X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wywoływali poród także przezyłam dwa porody to hsg myślę że też przeżyje jeśli będzie trzeba sprawdzić ;) i chyba do innego lekarza się uda. Straszne ze w naszych czasach są takie problemy z zajściem w ciążę. Tez skończyłam teraz 30 lat :/ w pierwszą ciążę poprostu wpadliśmy i chyba takie ciążę są jednak najlepsze. Również mam nadzieje urodzić jeszcze w tym roku. Oby się każdej udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Cykle miałam 26 dniowe. Test z moczu zrobiłam 24 dc i 26 dc- na obu cień cienia. 28 dc zrobiłam test z krwi i wyszła BHCG - 103,6 ;-)



    Ja mialam 30-dniowe cykle 20,02 test z moczu i cien a 21,02 beta i 79 wyszla mi :)

    Kaczorka mi wylicza terrmin na 26 pazdziernik a tobie? :) ale skoro jestem w 5 tyg to bete mam dosc niska nawet w porownaniu do ciebie Kaczorka skoro wylicz ci ze jestes w 4 tydz. ale moze mialam ta tabele inaczej liczona :P nie wiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 11:10

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja mialam 30-dniowe cykle 20,02 test z moczu i cien a 21,02 beta i 79 wyszla mi :)

    Kaczorka mi wylicza terrmin porodu na 26 pazdziernik a tobie? :)

    31.10. :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Mi wywoływali poród także przezyłam dwa porody to hsg myślę że też przeżyje jeśli będzie trzeba sprawdzić ;) i chyba do innego lekarza się uda. Straszne ze w naszych czasach są takie problemy z zajściem w ciążę. Tez skończyłam teraz 30 lat :/ w pierwszą ciążę poprostu wpadliśmy i chyba takie ciążę są jednak najlepsze. Również mam nadzieje urodzić jeszcze w tym roku. Oby się każdej udało.


    spokojnie dasz rade :) ja testuje w niedziele wiec bedzie wszystko jasne :)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja mialam 30-dniowe cykle 20,02 test z moczu i cien a 21,02 beta i 79 wyszla mi :)

    Kaczorka mi wylicza terrmin na 26 pazdziernik a tobie? :) ale skoro jestem w 5 tyg to bete mam dosc niska nawet w porownaniu do ciebie Kaczorka skoro wylicz ci ze jestes w 4 tydz. ale moze mialam ta tabele inaczej liczona :P nie wiem :P
    Ja mam na 21.10 ;-) Kasia nie patrz na wysokość tylko na przyrost. Mogłaś mieć później zapłodnienie i zagnieżdżenie :)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    31.10. :)



    To cos daleko ode mnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ja mam na 21.10 ;-) Kasia nie patrz na wysokość tylko na przyrost. Mogłaś mieć później zapłodnienie i zagnieżdżenie :)



    Moze mialam faktycznie pozniej zagniezdzenie :P ja sie nie przejmuje tym wazenze procentowo oja beta ladnie rosnie :)

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 9dpo drugiej kreski brak....

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    To cos daleko ode mnie :P

    Jak pójdę 13.03. do gina to się wszystko wyjaśni :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Padłam hahahah jak byśmy się postarały to już babcie ;) Moja koleżanka już babcia ;)
    Czasem mam dylemat czy w tym wieku jeszcze próbować, koleżanki maja nastoletnie dzieci a ja ... jakaś opóźniona
    Flower, ciaze i dzieciaczki nas odmłodzą, a naszym koleżankom bedzie przybywac zmarszczek bo juz maja nastolatki w domu :P
    Takze same plusy! nie zalamujemy sie, bedziemy mialy jeszcze piekne kruszynki! :)

    innamorata88, Flowwer, Amy333, kaha, Maja84 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Jak pójdę 13.03. do gina to się wszystko wyjaśni :)



    Ja tez planuje jakos 13 albo 15 pojsc na wizyte i tez sie wszystko mi tez wyjasni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 11:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pon mam mieć @ wiec juz do tego czasu nie testuje. Jedna beta mi wystarczyła, choć nadzieja się tli dalej ze może jednak fasolka rośnie.

  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Ja w pon mam mieć @ wiec juz do tego czasu nie testuje. Jedna beta mi wystarczyła, choć nadzieja się tli dalej ze może jednak fasolka rośnie.

    w tym cyklu bete robiłas??

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Dawno mnie nie bylo. Po 2 becie (88) trzecia beta po 2 dniach 21. Ale juz o tym nie myślę. Nowy cykl 8 lutego, nowe nadzieje. Bylo kochanko z finałem, czekam teraz na wyniki.
    Pozdrawiam i gratuluję zaciążonym!
    Ojej... przykro mi kajax... czyli jednak beta ok 20-30 w dniu spodziewanej @ to niezbyt dobra wróżba... :(
    trzymaj sie i powodzenia w tym cyklu. Ja tez ostatnia @ mam 8.02.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    U mnie dzis 9dpo drugiej kreski brak....

    a po czorta tak szybko testuje?;-)
    za 2-3 dni może być zupełnie inny wynik:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak723 wrote:
    w tym cyklu bete robiłas??
    Tak w tym cyklu. W 22 dc rano. Cykle mam 26 dniowe. Wg gina owulacja była 13dc czyli tak książkowo. 15dc byłam na usg było już cialko zolte. Wiec chyba w marcu kolejne starania

  • anusiak723 Znajoma
    Postów: 19 8

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowy cykl nowe starania nowa nadzieja :) zawsze trzeba szukac pozytywów :)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    <3 Baaardzo Ci dziękuję. Zaraz odnajdę wyniki i napiszę. Ale jak gin dał mi skierownie na TSH i prolaktynę to nie powiedział kiedy najlepiej zrobić i zrobiłam jakoś na drugi, trzeci dzień po wizycie u niego. Zaraz sprawdzę, który to był dzień cyklu.
    Moj gin mowil, ze prolaktyna nie wazne kiedy, ale sa tacy ktorzy kaza w ok 3dc..

    Jeszcze do listy Flower, mozna by dodac GLukoze na czczo, i moze zeby zbadac w calosci tarczyce to ft3, ft4 i antytpo i antytg.
    No i koniecznie ten monitoring zeby sprawdzic czy masz owulacje i czy pecherzyk peka.
    Wiecej na razie nie trzeba badan

    Maja84 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki @ nie ma można mieć nadzieję ;) a jak nie to nowe staranka;) ja robiłam sobie juz prolaktyne była ok. Tsh mam 3,09 wiec nie wiem czy nie powinien być niższy wyniki. Wszędzie piszą ze przy staraniach powinien być na poziomie 1-2. Ft3 i ft4 w normie. Robilyscie jeszcze jakieś badania ?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kasia - a w którym dniu cyklu miałaś owulację?
    Trochę bez sensu jest, że liczy się początek ciąży od pierwszego dnia @, bo każda ma inaczej. A przecież wiadomo, że wszystko zaczyna się od owulacji ;)
    Dlatego idealnie wiek ciazy mozna obliczyc jak zna sie termin owu, i od tego dnia liczyć + 2 tygodnie.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ