X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że w nocy jak spać nie mogłam to wyobrazalam sobie jak by to było zobaczyć dwie kreski na teście, jak mąż zareaguje czy wytrzymam chociaż jeden dzień zanim powiem rodzinie itp... Ehh jeszcze tylko kilka dni a potem ten dylemat zniknie :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 u mnie też byla w pjerwszej ciazy druga blada kreska i nawet jezeli jest blada to oznacza ciaze takze gratulacje :-) a teraz w piatek/sobote testuje bo chyba ze okres dostane bo okropnie mnie boli brzuch...takze juz powoli trace nadzieje kusi mnie zebym dzis kupila test ale i tak zapewne 2 kreska sie nie ukaze...

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia - a czemu HCG Total? A nie beta HCG?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje! :) Mam nadzieje, że i u mnie chociaż bladzioch wyjdzie :D Od wczoraj tez czuje jakby mnie coś brało, zimno i gorąco na przemian, w koścach mnie łamie, spać się chcę, jakoś tak grypowo....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    Kasia1111 u mnie też byla w pjerwszej ciazy druga blada kreska i nawet jezeli jest blada to oznacza ciaze takze gratulacje :-) a teraz w piatek/sobote testuje bo chyba ze okres dostane bo okropnie mnie boli brzuch...takze juz powoli trace nadzieje kusi mnie zebym dzis kupila test ale i tak zapewne 2 kreska sie nie ukaze...


    Oj nawet nie wiesz jak milo slyszec takie slowa :) tez mam taka nadzieje, na poczatku myslalam ze sie pomylil test bo jak kupilam jeszcze kolejny ale juz ta czulosc to 25 byla, to praktycznie nic nie wykazal a tamte o tej czulosci 10 wszystkie blade kreski to az poprostu no nie wiem jak to uczucie opisac :) nie dziekuje zeby jeszcze nie zapeszac :P mnie tez pobolewal brzuch caly czas jak na okres a tu jednak test co innego mowi :) takze nie trac nadzieji nawet :) poki nie dostalas @ nic nie jest stracone :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 13:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kasia - a czemu HCG Total? A nie beta HCG?


    Ten test tez potrafi wykazac czy sie jest w ciązy a wtedy bylam tak przejeat ze nawet nie zwrocilam uwagi na to :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    Gratuluje! :) Mam nadzieje, że i u mnie chociaż bladzioch wyjdzie :D Od wczoraj tez czuje jakby mnie coś brało, zimno i gorąco na przemian, w koścach mnie łamie, spać się chcę, jakoś tak grypowo....

    Nie ma co sie zalamywac przedwczesnie :)

  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie @ nie ma, więc cień nadziei jest :) Szczególnie mam nadzieje, bo wszystkie znaki na niebie ( kalendarzyki dni płotdnych etc. :) ) pokazały, że miałam wtedy owulacje, ewentualnie dzień wcześniej, więc staram sie być dobrej myśli, no ale wiadomo w życiu wychodzi różnie :) Martwie się również tym, że przez karmienie piersią mogę mieć problemy z zajściem w ciążę

  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wlasnie to zalezy od czulosci testu jezeli na tych czulszych testach pokazuje druga slaba kreske to oznacza ze to mala ciaza :-) a wiesz ja juz znam swoje cialo i tak czuje ze okres tuz tuz :-( chociaz fakt w pierwszej ciazy to tez ciagle bolal mnie bezuch jak na okres a okresu nie dostalam hehe

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, jakie to jest irytujące. albo niech ta @ przyjdzie i mnie nie denerwuje, albo niech w ogóle nie przychodzi. boję się robić drugiego testu bo jak będzie jedna krecha to się rozpłacze :/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    A no wlasnie to zalezy od czulosci testu jezeli na tych czulszych testach pokazuje druga slaba kreske to oznacza ze to mala ciaza :-) a wiesz ja juz znam swoje cialo i tak czuje ze okres tuz tuz :-( chociaz fakt w pierwszej ciazy to tez ciagle bolal mnie bezuch jak na okres a okresu nie dostalam hehe


    NO na poczatu sie podlamala bo myslalam ze pomylil sie ten pierwszy a drugi juz ze nie jestem w ciazy mowi ale doczytalam sie o czulosci i moze faktycznie jest to tak wczesna ciaza ze poprostu tamten nie mogl wykazac nic :) ja swoje cialoo tez znam i bole takie same tyle ze niby wiecej nie pilam na noc a 3 razy w nocy siusiu musialam i ten bol piersi co mi sie nigdy nie zdazalo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    Narazie @ nie ma, więc cień nadziei jest :) Szczególnie mam nadzieje, bo wszystkie znaki na niebie ( kalendarzyki dni płotdnych etc. :) ) pokazały, że miałam wtedy owulacje, ewentualnie dzień wcześniej, więc staram sie być dobrej myśli, no ale wiadomo w życiu wychodzi różnie :) Martwie się również tym, że przez karmienie piersią mogę mieć problemy z zajściem w ciążę


    JA wiedzialam te dzieki kalendarzykowie kiedy mialam owuulacje bo mam regularne cykle i zawsze wtedy mam okropne bole podbrzusza takze moglam przewidzec kiedy bedzie, to pierwszy cykl moich staran i jak jednak nie daj Boze nie wyjdzie to az sie poplacze :(

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Powiem wam że w nocy jak spać nie mogłam to wyobrazalam sobie jak by to było zobaczyć dwie kreski na teście, jak mąż zareaguje czy wytrzymam chociaż jeden dzień zanim powiem rodzinie itp... Ehh jeszcze tylko kilka dni a potem ten dylemat zniknie :)

    Ja jak nie moge spac to mysle o tym jak mieszkanie przemebluje (mieszkam sama a tu wprowadz faceta i dziecko), o nocnym wstawaniu (mysle pozytywnie, chociaz wiem ze wtedy juz bede miala dosc), co kupie, jak sobie bede radzic z zajeciami (z dzieckiem przy cycu glupio isc na wyklad). Ale nie myslke ze strachem tylko szczeliwa.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym zagnieżdżeniem. Tak rozbieżne informacje czytam na necie, że głowa boli.
    Bo wiadomo, że zagnieżdżenie może być między 4 a 14 dniem od owu, zależnie od jakichś tam czynników.
    Załóżmy że moje zagnieżdżenie było 4-5dpo.
    I teraz pytania :-D
    Czy zagnieżdżenie odbyło się w tym spadku?
    Czy po tak wczesnym zagnieżdżeniu testy czy też beta może wychodzić wcześniej, czy też niezależnie od tego musi minąć przynajmniej te 12 dni od owulki?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, u mnie nici z jutrzejszego testowania, jednak dla mnie to nie będzie szczęśliwa środa. Dziś temperatura drastycznie spadła, brzuch pobolewa coraz bardziej, więc wstrętna @ jest już za rogiem :( Zastanawia mnie tylko teraz co to była za krew w śluzie kilka dni temu. I zaczynam się martwić.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He no wlasnie kazdy ma inne objawy :-) a ja natomiast przed okresem mam tak ze mnie piersi okropnie bola i tak jest i teraz i mam slabe nadzieje a najgorsze jest to czekanie :-( w piatek/sobota w kalendarzyk pokazuje ze bedzie okres...a z mezem staralismy sie o dziecko w dni plodne ktore poznalam po ciagnacym sie sluzie i bolu jajnikow chociaz to juz jest 3 cykl staran...moj maz to juz sie chyba zalamie jak sie nie uda :-( on to taki juz jest niecierpliwy hehe ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym zagnieżdżeniem. Tak rozbieżne informacje czytam na necie, że głowa boli.
    Bo wiadomo, że zagnieżdżenie może być między 4 a 14 dniem od owu, zależnie od jakichś tam czynników.
    Załóżmy że moje zagnieżdżenie było 4-5dpo.
    I teraz pytania :-D
    Czy zagnieżdżenie odbyło się w tym spadku?
    Czy po tak wczesnym zagnieżdżeniu testy czy też beta może wychodzić wcześniej, czy też niezależnie od tego musi minąć przynajmniej te 12 dni od owulki?


    Wydaje mi sie choc nie jestem pewna ze lepiej zeby ten czas minal bo wynik jest wtedy wiarygodny a wczesniej moze tak naprawde nie do konca wyjsc wiarygodny, ale moze ktoras zna sie na tym lepiej :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibiś wrote:
    He no wlasnie kazdy ma inne objawy :-) a ja natomiast przed okresem mam tak ze mnie piersi okropnie bola i tak jest i teraz i mam slabe nadzieje a najgorsze jest to czekanie :-( w piatek/sobota w kalendarzyk pokazuje ze bedzie okres...a z mezem staralismy sie o dziecko w dni plodne ktore poznalam po ciagnacym sie sluzie i bolu jajnikow chociaz to juz jest 3 cykl staran...moj maz to juz sie chyba zalamie jak sie nie uda :-( on to taki juz jest niecierpliwy hehe ;-)


    Oj tak czekanie jest okrpne :( najgorzej to czekac. ja jak czekalam na okres to myslalam ze zwariuje, a jeszcze dzis czekam na te wyniki to o matko :( mam nadzieje ze ktoras mi doradzi pozniej z wynikami jakby nie do konca dala rade odczytac lub nie byla pewna :)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja jak nie moge spac to mysle o tym jak mieszkanie przemebluje (mieszkam sama a tu wprowadz faceta i dziecko), o nocnym wstawaniu (mysle pozytywnie, chociaz wiem ze wtedy juz bede miala dosc), co kupie, jak sobie bede radzic z zajeciami (z dzieckiem przy cycu glupio isc na wyklad). Ale nie myslke ze strachem tylko szczeliwa.

    Ja mam pusty pokój w mieszkaniu bo jak się wprowadziliśmy to celowo tego nie wykonczylismy żeby było dla dziecka no ale minęło 3 lata i ten pusty pokój mnie dobija... Ale fakt już wiele razy myślałam jak go urzadze no i jak przyjdzie co do czego to pewnie i tak zrobię inaczej niż planowalam

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo tak czekanie jest najbardziej meczace :-( a jak to jest u was dziewczyny z mierzeniem temperatury bo ja jestem w tym zelona:-P

‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ