X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Nie chcę nie daj Boże wyjść na jakiegoś tetryka, ale czasami aż mnie palce świerzbią, żeby wtrącić swoje trzy grosze jak czytam niektóre herezje. :P

    Podziwiam,że potrafisz to zrobic w taki sposób jaki to robisz.Ja komentując niektóre wpisy po prostu nie potrafię być taka miła i wyrozumiała jak widzę,że dziewczę zachowuje się jakby miała 15 lat :/ Na posty typu czy jestem w ciązy bo boli mnie ząb nie mam juz siły :/Ja wszystko rozumiem,sama sie staram,ale kurczę czasami odczuwam tu tu na forum ovu takie nachalne wmawianie sobie objawów,ze łapie sie za głowę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 13:08

    milkaa, Tinusia, Flowwer, innamorata88, Maja84 lubią tę wiadomość

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pozwolę się wtracic. Podczytuje Was od jakiegoś czasu i kibicuje. Sama testuje jeszcze w lutym.
    Innamorata ja mam trochę inne zdanie co do Gigi. Beta była ciążowa i pewnie spadala. Nie wiemy jaki był progesteron. Jak był niski to zaczela krwawic.Wczesne poronienie. Beta nie musi spaść do 0 żeby pojawiło się krwawienie. Nie wiemy ile beta wynosila dwa dni temu .
    Ja miałam 3 wczesne poronienia i krwawic am przy dużo wyższej becie. I spadała mi o więcej niż 10 jednostek na dzień.
    Przepraszam że tak się wtrąciłam ale takie jest moje zdanie.

    Maja84 lubi tę wiadomość


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiak17 wrote:
    Hej. Pozwolę się wtracic. Podczytuje Was od jakiegoś czasu i kibicuje. Sama testuje jeszcze w lutym.
    Innamorata ja mam trochę inne zdanie co do Gigi. Beta była ciążowa i pewnie spadala. Nie wiemy jaki był progesteron. Jak był niski to zaczela krwawic.Wczesne poronienie. Beta nie musi spaść do 0 żeby pojawiło się krwawienie. Nie wiemy ile beta wynosila dwa dni temu .
    Ja miałam 3 wczesne poronienia i krwawic am przy dużo wyższej becie. I spadała mi o więcej niż 10 jednostek na dzień.
    Przepraszam że tak się wtrąciłam ale takie jest moje zdanie.
    Ja też jestem weteranką w temacie i mówię jak to wygląda z mojego punktu widzenia - nie pisałam o podkrwawianiu, ale o @ rozkręconej na dobre, a ta pojawia się jak jedno i drugie spadnie (info od gin z kliniki). Poza tym Gigi nosiła się z planem wrzucenia porannego testu. Chyba, że coś przeoczyłam.
    Paulinucha87 hahaha oj gdybym miała pisać wszystko, co myślę w tym temacie to by mnie całkiem wyklęto. :D Dlatego reszta niech będzie milczeniem. ;)

    Flowwer, Maja84, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam normalne krwawienie przy becie na pewno wyższej niż 0 ( z tego co pamiętam właśnie coś koło 30-40 ). Badanie w szpitalu gdzie trafiłam z poronieniem.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze powiem Wam, że jak tak czytam o tych biochemicznych ciążach i poronieniach to aż strach robić testy ciążowe... ja mam termin @ na sobote ale chyba poniedziałek- wtorek powinien być dzień kiedy przy braku @ można zrobić test ewentualnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 13:42

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dopiero zauważyłam że zostałam dopisana na sobote:) miło:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    kurcze powiem Wam, że jak tak czytam o tych biochemicznych ciążach i poronieniach to aż strach robić testy ciążowe... ja mam termin @ na sobote ale chyba poniedziałek- wtorek powinien być dzień kiedy przy braku @ można zrobić test ewentualnie...

    Ja właśnie tez mam termin na weekend, ale będę testować dop. we wtorek o ile @ nie przyjdzie.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje że nie dotrwam do poniedziałku czy wtorku pewnie wtedy będzie mi się @ konczyć:)
    ale w sumie ten cykl nie załamie mnie bo jak mam iść do pracy to nawet lepiej bez ciąży bo pewnie nie podjełabym się tego stażu bez informowania pracodawcy o tym bo ja nie lubie ukrywac i potem być posądzona ze specialnie to zrobiłam, a tak to problem z głowy nie bede miala czego ukrywać :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem łapie sie za głowę jak niektore dziewczyny planuja ciążę a nie zrobią podstawowych badań jak morfologia czy żelazo nie wspominając o innych. Niby chcą ale najtańszym kosztem byle zajść ale na tym nie polega świadome planowanie ciąży.
    Może dlatego że ja już weteranka ale od samego początku chciałam wiedzieć co i jak ;)

    Karolina90, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czasem łapie sie za głowę jak niektore dziewczyny planuja ciążę a nie zrobią podstawowych badań jak morfologia czy żelazo nie wspominając o innych. Niby chcą ale najtańszym kosztem byle zajść ale na tym nie polega świadome planowanie ciąży.
    Może dlatego że ja już weteranka ale od samego początku chciałam wiedzieć co i jak ;)

    Dokladnie jestem tego samego zdania :) ale to też czasem wina lekarzy. Ja jak poszłam do gin i mówię, że chce zrobić podstawowe badania bo planuje ciąże to ona do mnie: "Ale po co,m niech Pani bierze kwas i wystarczy". A że ja jestem ogólnie trochę panikarą :P to poszłam do innego i już dostałam skierowanie na cała morfologię, hormony itd. Wiem, że nie zawsze mamy na to wpływ, ale nie darowałabym sobie, gdyby okazało się, że coś jest z moją ciążą nie tak bo czegoś nie zrobiłam, a mogłam :)

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Podziwiam,że potrafisz to zrobic w taki sposób jaki to robisz.Ja komentując niektóre wpisy po prostu nie potrafię być taka miła i wyrozumiała jak widzę,że dziewczę zachowuje się jakby miała 15 lat :/ Na posty typu czy jestem w ciązy bo boli mnie ząb nie mam juz siły :/Ja wszystko rozumiem,sama sie staram,ale kurczę czasami odczuwam tu tu na forum ovu takie nachalne wmawianie sobie objawów,ze łapie sie za głowę :D
    Tak! Ostatnio mam wrażenie ze jestem za stara na to forum. Dużo za stara.

    Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ma racje. Ja tez jak zaczynałam sie starać o ciąże nie robiłam badan żadnych bo lekarze twierdzili ze rok trzeba popróbować i pewnie sie uda, a sama byłam zielona w tym temacie. Po pierwszym poronieniu tsh wyszło prawie 4. Wtedy zaczęłam wszystko sprawdzac, a większość z badań na własna rękę podczytujac forum.

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko wiecie dziewczyny na dwoje babka wróżyła, bo po pierwsze super zrobić badania i jeśli wyjdzie coś nie tak to leczymy sie i już jest super, gorzej jak badania wychodza ok, jeszcze dobrze staran nie ma a już człowiek szuka miliona innych badań, wiem sama po sobie, co z tego że moja gin mi powiedziała ze jest ok, można dla pewnośći męża zbadać, a potem mijaja miesiące (nie zbadałam męża ale to inna historia) a ciąży dalej nie ma, z planowaną ciążą wg mnie to tak, że nie pojawia się za szybko, a nie planowane spontanicznie się pojawiają i kobiety nie wyczekują dnia kiedy można zrobić test... nie wiem co lepsze...

    ja kiedyś bałam się że zajdę w ciążę, ale gdybym wiedziała ze w wieku 30 lat będę wyszukiwać objawów ciąży z nadzieją że się udało, to nie zabezpieczałabym się już od 6 lat, no ale wyszło jak wyszło...

    Maja84 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless dokładnie w samo sedno !

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie padła decyzja "staramy się", odstawiłam tabletki anty i pierwszy cykl ok za to następny trwał w nieskończoność (141dni!!), więc poszłam do gin i wtedy się zaczęło. Masa badań, wyła prl zbyt wysoka i tsh więc zbijamy, i tak to trwało aż się okazało że to już prawie rok a efektów brak - więc do endo, u niego kolejne badania i to samo prl i tsh w normie ale do ciąży trzeba jeszcze zbić, kłuli mnie już tyle razy, że nie bardzo pamiętam już na co. Dostałam kolejne leki i zobaczymy co teraz.
    Jakbym wiedziała że to tak będzie wyglądać to zaraz po odstawieniu poszłabym na badania i konsultacje. Człowiek się uczy na błędach. Szkoda tylko że własnych a nie cudzych.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tak! Ostatnio mam wrażenie ze jestem za stara na to forum. Dużo za stara.
    A ja jak babcia ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily tez mam pcos i totapny brak owulek i okresu bez lekow...

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wy gadacie jakie stare? Same osiemnastki tu sa :p

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, myślę, że trochę "30" tu jest :)
    A sporo już na marzec przeszło.

    A ja czekam na wyniki - jeszcze chwila i powinny być..
    A im bliżej tym gorzej wytrzymać :p

    Karolina90, Bajkaaa, malka, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    tylko wiecie dziewczyny na dwoje babka wróżyła, bo po pierwsze super zrobić badania i jeśli wyjdzie coś nie tak to leczymy sie i już jest super, gorzej jak badania wychodza ok, jeszcze dobrze staran nie ma a już człowiek szuka miliona innych badań, wiem sama po sobie, co z tego że moja gin mi powiedziała ze jest ok, można dla pewnośći męża zbadać, a potem mijaja miesiące (nie zbadałam męża ale to inna historia) a ciąży dalej nie ma, z planowaną ciążą wg mnie to tak, że nie pojawia się za szybko, a nie planowane spontanicznie się pojawiają i kobiety nie wyczekują dnia kiedy można zrobić test... nie wiem co lepsze...

    ja kiedyś bałam się że zajdę w ciążę, ale gdybym wiedziała ze w wieku 30 lat będę wyszukiwać objawów ciąży z nadzieją że się udało, to nie zabezpieczałabym się już od 6 lat, no ale wyszło jak wyszło...

    Ja też teraz już powtarzam, że lepsza wpadka niż potem starania w nieskończoność :P ale jak to mówią Polak mądry po szkodzie :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ