzin smutno. Teraz jak starsza jestem to ciężko spotkać się np ze znajomymi bo po świętach każdy zmęczony i myślami na sylwestra.

    To akurat u mnie nigdy nie bylo problemu z prezentami. Ewy dostaja prezent imieninowy oddzielnie poza wigilijnym. Dzieci z okolic dnia dziecka maja tez oddzielne prezenty.
    U mnie porblem bo w moje urodziny kazdy bawi na andrzejkach i nigdy nikt nie moze przyjsc.


    Gigi ile masz pkt? Pytam z ciekawosci jak to sie Wam podlicza. U mnie 40

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Widzę, że piszę sama ze sobą ale co tam. Mogę sobie :P

    Ovu wyświetla mi dzisiaj
    Jeśli jesteś w ciąży, to prawdopodobieństwo pozytywnego testu wynosi dziś około 35%. Termin porodu przypadałby na 1 listopada 2017.

    Mi to samo wyświetla :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Mi to samo wyświetla :)

    bo tak jak my jestes 10dpo :D
    Oczywiscie trzymam kciuki za zielona .
    Kiedy testujesz? 22 jak my?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 17:57

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam testować 23 w dniu nadejścia @ ale co tam zatestuję z wami :D w kupie raźniej :)

    Gigi lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Miałam testować 23 w dniu nadejścia @ ale co tam zatestuję z wami :D w kupie raźniej :)

    Masz 15dniowe fl? Mi ovu wyznaczylo @ na 22 wlasnie bo to bd 14dpo ;)

    Jasne ze razniej, zapraxzamy do "kupy" :'D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa no to jak 14 dzień to dzień nadejścia @ to w takim razie mam tak jak wy :P Myślałam że dzień kolejnej @ jest po tych właśnie 14 dniach. Teraz patrzę że mi też OF na 22 wyznaczyło, jakoś nie zwróciłam uwagi że to dzień wcześniej, ja sobie w takim razie źle obliczyłam i wmówiłam 23 :D

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to 22-gi jest nasz :D o ile się znowu nie pokuszę wcześniej...Mam bardzo słabą silną wolę :P

    Gigi lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam slaba, dlategpo razem uczymy sie cierpliwosci, Gigi sie dla mnie poswieca i nie idzie na bete wczesniej bo ja nie mam jak, wiec Ty poczekasz z nami :D
    Starania o dziecko ucza cieprliwosci, ciaza tez wiec juz teraz ta nauka nie zaszkodzi.

    Maja84, Gigi lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, a ja już nie wiem kiedy mam testować :p trochę mnie kusi jutro. Niby 12 dpo. Ale z drugiej strony rozsądek podpowiada poniedziałek!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hmm, a ja już nie wiem kiedy mam testować :p trochę mnie kusi jutro. Niby 12 dpo. Ale z drugiej strony rozsądek podpowiada poniedziałek!

    Poczekaj, dzidzia nie ucieknie, a wieksza szansa na + ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hmm, a ja już nie wiem kiedy mam testować :p trochę mnie kusi jutro. Niby 12 dpo. Ale z drugiej strony rozsądek podpowiada poniedziałek!
    Testuj w poniedziałek bo już bedą dwie tłuste krechy <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwości i do poniedziałku dotrwasz a tam będą dwie kreseczki ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi, bo już głupieję. Czy to mogło być zagnieżdżenie? Wczoraj, czyli w 4dpo (wg OvuFriend, a wg mnie 5dpo)miałam spadek temperatury (dzisiaj też). Wczoraj bolało mnie bardzo podbrzusze, tak jak zawsze mnie boli dzień przed okresem. Ale do okresu ponad tydzień jeszcze... Do tego śluz wczoraj jakby wodnisty ale kremowy (jak krem z filtrem ;-P ). A dzisiaj mam dziwną szyjkę. Jakaś taka większa, bankowo zamknięta (choć miesiąc temu po owulacji niby była zamknięta, ale nie aż tak). Taka dziwna ta szyjka. Takiej jeszcze nie miałam.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to poczekam :) będę wyszukiwać objawów dzień dłużej :p

    Ja dziś też wsadziłam palucha do środka i jak zwykle się zdezorientowałam :p bo poczułam opuszkiem coś twardego, ale nie wiem co to było :p może i szyjka.. Ale twardziutka faktycznie jak nos :p i średnio wysoko, bo specjalnie się nie natrudziłam, by ją sięgnąć ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ