Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Nie chcę nie daj Boże wyjść na jakiegoś tetryka, ale czasami aż mnie palce świerzbią, żeby wtrącić swoje trzy grosze jak czytam niektóre herezje. :P

Podziwiam,że potrafisz to zrobic w taki sposób jaki to robisz.Ja komentując niektóre wpisy po prostu nie potrafię być taka miła i wyrozumiała jak widzę,że dziewczę zachowuje się jakby miała 15 lat :/ Na posty typu czy jestem w ciązy bo boli mnie ząb nie mam juz siły :/Ja wszystko rozumiem,sama sie staram,ale kurczę czasami odczuwam tu tu na forum ovu takie nachalne wmawianie sobie objawów,ze łapie sie za głowę :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 13:08

milkaa, Tinusia, Flowwer, innamorata88, Maja84 lubią tę wiadomość

• misiak17 Ekspertka

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pozwolę się wtracic. Podczytuje Was od jakiegoś czasu i kibicuje. Sama testuje jeszcze w lutym.
    Innamorata ja mam trochę inne zdanie co do Gigi. Beta była ciążowa i pewnie spadala. Nie wiemy jaki był progesteron. Jak był niski to zaczela krwawic.Wczesne poronienie. Beta nie musi spaść do 0 żeby pojawiło się krwawienie. Nie wiemy ile beta wynosila dwa dni temu .
    Ja miałam 3 wczesne poronienia i krwawic am przy dużo wyższej becie. I spadała mi o więcej niż 10 jednostek na dzień.
    Przepraszam że tak się wtrąciłam ale takie jest moje zdanie.

Maja84 lubi tę wiadomość

Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Hej. Pozwolę się wtracic. Podczytuje Was od jakiegoś czasu i kibicuje. Sama testuje jeszcze w lutym.
    Innamorata ja mam trochę inne zdanie co do Gigi. Beta była ciążowa i pewnie spadala. Nie wiemy jaki był progesteron. Jak był niski to zaczela krwawic.Wczesne poronienie. Beta nie musi spaść do 0 żeby pojawiło się krwawienie. Nie wiemy ile beta wynosila dwa dni temu .
    Ja miałam 3 wczesne poronienia i krwawic am przy dużo wyższej becie. I spadała mi o więcej niż 10 jednostek na dzień.
    Przepraszam że tak się wtrąciłam ale takie jest moje zdanie.
    Ja też jestem weteranką w temacie i mówię jak to wygląda z mojego punktu widzenia - nie pisałam o podkrwawianiu, ale o @ rozkręconej na dobre, a ta pojawia się jak jedno i drugie spadnie (info od gin z kliniki). Poza tym Gigi nosiła się z planem wrzucenia porannego testu. Chyba, że coś przeoczyłam.
    Paulinucha87 hahaha oj gdybym miała pisać wszystko, co myślę w tym temacie to by mnie całkiem wyklęto. :D Dlatego reszta niech będzie milczeniem. ;)

Flowwer, Maja84, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • misiak17 Ekspertka

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam normalne krwawienie przy becie na pewno wyższej niż 0 ( z tego co pamiętam właśnie coś koło 30-40 ). Badanie w szpitalu gdzie trafiłam z poronieniem.

Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze powiem Wam, że jak tak czytam o tych biochemicznych ciążach i poronieniach to aż strach robić testy ciążowe... ja mam termin @ na sobote ale chyba poniedziałek- wtorek powinien być dzień kiedy przy braku @ można zrobić test ewentualnie...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 13:42

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dopiero zauważyłam że zostałam dopisana na sobote:) miło:)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    kurcze powiem Wam, że jak tak czytam o tych biochemicznych ciążach i poronieniach to aż strach robić testy ciążowe... ja mam termin @ na sobote ale chyba poniedziałek- wtorek powinien być dzień kiedy przy braku @ można zrobić test ewentualnie...

Ja właśnie tez mam termin na weekend, ale będę testować dop. we wtorek o ile @ nie przyjdzie.

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje że nie dotrwam do poniedziałku czy wtorku pewnie wtedy będzie mi się @ konczyć:)
    ale w sumie ten cykl nie załamie mnie bo jak mam iść do pracy to nawet lepiej bez ciąży bo pewnie nie podjełabym się tego stażu bez informowania pracodawcy o tym bo ja nie lubie ukrywac i potem być posądzona ze specialnie to zrobiłam, a tak to problem z głowy nie bede miala czego ukrywać :)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem łapie sie za głowę jak niektore dziewczyny planuja ciążę a nie zrobią podstawowych badań jak morfologia czy żelazo nie wspominając o innych. Niby chcą ale najtańszym kosztem byle zajść ale na tym nie polega świadome planowanie ciąży.
    Może dlatego że ja już weteranka ale od samego początku chciałam wiedzieć co i jak ;)

Karolina90, Maja84 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czasem łapie sie za głowę jak niektore dziewczyny planuja ciążę a nie zrobią podstawowych badań jak morfologia czy żelazo nie wspominając o innych. Niby chcą ale najtańszym kosztem byle zajść ale na tym nie polega świadome planowanie ciąży.
    Może dlatego że ja już weteranka ale od samego początku chciałam wiedzieć co i jak ;)

Dokladnie jestem tego samego zdania :) ale to też czasem wina lekarzy. Ja jak poszłam do gin i mówię, że chce zrobić podstawowe badania bo planuje ciąże to ona do mnie: "Ale po co,m niech Pani bierze kwas i wystarczy". A że ja jestem ogólnie trochę panikarą :P to poszłam do innego i już dostałam skierowanie na cała morfologię, hormony itd. Wiem, że nie zawsze mamy na to wpływ, ale nie darowałabym sobie, gdyby okazało się, że coś jest z moją ciążą nie tak bo czegoś nie zrobiłam, a mogłam :)

Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Podziwiam,że potrafisz to zrobic w taki sposób jaki to robisz.Ja komentując niektóre wpisy po prostu nie potrafię być taka miła i wyrozumiała jak widzę,że dziewczę zachowuje się jakby miała 15 lat :/ Na posty typu czy jestem w ciązy bo boli mnie ząb nie mam juz siły :/Ja wszystko rozumiem,sama sie staram,ale kurczę czasami odczuwam tu tu na forum ovu takie nachalne wmawianie sobie objawów,ze łapie sie za głowę :D
    Tak! Ostatnio mam wrażenie ze jestem za stara na to forum. Dużo za stara.

Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Asik84 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ma racje. Ja tez jak zaczynałam sie starać o ciąże nie robiłam badan żadnych bo lekarze twierdzili ze rok trzeba popróbować i pewnie sie uda, a sama byłam zielona w tym temacie. Po pierwszym poronieniu tsh wyszło prawie 4. Wtedy zaczęłam wszystko sprawdzac, a większość z badań na własna rękę podczytujac forum.

Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko wiecie dziewczyny na dwoje babka wróżyła, bo po pierwsze super zrobić badania i jeśli wyjdzie coś nie tak to leczymy sie i już jest super, gorzej jak badania wychodza ok, jeszcze dobrze staran nie ma a już człowiek szuka miliona innych badań, wiem sama po sobie, co z tego że moja gin mi powiedziała ze jest ok, można dla pewnośći męża zbadać, a potem mijaja miesiące (nie zbadałam męża ale to inna historia) a ciąży dalej nie ma, z planowaną ciążą wg mnie to tak, że nie pojawia się za szybko, a nie planowane spontanicznie się pojawiają i kobiety nie wyczekują dnia kiedy można zrobić test... nie wiem co lepsze...

ja kiedyś bałam się że zajdę w ciążę, ale gdybym wiedziała ze w wieku 30 lat będę wyszukiwać objawów ciąży z nadzieją że się udało, to nie zabezpieczałabym się już od 6 lat, no ale wyszło jak wyszło...

Maja84 lubi tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless dokładnie w samo sedno !

• Katik Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie padła decyzja "staramy się", odstawiłam tabletki anty i pierwszy cykl ok za to następny trwał w nieskończoność (141dni!!), więc poszłam do gin i wtedy się zaczęło. Masa badań, wyła prl zbyt wysoka i tsh więc zbijamy, i tak to trwało aż się okazało że to już prawie rok a efektów brak - więc do endo, u niego kolejne badania i to samo prl i tsh w normie ale do ciąży trzeba jeszcze zbić, kłuli mnie już tyle razy, że nie bardzo pamiętam już na co. Dostałam kolejne leki i zobaczymy co teraz.
    Jakbym wiedziała że to tak będzie wyglądać to zaraz po odstawieniu poszłabym na badania i konsultacje. Człowiek się uczy na błędach. Szkoda tylko że własnych a nie cudzych.

p19ucsqvbtkflok9.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tak! Ostatnio mam wrażenie ze jestem za stara na to forum. Dużo za stara.
    A ja jak babcia ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily tez mam pcos i totapny brak owulek i okresu bez lekow...

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wy gadacie jakie stare? Same osiemnastki tu sa :p

Flowwer lubi tę wiadomość

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, myślę, że trochę "30" tu jest :)
    A sporo już na marzec przeszło.

A ja czekam na wyniki - jeszcze chwila i powinny być..
    A im bliżej tym gorzej wytrzymać :p

Karolina90, Bajkaaa, malka, Maja84 lubią tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2017, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    tylko wiecie dziewczyny na dwoje babka wróżyła, bo po pierwsze super zrobić badania i jeśli wyjdzie coś nie tak to leczymy sie i już jest super, gorzej jak badania wychodza ok, jeszcze dobrze staran nie ma a już człowiek szuka miliona innych badań, wiem sama po sobie, co z tego że moja gin mi powiedziała ze jest ok, można dla pewnośći męża zbadać, a potem mijaja miesiące (nie zbadałam męża ale to inna historia) a ciąży dalej nie ma, z planowaną ciążą wg mnie to tak, że nie pojawia się za szybko, a nie planowane spontanicznie się pojawiają i kobiety nie wyczekują dnia kiedy można zrobić test... nie wiem co lepsze...

ja kiedyś bałam się że zajdę w ciążę, ale gdybym wiedziała ze w wieku 30 lat będę wyszukiwać objawów ciąży z nadzieją że się udało, to nie zabezpieczałabym się już od 6 lat, no ale wyszło jak wyszło...

Ja też teraz już powtarzam, że lepsza wpadka niż potem starania w nieskończoność :P ale jak to mówią Polak mądry po szkodzie :D

Flowwer lubi tę wiadomość

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego