X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, nie denerwuj się - przeszłaś już swoje i jeszcze wiele przed Tobą - oby dobrego :* pamiętajcie dziewczyny, że przede wszystkim mamy sie wspierać, fajnie wymieniać sie doświadczeniami, ale łatwiej jeśli odbywa się to w atmosferze zrozumienia i wsparcia...

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi ja nie pisałam o Tobie tylko ogólnie bo tutaj już jestem pare mies i to moje obserwacje które napisałam.
    Mam nadzieje że u Ciebie bedzie wszystko ok i czekam na wyniki bety.

    Motomi7, Karolina90, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mogę zasnąć i czytam i czytam i faktycznie można poczuć że jakieś napięcie tutaj się zrobiło... Ale zupełnie niepotrzebnie, osobiście uważam że każda z nas życzy każdej tutaj spotkanej dziewczynie -kobiecie pozytywnego testu i zdrowej ciąży, ja jestem mało konfliktową osoba więc wierzę w to że ten wątek wróci do miłych i pozytywnych wiadomości,
    Polubiłam ten wątek właśnie dlatego że czuć tu zrozumienie, a czy to źle że każda z nas chce być mama? Ja mimo iż mam 30 lat sama pomyślałam sobie że może to moje źle samopoczucie jest spowodowane że może coś jednak tam rośnie wew mnie:) przepraszam że przestaje myśleć logicznie z takiego powodu że chciałabym zostać mamą.

    P.s. Już pisałam że wiem od czego tak się czuje źle, co nie zmienia faktu że wolałabym żeby był to objaw ciąży :)

    Flowwer, KateHawke, LilyEvans lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Gigi, nie denerwuj się - przeszłaś już swoje i jeszcze wiele przed Tobą - oby dobrego :* pamiętajcie dziewczyny, że przede wszystkim mamy sie wspierać, fajnie wymieniać sie doświadczeniami, ale łatwiej jeśli odbywa się to w atmosferze zrozumienia i wsparcia...

    Właśnie wymieniać doświadczeniami - a ile przypadków tyle doświadczeń :-) ja wchodząc pierwszy raz kilka miesięcy temu na to forum szukałam porady. Opisując swój przypadek oczekuje się odzewu :-) wiec chyba każdy może wyrazić swoje zdanie :-) czy się mylę?
    I to cxy ktoś robi setki badań przed planowana ciąża czy nie to tez indywidualna sprawa :-) i tez można w tym temacie wyrazić swoje zdanie - ja wolałam je zrobić niż pluc sobie potem w brode. I nikt chyba z nas nie powiedział ze brak badań to nieodpowiedzialnosc :-)

    Luzujemy pośladki dziewczynki :-*

    KateHawke lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech kazda przestanie sie przejmiwac zdaniem innym i bedzie git :)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też nie robiłam żadnych badań. Miałam tylko laparoskopię, ale to nie miało nic wspólnego z płodzeniem potomka. I wcale nie czuję się z tym źle :)
    Skoro udaje się naturalnie zajść w ciążę to ja nie widzę problemu.
    Kiedyś nasze mamy i babcie nic nie badały a jakoś żyjemy :)

    Więc już proponuję nie drążyć tematu - niech każdy robi według własnego sumienia :)

    A Ty Gigi się nie przejmuj - jesteś młodziutka i jak nie tym razem to następnym się uda. Sprawdź jeszcze jutro betę i progesteron dla pewności. A ewentualnie w następnym cyklu powtórzysz w 7 dpo, żeby wiedzieć czy masz odpowiedni poziom :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 18:20

    91Ewela09, Motomi7, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi badaniami to dyskusja jak miedzy tym czy lepsze papmersy czy dada z biedronki...moze lepiej nie wchodzic w to i nie zagladac do portfela z tym "po kosztach".

    Gigi ty zrob ta bete i tyle. Najwyzej zobacxysz ze spadla i bedziesz wiedziala ze cos trzeba poprawic to zrobisz reszte.

    Ja momentami czuje sie jak stala bywalczyni tu po moich zawrotnych 4msc.... niektore rzeczy obkomentuje pod nosem,na niektore parskne smiechem, ale przypominam sobie siebie 4 cykle temu i pamietam jaka nadpobudliwa bylam wtedy. Mysle ze wiekszosc z nas tak miala ze w tych pierwszych cyklach wszystko kreci sie w okol zajscia. A potem czlowiek sie przyzwyczaja,i jest to jeden z aspektow tego naszego zycia.

    KateHawke, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie - każdy kiedyś zaczynał i był zielony :) i trochę nieopierzony :p

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś plamienie ... 31 dzień cyklu ... pewnie jutro przyjdzie @
    więc jeszcze raz gratuluje wszystkim którym się udało w lutym zobaczyć upragnione dwie kreseczki - życzę spokojnej ciąży i powodzenia pozostałym które jeszcze czekają na testowanko. Trzymam mocno kciuki za was :)

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś plamienie ... 31 dzień cyklu ... pewnie jutro przyjdzie @
    więc jeszcze raz gratuluje wszystkim którym się udało w lutym zobaczyć upragnione dwie kreseczki - życzę spokojnej ciąży i powodzenia pozostałym które jeszcze czekają by zateskować . Trzymam mocno kciuki za was :)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiek86, wpadaj to marcowego wątku! Może wiosna nam przyniesie szczęscie ;)

    Tusiek86 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety od wczoraj @ wredota się pojawiła. :/ na marca nie mam co liczyć i kwietnia. Ale będę tutaj zaglądać codziennie z samego faktu,że mam wątek utworzony na kwietnia także nie żegnam się z Wami.

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyznawać się po kolei ile kto zjadł dziś pączków :) Ja 3 ale mam jeszcze w domu i nie wiem czy na kolacje nie zjem pączusia :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bibiś Przyjaciółka
    Postów: 88 25

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Ja niestety od wczoraj @ wredota się pojawiła. :/ na marca nie mam co liczyć i kwietnia. Ale będę tutaj zaglądać codziennie z samego faktu,że mam wątek utworzony na kwietnia także nie żegnam się z Wami.

    A to madzia jedziemy na tym samym wozku u mnie tez od wczoraj @ a na marzec i kwiecien tez nic nie bedzie bo maz za granica :-( moze w maju/czerwcu sie nam powiedzie! Budziaki tulee:-*

  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze brak @, jutro kolejny test tym razem o czułości 10 mlU/ml, a nie 25, więc jeśli coś jest to mam nadzieje, że wyjdzie :) Aczkolwiek czuję się jakoś 'okresowo' więc chyba spotkamy się na marcowym staraniu :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej przyznawać się po kolei ile kto zjadł dziś pączków :) Ja 3 ale mam jeszcze w domu i nie wiem czy na kolacje nie zjem pączusia :)

    2 pączki i 2 faworki :)
    Trochę na siłę, ale zjadłam :p żeby się wiodło w tym roku :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    2 pączki i 2 faworki :)
    Trochę na siłę, ale zjadłam :p żeby się wiodło w tym roku :)
    Ja 7 pączków oby poszły w piersi hihihi

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja 7 pączków oby poszły w piersi hihihi

    No ja też bym chciała by poszło w piersi:) ale u mnie to mogę być gruba albo chuda (różnica 20 kg) a cycki ani drgną

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No ja też bym chciała by poszło w piersi:) ale u mnie to mogę być gruba albo chuda (różnica 20 kg) a cycki ani drgną

    To coś słabo :p jak ja przytyłam to z A awansowałam do C ;)

    Flowwer - chyba już Ci lepiej skoro apetyt dopisuje? ;)

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    To coś słabo :p jak ja przytyłam to z A awansowałam do C ;)

    Flowwer - chyba już Ci lepiej skoro apetyt dopisuje? ;)

    Ja nic paczkow - tylko faworki. W sobote jedziemy na paczki do babci to wzgardzilam kupnymi ^^

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ