X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam jednak upuścić trochę krwi i zrobiłam beta HCG i progesteron przy okazji :)
    Wyniki niestety jutro dopiero.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie jakes przeczucia/objawy jeszcze przed wykonaniem testu i przeczuwacie ze to musi byc ciaza?

  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde, dziewczyny!
    Wyników bety nie mam jeszcze, ale za to jest prolaktyna...

    No raczej nie mam najmniejszych szans na ciążę, wynik 1987 mIU/l przy normie 102 - 496...

    No to klops :( dobrze, że jutro rano mam wizytę u endo :(

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Dziewczyny czy macie jakes przeczucia/objawy jeszcze przed wykonaniem testu i przeczuwacie ze to musi byc ciaza?

    Chyba nie ma czegoś takiego.. może nam się wydawać. Ale 100% to jest jak test albo HCG potwierdzi.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibis witaj tes jestem tu nowa. Dzis kupipam 6 testow od jutra codziennie i w pon beta :) ja ciagle mam z tylu glowy ze to ten cykl....i sie cholernie boje rozczarowania

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 20 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do Was na kilka dni. Ja na ten cykl i poprzedni odpuściłam kompletnie starania, ale od tygodnia dziwnie się zachowuje i chyba teścik mnie nie ominie. Albo to ciąża albo anemia, mam taki helikopter jakbym była pod wpływem alk cały czas. Do tego bóle głowy. Pamiętam ,że w biochemicznej też tak miałam. Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie. Innych objawów mam więcej, ale nie biorę pod uwagę, bo co miesiąc je mam tylko w różnym natężeniu. :)

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Dziewczyny czy macie jakes przeczucia/objawy jeszcze przed wykonaniem testu i przeczuwacie ze to musi byc ciaza?

    Ja zawsze mam :D a co do wyniku to loteria, albo biel vizira albo jakiś bladzioch , który nic nie znaczy u mnie :D Oczywiście nadzieja jest zawsze :D

    Ja już chyba przeszłam przez wszystkie etapy starania (smutek, złość, zazdrość, nawet się obraziłam kiedyś na testy, bo innym pokazują, a mi nie :D ) W końcu zrozpaczona odpuściłam, a teraz od nowa ta nadzieja :)

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja siedzę i serce mi wali tak, że nie tylko je czuję ale i słyszę..
    JEST DRUGA KRESKA!!! pojawiła się od razu. Nie jakaś wypasiona, ale jest!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f00e8d91d026.jpg

    Zdjęcie zrobione po 4 minutach.

    Kaczorka cudna wiadomość! Gratulacje z całego serca!!!!

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka24 tyle testow kupilas hehe :-D zycze samych pozytywnych ;-) a ja wlasnie nie wiem czy wg kupowac bo mam objawy takie jak co miesiac na okres czyli bolace piersi i od paru dni ciagnie mnie w dole brzucha i dodatkowo pobolewa...takze chyba bedzie ten znenawidzony okres ...a jak sie teraz nie uda to maz sie zalamie a poza tym jest za granica i dopiero wraca gdziesw polowie kwietnia i to na pare dni takze jak cos to kolejne starania dopiero gdzies w wakacje :-(

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dodatku mam jeszcze nadżerke ktora moze utrudniac zajscie w ciaze... Gdybym byla w ciazy wyleczylabym ja po porodzie a jezeli nie bede w ciazy to ja wylecze teraz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    Kaczorka gratulacje, ale Ty masz farta!
    ja wczoraj byłam poznać nowego członka rodziny -bratu urodził się synek... no zakochałam się w nim, jest taki słodki.... także wieczorem się staraliśmy o takiego :P przez cały tydzień nie odpuszczamy, a ja nie mierzę temperatur, i dobrze mi z tym, w drugiej połowie nie będę się tak stresowała przynjamniej.

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że to nie ten watek, i glupio, ze miedzy pieknymi zdjeciami drugich kresek zadaje takie pytanie, ale jakoś z Wami mi najswobodniej. Mam pytanie do tych, które miały łyżeczkowanie. Jaka była Wasza pierwsza @ po zabiegu? Czekałam na nią z utęsknieniem, w piątek byłam przeszczesliwa, że przyszła, równy miesiąc po. Od soboty leci ze mnie konkretnie, tak obfitego krwawienia nie miałam nigdy, czytałam, że może być niestandardowe to krwawienie, ale żeby aż tak? Marzyłam po cichu, że będę się zapisywać na wiosenne testowanie, a tymczasem zaczynam się niepokoić, czy mój lekarz pozwoli mi na majowe...

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dziewczyny wiem, że to nie ten watek, i glupio, ze miedzy pieknymi zdjeciami drugich kresek zadaje takie pytanie, ale jakoś z Wami mi najswobodniej. Mam pytanie do tych, które miały łyżeczkowanie. Jaka była Wasza pierwsza @ po zabiegu? Czekałam na nią z utęsknieniem, w piątek byłam przeszczesliwa, że przyszła, równy miesiąc po. Od soboty leci ze mnie konkretnie, tak obfitego krwawienia nie miałam nigdy, czytałam, że może być niestandardowe to krwawienie, ale żeby aż tak? Marzyłam po cichu, że będę się zapisywać na wiosenne testowanie, a tymczasem zaczynam się niepokoić, czy mój lekarz pozwoli mi na majowe...

    Moja pierwsza @ wystąpiła dokładnie 6 tyg po zabiegu i była przerażająco obfita do tego stopnia,że nie nadążałam podpasek zmieniać.Wręcz przeciekały po pół godzinie.Gdybym wiedziała,że tak bedzie to kupiłabym te poporodowe podpaski bo te zwykłe to jak chusteczki były...Bałam sie,że jakiejś anemii sie nabawie więc suplementowałam się żelazem i dietą bogata w magnez.Niestey miałam takie miesiaczki 3 cykle...Wszystko było ok.Z tego co czytałam na necie to własnie dużo dziewczyn miało takie obfite miesiączki.Powodzenia,bedzie dobrze !

    Sarna84 lubi tę wiadomość

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja siedzę i serce mi wali tak, że nie tylko je czuję ale i słyszę..
    JEST DRUGA KRESKA!!! pojawiła się od razu. Nie jakaś wypasiona, ale jest!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f00e8d91d026.jpg

    Zdjęcie zrobione po 4 minutach.

    Piekna wyrazna kreska-serdeczne gratulacje !!

    ps.teraz obczajam Twój wykres doszukując się jak tu sobie pomóc w nastepnym cyklu ;)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Moja pierwsza @ wystąpiła dokładnie 6 tyg po zabiegu i była przerażająco obfita do tego stopnia,że nie nadążałam podpasek zmieniać.Wręcz przeciekały po pół godzinie.Gdybym wiedziała,że tak bedzie to kupiłabym te poporodowe podpaski bo te zwykłe to jak chusteczki były...Bałam sie,że jakiejś anemii sie nabawie więc suplementowałam się żelazem i dietą bogata w magnez.Niestey miałam takie miesiaczki 3 cykle...Wszystko było ok.Z tego co czytałam na necie to własnie dużo dziewczyn miało takie obfite miesiączki.Powodzenia,bedzie dobrze !

    Dzięki Kochana za odp., no niby przed @ naczytałam się opinii, że może być grubo, ale sytuacja mnie przerosła, od 3 dni zmieniam podpaske co godz max dwie, zniszczyłam w nocy nowy materac, wczoraj podłożyłam podkład poporodowy, który mi został z czasów porodu 3 lata temu. Teraz jakby ktoś nieco kurek przykrecil na szczescie, czy mimo tak intensywnych @ podjęłas starania jeszcze zanim się unormowaly?

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam pytanie do Was jako do ekspertów ;) 1 lutego dostałam okresu (3 dni krwawienia, 4 tylko taki brudny śluz), 8 i 10 lutego kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Według moje aplikacji okresowej na telefonie dni płodne miała 10-17 lutego, ale… no właśnie, ale! Mam wrażenie, że owulacja i dni płodne w tym miesiącu przyszły znacznie wcześniej (zawsze miałam cykle regularnie co 28 dni). Od 6 dc mega ochota na seks, śluz płodny, temperatura wyższa niż zwykle, teoretycznie 15 lutego powinnam mieć owulacje, tymczasem od 14 lutego nastąpiły dni suche :p Czy mogę być w ciąży? Myślicie, że mogę już wykonać test?

    mjvyi09k1yghelay.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dzięki Kochana za odp., no niby przed @ naczytałam się opinii, że może być grubo, ale sytuacja mnie przerosła, od 3 dni zmieniam podpaske co godz max dwie, zniszczyłam w nocy nowy materac, wczoraj podłożyłam podkład poporodowy, który mi został z czasów porodu 3 lata temu. Teraz jakby ktoś nieco kurek przykrecil na szczescie, czy mimo tak intensywnych @ podjęłas starania jeszcze zanim się unormowaly?
    O to kiedy się starać po lyzeczkowaniu najlepiej spytać gina po kontrolnym usg. To dość osobnicza sprawa.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zaglądam i patrz czy żadna się nie pokusiła na wczesniejsz etestowanie a tu echo ;-) zostawiam Wam milusi foto... o wizycie chyba nie będę opowiadac bo w życiu jak zyje nie trafiłam na takiego snoba :-p

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eea2a69826b2.jpg

    Asik84, KateHawke, Gigi, Pauline89, Sept, Kamelkowo lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Kurcze zaglądam i patrz czy żadna się nie pokusiła na wczesniejsz etestowanie a tu echo ;-) zostawiam Wam milusi foto... o wizycie chyba nie będę opowiadac bo w życiu jak zyje nie trafiłam na takiego snoba :-p

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eea2a69826b2.jpg


    Śliczny pęcherzyk:))) co sie stało? CzyZbys trafiła na fachowca ginekologa?:)))

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Śliczny pęcherzyk:))) co sie stało? CzyZbys trafiła na fachowca ginekologa?:)))
    Hahaha... Cudny fachowiec :-P normalnie USG zrobił mi w takim tempie ze tampona bym nie zdazyla se zaaplikować haha :-p po czym odrzekl 5/6tydz ciepnal zdjęciem i papa... gdybym nie zapytala to by nie powiedział kiedy nastepna wizyta... Kolezance odmlodzil ciaze o 3tyg... wlasnie lezy na oddziale w 34tc z rozpoznaniem przedwczesnego porodu :-( wróciłybyście do takiego gina???

    KateHawke lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ