X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja wiem ze mój mózg lubi ze mnie jaja sobie robić dlatego też cieszę się że jestem w tym czasie gdzie jeszcze mam nadzieję :) ale fakt że w poprzednim cyklu wiedziałam że nie ma szans na ciąże to przyszła @ z zaskoczenia dwa dni wcześniej więc ta małpa też jest złośliwa :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wiem co czujesz. Też miałam słabe przyrosty. W tej ciąży zrobiłam już 3 bety i dzisiaj zrobilam 4. I cały czas jest lęk ze przestanie dobrze przyrastać. A najgorsze jest to że dobry przyrost i tak nie gwarantuje prawidłowej ciąży do końca.
    Co do fioletowej strony to mówiłam Wam że tu fajniej ;-)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Tinusia wiem co czujesz. Też miałam słabe przyrosty. W tej ciąży zrobiłam już 3 bety i dzisiaj zrobilam 4. I cały czas jest lęk ze przestanie dobrze przyrastać. A najgorsze jest to że dobry przyrost i tak nie gwarantuje prawidłowej ciąży do końca.
    Co do fioletowej strony to mówiłam Wam że tu fajniej ;-)

    Spokojnie, dziewczyny pamietajcie ze mozecie sobie i dzidzi zaszkodzic takim stresem.

    A co do filoetowej, mnie od tego koloru boli glowa :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej u mnie cisza z objawami na @ czy na jej brak. Organizm się chyba jeszcze nie obudził, bo nie spałam chyba do 3 nad ranem masakra...
    Wy już jutro testujecie a ja jeszcze kilka dni e niepewności ale powiem wam że to chyba najradosniejsze dni w miesiącu dla mnie hehe :) potem rozczarowanie jest ale kółka dni później znowu rodzi się nadzieja :)


    Ja tak samo podchodzę do tematu. Teraz zyje nadzieja, ze może, może...i już sama ta nadzieja sprawia ze jest banan na twarzy:)
    A nawet jak się nie uda, to zaraz po @ humor wraca:)
    Kiedy testujesz? Ja planowałam wstępnie we wtorek za tydzień, ale nie wiem czy tyle czasu wytrzymam :P

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze też myślałam o tym co przezywacie dziewczyny i o ile ja teraz tylko czekam na dwie kreski ale bez innego większego stresu, tak pomyślałam że gdyby okazało się że jestem w ciąży to chyba fo mojego gin chodzilabym co tydzień sprawdzać czy jest wszystko ok, no a poza tym u nas od strony męża jest obciążenie genetyczne chorobami i tego też Sue strasznie boję

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja tak samo podchodzę do tematu. Teraz zyje nadzieja, ze może, może...i już sama ta nadzieja sprawia ze jest banan na twarzy:)
    A nawet jak się nie uda, to zaraz po @ humor wraca:)
    Kiedy testujesz? Ja planowałam wstępnie we wtorek za tydzień, ale nie wiem czy tyle czasu wytrzymam :P

    No ja mam mieć @ w sobotę ale myślałam o testowaniu w poniedziałek i obym wytrzymała bo nie tyle @ mnie dobija co widok jednej kreski więc obym dala rade wytrzymać

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Chyba przez smsa :P On jest ponad 2k km odemnie :(
    Co to 2km ? poranny joging ;-) jakby był 200,ooo to już problem :-p

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2k=2000 :)

    innamorata88, LilyEvans, Bocianiątko, Pauline89 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki bertha za wytlumaczenie za mnie ;)
    Wybacz Anuska ale takie przyzwyczajenie spowodowane wiekiem ;p

    Anuśka19, Pauline89 lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa :) Dopiero zaczynam z mierzeniem temperatury itp :) W piątek robię kolejny już test i mam nadzieję na dwie kreseczki :) Czy któraś z Was zaszła bez problemu w ciążę przy karmieniu piersią starszaka? Pozdrawiam!

    panazuzanna lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moja koleżanka zaszła bez problemu w ciąże jak karmiala nawet zaskoczona była że jest e ciąży haha
    A mi dziś wyskoczył syf już drugi w ciągu ostatnich dni a ja nigdy nie mam żadnych jak już się zdaza to raz na kilka miesięcy i to jeden hehe ahh ten mój organizm. Aha dodam że nawet w okresie dojrzewania nie miałam pryszczy,

    I jak tu nie zwariować? :-)

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    Witam, jestem tu nowa :) Dopiero zaczynam z mierzeniem temperatury itp :) W piątek robię kolejny już test i mam nadzieję na dwie kreseczki :) Czy któraś z Was zaszła bez problemu w ciążę przy karmieniu piersią starszaka? Pozdrawiam!

    Moze nie ja ale moja bratowa zaszla karmiac, mala wtedy miala pol roku :)

    Tak w ogole to czesc :D
    Chcesz nam cos wiecej o sobie powiedziec?
    Zycze pozytywnego testu.

    Edit moja siostra tez tylko mloda miala 8-9miesiecy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 10:27

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a że mnie @ chyba sobie jaja robi. Pierwszy dzień mocne plamienie, ale tak że jedna podpaska by wystarczyła na cały dzień. Wczoraj krwawienie ale bez szału. Rano średnie a popołudniu bardzo lekkie a dziś już tylko kilka kropel... Do tego gdzis tempka trochę skoczyła. Chyba zaraz zwariuje :/

    Nie mówię o tym, że przylazła 9dpo :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 10:31

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesuuuu tak mi sie nie chcoalo ale zwleklam ta dupe na progesteron rano. I z glowy.
    My dzis nieszczegolny dzien bo pogrzeb dziadka mojego meza....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny a że mnie @ chyba sobie jaja robi. Pierwszy dzień mocne plamienie, ale tak że jedna podpaska by wystarczyła na cały dzień. Wczoraj krwawienie ale bez szału. Rano średnie a popołudniu bardzo lekkie a dziś już tylko kilka kropel... Do tego gdzis tempka trochę skoczyła. Chyba zaraz zwariuje :/

    Nie mówię o tym, że przylazła 9dpo :/

    Moze jednak mialas silniejsze plamienie implantacyjne?

    Mycha moje kondolecje, bardzo wspolczuje

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam synka, obecnie ma 2 lata i 2 miesiące, no i za nic w świecie nie chcę zrezygnować z karmienia :) Jego drugie urodziny to był przełom dla mnie i męża i stwierdziliśmy, że chcemy drugie maleństwo. Od początku chcieliśmy dwoje dzieci i myślimy, że to już 'ten czas' :) Gdybym jakimś cudem zaszła teraz w ciąże, to syn miałby 3 lata jakbym urodziła, także powinnam sobie poradzić :D Dopiero zaczeliśmy starania o dzidzię, także jestem dobrej myśli, wczoraj robiłam test ( już nie mogłam wytrzymać :) ) i wyszedł negatywny, ale to dopiero 10 dni od domniemanego zapłodnienia, także wybaczam :) Kolejny test mam zamiar zrobić w piątek i wtedy powinno być już wiadomo co i jak :) Oczywiście tak sie nastawiłam, że mam połowe objawów wczesnej ciąży, a mąż się ze mnie śmieje, że jeszcze troche i na porodówke będę jechać, no ale co zrobić :)

  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny a że mnie @ chyba sobie jaja robi. Pierwszy dzień mocne plamienie, ale tak że jedna podpaska by wystarczyła na cały dzień. Wczoraj krwawienie ale bez szału. Rano średnie a popołudniu bardzo lekkie a dziś już tylko kilka kropel... Do tego gdzis tempka trochę skoczyła. Chyba zaraz zwariuje :/

    Nie mówię o tym, że przylazła 9dpo :/


    A może to nie miesiączka ? ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Jesuuuu tak mi sie nie chcoalo ale zwleklam ta dupe na progesteron rano. I z glowy.
    My dzis nieszczegolny dzien bo pogrzeb dziadka mojego meza....


    Przykro mi, moje kondolencje. :(

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri3 wrote:
    Mam synka, obecnie ma 2 lata i 2 miesiące, no i za nic w świecie nie chcę zrezygnować z karmienia :) Jego drugie urodziny to był przełom dla mnie i męża i stwierdziliśmy, że chcemy drugie maleństwo. Od początku chcieliśmy dwoje dzieci i myślimy, że to już 'ten czas' :) Gdybym jakimś cudem zaszła teraz w ciąże, to syn miałby 3 lata jakbym urodziła, także powinnam sobie poradzić :D Dopiero zaczeliśmy starania o dzidzię, także jestem dobrej myśli, wczoraj robiłam test ( już nie mogłam wytrzymać :) ) i wyszedł negatywny, ale to dopiero 10 dni od domniemanego zapłodnienia, także wybaczam :) Kolejny test mam zamiar zrobić w piątek i wtedy powinno być już wiadomo co i jak :) Oczywiście tak sie nastawiłam, że mam połowe objawów wczesnej ciąży, a mąż się ze mnie śmieje, że jeszcze troche i na porodówke będę jechać, no ale co zrobić :)


    Dokładnie Cię rozumiem,ja gdybym teraz zaszła to moja córka przy narodzinach braciszka lub siostrzyczki miałaby 4 lata. Ale od września wyrusza do przedszkola. Ja też widzę u siebie co miesiąc objawy na ciąże. To jest pierwszy miesiąc gdzie odpuściłam trochę psychicznie,ale czym bliżej do daty @ i testowania to chciałabym już teraz wiedzieć ;) niestety też muszę jeszcze poczekać ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej moja koleżanka zaszła bez problemu w ciąże jak karmiala nawet zaskoczona była że jest e ciąży haha
    A mi dziś wyskoczył syf już drugi w ciągu ostatnich dni a ja nigdy nie mam żadnych jak już się zdaza to raz na kilka miesięcy i to jeden hehe ahh ten mój organizm. Aha dodam że nawet w okresie dojrzewania nie miałam pryszczy,

    I jak tu nie zwariować? :-)


    Możemy sobie rękę podać, hehe. Ja dzisiaj rano obudziłam się z bólem karku,ale jakimś takimi dziwnym. Macam, patrze, a tam pryszcz- kolos. Szczescie ze to nie na twarzy, hehe;-)
    Ja planowo @ mam mieć w niedziele i tez wolę zaczekać z testowaniem, mam to samo- jeda k recha zalamuje mnie bardziej niż krwawy widok :p

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ