X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze coś się ze mną dzieje, pisałam wiadomość i zamiast wyślij to klikenalm anuluj masakra!
    Ja zjadłam na śniadanie tosty i tak mnie muli że musiałam wziąść orbitke żeby nie iść do wc, i jeszcze te uderzenia gorąca mam dziś masakra w tym cyklu będę mieć chyba mega @ bo już miałam wysokie ciśnienie i puls wysoki w niedziele wczoraj zgage i ból brzucha a dziś to masakra ja wiem ze zgage i ból mogłam sobie "wmówić" ale mdłości są dużo później więc nigdy tego nie szukałam u siebie, a może ta pogoda taka okropna jest...
    Oby do poniedziałku - nowy cykl nowe nadzieje :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny a że mnie @ chyba sobie jaja robi. Pierwszy dzień mocne plamienie, ale tak że jedna podpaska by wystarczyła na cały dzień. Wczoraj krwawienie ale bez szału. Rano średnie a popołudniu bardzo lekkie a dziś już tylko kilka kropel... Do tego gdzis tempka trochę skoczyła. Chyba zaraz zwariuje :/

    Nie mówię o tym, że przylazła 9dpo :/

    Ja miałam taką sytuację dwa cykle temu. Taka niby @ przyszla jakos w 8-9dpo. Krawienie przed dwa dni bardz lekkie, a tempka jeszcze podskakiwala. Zalozylam nowy wykres, ale chyba w 2-3 dc jeszcze test ciążowy robiłam, bo wierzyc mi się nie chciało, ze to normalna @. Niestety jedna krecha była, a temperatura raczyla spaść dopiero po zakończonej @. Od tej pory mam już tak, że przed @ tempeka mi prawie nie spada, albo tylo nieznacznie trzyma się dość wysoko przez cały czas krawienia i dopiero w 5-6 dpo spada.

    Ale oczywiście u Ciebie może być zupełnie inaczej, może to jednak nie @:) Czego Ci bardzo życzę:-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, w prawdzie ja już w lutym testowałam w 12dpo i wyszedł bladzioch, ale @ jeszcze nie ma i jeśli nie będzie jej jeszcze trochę to chyba znów zatestuję. wynik proga miałam w 23dc- 38,4ng/ml więc całkiem spoko. z tym że bolały mnie przy tym strasnie piersi, taki pms powiedzmy. ten ból utrzymywał się 21-25dc, teraz jest 29dc i już od 3 dni nic mnie nie boli i pms przeszedł. czy myślicie, że jak takie objawy mi przeszły to jest jeszcze jakiś cień nadziei? pytam, bo staramy się już bardz\o długo i tracę nadzieję :/

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    dziewczyny, w prawdzie ja już w lutym testowałam w 12dpo i wyszedł bladzioch, ale @ jeszcze nie ma i jeśli nie będzie jej jeszcze trochę to chyba znów zatestuję. wynik proga miałam w 23dc- 38,4ng/ml więc całkiem spoko. z tym że bolały mnie przy tym strasnie piersi, taki pms powiedzmy. ten ból utrzymywał się 21-25dc, teraz jest 29dc i już od 3 dni nic mnie nie boli i pms przeszedł. czy myślicie, że jak takie objawy mi przeszły to jest jeszcze jakiś cień nadziei? pytam, bo staramy się już bardz\o długo i tracę nadzieję :/


    Dopóki nie ma @ nadzieja jest zawsze ;) a może zrób sobie bete,wtedy wynik masz wiarygodny ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Możemy sobie rękę podać, hehe. Ja dzisiaj rano obudziłam się z bólem karku,ale jakimś takimi dziwnym. Macam, patrze, a tam pryszcz- kolos. Szczescie ze to nie na twarzy, hehe;-)
    Ja planowo @ mam mieć w niedziele i tez wolę zaczekać z testowaniem, mam to samo- jeda k recha zalamuje mnie bardziej niż krwawy widok :p

    No ja to za duże nadzieje mam w tych testach zawsze oglądam milion razy, raz nawet widziałam cień cienia haha i po chwili do mnie dotarło że poprostu widzę miejsce gdzie powinna być druga kreska, a poza tym płacz

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No ja to za duże nadzieje mam w tych testach zawsze oglądam milion razy, raz nawet widziałam cień cienia haha i po chwili do mnie dotarło że poprostu widzę miejsce gdzie powinna być druga kreska, a poza tym płacz

    ja też tak mam że te testy po 3 razy z kosza wyciągam..

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widziałam cień na teście, ale mąż mnie uświadomił, że to nie druga kreseczka, a po prostu moje urojenia :D Od paru dni również bolą mnie piersi, ból jest tak uporczywy, że ciężko mi się karmi synka... Nigdy przed @ nie miałam aż tak wrażliwych piersi, więc znów mam nadzieje, że to moze dzidziuś :) Jeśli chodzi o temperaturę, to mierzę ją dopiero od paru dni, wiec nie wiem jaka jest normalna dla mojego organizmu :( Aczkolwiek od paru dni utrzymuje sie na poziomie 36,9-37,2...

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    ja też tak mam że te testy po 3 razy z kosza wyciągam..

    Dlatego nie chce ich robić teraz za szybko, a najlepiej by było jeśli ma przyjść @ to żeby była w sobotę i wtedy po problemie zero stresu a jak franca przyjdzie dopiero w poniedziałek lub wtorek to będę mega zła hehe

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u was też taka kiepska pogoda? Szaro i mokro:( najchętniej poszlabym spać, wogole źle się czuję dziś :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam i czekam a wyników nie ma i nie ma.. Ja już chcę wiedzieć!! :p

    KateHawke, madzia8lenka, KasiaHaBe, Bocianiątko, Pauline89 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja czekam i czekam a wyników nie ma i nie ma.. Ja już chcę wiedzieć!! :p
    Kaczorka wyluzuj :D naprawdę wyszła piękna druga krecha, wszystko będzie super, zobaczysz! :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Kaczorka wyluzuj :D naprawdę wyszła piękna druga krecha, wszystko będzie super, zobaczysz! :)

    Ale ja się nie stresuję :p tylko ciekawa jestem :D

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ale ja się nie stresuję :p tylko ciekawa jestem :D


    A ile dpo zrobiłaś Kochana test? ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    A ile dpo zrobiłaś Kochana test? ;)

    13 dpo. Krecha wyraźna, więc pewnie dzień wcześniej też by wyszła. Ale nie chciałam się rozczarować ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem nowa tutaj :) Ale mamy cos spolnego, rowniez staram sie o maluszka :) @ spoznia mi sie 4 dzien juz, w tym cyklu strasznie mnie bolaly piersi co bylo dla mnie dziwne bo nigdy na okres nie bola wiec zrobilam test a zaraz po nim jeszcze dwa :P na kazdym z nich ( o czulosci 10ml) wyszla mi blada kreska, tak samo gruba ale bladziutka az nie moglam uwierzyc w to co idze, dzis bylam zrobic badanie "hcg total ilosciowy" czekam na wyniki do wieczora :) zobaczymy co wyjdzie :) oby to byl maluszek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 12:53

    Amy333, panazuzanna, E_w_c_i_a, Kamelkowo lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    13 dpo. Krecha wyraźna, więc pewnie dzień wcześniej też by wyszła. Ale nie chciałam się rozczarować ;)

    Gratuluję z całego serca :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    witam, jestem nowa tutaj :) Ale mamy cos spolnego, rowniez staram sie o maluszka :) @ spoznia mi sie 4 dzien juz, w tym cyklu strasznie mnie bolaly piersi co bylo dla mnie dziwne bo nigdy na okres nie bola wiec zrobilam test a zaraz po nim jeszcze dwa :P na kazdym z nich ( o czulosci 10ml) wyszla mi blada kreska, tak samo gruba ale bladziutka az nie moglam uwierzyc w to co idze, dzis bylam zrobic badanie "hcg total ilosciowy" czekam na wyniki do wieczora :) zobaczymy co wyjdzie :) oby to byl maluszek :)

    Czesc Kasiu milo Cie poznac :)
    Trzymam kciuki aby ta blada kreseczka byla fasolka, powodzenia
    Czekam na info o wynikach

    panazuzanna, Kasia1111 lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Katujecie się dziewczyny tymi temperaturami i szyjkami ;) odpuscie bo tylko infekcje sobie wprowadzicie
    właśnie, ja tam paluchami nie grzebie i mi dobrze z tym! :D

    LilyEvans, panazuzanna, Tinusia lubią tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Czesc Kasiu milo Cie poznac :)
    Trzymam kciuki aby ta blada kreseczka byla fasolka, powodzenia
    Czekam na info o wynikach


    Mnie rowniez jest milo poznać :) czekam do godziny 18 wtedy bede miec wyniki i ciekawa jestem co wyjdzie mam tylko nadzieje ze uda mi sie prawidlowo odczytac :) mam ogromna nadzieje ze to fasolka malenka :) narzeczony juz tak bardzo sie cieszy ze te testy cos wykazaly, dla mnietez to bylo ogromne zdziwienie ale takie pozytywne bo robilam juz wczesniej sporo testow i nawet cienia nie bylo widac a teraz taka niespozianka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 13:00

    panazuzanna lubi tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    właśnie, ja tam paluchami nie grzebie i mi dobrze z tym! :D

    No ja tez nie powinnam ale jak wiadomo ciekawosc czasem wygrywa :/ Juz obiecuje ze nie grzebie koniec.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ